Top Antywirus 2020

Ocena użytkowników: / 41
SłabyŚwietny 

combo cleaner software box pcrisk

Działa z: Mac OSX 10.10 (Yosemite), Mac OSX 10.11 (El Capitan) i macOS Sierra (10.12)

Download
Combo Cleaner

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby usunąć malware musisz zakupić pełną wersję Combo Cleaner.

Combo Cleaner to antywirus i narzędzie optymalizacji systemu stworzone przez firmę o nazwie RCS LT. Aplikacja ta działa na komputerach Mac i współpracuje ze wszystkimi ostatnimi systemami operacyjnymi Mac, w tym Yosemite, El Capitan i Sierra. Ta aplikacja ma inne podejście w porównaniu do tradycyjnych programów antywirusowych. Oprócz funkcji antywirusowych, Combo Cleaner oferuje czyszczenia dysku, narzędzie znajdywania dużych plików, narzędzie znajdywania zduplikowanych plików, skaner prywatności i deinstalator aplikacji. Aplikacja ta może być używana do czyszczenia komputerów z zagrożeń i uwalniania znacznej ilości miejsca na dysku zaśmieconym zbędnymi plikami. Pomimo że komputery Mac są uważane za bardziej bezpieczne niż systemy Windows, najważniejsze jest niezawodne rozwiązanie antywirusowe.

 
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 

Kaspersky Anti-virus 2020 box

Działa z: Windows 7/8/8.1/10 (32-bitowym i 64-bitowym)

Oficjalna witryna oprogramowania antywirusowego Kaspersky Anti-Virus 2020

Każdego roku Kaspersky wydaje pakiety oprogramowania antywirusowego, które plasują się w pobliżu najlepszych, jeśli nie są najlepszymi w danym roku. Ten rok nie jest wyjątkiem. Asortyment produktów na 2020 rok jest ponownie doskonałym wyborem dla konsumentów w każdym budżecie. Być może bardziej imponująca jest firma, której produkty, pomimo zarzutów związanych z rządem rosyjskim i koniecznością przeniesienia działalności do Szwajcarii, pozostają imponująco spójne.

Kaspersky Anti-Virus 2020 dla Windows oferuje pełną ochronę z szeroką gamą funkcji, w zależności od wybranego pakietu. Jednym z minusów jest brak funkcji zawartych w pakietach niższego poziomu. Pod tym względem Bitdefender pobił Kaspersky, ponieważ konsumenci znajdą w asortymencie Bitdefender lepszą wartość na niższych poziomach. Ogólnie rzecz biorąc, trudno jest kłócić się z kimś, jeśli wybrałby antywirus Kaspersky do ochrony swojego komputera. Kaspersky jest teraz również liderem tego pakietu, ponieważ zastosował uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla kont online, co pokazuje, że w oprogramowaniu można wdrożyć najlepsze praktyki bezpieczeństwa w celu zapewnienia bezpieczniejszej obecności online.

   
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

ESET NOD32 Antivirus 2020 box

Działa z: Windows 7/8/8.1/10 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows Home Server (64-bitowym)

Oficjalna witryna ESET NOD32 Antivirus 2020

Firma ESET została założona w 1987 roku na Słowacji i od momentu założenia stała się firmą pomagającą w zabezpieczaniu komputerów na całym świecie. Obecnie oferuje rozwiązania antywirusowe dla systemów Windows, Mac i Android, a także dostosowane rozwiązania biznesowe. Dla przeciętnego użytkownika domowego, dostosowane do potrzeb rozwiązanie biznesowe może być lekcją starożytnej greki. Z tego powodu to właśnie NOD32 Antivirus 2020 ESET będzie głównym testowanym produktem..

Oferta firmy ESET jest corocznym pretendentem do uzyskania tytułu najlepszego produktu w określonych kategoriach i generalnie zawsze znajduje się w pierwszej dziesiątce publikacji, dla których jest sprawdzana. Ta konsekwencja pomogła wyrobić firmie ESET reputację w zakresie tworzenia skutecznych i niezawodnych produktów z roku na rok, a także zdobyć bogate doświadczenie z dziesięcioleci udanych operacji biznesowych. Innym powodem reputacji jest brak zauważalnego wpływu na system nawet na starszych komputerach, co stało się znakiem rozpoznawczym oprogramowania antywirusowego najwyższego poziomu.

   
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Bitdefender Antivirus Plus 2020 box

Działa z: Windows 7/8/8.1/10 (32-bitowym i 64-bitowym)

Oficjalna witryna Bitdefender Antivirus Plus 2020

Często, gdy recenzenci i dziennikarze oceniają Bitdefender i ich najnowsze oferty programów antywirusowych, ich opinie, takie jak „stosunek jakości do ceny", są obsesyjne. Biorąc pod uwagę produkt oferowany przez Bitdefender, te stwierdzenia są całkowicie prawdziwe. Bitdefender konsekwentnie oferuje wspaniałe rozwiązanie antywirusowe za mniej niż ich konkurenci. Czy Antivirus Plus 2020 kontynuuje ten trend?

Krótka odpowiedź brzmi: tak. Firma chciała jednak dodać dodatkowe funkcje i sprawić, by istniejące działały wydajniej. W licznych testach Bitdefender był często najszybszy w przeprowadzaniu skanów, a jednocześnie nie marnował zasobów systemowych. W opiniach recenzentów jest to zawsze postrzegane jako zwycięstwo, ale pomijając wydajność, Antivirus Plus 2020 oferuje funkcje, które każdy świetny produkt oferował w przeszłości, oraz kilka innych. Na przykład kompilacja Total Security dla systemu Windows zapewnia użytkownikom dostęp do antywirusa, zapory ogniowej, filtru spamu, blokowania złośliwych stron, ochrony bankowości internetowej, kontroli rodzicielskiej, ograniczonej sieci VPN, menedżera haseł, szyfrowania plików, bezpiecznego usuwania plików, czyszczenia komputera i optymalizacji, a to tylko niektóre z ogólnych funkcji.

   
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 

Avast Premium Security box

Działa z: Windows 7/8/8.1/10 (32-bitowym i 64-bitowym)

Oficjalna witryna Avast Premium Security

Wielu innych producentów programów antywirusowych oferuje niezwykle szeroką gamę produktów, których funkcje rosną wraz ze wzrostem ceny. Avast obrał zupełnie inny kierunek i ograniczył płatne opcje do dwóch, a jeśli dołączysz bezpłatny program antywirusowy, firma oferuje tylko trzy produkty. Produkt, który jest kotwicą i który przyciągnie uwagę konsumentów, to Avast Premium Security. Powstaje pytanie, czy Premium Security dorówna konkurentom takim jak Kaspersky, Bitdefender i Norton? Od samego początku Premium Security jest już droższy niż niektórzy z jego konkurentów i wymaga dużych zasobów w porównaniu z innymi produktami najwyższego poziomu. Premium Security sprawdza się dobrze pomimo pewnych swoich minusów i woli dla potrzeb konsumentów.

   

Dlaczego potrzebuję ochrony antywirusowej?

Posiadanie zainstalowanego na swoim komputerze programu antywirusowego jest dzisiaj bardzo ważne – zagrożenie zainfekowania wirusami lub złośliwym oprogramowaniem stale rośnie. Różne wirusy komputerowe mają potencjał do powodowania znacznych szkód na Twoim komputerze. Infekcje te mogą usunąć dane użytkownika, wykraść informacje osobiste, zablokować komputer i zażądać zapłaty okupu, aby go odblokować lub wykonać inne nieuczciwe zadania. Zainfekowane komputery stają się niestabilne. Cyberprzestępcy mogą uzyskać dostęp do Twoich danych osobowych i wykonać inne złośliwe zadania. Wybór najlepszego programu antywirusowego może być skomplikowanym zadaniem. My w pcrisk.pl, codziennie mamy czynienia z oprogramowaniem szpiegowskim, złośliwym i infekcjami wirusowymi. Wiemy więc, które pakiety zabezpieczające działają dobrze, a które nie poradzą sobie wykryciem i usunięciem wielu problemów z bezpieczeństwem. Podczas dodawania oprogramowania do naszej top listy antywirusowej sprawdzamy każdy aspekt antywirusa, który zalecamy. Wykonujemy szereg testów i sprawdzamy rekomendacje niezależnych firm badawczych itp.

Dzisiaj posiadanie programu antywirusowego stało się koniecznością. Jeśli dbasz o bezpieczeństwo swojego komputera i swoją własną prywatność, powinieneś zawsze z niego korzystać.

Usuwanie wirusów i malware

Ta strona zawiera informacje o tym, jak uniknąć infekcji z powodu malware lub wirusów.

Usuwanie malware