FacebookTwitterLinkedIn

Regulamin

Regulamin korzystania ze strony internetowej www.PCrisk.pl.

Witamy na naszej stronie internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie i korzystanie z tej strony internetowej, zgadzasz się przestrzegać i wiązać z następującym Regulaminem, który wraz z naszą Polityką prywatności www.PCrisk.pl reguluje relację z Tobą w stosunku do tej strony. Jeśli nie zgadzasz się z jakąkolwiek częścią tego Regulaminu, prosimy o nie korzystanie z naszej strony internetowej.

Termin ‘www.PCrisk.pl’ lub ‘nas’ lub ‘my’ odnosi się do właściciela strony internetowej. Termin ‘Ty’ odnosi się do użytkownika lub odwiedzającego naszą stronę internetową.

Oświadczenie o relacjach afiliacyjnych

Możemy rekomendować dowolny produkt na naszej stronie internetowej. Niektóre z rekomendowanych na naszej stronie programów antywirusowych i antyspyware są płatne. Możemy dostać partnerskie prowizje za niektóre oprogramowanie antyspyware i antywirusowe, które jest rekomendowane na naszej stronie - możemy zarabiać prowizję, gdy użytkownicy komputerów zakupują te oprogramowania.

Rekomendacje firm antywirusowych: Kaspersky (Kaspersky Internet Security 2013), BitDefender (Bitdefender Internet Security 2013), Avast (Avast Internet Security 7).

Rekomendacje firm antyspyware i antymalware: Malwarebytes (Malwarebytes Antimalware), PCTools (Spyware Doctor), iS3 (STOPzilla), oprogramowanie Enigma (SpyHunter 4), SUPERAntiSpyware (SUPERAntiSpyware), SurfRight B.V. (Hitman Pro).

Produkty, które są rekomendowane na naszej stronie internetowej są legalnym oprogramowaniem antywirusowym i antyspyware. Wybierając produkty do rekomendacji zawsze testujemy je i polecamy te produkty, które naszym zdaniem mogą pomóc i wnieść wartość dla odwiedzających naszą stronę internetową. Pieniądze nie są najważniejszym kryterium wyboru lub rekomendowania każdego z tych produktów. Jesteśmy niezależnymi posiadaczami i wyrażone tutaj opinie są wyłącznie nasze. Nie jesteś zobowiązany do zakupu jakiegokolwiek z wymienionych na naszej stronie oprogramowań.

Korzystanie z tej strony internetowej podlega następującemu Regulaminowi:

Zawartość tej strony przeznaczona jest Twojej ogólnej informacji i użytkowi. Może ulec zmianie bez powiadomienia. Ani my, ani też osoby trzecie nie udzielamy żadnego okresu gwarancyjnego co do dokładności, terminowości, wydajności, kompletności lub przydatności informacji i materiałów znalezionych lub oferowanych na tej stronie w określonym celu. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że te informacje i materiały mogą zawierać nieścisłości lub błędy, a my wyraźnie wyłączamy odpowiedzialność za jakiekolwiek nieścisłości lub błędy w najszerszym dozwolonym przez prawo zakresie. Korzystanie z wszelkich informacji lub materiałów na tej stronie podejmowane jest całkowicie na własne ryzyko, za które nie ponosimy odpowiedzialności. Jedynie Twoją własną odpowiedzialnością będzie zapewnienie, że wszelkie produkty, usługi i informacje dostępne za pośrednictwem tej strony spełniają Twoje specyficzne wymagania. Ta strona internetowa zawiera materiał, który jest naszą własnością lub na który posiadamy licencję. Materiał ten zawiera, ale nie jest ograniczony do projektu, układu, wyglądu i grafiki. Kopiowanie jest zabronione zgodnie z prawami autorskimi, które stanowią część tego Regulaminu.

Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na tej stronie, które nie są własnością lub nie są na licencji operatora, są majątkiem ich właścicieli.

Nieuprawnione korzystanie z tej strony internetowej może stanowić podstawę do roszczenia o odszkodowanie i/lub za odpowiedzialności za przestępstwo. Od czasu do czasu, strona ta może zawierać linki do innych stron internetowych. Linki te zamieszczone są dla wygody do dostarczenia dalszych informacji. Nie oznaczają, że rekomendujemy daną stronę(-y) internetowe. Nie ponosimy odpowiedzialności za treści na stronie(-ach) internetowych, do których prowadzą linki.

O nas

PCrisk to portal bezpieczeństwa cybernetycznego, informujący internautów o najnowszych zagrożeniach cyfrowych. Nasze artykuły są tworzone przez ekspertów ds. bezpieczeństwa i profesjonalnych badaczy złośliwego oprogramowania. Przeczytaj więcej o nas.

Usuwanie wirusów i malware

Ta strona zawiera informacje o tym, jak uniknąć infekcji z powodu malware lub wirusów.

Usuwanie malware