Top Antywirus 2021

Ocena użytkowników:rating starrating starrating starrating starrating star / 46
SłabyŚwietny 

combo cleaner software box pcrisk

Działa z: Mac OSX 10.10 (Yosemite), Mac OSX 10.11 (El Capitan) i macOS Sierra (10.12)

Pobierz
Combo Cleaner dla Mac

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby usunąć malware musisz zakupić pełną wersję Combo Cleaner.

Combo Cleaner to antywirus i narzędzie optymalizacji systemu stworzone przez firmę o nazwie RCS LT. Aplikacja ta działa na komputerach Mac i współpracuje ze wszystkimi ostatnimi systemami operacyjnymi Mac, w tym Yosemite, El Capitan i Sierra. Ta aplikacja ma inne podejście w porównaniu do tradycyjnych programów antywirusowych. Oprócz funkcji antywirusowych, Combo Cleaner oferuje czyszczenia dysku, narzędzie znajdywania dużych plików, narzędzie znajdywania zduplikowanych plików, skaner prywatności i deinstalator aplikacji. Aplikacja ta może być używana do czyszczenia komputerów z zagrożeń i uwalniania znacznej ilości miejsca na dysku zaśmieconym zbędnymi plikami. Pomimo że komputery Mac są uważane za bardziej bezpieczne niż systemy Windows, najważniejsze jest niezawodne rozwiązanie antywirusowe.

 
Ocena użytkowników:rating starrating starrating starrating starrating star / 1
SłabyŚwietny 

Opakowanie Combo Cleaner na Windows - PCRisk

Działa z: Microsoft Windows 10/8.1/8/7 z zainstalowanym SP1 i najnowszymi aktualizacjami KB

Pobierz
Combo Cleaner dla Windows

Combo Cleaner to aplikacja antymalware (chroniąca przed złośliwym oprogramowaniem) na komputery z systemem Windows (dodstępna również na komputery Mac). Została opracowana przez firmę RCS LT, działającą w branży cyberbezpieczeństwa od ponad 10 lat. Zebrane doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa w internecie pozwoliło nam stworzyć solidne rozwiązanie antywirusowe, które jest w stanie chronić komputery użytkowników przed dominującymi obecnie cyberzagrożeniami. Combo Cleaner jest przeznaczona do współpracy ze wszystkimi najpopularniejszymi systemami operacyjnymi Microsoft, a także z programem Windows Defender. Oprócz silnika skanowania antywirusowego na poziomie przedsiębiorstwa, Combo Cleaner dla systemu Windows jest wyposażona w potężne funkcje ochrony przed adware, ransomware i ochronę przeglądania internetu. Chociaż malware od dawna jest plagą dla komputerów osobistych, obecnie wyrafinowane ataki ransomware, potencjalnie niechciane aplikacje, oprogramowanie reklamowe i zagrożenia internetowe są bardzo rozpowszechnione – Combo Cleaner rozwiązuje wszystkie te problemy. Ponadto, Combo Cleaner pozwala szybko sprawdzić duże i zduplikowane pliki, potencjalnie pozwalając na usunięcie przestarzałych i bezużytecznych plików.

   
Ocena użytkowników:rating starrating starrating starrating starrating star / 1
SłabyŚwietny 

Pudełko ESET Internet Security 2021 Edition

Działa z: Microsoft Windows 10/8.1/8/7 z SP1 i zainstalowanymi najnowszymi aktualizacjami KB

Oficjalna witryna ESET Internet Security 2021 Edition

Wybierając kompleksowy pakiet antywirusowy, liczba opcji, jakie mają teraz użytkownicy, może spowodować niemały paraliż. Jednak zawsze istnieje kilka opcji, które przewyższają wiele innych. Od jakiegoś czasu produkty ESET oparte na ich popularnym programie antywirusowym NOD32 nieustannie uzyskują wysokie wyniki w niezależnych testach laboratoryjnych i są bogate w funkcje. Doprowadziło to słowacką firmę do wielkiego wejścia na rynek amerykański. Ważnym pytaniem, na które należy odpowiedzieć, jest to, czy najnowsza oferta klasy średniej, Internet Security, kontynuuje ten trend? Krótko mówiąc, tak, ale produkt można ulepszyć. Mimo to, Internet Security to dobry wybór dla każdego, kto szuka znacznie lepszej ochrony antywirusowej niż przeciętna.

   
Ocena użytkowników:rating starrating starrating starrating starrating star / 1
SłabyŚwietny 

Pudełko Bitdefender Internet Security 2021

Działa z: Microsoft Windows 10/8.1/8/7 z SP1 i zainstalowanymi najnowszymi aktualizacjami KB

Oficjalna witryna Bitdefender Internet Security 2021

Przez lata, konsumenckie produkty antywirusowe Bitdefender zyskały reputację jednych z najlepszych na świecie dzięki ich odpowiednim punktom cenowym. Obecnie Bitdefender ma pięć ofert, które obejmują Bitdefender Antivirus Free Edition, Bitdefender Antivirus Plus, Bitdefender Internet Security i Bitdefender Total Security oraz flagowy Bitdefender Premium Security z jego nieograniczonym wykorzystaniem VPN. Głównym tematem tego artykułu będzie Internet Security, ponieważ jest to ich płatna oferta średniego poziomu, która ma kilka funkcji, z których użytkownicy domowi nie tylko mogliby skorzystać, ale których tak naprawdę potrzebują. Ważne jest, aby pamiętać, że wszystkie pięć jest zbudowanych na tym samym silniku ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, więc niezależnie od wybranego produktu, nadal jest on zbudowany na tej samej podstawie przetestowanej przez niezależne laboratoria.

Internet Security to świetny wybór, biorąc pod uwagę liczbę dodatkowych funkcji. Zawiera VPN, ale pozwala na użycie jedynie 200 MB na raz. Zostało to ulepszone, ale porównywalne produkty czasami oferują nieograniczony VPN. Niektórzy mogą uznać ten limit za frustrujący, ale wiele innych funkcji produktu może nadrobić brak nieograniczonej sieci VPN.

   
Ocena użytkowników:rating starrating starrating starrating starrating star / 1
SłabyŚwietny 

Opakowanie AVG Internet Security

Działa z: Microsoft Windows 10/8.1/8/7 z SP1 i zainstalowanymi najnowszymi aktualizacjami KB

Oficjalna witryna AVG Internet Security

AVG pozostaje jednym z najpopularniejszych globalnych dostawców oprogramowania bezpieczeństwa. Obecnie ma ponad 200 milionów użytkowników na całym świecie. Od czasu przejęcia firmy przez Avast, ogłoszonego w czerwcu 2016 roku i sfinalizowanego we wrześniu tego samego roku, obie firmy odniosły korzyści z przejęcia. Czy pakiet AVG Internet Security nadal plasuje się obok rozwiązań takich jak Bitdefender i Kaspersky? Krótko mówiąc, tak, ale autor nadal uważa, że lepiej jest polecić równoważne produkty dwóch ostatnich niż AVG. Sprowadza się to do dość drobnych punktów w ogólnym planie, a system AVG Internet Security nadal ma dużo więcej pozytywów niż negatywów.

   
Ocena użytkowników:rating starrating starrating starrating starrating star / 1
SłabyŚwietny 

Opakowanie McAfee Total Protection

Działa z: Microsoft Windows 10/8.1/8/7 z SP1 i zainstalowanymi najnowszymi aktualizacjami KB

Oficjalna witryna McAfee Total Protection

W przypadku McAfee, debata czy kupić pakiet Internet Security, czy droższy z większą liczbą funkcji, jest obecnie nieważna. Firma McAfee nie sprzedaje już rozwiązań Internet Security, więc konsumenci, którzy chcą otrzymać coś więcej, niż to, co ma do zaoferowania podstawowy program antywirusowy, musieliby zapłacić za Total Protection. To sprawia, że wybór jest łatwiejszy, ponieważ nie ma specjalnego wyboru. Ten brak wyboru może przynieść niekorzystne wyniki. Jednak gdy spojrzymy na to, ile kosztuje Total Protection i niektóre jej funkcje, być może istnieje uzasadnienie tego szaleństwa.

Aby decyzja miała jakikolwiek sens, Total Protection musiałaby mieć szeroki wachlarz funkcji, które są płynnie połączone. Na szczęście, Total Protection zawiera szeroką gamę funkcji, które zadowoliłyby nawet najbardziej krytycznych kupujących. Funkcje obejmują międzyplatformowe zarządzanie hasłami, nieograniczoną ochronę VPN, szyfrowanie plików z niszczeniem oryginałów oraz ochronę tożsamości. Sieć VPN bez ograniczeń powinna być kusząca, ponieważ kilkaset megabajtów oferowanych przez konkurentów wydaje się nie pasować do tego, jak codziennie wchodzimy w interakcję z internetem.

   

Dlaczego potrzebuję ochrony antywirusowej?

Posiadanie zainstalowanego na swoim komputerze programu antywirusowego jest dzisiaj bardzo ważne – zagrożenie zainfekowania wirusami lub złośliwym oprogramowaniem stale rośnie. Różne wirusy komputerowe mają potencjał do powodowania znacznych szkód na Twoim komputerze. Infekcje te mogą usunąć dane użytkownika, wykraść informacje osobiste, zablokować komputer i zażądać zapłaty okupu, aby go odblokować lub wykonać inne nieuczciwe zadania. Zainfekowane komputery stają się niestabilne. Cyberprzestępcy mogą uzyskać dostęp do Twoich danych osobowych i wykonać inne złośliwe zadania. Wybór najlepszego programu antywirusowego może być skomplikowanym zadaniem. My w pcrisk.pl, codziennie mamy czynienia z oprogramowaniem szpiegowskim, złośliwym i infekcjami wirusowymi. Wiemy więc, które pakiety zabezpieczające działają dobrze, a które nie poradzą sobie wykryciem i usunięciem wielu problemów z bezpieczeństwem. Podczas dodawania oprogramowania do naszej top listy antywirusowej sprawdzamy każdy aspekt antywirusa, który zalecamy. Wykonujemy szereg testów i sprawdzamy rekomendacje niezależnych firm badawczych itp.

Dzisiaj posiadanie programu antywirusowego stało się koniecznością. Jeśli dbasz o bezpieczeństwo swojego komputera i swoją własną prywatność, powinieneś zawsze z niego korzystać.

Usuwanie wirusów i malware

Ta strona zawiera informacje o tym, jak uniknąć infekcji z powodu malware lub wirusów.

Usuwanie malware