Windows

Jak znaleźć twoje klucze do systemu Windows lub pakietu Office?

Jak znaleźć twoje klucze do systemu Microsoft Windows lub pakietu Office

Większość komercyjnego oprogramowania ma pewną formę ochrony, aby uniknąć nieautoryzowanego kopiowania i instalacji. Chociaż producenci oprogramowania używają różnych metod w celu osiągnięcia tego rodzaju ochrony, jednym z najbardziej powszechnych podejść jest poproszenie użytkownika o wprowadzenie klucza produktu lub numeru seryjnego, co ma miejsce zarówno w przypadku systemu Microsoft Windows, jak i pakietu Office.

 
Jak przywrócić zapomniane hasło w Windows 10?

Jak przywrócić hasło do Windows 10 jeśli je zapomniałeś?

Łatwo zapomnieć swoje hasło, szczególnie jeśli masz wiele różnych haseł na różnych platformach (aby być bezpiecznym, oczywiście nie chcesz używać tego samego hasła dla wszystkich). Różne platformy często mają różne reguły ustawiania haseł, takie jak różne cyfry i/lub litery itp. W ten sposób możesz być zmuszony do posiadania różnych haseł. Po pierwsze, sprawdź, czy istnieje "podpowiedź" hasła, którą wcześniej utworzyłeś. Jeśli nie, spróbuj odgadnąć hasło – w przeciwieństwie do tego, jak mało prawdopodobne się to wydaje, często się sprawdza! Możesz wypróbować swoje imię i nazwisko, imię i nazwisko swojego przyjaciela, członka rodziny, imię swojego zwierzaka itp. Spróbuj wpisać datę urodzenia, adres zamieszkania lub niektóre ważne liczby lub słowa, które tylko ty znasz.

 
Jak przyspieszyć twoją Google Chrome?

Jak przyspieszyć przeglądarkę Google Chrome na Windows?

W dzisiejszych czasach większość osób korzysta z Internetu, a ich liczba tylko rośnie. Im częściej korzystasz z Internetu, tym bardziej chcesz, aby proces był szybki i wydajny. Wszystko staje się coraz szybsze, a my przyzwyczajamy się do tego tempa. Mamy niewielką cierpliwość w przypadku wolnych połączeń internetowych lub wolnych przeglądarek. To, co kiedyś wydawało się szybkie, jest teraz powolne - tak jak przeglądarka, która początkowo wydawała się szybka, w obecnej technologii wydaje się wolna. Mogło się to stać w twojej przeglądarce Chrome.

Google Chrome to prawdopodobnie najszybsza przeglądarka, narzędzie, z którego wielu z nas korzysta każdego dnia ze względu na świetną wydajność. Szybkość przeglądania jest często najważniejszym aspektem przy wyborze przeglądarki. Szybki Internet nie ma sensu, jeśli twoja przeglądarka działa wolno. Jeśli jesteś zatem użytkownikiem przeglądarki Chrome i działa ona wolno, a szybkość przeglądania jest dla ciebie ważna, ten artykuł pomoże ci szybko poprawić jej wydajność.

 
Jak naprawić problem 'Wi-Fi nie ma prawidłowej konfiguracji IP Problem On Windows 10?

Jak naprawić problem Wi-Fi nie ma prawidłowej konfiguracji IP na Windows 10?

W 1995 roku około 1% światowej populacji było online. Dwadzieścia lat później, połączenie z Internetem ma ponad trzy miliardy ludzi, czyli prawie połowa naszej planety. Brak połączenia z Internetem w tych dniach może być frustrujący i sprawić, że poczujesz się jak w 1995 roku. Jeśli używasz systemu operacyjnego Windows 10 i odbierasz błąd "Wi-Fi nie ma prawidłowej konfiguracji IP", to wiesz, jak to jest. Zapobiega to korzystaniu z Wi-Fi i jest częstym problemem napotykanym przez użytkowników systemu Windows. Problem dotyczący braku prawidłowej konfiguracji IP może wystąpić, nawet jeśli używasz połączenia Ethernet na komputerze. Dobrą wiadomością jest to, że możesz łatwo rozwiązać ten problem.

 
Jak znaleźć twoje hasło Wi-Fi?

Jak znaleźć twoje hasło Wi-Fi Password w Windows 7 i Windows 10

Aby połączyć się z zabezpieczoną siecią Wi-Fi, potrzebujesz hasła Wi-Fi, które jest często nazywane kluczem bezpieczeństwa sieci Wi-Fi. Jeśli przebywasz w hotelu lub bierzesz udział w wydarzeniu lub konferencji, w której oferowane jest łącze Wi-Fi, poproś o hasło Wi-Fi w recepcji lub u organizatora wydarzenia. Hasła Wi-Fi są często wyświetlane na tablicach informacyjnych/reklamowych lub ekranach. Ale co z innymi sposobami znajdowania haseł Wi-Fi? Jeśli twoja firma zapewnia dostęp do Wi-Fi, poproś o podanie hasła dział pomocy technicznej. W niektórych przypadkach, w miejscach takich jak kawiarnie, centra miast, lotniska, systemy transportu publicznego itp., łącza Wi-Fi nie są zabezpieczone i nie trzeba podawać hasła przy połączeniu.

 
O nas

PCrisk

PCrisk to portal bezpieczeństwa cybernetycznego, informujący internautów o najnowszych zagrożeniach cyfrowych. Nasze artykuły są tworzone przez ekspertów ds. bezpieczeństwa i profesjonalnych badaczy złośliwego oprogramowania. Przeczytaj więcej o nas.

Usuwanie wirusów i malware

Ta strona zawiera informacje o tym, jak uniknąć infekcji z powodu malware lub wirusów.

Usuwanie malware