Kontakt z nami

pcrisk logo lang

Portal bezpieczeństwa cybernetycznego PCrisk jest stworzony przez firmę RCS LT. Nasz zespół składa się z osób z różnych środowisk akademickich, które posiadają szeroki zestaw umiejętności. Naszym głównym priorytetem jest informowanie użytkowników komputerów o zagrożeniach bezpieczeństwa, które mogą uszkodzić ich urządzenia podczas przeglądania Internetu. Firma RCS LT została założona w 2007 roku. Początkowo była to firma lokalna, zajmująca się niszą naprawy komputerów i wdrażaniem rozwiązań bezpieczeństwa internetowego dla lokalnych przedsiębiorstw. W 2010 roku powstał projekt PCrisk. Od tego czasu nasi analitycy bezpieczeństwa informują i edukują tysiące użytkowników Internetu na całym świecie o najnowszych zagrożeniach bezpieczeństwa.

Poznaj nasz zespół

 

Tomas Meskauskas

Współzałożyciel/Autor/Redaktor: Tomas Meskauskas

Założyciel i główny operator PCrisk. Pasjonat bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuje jako redaktor pcrisk.com. Tomas uczęszczał na Uniwersytet KTU, a w 2009 roku ukończył studia informatyczne. Jest współtwórcą aplikacji antymalware Combo Cleaner. Jest zawsze na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa internetowego. Stoi na drodze firmom cyberprzestępczym, codziennie rozpowszechniając informacje o ich wykroczeniach.

Skontaktuj się z Tomasem: Strona autora na PCriskE-mail, LinkedInTwitter.

Karolis Liucveikis

Współautor/badacz: Karolis Liucveikis

Główny autor i główny operator sekcji „Poradniki usuwania" PCrisk. Współbadacz współpracujący z Tomasem w celu odkrycia najnowszych zagrożeń i światowych trendów w świecie bezpieczeństwa cybernetycznego. Posiada ponad 5 lat doświadczenia zawodowego w tej branży. Karolis uczęszczał na Uniwersytet KTU, a w 2017 roku ukończył studia na kierunku rozwoju oprogramowania. Bardzo pasjonuje się aspektami technicznymi i zachowaniem różnych złośliwych aplikacji. Interesuje się także beatboxem i podróżuje po całym świecie, by uczestniczyć w różnych wydarzeniach związanych z tą formą wokalnej perkusji.

Skontaktuj się z Karolisem: Email, LinkedIn, Twitter.

Marius Koksta

Współautor/specjalista marketingu: Marius Koksta

Rozpoczął jako autor poradników dla użytkowników Windows. Teraz specjalizuje się w artykułach o najnowszych programach ransomware, oszustwach pomocy technicznej, złośliwym oprogramowaniu, trojanach, programach adware, potencjalnie niechcianych aplikacjach i innych zagrożeniach. Jest odpowiedzialny za opracowywanie strategii marketingowych dla PCrisk i znalezienie sposobów na przyciągnięcie większej liczby czytelników. Posiada tytuł licencjata w zakresie zarządzania marketingowego. Interesuje się projektowaniem graficznym i fotografią. Brał udział w programie wymiany Erasmus i mieszkał w trzech różnych krajach. Swój wolny czas spędza na jeździe na rowerze, oglądaniu wielu filmów i seriali, czytaniu książek i ze swoimi najbliższymi przyjaciółmi.

Skontaktuj się z Mariusem: Email, LinkedIn.

Eligijus Macaitis

Współautor/główne wsparcie: Eligijus Macaitis

Pełen pasji autor najnowszych wiadomości z zakresu technologii i badacz bezpieczeństwa w niepełnym wymiarze godzin. Jedną z jego najmocniejszych stron jest komunikatywność. Współautor artykułów dotyczących rozwiązywania problemów z komputerami Mac. Otwarta osobowość pozwala mu zrozumieć potrzeby klientów i znaleźć najlepsze rozwiązania dla ich wszelkich problemów. Studiuje inżynierię informatyczną na Uniwersytecie KTU. Lubi uprawiać sporty zespołowe, takie jak rugby, siatkówkę i piłkę nożną. Interesuje się sportami motorowymi, zwłaszcza driftingiem.

Skontaktuj się z Eligijusem: Email, LinkedIn.

Ramunas Kaminskas

Współzałożyciel/Twórca stron internetowych/Badacz malware: Ramunas Kaminskas

Od 2010 roku kierownik zespołu zajmującego się tworzeniem stron internetowych w PCrisk. Nie istnieją zadania związane z kodem, którymi nie byłby w stanie zająć się Ramunas ze swoim utalentowanym zespołem programistów. Najmocniejsze strony Ramunasa leżą w analizie złośliwego zachowania malware, wirusów, trojanów, ransomware itp. Posiada wykształcenie z inżynierii komputerowej i technologii informacyjnej. Jest współautorem wielu popularnych artykułów i arkuszy danych dotyczących złośliwego zachowania wirusów komputerowych. Architekt i twórca aplikacji antymalware Combo Cleaner. Ramunas uwielbia spędzać wolny czas ze swoją rodziną.

Skontaktuj się z Ramunasem: Email, LinkedIn.

Siedziba firmy:

RCS LT, UAB (RCS Software)

 

Nr rejestracyjny firmy: 300992563
Nr podatkowy (VAT): LT100003403918

Ulica I. Kanto 18
44296 Kaunas, Litwa
Unia Europejska

Telefon: +370 (678) 42-777


Prosimy, skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek pytań za pomocą poniższego formularza:

 


Usuwanie wirusów i malware

Ta strona zawiera informacje o tym, jak uniknąć infekcji z powodu malware lub wirusów.

Usuwanie malware