Narzędzia usuwania wirusów i spyware. lnstrukcje deinstalacji

Przekierowanie search.borderov.com (Mac)

Jak usunąć porywacza przeglądarki search.borderov.com z Mac?

Czym jest search.borderov.com?

search.borderov.com to fałszywa wyszukiwarka internetowa identyczna z search.parazipper.com, search.gilpierro.com, search.teritwoo.com i wieloma innymi. Oferując ulepszone wyniki wyszukiwania search.borderov.com stwarza wrażenie bycia uzasadnioną i przydatną. Warto jednak wspomnieć, że programiści promują tę stronę za pomocą zwodniczej aplikacji o nazwie Borderov, która infiltruje system bez pozwolenia i potajemnie modyfikuje ustawienia przeglądarek internetowych. Ponadto, zarówno search.borderov.com, jak i Borderov stale zapisują informacje o aktywności przeglądania Internetu przez użytkownika.

   
Niechciana aplikacja Mac Cleanup Pro (Mac)

Jak usunąć Mac Cleanup Pro z Mac?

Czym jest Mac Cleanup Pro?

Mac Cleanup Pro to podejrzana aplikacja prezentowana jako narzędzie optymalizacji/czyszczenia systemu na najwyższym poziomie. Jest to nowy wariant innej zwodniczej aplikacji o nazwie called Advanced Mac Cleaner. Jej wygląd sugeruje, że Mac Cleanup Pro jest całkowicie uzasadniona i przydatna. Warto jednak wspomnieć, że Mac Cleanup Pro często infiltruje system bez pozwolenia, ponieważ programiści promują ją za pomocą zwodniczej metody marketingowej zwanej „sprzedażą wiązaną". Jest ona również dystrybuowana za pomocą fałszywych komunikatów o błędach generowanych przez złośliwe witryny. Z tych powodów program Mac Cleanup Pro jest sklasyfikowana jako potencjalnie niechciana aplikacja (PUA).

   
Przekierowanie find.coinup.org (Mac)

Jak usunąć porywacza przeglądarki find.coinup.org z Mac?

Czym jest find.coinup.org?

find.coinup.org to fałszywa wyszukiwarka internetowa, która rzekomo generuje lepsze wyniki i ulepsza przeglądanie sieci. Na pierwszy rzut oka może się ona wydawać odpowiednia i przydatna. Należy jednak pamiętać, że użytkownicy zazwyczaj odwiedzają ją nieumyślnie, ponieważ zostają na nią przekierowani przez inną fałszywą wyszukiwarkę o nazwie weknow.ac. It is also worth noting that find.coinup.org is very likely to record various information about the visitor.

   
Wirus Genieo (Mac)

Jak usunąć porywacza przeglądarki Genieo z Mac?

Czym jest Genieo?

Genieo to podejrzana aplikacja, która zazwyczaj infiltruje system bez pozwolenia. Deweloperzy dystrybuują ją przy użyciu podejrzanych konfiguratorów pobierania/instalacji. Głównym celem Genieo jest promowanie fałszywej wyszukiwarki internetowej i potencjalnie zapisywanie informacji. Z tych powodów Genieo jest sklasyfikowana jako porywacz przeglądarki i potencjalnie niechciana aplikacja (PUA).

   
Przekierowanie shortcutcommander.club (Mac)

Jak usunąć porywacza przeglądarki shortcutcommander.club z Mac?

Czym jest shortcutcommander.club?

shortcutcommander.club to fałszywa wyszukiwarka internetowa, która rzekomo poprawia przeglądanie stron internetowych, generując ulepszone wyniki wyszukiwania. Taka funkcjonalność może wydawać się całkowicie właściwa i przydatna. Warto jednak wspomnieć, że programiści zwykle promują shortcutcommander.club za pomocą fałszywego aktualizatora Adobe Flash Player. Ponadto, ta strona potencjalnie zbiera różne informacje dotyczące aktywności przeglądania Internetu przez użytkownika.

   
Oszustwo POP-UP VIRUS ALERT FROM APPLE (Mac)

Jak usunąć "VIRUS ALERT FROM APPLE" z Mac?

Czym jest "VIRUS ALERT FROM APPLE"?

"VIRUS ALERT FROM APPLE" to kolejny fałszywy komunikat o błędzie generowany przez różne zwodnicze witryny. Z reguły użytkownicy odwiedzają je nieumyślnie – są na nie przekierowywani przez niechciane aplikacje (PUA) lub natrętne reklamy wyświetlane w innych oszukańczych witrynach. Wyniki badań pokazują, że niechciane aplikacje zazwyczaj infiltrują system bez zezwolenia i, oprócz powodowania przekierowań, generują również nieuczciwe reklamy i zbierają informacje o aktywności przeglądania Internetu przez użytkownika.

   
Przekierowanie search.parazipper.com (Mac)

Jak usunąć porywacza przeglądarki search.parazipper.com z Mac?

Czym jest search.parazipper.com?

search.parazipper.com to fałszywa wyszukiwarka internetowa, która rzekomo ulepsza przeglądanie sieci, generując lepsze wyniki. Oceniając po samym wyglądzie, search.parazipper.com może wydawać się odpowiednia i przydatna. Warto jednak wspomnieć, że programiści promują ją za pomocą fałszywych konfiguratorów pobierania/instalacji zaprojektowanych do modyfikowania opcji przeglądarek internetowych bez zgody użytkownika. Ponadto, search.parazipper.com stale zapisuje informacje o aktywności przeglądania Internetu przez użytkownika.

   
Przekierowanie search.globalsearch.pw (Mac)

Jak usunąć porywacza przeglądarki search.globalsearch.pw z Mac?

Czym jest search.globalsearch.pw?

search.globalsearch.pw to fałszywa wyszukiwarka, identyczna z search.bittsearch.com Oferując ulepszone wyniki i szybki dostęp do różnych popularnych witryn, search.globalsearch.pw stara się sprawiać wrażenie bycia uzasadnioną, jednak programiści promują ją za pomocą aplikacji porywającej przeglądarki o nazwie globalsearch. Ponadto search.globalsearch.pw i globalsearch stale zapisują informacje dotyczące aktywności przeglądania Internetu przez użytkowników.

   
Przekierowanie search.gg

Jak usunąć przekierowania przeglądarki do search.gg?

Czym jest search.gg?

Według deweloperów, search.gg to wyszukiwarka internetowa zapewniająca „najlepsze przeszukiwanie sieci", która znacząco poprawia jakość przeglądania, generując lepsze wyniki. Oceniając po wyglądzie, search.gg niewiele różni się od Bing, Yahoo, Google i innych podobnych uzasadnionych wyszukiwarek. Dlatego wielu użytkowników uważa, że search.gg jest legalna i użyteczna. W rzeczywistości programiści promują ją wykorzystując fałszywe programy do pobierania/instalowania przeznaczone do modyfikowania ustawień przeglądarki bez pozwolenia. Ponadto search.gg zapisuje różne informacje dotyczące systemu użytkownika dotyczące aktywności przeglądania.

   
Przekierowanie search323892.xyz

Instrukcje usuwania przekierowana search323892.xyz

Czym jest search323892.xyz?

Internet jest pełen fałszywych wyszukiwarek, w tym search323892.xyz. Ta witryna jest promowana przez programistów używających porywacza przeglądarki GetTab (znanego również jako Gettab lub Newer Tab), który jest instalowany w formie rozszerzenia w przeglądarkach Google Chrome. GetTab rzekomo pozwala użytkownikom przekształcić swoją wyszukiwarkę w spersonalizowaną stronę domową i cieszyć się z lepszego przeglądania sieci dzięki lepszym wynikom.

   

Strona 1 z 152

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>