FacebookTwitterLinkedIn

O nas

Firma

Portal cyberbezpieczeństwa PCrisk i certyfikowana aplikacja antywirusowa Combo Cleaner są prowadzone i rozwijane przez firmę RCS LT. Wszystkie treści na pcrisk.com są tworzone przez profesjonalnych autorów, którzy są ekspertami w dziedzinie bezpieczeństwa komputerowego. W naszych poradnikach usuwania zalecamy używanie Combo Cleaner do usuwania infekcji malware. Ścisła współpraca między eksperckimi autorami PCrisk i badaczami złośliwego oprogramowania Combo Cleaner umożliwia nam zapewnianie najlepszych rozwiązań w usuwaniu malware. Każdy poradnik usuwania złośliwego oprogramowania jest dokładnie sprawdzany przez naszych badaczy złośliwego oprogramowania, aby upewnić się, że Combo Cleaner może w 100% wykryć i usunąć zagrożenie, o którym piszemy.

Nasz zespół składa się z osób z różnych środowisk akademickich, które posiadają szeroki zestaw umiejętności. Naszym głównym priorytetem jest informowanie użytkowników komputerów o zagrożeniach bezpieczeństwa, które mogą uszkodzić ich urządzenia podczas przeglądania internetu. Firma RCS LT została założona w 2007 roku. Początkowo była lokalnym biznesem, zajmującym się niszą naprawy komputerów i wdrażaniem rozwiązań bezpieczeństwa internetowego dla lokalnych przedsiębiorstw. Projekt PCrisk powstał w 2010 roku i od tego czasu nasi analitycy bezpieczeństwa informują oraz edukują tysiące użytkowników internetu na całym świecie o najnowszych zagrożeniach bezpieczeństwa.

Aby skontaktować się z naszą firmą, odwiedź naszą stronę kontaktową.

Konferencje

 Wspieramy konferencje i wydarzenia poświęcone cyberbezpieczeństwu, które pomagają rozpowszechniać wiedzę na temat najnowszych taktyk cyberprzestępczych:

Virus Bulletin conferenceBlack Hat conference

Certyfikaty

Nasza aplikacja antymalware Combo Cleaner posiada certyfikaty wiodących światowych organizacji testujących oprogramowanie bezpieczeństwa:

checkmark certifiedopswat certifiedvirus bulletin certified

Społeczna odpowiedzialność

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie i wspieramy lokalne organizacje charytatywne:

lithuanian food bank logolithuanian red cross logomaltese lithuania logo

Partnerzy

Jesteśmy partnerami projektu NO MORE RANSOM. Pomagamy szerzyć świadomość na temat infekcji ransomware i informujemy ofiary ransomware o dostępnych bezpłatnych narzędziach odszyfrowujących.

no more ransom project logo

[Wróć na górę]

Poznaj nasz zespół

Tomas Meskauskas

Współzałożyciel/Autor/Redaktor: Tomas Meskauskas

Założyciel i generalny operator PCrisk. Pasjonat bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w pracy w różnych firmach związanych z rozwiązywaniem problemów technicznych komputerów i bezpieczeństwem w internecie. Od 2010 roku pracuje jako redaktor pcrisk.com. Tomas studiował na Uniwersytecie KTU, a w 2009 roku ukończył informatykę. Jest współtwórcą aplikacji antywirusowej na komputery Mac o nazwie Combo Cleaner. Jest zawsze na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa internetowego. Zakłóca działania cyberprzestępców, codziennie rozpowszechniając informacje o ich wykroczeniach.

Skontaktuj się z Tomasem: Strona autora na PCriskE-mail, LinkedInTwitter.

Karolis Liucveikis

Współautor/badacz: Karolis Liucveikis

Główny autor i generalny operator działu „Poradniki usuwania" PCrisk. Współbadacz współpracujący z Tomasem w celu poznania najnowszych zagrożeń i globalnych trendów w świecie cyberbezpieczeństwa. Posiada ponad 5 lat doświadczenia w pracy w tej branży. Karolis studiował na Uniwersytecie KTU i w 2017 roku ukończył studia na kierunku Rozwoju oprogramowania. Niezwykle pasjonuje się technicznymi aspektami i zachowaniem różnych złośliwych aplikacji. Interesuje się również beatboxingiem i podróżuje po całym świecie, by uczestniczyć w różnych wydarzeniach związanych z tą formą perkusji wokalnej.

Skontaktuj się z Karolisem: E-mail, LinkedIn, Twitter.

Marius Koksta

Współautor/specjalista ds. marketingu: Marius Koksta

Zaczynał jako autor poradników dla użytkowników systemu Windows. Teraz specjalizuje się w artykułach na temat najnowszych programów ransomware, oszustw związanych z pomocą techniczną, malware, trojanów, programów typu adware, potencjalnie niechcianych aplikacji i innych zagrożeń. Jest odpowiedzialny za opracowywanie strategii marketingowych dla PCrisk, znajdowanie sposobów na przyciągnięcie większej liczby czytelników. Posiada tytuł licencjata z Zarządzania Marketingowego. Interesuje się projektowaniem graficznym i fotografią. Uczestniczył w programie wymiany Erasmus i mieszkał w trzech różnych krajach. Wolny czas spędza na rowerze, oglądając wiele filmów i seriali telewizyjnych, czytając książki i spędzając czas z najbliższymi przyjaciółmi.

Skontaktuj się z Mariusem: E-mail, LinkedIn.

Migla Neumann

Współautorka/badaczka: Migla Neumann

Badaczka złośliwego oprogramowania w PCrisk i współautorka artykułów w sekcji „Poradniki usuwania". Posiada doświadczenie w analizie złośliwego kodu obecnego w najnowszych potencjalnie niechcianych aplikacjach, malware i ransomware. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Wilnie z tytułem licencjata grafiki użytkowej. Posiada doświadczenie w projektowaniu aplikacji i innych formach projektowania cyfrowego/sztuki. W wolnym czasie pisarka i artystka z zamiłowaniem do horroru i fantastyki. Koneserka kina, miłośniczka mitologii greckiej i nordyckiej, specjalistka ciekawostek i entuzjastka wielkiego słownictwa.

Skontaktuj się z Miglą: E-mail.

Audris Dobrikas

Programista stron internetowych/Redaktor treści cyfrowych: Audris Dobrikas

Redaktor techniczny artykułów publikowanych w PCrisk i ich stronach pomocniczych w różnych językach. Dołączył do zespołu RCS LT w lipcu 2020 roku. Posiada tytuł licencjata z inżynierii multimediów. Podczas studiów zdobył duże doświadczenie w edycji treści internetowych oraz administrowaniu różnymi systemami zarządzania treścią. Interesuje się historią, kulturą orientalną i sztukami wizualnymi. Wolny czas spędza na bieganiu, gotowaniu i próbowaniu nowych hobby.

Skontaktuj się z Audrisem: E-mail, LinkedIn.

Eligijus Macaitis

Współautor/lider obsługi klienta: Eligijus Macaitis

Z zamiłowania autor wiadomości technologicznych i badacz bezpieczeństwa w niepełnym wymiarze godzin. Jedną z jego najsilniejszych stron jest komunikatywność. Współautor artykułów instruktażowych związanych z rozwiązywaniem problemów z komputerami Mac. Otwarta osobowość pozwala mu zrozumieć potrzeby klienta i znaleźć najlepsze rozwiązania dla wszelkich jego problemów. Studiuje inżynierię informatyczną na Uniwersytecie KTU. Lubi grać w sporty zespołowe, takie jak rugby, siatkówka i piłka nożna. Interesuje się sportami motorowymi, a szczególnie driftingiem.

Skontaktuj się z Eligijusem: E-mail, LinkedIn.

Neringa Zaltauskaite

Specjalistka ds. obsługi klienta: Neringa Zaltauskaite

Neringa jest specjalistką ds. obsługi klienta dla PCrisk i Combo Cleaner. W latach 2010-2013 zapoznała się z komputerami Mac i przeprowadziła badania na poziomie magisterskim w zakresie programowania dźwięku w studiu Apple w Music Research Center w Yorku w Wielkiej Brytanii. Od tego czasu jej pasja do technologii znacznie się rozwinęła. Pracowała w edukacji, obsłudze klienta, sprzedaży oraz obsłudze klienta w Londynie i Kownie, gdzie miała wspaniałe możliwości korzystania i poznawania różnych urządzeń Apple oraz odkrywania ich poza podstawowymi zadaniami. Posiadanie różnorodnych umiejętności pozwala jej dostosować się do różnych sytuacji i zrozumieć potrzeby międzynarodowych klientów. Wierzy, że nauka i doskonalenie umiejętności informatycznych, a także umiejętności interpersonalne sprawiają, że praca w tak prężnym zespole profesjonalistów jest wartościowa i inspirująca.

Skontaktuj się z Neringą: E-mail, LinkedIn.

Paulius Ulozas

Specjalista ds. obsługi klienta: Paulius Ulozas

Paulius jest specjalistą ds. obsługi klienta dla użytkowników Combo Cleaner dla Windows. Uczęszczał na Uniwersytet Nauk Stosowanych Kolping i ukończył studia licencjackie z Języka angielskiego w biznesie. Pomogło mu to w rozwinięciu formalnej znajomości angielskiego języka biznesowego, która do dziś pomaga mu zawodowo komunikować się z klientami. Mając ponad siedmioletnie doświadczenie w dziedzinie obsługi klienta, Paulius jest odpowiedzialny za odpowiadanie i rozwiązywanie problemów związanych z Combo Cleaner dla Windows, analizowanie i znajdowanie rozwiązań dla różnych zagrożeń malware. Będąc zaznajomionym z komputerami z systemem Windows od dzieciństwa, Paulius jest ekspertem w dziedzinie Windows od ponad 20 lat. Od tego czasu jest wielkim fanem oprogramowania i sprzętu komputerowego. W wolnym czasie lubi grać w gry wideo i oglądać filmy.

Skontaktuj się z Pauliusem: E-mail.

Karolina Peistariene

Autorka bloga: Karolina Peistariene

Autorka poradników dla użytkowników komputerów Mac. Odpowiedzialna za zbieranie, analizowanie i prezentowanie artykułów dotyczących rozwiązywania problemów związanych z problemami z systemem macOS. Duże umiejętności badawcze i analityczne pomagają Karolinie zapewniać czytelnikom skutecznych i pomocnych rozwiązań, a także wprowadzać różne funkcje, które ma do zaoferowania Mac. Interesuje się marketingiem cyfrowym, tworzeniem treści, copywritingiem i stojącą za nimi psychologią. Lubi jeździć na nartach, łyżwach i rolkach.

Skontaktuj się z Karoliną: E-mail, LinkedIn.

Rimvydas Iliavicius

Autor bloga: Rimvydas Iliavicius

Autor poradników dla użytkowników Windows w PCrisk. Rimvydas jest badaczem z ponad czteroletnim doświadczeniem w branży cyberbezpieczeństwa. Studiował na Uniwersytecie Technologicznym w Kownie, a w 2017 roku ukończył studia magisterskie z tłumaczenia i lokalizacji tekstów technicznych. Jego zainteresowania komputerami i technologią sprawiły, że stał się wszechstronnym copywriterem w branży IT. W PCrisk jest odpowiedzialny za pisanie szczegółowych artykułów instruktażowych dla systemu Microsoft Windows. Zainteresowania Rimvydasa obejmują gry, samochody, książki i filmy science fiction, historię i wiele więcej.

Skontaktuj się z Rimvydasem: E-mail, LinkedIn.

Ramunas Kaminskas

Współzałożyciel/Programista stron internetowych/Badacz malware: Ramunas Kaminskas

Od 2010 roku menedżer zespołu ds. tworzenia stron internetowych w PCrisk. Nie ma zadań związanych z kodem, z którymi Ramunas wraz ze swoim utalentowanym zespołem programistów nie poradziłby sobie. Ramunas sprawdza się najlepiej w analizie złośliwego zachowania wirusów, trojanów, ransomware itp. Posiada dyplom z inżynierii komputerowej i technologii informacyjnej. Współautor wielu popularnych artykułów i arkuszy danych na temat złośliwego zachowania wirusów komputerowych. Architekt i twórca aplikacji Combo Cleaner do zwalczania malware na komputery Mac. Ramunas uwielbia spędzać wolny czas z rodziną.

Skontaktuj się z Ramunasem: E-mail, LinkedIn.

[Wróć na górę]

Referencje

Hej, dzięki, pobierałem obraz i nagle pojawiło się powiadomienie. Wyszukałem je i zniknęło dzięki Waszemu samouczkowi.

-VantaBlackCoffee, Instrukcje PCrisk

Dzięki wielkie. Twoje kroki zadziałały.

-TBrave, Instrukcje PCrisk

Bardzo dziękuję! Problem rozwiązany w 100%.

-Christian Nwachukwu, Instrukcje PCrisk

To w sumie najlepszy film, jaki kiedykolwiek widziałem. Bardzo dziękuję!

-Lavender Ruka, Instrukcje PCrisk

Bardzo pomocny! Jesteście wielcy!

-vdrivevideo, Instrukcje PCrisk

Wreszcie! Próbowałem usunąć złośliwe oprogramowanie o nazwie safe finder z mojego Mac za pomocą wielu innych programów antywirusowych. Combo Cleaner spełnił swoje zadanie! Dziękuję!

-Jonathan, Oprogramowanie antymalware Combo Cleaner

Przypadkowo zainstalowałam mnóstwo złośliwego oprogramowania podczas próby zainstalowania pakietu MS Office. Zainstalowałam combo cleaner, wykonałam skan, uruchomiłam komputer ponownie i wszystko wróciło do normy!

-jessicaalvi844, Oprogramowanie antymalware Combo Cleaner

Znalazłem tę aplikację i oszczędza mi nowej instalacji.

-franksattler, Oprogramowanie antymalware Combo Cleaner

Mac został zainfekowany czymś, co otwierało moje Safari i wyświetlało pop-upy McAfee. Wykonałem skanowanie Combo Cleaner – pokazał kilka plików oznaczonych jako adware - usunął je i problem zniknął.

-ramonglennr, Oprogramowanie antymalware Combo Cleaner

Surfowałam po internecie w poszukiwaniu dobrego antywirusa dla mojego Maca. Spodobała mi się ta aplikacja. Posiada wszystkie potrzebne mi funkcje i jest dostępna w dobrej cenie.

-Stella55, Oprogramowanie antymalware Combo Cleaner

[Wróć na górę]

Usuwanie wirusów i malware

Ta strona zawiera informacje o tym, jak uniknąć infekcji z powodu malware lub wirusów.

Usuwanie malware