Narzędzia usuwania wirusów i spyware. lnstrukcje deinstalacji

Pasek narzędzi GoGameGo

Instrukcje usuwania paska narzędzi GoGameGo

Czym jest GoGameGo?

GoGameGo to zwodniczy pasek narzędzi przeglądarki, który zapewnia dostęp do różnych gier – „Zainstaluj GoGameGo i uzyskaj dostęp do wszystkich swoich ulubionych gier jednym kliknięciem!" . Ta wtyczka może się wydawać uzasadniona, jednak GoGameGo często instaluje się bez zgody użytkowników. Ponadto, ten podejrzany dodatek do przeglądarki został zaprojektowany w celu modyfikowania ustawień przeglądarki i ciągłego monitorowania aktywności przeglądania.

   
Ransomware MOLE66

Instrukcje usuwania ransomware MOLE66

Czym jest MOLE66?

Po raz pierwszy wykryty przez MalwareHunterTeam, MOLE66 jest zaktualizowaną wersją ransomware wysokiego ryzyka o nazwie CryptoMix. Natychmiast po infiltracji, MOLE66 szyfruje większość przechowywanych danych przy użyciu szyfrowania RSA-2048. Podczas szyfrowania MOLE66 zmienia nazwy plików za pomocą wzoru "[32_losowe_litery_i_cyfry].MOLE66". Na przykład nazwa pliku "sample.jpg" może zostać zmieniona na "F0E341ACD5BCD456AD21ACD37856EF21.MOLE66". Po zaszyfrowaniu pliki stają się bezużyteczne i nie jest możliwe odróżnienie ich. Po pomyślnym zaszyfrowaniu plików, MOLE66 generuje plik tekstowy ("_HELP_INSTRUCTIONS_.TXT") i umieszcza kopię w każdym istniejącym folderze.

   
Oszustwo POP-UP The Gotham Font Was Not Found

Poradnik usuwania wirusa "The Gotham Font Was Not Found"

Czym jest "The Gotham Font Was Not Found"?

"The Gotham Font Was Not Found" to kolejny fałszywy błąd podobny do The Roboto Condensed Font Was Not Found, The ArialText Font Was Not Found, The HoeflerText Font Wasn't Found i wielu innych. Ten komunikat o błędzie jest generowany przez różne nieuczciwe strony internetowe, które użytkownicy często odwiedzają nieumyślnie - są na nie przekierowywani przez potencjalnie niechciane programy (PUP) lub natrętne reklamy generowane przez inne złośliwe witryny. W większości przypadków PUP infiltrują systemy bez zezwolenia, a także powodują przekierowania, dostarczają natrętne reklamy i zbierają różne dane.

   
Oszustwo We Have Detected A Trojan Virus (Mac)

Jak usunąć We Have Detected A Trojan Virus z Mac?

Czym jest We Have Detected A Trojan Virus?

"We Have Detected A Trojan Virus" to fałszywa wiadomość o błędzie, wyświetlana przez zwodniczą stronę internetową. Badania pokazują, że użytkownicy są przekierowywani do witryny przez różne potencjalnie niechciane programy (PUP), które infiltrują systemy bez zezwolenia. Oprócz tych przekierowań, te nieuczciwe aplikacje wyświetlają natrętne reklamy w Internecie i nieustannie zapisują różne informacje o systemie użytkownika.

   
Ransomware PLANETARY

Instrukcje usuwania ransomware PLANETARY

Czym jest PLANETARY?

Po raz pierwszy wykryty przez analityka bezpieczeństwa malware, Lawrence Abrams, PLANETARY jest zaktualizowanym wariantem innego ransomware wysokiego ryzyka, o nazwie HC7. Cechą tego malware jest to, że przestępcy dystrybuują go ręcznie. Zdalnie przejmują sieci komputerowe i instalują malware na wszystkich podłączonych komputerach. Natychmiast po infiltracji PLANETARY szyfruje większość zapisanych plików i dodaje do nazwy każdego zaszyfrowanego pliku rozszerzenie ".PLANETARY". Na przykład nazwa "sample.jpg" jest zmieniana na "sample.jpg.PLANETARY". Od tego momentu korzystanie z plików staje się niemożliwe. Po udanym szyfrowaniu, PLANETARY umieszcza na pulpicie plik tekstowy ("RECOVER.txt").

   
Ransomware WhiteRose

Instrukcje usuwania ransomware WhiteRose

Czym jest WhiteRose?

Po raz pierwszy odkryty przez Michael'a Gillespie, WhiteRose jest wirusem typu ransomware, który potajemnie infiltruje system i szyfruje większość przechowywanych danych. Badania pokazują, że WhiteRose pochodzi z tej samej rodziny ransomware, co wirusy BlackRuby2 i Zenis. Podczas szyfrowania WhiteRose zmienia nazwy plików, używając wzoru "[12_losowych_liter_i_cyfr]_ENCRYPTED_BY.WHITEROSE". Na przykład nazwa pliku "sample.jpg" może zostać zmieniona na "1D3AbF5EACFE_ENCRYPTED_BY.WHITEROSE". Zaszyfrowane pliki stają się bezużyteczne i nie do odróżnienia. Natychmiast po zaszyfrowaniu WhiteRose tworzy plik tekstowy ("HOW-TO-RECOVERY-FILES.TXT") i umieszcza jego kopię w każdym istniejącym folderze.

   
Przekierowanie home.searchpulse.net (Mac)

Jak usunąć porywacza przeglądarki home.searchpulse.net z Mac?

Czym jest home.searchpulse.net?

home.searchpulse.net to kolejna fałszywa wyszukiwarka, która rzekomo poprawia jakość przeglądania, generując lepsze wyniki. Oceniając po samym wyglądzie, home.searchpulse.net może wyglądać podobnie do Google, Yahoo, Bing i innych legalnych wyszukiwarek. Dlatego wielu użytkowników uważa, że home.searchpulse.net jest również uzasadniona. Jednak programiści promują tę witrynę za pomocą aplikacji porywającej przeglądarkę o nazwie Search Pulse. Ponadto home.searchpulse.net i Search Pulse stale zapisują informacje o systemie użytkownika związane z przeglądaniem sieci.

   
Oszustwo Microsoft Edge Critical ERROR

Instrukcje usuwania Microsoft Edge Critical ERROR

Czym jest Microsoft Edge Critical ERROR?

Podobny do Security Update Error, Microsoft Corporation HAS BLOCKED YOUR PC, Your Data Is At A Serious Risk i wielu innych, "Microsoft Edge Critical ERROR" jest fałszywym komunikatem o błędzie wyświetlanym przez złośliwą witrynę. Badania pokazują, że użytkownicy są przekierowywani na tę stronę za pomocą różnych potencjalnie niechcianych programów (PUP). Badania pokazują również, że większość z tych PUP infiltruje systemy bez zgody. Potencjalnie niechciane programy powodują przekierowania, zmniejszają wydajność systemu, generują reklamy "złośliwe" reklamy i zbierają dane osobowe.

   
Oszustwo Dangerous Try To Get Access To Your Personal Logins

Instrukcje usuwania Dangerous Try To Get Access To Your Personal Logins

Czym jest Dangerous Try To Get Access To Your Personal Logins?

"There was a dangerous try to get an access to your personal logins" to oszukańczy komunikatem o błędzie wyświetlany przez złośliwą witrynę. Użytkownicy często odwiedzają tę witrynę nieumyślnie - są na nią przekierowywani przez potencjalnie niechciane programy (PUP). Te aplikacje zazwyczaj infiltrują systemy bez zezwolenia. Oprócz powodowania niechcianych przekierowań, PUP generują również natrętne reklamy internetowe i stale monitorują aktywność przeglądania Internetu przez użytkowników.is a deceptive error message displayed by a malicious website. Users often visit this site inadvertently - they are redirected by potentially unwanted programs (PUPs). These applications usually infiltrate systems without permission. As well as causing unwanted redirects, PUPs also deliver intrusive online advertisements and continually monitor users' Internet browsing activity.

   
Przekierowanie go.paradiskus.com

Instrukcje usuwania go.paradiskus.com

Czym jest go.paradiskus.com?

go.paradiskus.com to zwodnicza strona, która rzekomo poprawia jakość przeglądania, generując lepsze wyniki. Sądząc po samym wyglądzie, strona go.paradiskus.com może wyglądać podobnie do Google, Bing, Yahoo i innych legalnych wyszukiwarek. Dlatego wielu użytkowników uważa, że go.paradiskus.com jest również legalna. Ta witryna jest promowana za pomocą aplikacji porywającej przeglądarki o nazwie PDF Pro 100. Ponadto, go.paradiskus.com i PDF Pro 100 nieustannie zapisują różne dane związane z aktywnością przeglądania Internetu przez użytkowników.

   

Strona 1 z 134

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>