Narzędzia usuwania wirusów i spyware. lnstrukcje deinstalacji

Ransomware My Decryptor

Instrukcje usuwania ransomware My Decryptor

Czym jest My Decryptor?

My Decryptor to wirus typu ransomware wykryty przez badacza bezpieczeństwa oprogramowania, Michaela Gillespie. Po infiltracji My Decryptor szyfruje zapisane pliki i dodaje do ich nazwy rozszerzenie składające się z siedmiu losowych znaków. Na przykład nazwa pliku "sample.jpg" może zostać zmieniona na "sample.jpg.gkelhoh". Po pomyślnym zaszyfrowaniu plików, My Decryptor tworzy plik tekstowy ("_HOW_TO_DECRYPT_MY_FILES_[random_characters]_.txt"), umieszczając go na pulpicie.

   
Oszustwo Windows Health Is Critical

Instrukcje usuwania wirusa "Windows Health Is Critical"

Czym jest "Windows Health Is Critical"?

Podobny do Notice From Microsoft Corporation and Your Computer is locked !, "Windows Health Is Critical" "Windows Health Is Critical" to fałszywy komunikat o błędzie, dystrybuowany przez złośliwe aplikacje, fałszywe pliki do pobrania, luki oprogramowania itd. Po infiltracji "Windows Health is Critical" blokuje ekran komputer, zapobiegając tym samym dalszym działaniom użytkownika.

   
Oszustwo Ransomware Detected

Instrukcje usuwania Ransomware Detected

Czym jest Ransomware Detected?

"Ransomware Detected" to fałszywy komunikat o błędzie wyświetlany przez złośliwą stronę internetową, którą użytkownicy często odwiedzają przypadkowo - są na nią przekierowywani przez potencjalnie niechciane programy (PUP), które infiltrują systemy bez zgody. Wiele PUP generuje również natrętne reklamy internetowe i zapisuje informacje o przeglądaniu Internetu przez użytkowników.

   
Przekierowanie deloton.com

Instrukcje usuwania przekierowania deloton.com

Czym jest deloton.com?

deloton.com to nieuczciwa strona internetowa, zaprojektowana do przekierowywania użytkowników do różnych podejrzanych stron. Jest ona całkowicie identyczna z thepopularlinks.com, contentplaces.com, restheet.com i wieloma innymi. Wyniki badań wskazują, że użytkownicy są przekierowywani do deloton.com poprzez różne potencjalnie niechciane programy bez ich zgody. Takie programy zazwyczaj infiltrują system bez zgody użytkownika. Oprócz powodowania przekierowań, PUP generują także reklamy mające na celu nadużywanie zasobów systemu i gromadzenie różnych informacji.

   
Ransomware Rotor

Instrukcje usuwania ransomware Rotor

Czym jest Rotor?

Rotor (Trojan-Ransom.Win32.Rotor) to wirus typu ransomware, który infiltruje systemy i potajemnie szyfruje różne pliki. Podczas szyfrowania Rotor dodaje nazwy zaszyfrowanych plików rozszerzenie "[email protected]______.biz", "!==solve a [email protected]===.SENRUS17", "!-=solve a [email protected]=-.PRIVAT66", "[email protected]____.ANTIDOT", "[email protected]_____.OTR", "[email protected]__.v8", "[email protected]____.tar" lub "[email protected]____.tar". W przeciwieństwie do innych wirusów ransomware, ten otwiera okien pop-up ani nie tworzy plików tekstowych zawierających żądanie zapłaty okupu. Informacje dotyczące infiltracji są przekazywane tylko po tym, jak ofiara skontaktuje się z cyberprzestępcami za pośrednictwem podanych adresów e-mail (dodawanych jako rozszerzenia plików).

   
Oszustwo The Roboto Condensed Font Was Not Found

Poradnik usuwania wirusa "The 'Roboto Condensed' font was not found"

Czym jest "The 'Roboto Condensed' font was not found"?

Podobny do The ArialText Font Was Not Found i The HoeflerText Font Wasn't Found, "The 'Roboto Condensed' font was not found"? to fałszywy komunikat o błędzie wyświetlany przez złośliwą stronę internetową. Ten fałszywy pop-up został po raz pierwszy odkryte przez badacza bezpieczeństwa MalwareBreakdown. Badania pokazują, że użytkownicy często odwiedzają tę stronę nieumyślnie - są na nią przekierowywani przez potencjalnie niechciane programy (PUP), które przeniknęły do systemów bez zgody użytkownika. Oprócz powodowania przekierowań, PUP generują niechciane reklamy online i ciągle śledzą aktywność przeglądania, gromadząc różne informacje o systemie użytkownika.

   
Oszustwo Warning: Hyper-V Manager

Instrukcje usuwania Hyper-V Manager

Czym jest Hyper-V Manager?

"Hyper-V Manager" to błąd pop-up, wyświetlany przez nieuczciwą stronę internetową. Użytkownicy są przekierowywani na tę stronę przez różne potencjalnie niechciane programy (PUP), które infiltrują systemy bez zgody użytkownika (metoda "sprzedaży wiązanej"). Oprócz powodowania niechcianych przekierowań, PUP generują różne niechciane reklamy i nieustannie śledzą aktywność przeglądania Internetu.

   
Oszustwo RDN/Trojan/Hacking File Detected

Instrukcje usuwania RDN/Trojan/Hacking File Detected

Czym jest RDN/Trojan/Hacking File Detected?

Podobny do Possible Suspicious Activity, Hard Drive Is Not Accepted, Windows 10 Pro Update Failed to fałszywy komunikat o błędzie wyświetlany przez złośliwe strony internetowe. Użytkownicy odwiedzają tę stronę nieumyślnie – są na nią przekierowywani przez różne niechciane programy (PUP). Wyniki badań pokazują, że programy te infiltrują system bez zgody, albo też nakłaniają użytkowników do instalacji, twierdząc, że dostarczają "użyteczne funkcje". Oprócz powodowania przekierowań, PUP dostarczają także natrętne reklamy, zmniejszają wydajność systemu i gromadzą różne informacje.

   
Oszustwo Possible Suspicious Activity

Instrukcje usuwania Possible Suspicious Activity

Czym jest Possible Suspicious Activity?

Wyświetlany przez złośliwą stronę internetową, "Possible Suspicious Activity" to fałszywy komunikat o błędzie podobny do Microsoft Edge Critical ERROR, Hard Drive Is Not Accepted, System Update Error i wielu innych. Użytkownicy są przekierowywani do wspomnianej strony przez potencjalnie niechciane (PUP), które bez zgody przeniknęły do ich systemów. Oprócz przekierowań, PUP zmniejszają wydajność systemu, zbierają prywatne informacje i generują niechciane reklamy.

   
Oszustwo YOUR APPLE DEVICE HAS A VIRUS (Mac)

Jak usunąć YOUR APPLE DEVICE HAS A VIRUS z Mac?

Czym jest YOUR APPLE DEVICE HAS A VIRUS?

"YOUR APPLE DEVICE HAS A VIRUS" to fałszywy błąd, wyświetlany przez złośliwą stronę internetową, którą użytkownicy odwiedzają nieumyślnie – są na nią przekierowywani przez niechciane programy (PUP). Wyniki badań pokazują, że takie PUP zazwyczaj infiltrują system bez pytania użytkownika o zgodę. Ponadto, PUP zmniejszają wydajność systemu, generując reklamy i zapisując różne informacje.

   

Strona 1 z 122

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>