Narzędzia usuwania wirusów i spyware. lnstrukcje deinstalacji

Przekierowanie initialsite123.com

Jak wyeliminować przekierowania przeglądarki do initialsite123.com?

Czym jest initialsite123.com?

Identyczna z fullsearching.com, searchthisonline.com, luckypageing123.com i wieloma innymi stronami, initialsite123.com jest zwodniczą wyszukiwarką, która fałszywie obiecuje zwiększenie satysfakcji przeglądania Internetu, generując lepsze wyniki wyszukiwania. Obietnice te często zwodniczo oszukują użytkowników do uwierzenia, że initialsite123.com jest uzasadniona i użyteczna, jednak jest ona promowana przez nieuczciwe narzędzia pobierania/instalacji, przeznaczone do modyfikowania ustawień przeglądarki internetowej bez zezwolenia. Ponadto initialsite123.com ciągle zapisuje informacje związane z aktywnością przeglądania Internetu przez użytkowników.

   
Ransomware MOLE

Instrukcje usuwania ransomware MOLE

Czym jest MOLE?

MOLE to wirus ransomware typu malware odkryty przez badacza bezpieczeństwa Brada Duncana. Wirus ten jest rozpowszechniany za pośrednictwem wiadomości Spam - fałszywych powiadomień o dostawie USPS (na przykład „Proszę ponownie sprawdzić swój adres dostawy", „Mamy problemy z dostawą paczek", „Nasz kurier USPS nie może skontaktować się z Tobą w sprawie paczki" itd.). Wiadomość e-mail zawiera link prowadzący do fałszywej strony internetowej "Word Online", który zawiera błąd, stwierdzający, dokument nie może być otworzony, a więc ofiary muszą pobrać wtyczkę, która jest malware.

   
Ransomware Wcry

Instrukcje usuwania ransomware Wcry

Czym jest Wcry?

Wcry to wirus typu ransomware wykryty przez badacza bezpieczeństwa S!Ri. Po infiltracji, Wcry szyfruje pliki używając szyfrowania AES-128. Podczas szyfrowania to ransomware dołącza do nazwy plików rozszerzenie ".Wcry" (na przykład "sample.jpg" zostaje zmieniona na "sample.jpg.Wcry"). Po udanym szyfrowaniu, Wcry otwiera okno pop-up z żądaniem okupu.

   
Przekierowanie searchesspace.com

Jak wyeliminować przekierowania przeglądarki do searchesspace.com?

Czym jest searchesspace.com?

Identyczna z initialsite123.com, initialpage123.com i wieloma innymi, searchesspace.com jest fałszywą wyszukiwarką internetową, która ulepsza korzystanie z Internetu przez użytkowników, generując lepsze wyniki wyszukiwania. Na pierwszy rzut oka searchesspace.com może wydawać się całkowicie odpowiednia i poręczna. Niemniej jednak użytkownicy muszą wiedzieć, że strona ta jest promowana za pomocą nieuczciwych konfiguratorów pobierania/instalowania przeznaczonych do modyfikowania ustawień przeglądarek bez zgody użytkownika. Oprócz tego, searchesspace.com nieustannie zapisuje różne rodzaje informacji.

   
Ransomware Salsa

Instrukcje usuwania ransomware Salsa

Czym jest Salsa?

Salsa to wirus typu ransomware, który w podstępny sposób sposób infiltruje system i szyfruje różne pliki. Ponadto Salsa dodaje rozszerzenie ".salsa222" do nazwy każdego zaszyfrowanego pliku (np. "sample.jpg" zostaje zmieniona na "sample.jpg.salsa222"). Po wykonaniu tej czynności Salsa zmienia tapetę pulpitu ofiary i tworzy folder ("CSALSA HERE TO UNLOCK YOUR FILES SALSA222", umieszczony w każdym katalogu zawierającym zaszyfrowane pliki) z wieloma plikami html. Każdy plik html zawiera dokładnie tę samą wiadomość z żądaniem okupu, ale w innym języku. Warto też wspomnieć, że co 60 sekund otwiera się angielski wariant wiadomości z żądaniem okupu.

   
Przekierowanie ww-searchings.com

Jak wyeliminować przekierowania przeglądarki do ww-searchings.com?

Czym jest ww-searchings.com?

Zdaniem programistów ww-searchings.com to ulepszona wyszukiwarka internetowa, która znacznie ulepsza przeglądanie Internetu, poprawiając wyniki wyszukiwania. Jej wygląd niewiele różni się od Yahoo, Google, Bing i innych legalnych wyszukiwarek. Dlatego też wielu użytkowników uważa, że ww-searchings.com jest również uzasadniona i użyteczna. Pamiętaj jednak, że strona ta jest promowana za pomocą nieuczciwych konfiguratorów ustawień pobierania/instalacji, które porywają przeglądarki internetowe (Internet Explorer, Google Chrome i Mozilla Firefox) i modyfikują różne opcje przeglądarki. Ponadto ww-searchings.com ciągle śledzi aktywność przeglądania Internetu przez użytkowników.

   
Przekierowanie search.hr

Jak wyeliminować przekierowania przeglądarki do search.hr?

Czym jest search.hr?

search.hr jest prezentowana jako wyszukiwarka internetowa, która znacznie zwiększa doświadczenie przeglądania Internetu, generując lepsze wyniki. Na pierwszy rzut oka search.hr może wydawać się bardzo podobna do takich stron, jak Google, Bing, Yahoo i innych renomowanych wyszukiwarek. Dlatego też wielu użytkowników uważa, że wyszukiwarka.hr jest również słuszna i użyteczna, jednak programiści promują ją za pośrednictwem nieuczciwych konfiguratorów pobierania/instalowania, które porywają przeglądarki internetowe i modyfikują różne opcje bez zgody użytkownika. Ponadto search.hr stale zapisuje różne informacje dotyczące aktywności przeglądania Internetu przez użytkowników.

   
Przekierowanie initialpage123.com

Jak wyeliminować przekierowania przeglądarki do initialpage123.com?

Czym jest initialpage123.com?

Według twórców, initialpage123.com to najwyższej klasy wyszukiwarka internetowa, która generuje lepsze wyniki wyszukiwania, a tym samym zwiększa doświadczenie przeglądania Internetu przez użytkowników. Na pierwszy rzut oka strona initialpage123.com ledwo różni się od Google, Yahoo, Bing i innych legalnych wyszukiwarek. Z tego powodu wiele osób uważa, że initialpage123.com jest również przydatna i uzasadniona. Pamiętaj jednak, że strona ta ma na celu zbieranie różnych danych dotyczących aktywności przeglądarki internetowej użytkownika. Ponadto deweloperzy promują ją wykorzystując zwodnicze konfiguratory pobierania/instalacji, które porywają przeglądarki internetowe i modyfikują różne opcje bez potrzeby uzyskania zgody użytkownika.

   
Oszustwo Virus Found (Mac)

Jak usunąć Virus Found z Mac?

Czym jest Virus Found?

"Virus Found" to fałszywa wiadomość pop-up o błędzie wyświetlana przez złośliwą stronę internetową. Użytkownicy często odwiedzają ją nieumyślnie - są przekierowywani przez różne niechciane programy (PUP). Badania pokazują, że systemy PUP infiltrują komputery bez zgody (metoda "sprzedaży wiązanej"). Oprócz powodowania niechcianych przekierowań, aplikacje PUP dostarczają niechciane reklamy internetowe i nieustannie zapisują informacje dotyczące aktywności przeglądania Internetu przez użytkowników.

   
Przekierowanie search.viewsearch.net (Mac)

Jak usunąć porywacza przeglądarki search.viewsearch.net z Mac?

Czym jest search.viewsearch.net?

Search.viewsearch.net (znane również jako searchword.news) to fałszywa wyszukiwarka internetowa, która obiecuje generowanie najbardziej trafnych wyników wyszukiwania, a także zapewnia użytkownikom najnowsze trendy w internecie. Oceniając tylko po wyglądzie, strona może wydawać się legalna, jednak search.viewsearch.net nieustannie zapisuje różne dane dotyczące aktywności przeglądania Internetu. Ponadto programiści promują ją za pomocą nieuczciwych instalatorów aplikacji, które modyfikują ustawienia przeglądarki internetowej bez zgody użytkownika.

   

Strona 1 z 106

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>