Top Antywirus 2021

Ocena użytkowników:rating starrating starrating starrating starrating star / 46
SłabyŚwietny 

combo cleaner software box pcrisk

Combo Cleaner to antywirus i narzędzie optymalizacji systemu stworzone przez firmę o nazwie RCS LT. Aplikacja ta działa na komputerach Mac i współpracuje ze wszystkimi ostatnimi systemami operacyjnymi Mac, w tym Yosemite, El Capitan i Sierra. Ta aplikacja ma inne podejście w porównaniu do tradycyjnych programów antywirusowych. Oprócz funkcji antywirusowych, Combo Cleaner oferuje czyszczenia dysku, narzędzie znajdywania dużych plików, narzędzie znajdywania zduplikowanych plików, skaner prywatności i deinstalator aplikacji.

 
Ocena użytkowników:rating starrating starrating starrating starrating star / 1
SłabyŚwietny 

Opakowanie Combo Cleaner na Windows - PCRisk

Combo Cleaner to aplikacja antymalware (chroniąca przed złośliwym oprogramowaniem) na komputery z systemem Windows (dodstępna również na komputery Mac). Została opracowana przez firmę RCS LT, działającą w branży cyberbezpieczeństwa od ponad 10 lat. Zebrane doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa w internecie pozwoliło nam stworzyć solidne rozwiązanie antywirusowe, które jest w stanie chronić komputery użytkowników przed dominującymi obecnie cyberzagrożeniami.

   
Ocena użytkowników:rating starrating starrating starrating starrating star / 922
SłabyŚwietny 

Malwarebytes 4.0 box

Przez lata Malwarebytes, firma zajmująca się bezpieczeństwem, zdobyła reputację firmy opracowującej niezbędne narzędzia antywirusowe zarówno dla użytkowników domowych, jak i korporacyjnych. Po wydaniu wersji beta wersji 4.0 wielu dziennikarzy i specjalistów InfoSec było zainteresowanych zobaczeniem, co ma do zaoferowania nowa wersja, a także nowy ulepszony silnik malware Katana. Sprawdziliśmy Malwarebytes 4.0 i stwierdziliśmy, że jest to doskonała opcja dla tych, którzy chcą wzmocnić swoją obronę przed cyberbezpieczeństwem.

   
Ocena użytkowników:rating starrating starrating starrating starrating star / 1
SłabyŚwietny 

Pudełko ESET Internet Security 2021 Edition

Wybierając kompleksowy pakiet antywirusowy, liczba opcji, jakie mają teraz użytkownicy, może spowodować niemały paraliż. Jednak zawsze istnieje kilka opcji, które przewyższają wiele innych. Od jakiegoś czasu produkty ESET oparte na ich popularnym programie antywirusowym NOD32 nieustannie uzyskują wysokie wyniki w niezależnych testach laboratoryjnych i są bogate w funkcje. Doprowadziło to słowacką firmę do wielkiego wejścia na rynek amerykański.

   
Ocena użytkowników:rating starrating starrating starrating starrating star / 1
SłabyŚwietny 

Pudełko Bitdefender Internet Security 2021

Przez lata, konsumenckie produkty antywirusowe Bitdefender zyskały reputację jednych z najlepszych na świecie dzięki ich odpowiednim punktom cenowym. Obecnie Bitdefender ma pięć ofert, które obejmują Bitdefender Antivirus Free Edition, Bitdefender Antivirus Plus, Bitdefender Internet Security i Bitdefender Total Security oraz flagowy Bitdefender Premium Security z jego nieograniczonym wykorzystaniem VPN. Głównym tematem tego artykułu będzie Internet Security, ponieważ jest to ich płatna oferta średniego poziomu, która ma kilka funkcji, z których użytkownicy domowi nie tylko mogliby skorzystać, ale których tak naprawdę potrzebują.

   
Ocena użytkowników:rating starrating starrating starrating starrating star / 2
SłabyŚwietny 

Opakowanie AVG Internet Security

AVG pozostaje jednym z najpopularniejszych globalnych dostawców oprogramowania bezpieczeństwa. Obecnie ma ponad 200 milionów użytkowników na całym świecie. Od czasu przejęcia firmy przez Avast, ogłoszonego w czerwcu 2016 roku i sfinalizowanego we wrześniu tego samego roku, obie firmy odniosły korzyści z przejęcia. Czy pakiet AVG Internet Security nadal plasuje się obok rozwiązań takich jak Bitdefender i Kaspersky?

   
Ocena użytkowników:rating starrating starrating starrating starrating star / 2
SłabyŚwietny 

Opakowanie McAfee Total Protection

W przypadku McAfee, debata czy kupić pakiet Internet Security, czy droższy z większą liczbą funkcji, jest obecnie nieważna. Firma McAfee nie sprzedaje już rozwiązań Internet Security, więc konsumenci, którzy chcą otrzymać coś więcej, niż to, co ma do zaoferowania podstawowy program antywirusowy, musieliby zapłacić za Total Protection. To sprawia, że wybór jest łatwiejszy, ponieważ nie ma specjalnego wyboru. Ten brak wyboru może przynieść niekorzystne wyniki. Jednak gdy spojrzymy na to, ile kosztuje Total Protection i niektóre jej funkcje, być może istnieje uzasadnienie tego szaleństwa.

   

Dlaczego potrzebuję ochrony antywirusowej?

Posiadanie zainstalowanego na swoim komputerze programu antywirusowego jest dzisiaj bardzo ważne – zagrożenie zainfekowania wirusami lub złośliwym oprogramowaniem stale rośnie. Różne wirusy komputerowe mają potencjał do powodowania znacznych szkód na Twoim komputerze. Infekcje te mogą usunąć dane użytkownika, wykraść informacje osobiste, zablokować komputer i zażądać zapłaty okupu, aby go odblokować lub wykonać inne nieuczciwe zadania. Zainfekowane komputery stają się niestabilne. Cyberprzestępcy mogą uzyskać dostęp do Twoich danych osobowych i wykonać inne złośliwe zadania. Wybór najlepszego programu antywirusowego może być skomplikowanym zadaniem. My w pcrisk.pl, codziennie mamy czynienia z oprogramowaniem szpiegowskim, złośliwym i infekcjami wirusowymi. Wiemy więc, które pakiety zabezpieczające działają dobrze, a które nie poradzą sobie wykryciem i usunięciem wielu problemów z bezpieczeństwem. Podczas dodawania oprogramowania do naszej top listy antywirusowej sprawdzamy każdy aspekt antywirusa, który zalecamy. Wykonujemy szereg testów i sprawdzamy rekomendacje niezależnych firm badawczych itp.

Dzisiaj posiadanie programu antywirusowego stało się koniecznością. Jeśli dbasz o bezpieczeństwo swojego komputera i swoją własną prywatność, powinieneś zawsze z niego korzystać.

O nas

PCrisk

PCrisk to portal bezpieczeństwa cybernetycznego, informujący internautów o najnowszych zagrożeniach cyfrowych. Nasze artykuły są tworzone przez ekspertów ds. bezpieczeństwa i profesjonalnych badaczy złośliwego oprogramowania. Przeczytaj więcej o nas.

Usuwanie wirusów i malware

Ta strona zawiera informacje o tym, jak uniknąć infekcji z powodu malware lub wirusów.

Usuwanie malware