Narzędzia usuwania wirusów i spyware. lnstrukcje deinstalacji

Oszustwo POP-UP Your Registration Key Is Blocked

Instrukcje usuwania Your Registration Key Is Blocked

Czym jest Your Registration Key Is Blocked?

"Your Registration Key Is Blocked" to fałszywa wiadomość o błędzie wyświetlana przez wiele zwodniczych witryn. Wyniki badań pokazują, że użytkownicy zazwyczaj odwiedzają te witryny nieumyślnie - są na nie przekierowywani przez potencjalnie niechciane programy (PUP) lub natrętne reklamy generowane przez inne fałszywe witryny. Warto zauważyć, że PUP zazwyczaj infiltrują system bez pytania o pozwolenie, a jakby powodowanie przekierowań nie było wystarczające, generują również natrętne reklamy i zbierają różne wrażliwe informacje.

   
Przekierowanie POP-UP hibids10.com

Instrukcje usuwania przekierowania hibids10.com

Czym jest hibids10.com?

hibids10.com to jedna z wielu nieuczciwych witryn (identycznych z appdatum.com, special-news.online, limbotime.com i innych), która ma na celu przekierowywanie użytkowników do różnych podejrzanych witryn. Jest bardzo możliwe, że tylko niewielka liczba użytkowników odwiedzi ją celowo. W większości przypadków użytkownicy są przekierowywani na hibids10.com przez potencjalnie niechciane programy (PUP) infiltrujące systemy bez zgody użytkownika. Te PUP generują natrętne reklamy, niewłaściwie wykorzystują zasoby systemowe i zbierają również dane.

   
Przekierowanie POP-UP goalked.com

Instrukcje usuwania przekierowania goalked.com

Czym jest goalked.com?

goalked.com to nieuczciwa witryna zaprojektowana w celu przekierowania użytkowników do innych podejrzanych/niechcianych witryn. Zazwyczaj zostaje ona odwiedzona nieumyślnie – takie przekierowania powodują potencjalnie niechciane programy (PUP), które potajemnie się instalują i dodatkowo generują różne natrętne reklamy, zbierają informacje i niewłaściwie korzystają z zasobów komputera. Niektóre przykłady innych nieuczciwych witryn to: fixnnetwork.com, rakbler.ru i mobile-feednews.com.

   
Oszustwo POP-UP Phishing/Spyware Were Found On Your Mac POP-UP

Jak usunąć Phishing/Spyware Were Found On Your Mac z Mac?

Czym jest Phishing/Spyware Were Found On Your Mac?

"Phishing/Spyware Were Found On Your Mac" to fałszywy komunikat o błędzie podobny do You Mac May Be Infected By A Virus!, Critical System Error: x679Qs5m i wielu innych. Jest generowany przez różne nieuczciwe witryny, które użytkownicy odwiedzają nieumyślnie - są na nie przekierowywani przez potencjalnie niechciane programy (PUP) lub natrętne reklamy generowane przez inne fałszywe witryny. Wyniki badań pokazują, że zdecydowana większość PUP przenika do systemu bez zgody użytkownika. Oprócz powodowania przekierowań, potencjalnie niechciane programy generują uciążliwe reklamy i zbierają poufne informacje.

   
Wirus AZORult

Poradnik usuwania wirusa AZORult

Czym jest AZORult?

AZORult to wirus typu trojan wysokiego ryzyka, zaprojektowany do zbierania różnych poufnych informacji. Badania pokazują, że cyberprzestępcy dystrybuują to malware wykorzystując kampanie spamowe. Wiadomości e-maili zawiera zwykle zwodniczy tekst, aby nakłonić użytkowników do otwarcia załączonych plików (np. fałszywych aplikacji o pracę w formacie MS Office). Po otwarciu te załączniki wykonują szereg poleceń, które infekują system wirusem AZORult. Starsze wersje AZORult były dystrybuowane za pomocą Ramnit, Seamless i innych ładujących pośredników.

   
Niechciana Aplikacja Unpollute My Mac (Mac)

Jak usunąć Unpollute My Mac z Mac?

Czym jest Unpollute My Mac?

Identyczna z Mac Tonic, Advanced Mac Cleaner i wieloma innymi, Unpollute My Mac to zwodnicza aplikacja oferująca funkcje optymalizacji systemu i usuwania malware. Początkowo Unpollute My Mac wydaje się być odpowiednia i przydatna. Pamiętaj jednak, że może przeniknąć do systemu bez pytania o pozwolenie. Ponadto, nie przynosi prawdziwej wartości dla zwykłych użytkowników. Z tego powodu Unpollute My Mac jest zakwalifikowana jako potencjalnie niechciana aplikacja (PUA).

   
PayPal Email Virus

Instrukcje usuwania wirusa PayPal Email Virus

Czym jest PayPal Email Virus?

"PayPal Email Virus" to e-mailowa kampania spamowa podobna do FedEx Shipment, Barclays Secured Message, Electronic Intuit i wielu innych. Ta kampania służy do dystrybuowania trojana wysokiego ryzyka o nazwie TrickBot. Wiadomość zasadniczo stwierdza, że kilka kont PayPal zostało zaatakowanych przez hakerów, w związku z czym użytkownicy powinni potwierdzić swoje dane osobowe. Aby to zrobić, użytkownicy muszą otworzyć dołączony dokument MS Word, który jest rzeczywiście złośliwy.

   
Niechciana aplikacja Smart Mac Care (Mac)

Jak usunąć Smart Mac Care z Mac?

Czym jest Smart Mac Care?

Smart Mac Care to nieuczciwa aplikacja, identyczna z Mac Tonic, Smart Mac Care, Mac Mechanic i wieloma innymi. Oferując funkcję optymalizacji/czyszczenia systemu, Smart Mac Care stwarza wrażenie bycia uzasadnioną i użyteczną. Jest to jednak nieprawda - Smart Mac Care jest faktycznie zakwalifikowana jako potencjalnie niechciana aplikacja (PUA). Jest bardzo prawdopodobne, że infiltruje ona system bez pytania o pozwolenie, a jakby tego było mało, nie przynosi rzeczywistej wartości dla użytkownika.

   
Wirus Pony

Poradnik usuwania wirusa Pony

Czym jest Pony?

Pony to malware, które kradnie dane osobowe. Badania pokazują, że cyberprzestępcy dystrybuują je na różne sposoby: poprzez wiadomości spamowe, fałszywe aktualizacje Adobe Flash Player, oszustwa, takie jak The HoeflerText Font Wasn't Found itp. Obecność aplikacji typu adware, które generują reklamy pop-up może również prowadzić do infekcji Pony.

   
Oszustwo POP-UP Google Customer Reward Program

Instrukcje usuwania Google Customer Reward Program

Czym jest Google Customer Reward Program?

"Google Customer Reward Program" to fałszywa wiadomość pop-up, która informuje, że odwiedzający ma szczęście i ma szansę wygrać główną nagrodę. Jest ona wyświetlana przez różne zwodnicze strony internetowe, które użytkownicy odwiedzają nieumyślnie - są na nie przekierowywani przez natrętne reklamy (generowane przez inne fałszywe witryny) lub potencjalnie niechciane programy (PUP). Wyniki badań pokazują, że zdecydowana większość PUP infiltruje systemy bez zgody użytkownika. Oprócz powodowania przekierowań, PUP generują również natrętne reklamy i zbierają poufne informacje.

   

Strona 1 z 145

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>