Search Protect by Conduit

Znany również jako: Search Protect przez Conduit lub Conduit (wirus)
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania Search Protect by Conduit

Czym jest Search Protect by Conduit?

Search Protect (lub SearchProtect ) to potencjalnie niechciana aplikacja stworzona przez Conduit Ltd. Zmienia ona ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika (Internet Explorer, Google Chrome i Mozilla Firefox ), strony domowej i ustawienia domyślnej wyszukiwarki, zmieniając je na search.conduit.com. Ponadto, to adware "chroni" te ustawienia i nie pozwala na ich zmianę. Twórcy tego porywacza przeglądarki twierdzą, że Search Protect jest przydatną aplikacją, która pomaga zachować wybrane ustawienia przeglądarki użytkownika, jednak w rzeczywistości ta aplikacja nie dodaje żadnej realnej wartości. Jest stworzona, aby przekierowywać użytkowników Internetu na search.conduit.com i zapobiec zmianie ustawień przeglądarki internetowej użytkownika.

Niechciane przekierowania na tę stronę internetową są stosowane do generowania przychodów z internautów, którzy klikną na zwodnicze reklamy lub skorzystają z podejrzanej wyszukiwarki internetowej, która jest uwzględniona na tej stronie. Użytkownicy komputerów powinni wiedzieć, że oprócz niechcianych przekierowań przeglądarki, Search Protect śledzi również ścieżki przeglądania Internetu poprzez rejestrowanie odwiedzanych stron internetowych, języka użytkownika, Internet Protocol (IP), położenia geograficznego i zapytań. Obecność Search Protect by Conduit może prowadzić do infekcji malware, a także problemów związanych z prywatnością. Zaleca się, aby wyeliminować tę potencjalnie niechcianą aplikację pulpitu i usunąć porywacza przeglądarki search.conduit.com.

Search Protect by Conduit

Adware Search Protect by Conduit jest podobne do innych przejmujących kontrolę nad przeglądarką, które zmieniają ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika, na przykład Sweet-page.com, Aartemis.com, Nationzoom.com i Do-search.com. Najczęściej internauci instalują takie zmieniające ustawienia przeglądarki adware podczas pobierania freeware. Obecnie większość stron internetowych z bezpłatnym oprogramowaniem do pobrania korzysta z klientów pobierania - małych programów, które oferują instalację reklamowanych wtyczek do przeglądarek wraz z wybranym bezpłatnym programem. Nie zwracanie szczególnej uwagi na kroki pobierania może łatwo skończyć się infekcjami adware. Podczas pobierania bezpłatnego oprogramowania użytkownicy Internetu powinni być bardzo uważni i zrezygnować z instalacji wszelkich reklamowanych rozszerzeń przeglądarki, klikając na przycisk "odrzuć". Użytkownicy komputerów, którzy już doświadczają przekierowania przeglądarki na search.conduit.com powinni skorzystać z tego przewodnika usuwania adware i wyeliminować je ze swojego systemu operacyjnego.

Zrzut ekranu zwodniczego klienta pobierania freeware promującego instalację Search Protect by Conduit:

Instalator Search Protect by Conduit

Screenshot Search Protect by Conduit:

Ustawienia Search Protect by Conduit

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Search Protect przez Conduit lub Conduit (wirus): Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Malwarebytes to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Search Protect przez Conduit lub Conduit (wirus). Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Malwarebytes Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie Search Protect by Conduit:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

Deinstalacja Search Protect by Conduit z Panelu kontrolnego

W oknie odinstalowywania programów: spójrz na "SearchProtect" (wydawca - Conduit), zaznacz go i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

W czasie testów Search Protect by Conduit zainstalował się wraz z innymi potencjalnie niechcianymi programami Conduit: PC Prędkość Maximizer, MyPC Backup i Mobogenie. Możesz bezpiecznie odinstalować te programy.

Po odinstalowaniu Search Protect, który spowodował przekierowanie przeglądarki na stronę search.conduit.com, przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników. Aby przeskanować swój komputer użyj zalecanego oprogramowania antyspyware.

Usuń wszystkie wpisy, które ten program wykryje, aby upewnić się, że Twój komputer jest czysty od wszelkich możliwych infekcji spyware i malware.

Usuwanie Search Protect by Conduit z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący jak usunąć potencjalnie niechciane dodatki przeglądarki:

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Zmiana strony domowej:

Usuwanie Search Protect by Conduit z ustawień strony domowej Internet Explorer

Kliknij na ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer) i wybierz "Opcje internetowe". W otwartym oknie usuń search.conduit.com i wprowadź preferowaną domenę, która otworzy się przy każdym uruchomieniu Internet Explorer.

Zmiana domyślnej wyszukiwarki:

Usuwanie Search Protect by Conduit removal z ustawień domyślnej wyszukiwarki Internet Explorer

Kliknij na ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer) i wybierz opcję "Zarządzanie dodatkami". W otwartym oknie wybierz "Dostawcy wyszukiwania" i ustaw "Google", "Bing" lub jakąkolwiek inną preferowaną wyszukiwarkę jako domyślną i usuń "Conduit Search".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem search protect przez conduit lub conduit (wirus), możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Zmiana strony domowej:

Usuwanie Search Protect by Conduit z ustawień strony domowej Google Chrome

Kliknij na ikonę menu Chrome Google Chrome options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome) i wybierz "Ustawienia". W sekcji "Na starcie" kliknij "ustaw strony", umieść kursor myszy nad search.conduit.com i kliknij symbol "X". Teraz możesz dodać swoją preferowaną stronę internetową jako swoją stronę domową.

Zmiana domyślnej wyszukiwarki:

Usuwanie Search Protect by Conduit z ustawień domyślnej wyszukiwarki Google Chrome

Kliknij na ikonę menu Chrome Google Chrome options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome) i wybierz "Ustawienia". W sekcji "Szukaj" kliknij "Zarządzaj wyszukiwarkami ...", usuń "Conduit Search" i dodaj lub wybierz swoją preferowaną.

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem search protect przez conduit lub conduit (wirus), przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Usuwanie Search Protect by Conduit z rozszerzeń Mozilla Firefox

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego) i wybierz "Dodatki". Kliknij na "Rozszerzenia" i usuń "Conduit".

Zmiana strony domowej:

Usuwanie Protect by Conduit ze strony domowej Mozilla Firefox

Aby zresetować swoją stronę domową, kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego) a następnie wybierz "Opcje". W otwartym oknie usuń search.conduit.com i wprowadź preferowaną domenę.

Zmiana domyślnych ustawień wyszukiwarki:

W pasku adresu URL, wpisz about: config i naciśnij Enter.
Kliknij "Będę ostrożny, obiecuję!"
W filtrze wyszukiwania na górze wpisz: "search.conduit.com"
Kliknij prawym przyciskiem myszy na znalezione preferencje i wybierz opcję "Reset", aby przywrócić ustawienia domyślne.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem search protect przez conduit lub conduit (wirus), mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem search protect przez conduit lub conduit (wirus), przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia search protect przez conduit lub conduit (wirus) ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat search protect przez conduit lub conduit (wirus) lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/7537-search-protect-by-conduit

Rett

U mnie też pod MiuiTab, weszłam w folder, kliknęłam "oninstall", potem usunęłam resztki i zniknął :)

gość

pojawia sie jeszcze w folderze "muitab".

Dawid Woytyniak

Ogólnie z reguły siedzi w p.files z konćówką "tab" ja np mialem "multiTab"

Kari

dzieki wielkie dwa dni meczylam sie:*

Duck

u mnie był pod nazwą MiuiTab, pomógł filmik " remove search protect on windows 7"

awiza

ja to odintalowalem dzieki luckysearches i pewnie dzieki temu też miałem to i air gloge choć łatwiej air sie pozbyć

Rexi

Nareszcie usunięte! Dzięki wielkie! :)

gość

u mnie też było pod taką nazwą, dzięki

łukaszq

Witam proszę o pomoc ! usunąłem już tego wirusa ale gdy włączam google chrome automatycznie się wyłącza

adi

u mnie też w XTab

dfdfdf

program MBAM ANTI MALVARE kasuje to dziadzie raz na zawsze

Kuba

kliknąłem uninstall i nic sie nie stało a w dodatku wszystko jest a nie ma juz tego uninstall

Kuba

A już znalazłem w plikach programów pod nazwą Sup Tab... i jak go usunąć? Kiedy klikam na niego prawym przyciskiem myszy to jest napisane żebym go najpierw wyłączyl ale nie wiem jak... Bardzo prosze o szybką wiadomosc

Kuba

U mnie w Program Files nie ma go co robic?

Bartek

U mnie też Program Files ----> Xtab. Tylko nie było uninstall, trzeba było zatrzymać procesy w mendżerze zadań które miały nazwę plików exe w xtab. Poszło wszystko oprócz 3 plików dll.

expert

Wystarczy posortować dane w kolejności od ostatniej modyfikacji i na górze macie najnowsze foldery :)

daisyann

u mnie nie ma go w Panelu Sterowania ani nie znajduję go pod żadną nazwą z poniżej podanych a na pasku jest cały czas... co zrobić?

sadzbych

u mnie pod nazwą XTab

Magda

u mnie było pod STab

henu

dzięki, uratowałeś mnie :D

Kasia

U mnie do świństwo było w folderze XTAB. Po odinstalowaniu znikneło z paska :)

57740025

U mnie ukryła się pod nazwą XTab

awzza

taa tylko że sam się też nie chce odinstalować niewiem gdzie się schował trochę folderów do przejżenia mam zdałby się programik kasujący tego seracha.. to co tu masz nie-wiem może podpięte przez stronę ten malware to trzeba rejestrować i z karta kredytowa a precz ;D

Tomasz Sot

Tak , to dziadostwo można pobrać podczas pobierania klientem z dobreprogramy.pl , ten klient pobierania też narzuca paski narzędzi do przeglądarek które właściwie niczego nie wnoszą a spowalniają działanie przeglądarki i instalują inne śmieci , nie polecam pobierania z tej strony .

Piotrek

U mnie siedziało w program files/xtab

NFLBlog.pl

Ja ścierwo znalazłem jak XTab w plikach programów

gość

mam prośbę jak usunąć search protect?? niestety tego pliku SupTab w ogóle mi nie odszukuje, a w pasku sie wyświetla nadal.. a dodam że mam win8.

Rycho

Piotrze, ja też dziękuję za podanie SupTab w programfiles. Najpierw we wszystkich przeglądarkach zmieniłem stronę startową i domyślne wyszukiwanie na gugle. Wtedy uruchomiłem uninstall, który jeszcze wsiego nie wywalił, ale po restarcie jest już czysto.Pozdrawki.

Magda

Hmmmm, a ja dzisiaj uruchamiając Menadżer zadań napotkałam ciekawy proces... Który nazywał się właśnie 'Search Protect' oczywiście zanim zdążyłam cokolwiek zrobić to zniknął... A ja myślałam, że na zawsze się pozbyłam tego ścierwa.

Robson

U mnie istniało jako "WindowsManagerProtect"

Adrian

[quote name="Piotr"]Ta aplikacja kryje się w programfiles pod nazwą SupTab. Znajduje sie tam plik uninstall.[/quote]

ratujesz zycie mojej dziewczyny ;)

Łukasz

Piotrze, dziękuję za wskazanie folderu w którym umiejscowił się ten śmieć, pozdrawiam.

Piotr

Ta aplikacja kryje się w programfiles pod nazwą SupTab. Znajduje sie tam plik uninstall.

PanKurczak

dzięki bardzo :)

Karola

Dziękuję za pomoc! :)

tomek

pomogło :) bez modyfikacji ustawień przeglądarki

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Search Protect przez Conduit lub Conduit (wirus) kod QR
Kod QR (Quick Response Code) to odczytywalny maszynowo kod, który przechowuje adresy URL oraz inne informacje. Kod ten może być odczytywany za pomocą kamery w smartfonie lub tablecie. Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Search Protect przez Conduit lub Conduit (wirus) na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Search Protect przez Conduit lub Conduit (wirus) dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Malwarebytes

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Malwarebytes:
Wybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.