Search Protect by Conduit

Znany również jako: Search Protect przez Conduit lub Conduit (wirus)
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania Search Protect by Conduit

Czym jest Search Protect by Conduit?

Search Protect (lub SearchProtect ) to potencjalnie niechciana aplikacja stworzona przez Conduit Ltd. Zmienia ona ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika (Internet Explorer, Google Chrome i Mozilla Firefox ), strony domowej i ustawienia domyślnej wyszukiwarki, zmieniając je na search.conduit.com. Ponadto, to adware "chroni" te ustawienia i nie pozwala na ich zmianę. Twórcy tego porywacza przeglądarki twierdzą, że Search Protect jest przydatną aplikacją, która pomaga zachować wybrane ustawienia przeglądarki użytkownika, jednak w rzeczywistości ta aplikacja nie dodaje żadnej realnej wartości. Jest stworzona, aby przekierowywać użytkowników Internetu na search.conduit.com i zapobiec zmianie ustawień przeglądarki internetowej użytkownika.

Niechciane przekierowania na tę stronę internetową są stosowane do generowania przychodów z internautów, którzy klikną na zwodnicze reklamy lub skorzystają z podejrzanej wyszukiwarki internetowej, która jest uwzględniona na tej stronie. Użytkownicy komputerów powinni wiedzieć, że oprócz niechcianych przekierowań przeglądarki, Search Protect śledzi również ścieżki przeglądania Internetu poprzez rejestrowanie odwiedzanych stron internetowych, języka użytkownika, Internet Protocol (IP), położenia geograficznego i zapytań. Obecność Search Protect by Conduit może prowadzić do infekcji malware, a także problemów związanych z prywatnością. Zaleca się, aby wyeliminować tę potencjalnie niechcianą aplikację pulpitu i usunąć porywacza przeglądarki search.conduit.com.

Search Protect by Conduit

Adware Search Protect by Conduit jest podobne do innych przejmujących kontrolę nad przeglądarką, które zmieniają ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika, na przykład Sweet-page.com, Aartemis.com, Nationzoom.com i Do-search.com. Najczęściej internauci instalują takie zmieniające ustawienia przeglądarki adware podczas pobierania freeware. Obecnie większość stron internetowych z bezpłatnym oprogramowaniem do pobrania korzysta z klientów pobierania - małych programów, które oferują instalację reklamowanych wtyczek do przeglądarek wraz z wybranym bezpłatnym programem. Nie zwracanie szczególnej uwagi na kroki pobierania może łatwo skończyć się infekcjami adware. Podczas pobierania bezpłatnego oprogramowania użytkownicy Internetu powinni być bardzo uważni i zrezygnować z instalacji wszelkich reklamowanych rozszerzeń przeglądarki, klikając na przycisk "odrzuć". Użytkownicy komputerów, którzy już doświadczają przekierowania przeglądarki na search.conduit.com powinni skorzystać z tego przewodnika usuwania adware i wyeliminować je ze swojego systemu operacyjnego.

Zrzut ekranu zwodniczego klienta pobierania freeware promującego instalację Search Protect by Conduit:

Instalator Search Protect by Conduit

Screenshot Search Protect by Conduit:

Ustawienia Search Protect by Conduit

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Search Protect przez Conduit lub Conduit (wirus): Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Spyhunter to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Search Protect przez Conduit lub Conduit (wirus). Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Spyhunter Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby usunąć malware musisz zakupić pełną wersję Spyhunter. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie Search Protect by Conduit:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

Deinstalacja Search Protect by Conduit z Panelu kontrolnego

W oknie odinstalowywania programów: spójrz na "SearchProtect" (wydawca - Conduit), zaznacz go i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

W czasie testów Search Protect by Conduit zainstalował się wraz z innymi potencjalnie niechcianymi programami Conduit: PC Prędkość Maximizer, MyPC Backup i Mobogenie. Możesz bezpiecznie odinstalować te programy.

Po odinstalowaniu Search Protect, który spowodował przekierowanie przeglądarki na stronę search.conduit.com, przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników. Aby przeskanować swój komputer użyj zalecanego oprogramowania antyspyware.

Usuń wszystkie wpisy, które ten program wykryje, aby upewnić się, że Twój komputer jest czysty od wszelkich możliwych infekcji spyware i malware.

Usuwanie Search Protect by Conduit z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący jak usunąć potencjalnie niechciane dodatki przegl