FacebookTwitterLinkedIn

Oświadczenia prawne

Informacje zawarte na tej witrynie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Informacje zawarte na tej witrynie są dostarczane przez naszą firmę RCS LT i chociaż dokładamy wszelkich starań, aby informacje te były aktualne i prawidłowe, nie składamy żadnych oświadczeń ani gwarancji, wyraźnych ani dorozumianych, dotyczących kompletności, dokładności, niezawodności, przydatności lub dostępności w odniesieniu do witryny lub informacji, produktów, usług lub powiązanych grafik zawartych na witrynie w dowolnym celu. W związku z tym polegasz na takich informacjach wyłącznie na własne ryzyko.

W naszych poradnikach usuwania malware zalecamy użycie aplikacji Combo Cleaner do usunięcia infekcji malware. Combo Cleaner jest opracowana przez tę samą firmę RCS LT, która obsługuje witrynę www.pcrisk.pl.

W żadnym wypadku nie będziemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody, w tym między innymi za straty lub szkody pośrednie lub wtórne lub jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z utraty danych lub zysków wynikających z lub w związku z korzystaniem z tej witryny.

Za pośrednictwem tej witryny możesz odwiedzić inne witryny, które nie są pod kontrolą www.pcrisk.pl. Nie mamy kontroli nad charakterem, zawartością i dostępnością tych witryn. Umieszczenie jakichkolwiek linków nie musi oznaczać rekomendacji ani poparcia wyrażanych na nich poglądów.

Dokładamy wszelkich starań, aby witryna działała sprawnie. Jednak, www.pcrisk.pl nie ponosi odpowiedzialności i nie będzie ponosić odpowiedzialności za czasową niedostępność witryny z powodu problemów technicznych pozostających poza naszą kontrolą.

O nas

PCrisk to portal bezpieczeństwa cybernetycznego, informujący internautów o najnowszych zagrożeniach cyfrowych. Nasze artykuły są tworzone przez ekspertów ds. bezpieczeństwa i profesjonalnych badaczy złośliwego oprogramowania. Przeczytaj więcej o nas.

Usuwanie wirusów i malware

Ta strona zawiera informacje o tym, jak uniknąć infekcji z powodu malware lub wirusów.

Usuwanie malware