Blog

Kategorie:

Windows - Poradniki dla użytkowników Windows.
Mac - Poradniki dla użytkowników Mac.

Możesz subskrybować RSS kanał RSS.

Jak przywrócić komputer Mac do ustawień domyślnych?

Jak przywrócić komputer Mac (macOS lub OS X) do ustawień domyślnych i wymazać dysk?

Nigdy nie chciałbyś upublicznić swoich danych iCloud lub osobistego dysku twardego jako użytkownik komputera Mac. Dlatego jeśli sprzedajesz/oddajesz swój komputer Mac lub urządzenie iOS, musisz wyczyścić wszystkie dane z komputera lub urządzenia mobilnego. Najlepszym sposobem jest przywrócenie ustawień fabrycznych, co może być przydatne w przypadku problemów z komputerem lub urządzeniem mobilnym.

 
5 sposobów na naprawienie czarnego ekranu League of Legends

Czarny ekran po uruchomieniu League of Legends? Oto jak możesz to naprawić

League of Legends (LoL) to niezwykle popularna gra wideo online, ale wielu graczy często napotyka problem, gdy po zalogowaniu się do gry pojawia się czarny ekran. Dobrą wiadomością jest to, że istnieją sposoby na rozwiązanie tego problemu, stosując wypróbowane i przetestowane metody.

 
Napraw błąd Windows Update Error 0x80073701

Otrzymujesz błąd 0x80073701 When Updating Windows 10? Oto 5 sposobów, jak to naprawić

Błąd 0x80073701 to ERROR_SXS_ASSEMBLY_MISSING, co oznacza, że brakuje niektórych plików systemowych, co powoduje niepowodzenie aktualizacji. Jeśli szukasz sposobów na naprawienie tego błędu, zapoznaj się z poniższymi przewodnikami.

 
Jak naprawić powolne uruchamianie Google Chrome

Napraw Chrome, której uruchomienie się wiecznie w Windows 10

Biorąc pod uwagę reputację Chrome jako najszybszej przeglądarki internetowej na świecie, jej popularność nikogo nie dziwi. Niemniej jednak ta przeglądarka nadal ma problemy, a jednym z nich jest to, że jej ładowanie zajmuje dużo czasu. W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na pytanie, dlaczego tak jest i kilka rozwiązań, aby to naprawić.

 
Jak przywrócić brakujące ikony pulpitu w Windows 10?

Zniknęły ikony pulpitu? Przeczytaj artykuł o tym, jak je przywrócić

Ikony pulpitu są nieodłączną częścią systemu Windows. Jednak w pewnych okolicznościach mogą zniknąć w Windows 10. W większości przypadków dzieje się tak z powodu działań użytkownika. Jeśli chcesz przywrócić brakujące ikony na pulpicie, zapoznaj się z przewodnikami, które zamieściliśmy na końcu tego artykułu.

 
Finder nie odpowiada lub ulega awarii? Oto jak to naprawić

8 sposobów na naprawienie Findera, gdy nie odpowiada

Finder to kluczowa część systemu macOS, która może być frustrująca, gdy przestanie odpowiadać i zakłóci przepływ pracy. Istnieje kilka głównych powodów, dla których Finder może przestać odpowiadać. Jednym z powodów jest uszkodzenie konfiguracji Findera, co może spowodować brak odpowiedzi.

 
ROŻWIĄŻ PROBLEM: Twój komputer napotkał problem i musi zostać ponownie uruchomiony

Jak naprawić błąd niebieskiego ekranu „Twój komputer napotkał problem i musi zostać ponownie uruchomiony" w Windows 10?

Jeśli to czytasz, prawdopodobnie napotkałeś błąd niebieskiego ekranu (niebieski ekran śmierci). te błędy niebieskiego ekranu zawierają dodatkowe kody błędów. Jednak może pojawić się tylko komunikat o błędzie „Twój komputer napotkał problem i wymaga ponownego uruchomienia" lub „Twój komputer napotkał problem i wymaga ponownego uruchomienia. Zbieramy tylko informacje o błędzie, a następnie uruchomimy ponownie dla Ciebie".

 
Jak naprawić błąd zasilania jądra (identyfikator zdarzenia 41)

Jak naprawić błąd krytyczny zasilania jądra (identyfikator zdarzenia 41)

Być może wystąpił błąd krytyczny zasilania jądra związany z identyfikatorem zdarzenia 41. W poniższym przewodniku istnieje kilka możliwych rozwiązań, aby naprawić błędy zasilania jądra.

 
NAPRAW BŁĄD: Komputer nieoczekiwanie uruchomił się ponownie lub napotkał nieoczekiwany błąd

Jak naprawić błąd „Komputer nieoczekiwanie uruchomił się ponownie lub napotkał nieoczekiwany błąd"

Mogłeś wystąpić „Komputer nieoczekiwanie uruchomił się ponownie lub napotkał nieoczekiwany błąd". Ten komunikat zawiera również następujące informacje: „Nie można kontynuować instalacji systemu Windows". Aby zainstalować system Windows, kliknij przycisk „OK", aby ponownie uruchomić komputer, a następnie ponownie uruchom instalację.

 
Napraw wysokie użycie sieci Svchost.exe

Jak naprawić wysokie wykorzystanie sieci Svchost.exe?

Proces svchost.exe (Service Host lub SvcHost) umożliwia systemowi Windows hostowanie usług. Jeśli zauważyłeś, że Svchost.exe powoduje duże obciążenie sieci, przeczytaj ten artykuł, aby to naprawić.

 

Strona 1 z 4

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>
O nas

PCrisk to portal bezpieczeństwa cybernetycznego, informujący internautów o najnowszych zagrożeniach cyfrowych. Nasze artykuły są tworzone przez ekspertów ds. bezpieczeństwa i profesjonalnych badaczy złośliwego oprogramowania. Przeczytaj więcej o nas.

Usuwanie wirusów i malware

Ta strona zawiera informacje o tym, jak uniknąć infekcji z powodu malware lub wirusów.

Usuwanie malware