Przekierowanie alphashoppers.co

Znany również jako: Porywacz przeglądarki Alpha Shoppers
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania przekierowania alphashoppers.co

Czym jest alphashoppers.co?

Alphashoppers.co to fałszywa wyszukiwarka, która oferuje użytkownikom rzekomo ulepszone przeglądanie sieci oraz oszczędność czasu i pieniędzy poprzez generowanie różnych okazji, ofert i kuponów. Może ona wyglądać na legalną i przydatną wyszukiwarkę, ale jest promowana za pomocą aplikacji Alpha Shoppers. Ta aplikacja została zaklasyfikowana jako porywacz przeglądarki, który modyfikuje ustawienia przeglądarki bez zgody użytkownika. Poza tym wiadomo, że zarówno alphashoppers.co, jak i Alpha Shoppers zapisują różne dane związane z przeglądaniem sieci przez użytkowników.

alphashoppers.co browser hijacker

Alfa Shoppers kieruje reklamy na najpopularniejsze przeglądarki, takie jak Internet Explorer, Mozilla Firefox i Google Chrome. Po zainstalowaniu zmienia adresy URL nowych kart, wyszukiwarkę i stronę główną na alphashoppers.co. Ta strona jest promowana przy użyciu innych zwodniczych aplikacji, takich jak MacOSDefender i innych fałszywych wyszukiwarek, takich jak find.coinup.org i photorito.me. Podczas instalacji aplikacji Alpha Shoppers użytkownicy zmuszeni są odwiedzać witrynę alphashoppers.co i jej wyszukiwarkę za każdym razem, gdy otwierają swoje przeglądarki lub nowe karty. Jeśli spróbujesz zmodyfikować te ustawienia, aplikacja natychmiast zmieni je ponownie. Te zmiany nie są duże, ale mogą utrudnić przeglądanie. Ponadto, jak wspomniano wcześniej, aplhashoppers.co i aplikacja Alpha Shoppers są zaprojektowane do zapisywania danych. Zazwyczaj zbierają adresy IP, naciśnięcia klawiszy, adresy URL odwiedzanych stron internetowych, wyszukiwane hasła, geolokalizacje i podobne dane. Jest jednak bardzo prawdopodobne, że zbierane mogą być również niektóre dane osobowe lub wrażliwe. Programiści następnie udostępniają je stronom trzecim (potencjalnie cyberprzestępcom), które wykorzystują zebrane dane do generowania przychodów. Działania te mogą powodować różne problemy związane z prywatnością i/lub bezpieczeństwem przeglądania, a nawet kradzież tożsamości. Nie zalecamy instalowania aplikacji Alfa Shoppers (porywacza przeglądarki). Zalecamy odinstalowanie jej tak szybko, jak to możliwe, a także unikanie odwiedzania strony alphashoppers.co.

Podsumowanie zagrożenia:
NazwaPorywacz przeglądarki Alpha Shoppers
Typ zagrożeniaPorywacz przeglądarki, przekierowanie, porywacz wyszukiwania, pasek narzędzi, niechciana nowa zakładka
ObjawyZmienione ustawienia przeglądarki (przeglądarek) internetowej (strony domowej, domyślnej wyszukiwarki, ustawień nowej karty). Użytkownicy są zmuszeni do odwiedzania witryny porywacza i przeszukiwania Internetu przy użyciu ich wyszukiwarek.
Metody dystrybucjiZwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory flash player.
ZniszczenieŚledzenie przeglądania Internetu (potencjalne problemy prywatności), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowywania do podejrzanych witryn.
Usuwanie

Aby wyeliminować Porywacz przeglądarki Alpha Shoppers, nasi badacze malware zalecają przeskanowanie twojego komputera Malwarebytes.
▼ Pobierz Malwarebytes
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Fałszywa wyszukiwarka alphashoppers.co nie różni się zbytnio od innych wyszukiwarek tego typu. Ma wiele podobieństw z takimi wyszukiwarkami, jak my-search.com, srchbar.com, go.bonanzoro.com i wieloma innymi. Zwykle fałszywe wyszukiwarki są promowane jako wyszukiwarki z różnymi przydatnymi funkcjami (w tym przypadku kuponami, okazjami, ofertami itd.). Jednak większość fałszywych wyszukiwarek i/lub porywaczy przeglądarki ma ten sam cel - generowanie przychodów dla swoich programistów. Większość z nich nie przynosi użytkownikom obiecanych ani innych funkcji. Ponadto posiadanie zainstalowanych porywaczy przeglądarki może prowadzić do różnego rodzaju problemów prywatności lub przeglądania, a nawet poważniejszych.

Jak zainstalowałem Alpha Shoppers na moim komputerze?

Istnieje wiele porywaczy przeglądarek, które można pobrać z oficjalnych stron internetowych. Jednak większość z nich (w tym Alpha Shoppers) instaluje się bez chęci lub świadomości użytkowników. Takie instalacje zwykle mają miejsce z powodu braku wiedzy lub nieostrożnego zachowania wielu użytkowników. Programiści promują potencjalnie niechciane aplikacje (PUA), takie jak Alpha Shoppers, wykorzystując zwodniczą metodę marketingową o nazwie „sprzedaż wiązana". Metoda ta służy do nakłaniania użytkowników do zainstalowania różnych PUA poprzez ukrywanie ich w „Niestandardowych", „Zaawansowanych" i innych podobnych częściach procesów instalacji. Mówiąc prościej, programiści nie ujawniają informacji o dołączonych aplikacjach, które są obecne w konfiguratorach Użytkownicy, którzy pomijają kroki instalacji bez sprawdzania żadnej z tych opcji/ustawień, często umożliwiają zainstalowanie PUA. W niektórych przypadkach kliknięcie różnych natrętnych reklam może spowodować takie instalacje.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Zalecamy pobieranie oprogramowania przy użyciu wyłącznie oficjalnych i wiarygodnych witryn, a nie zewnętrznych programów pobierania, torrentów i innych podobnych kanałów. Kolejną ważną rzeczą jest, aby podczas instalowania oprogramowania (szczególnie bezpłatnego) zawsze sprawdzać „Niestandardowe", „Zaawansowane" i inne podobne ustawienia. Odznacz oferty instalowania niechcianego oprogramowania/aplikacji i dokończ instalację wyłącznie wybranych przez siebie. Unikaj klikania różnych reklam, zwłaszcza tych, które są wyświetlane na podejrzanych/nieoficjalnych stronach. Mogą one przekierować cię do zwodniczych/ potencjalnie złośliwych witryn (takich jak z pornografią, randkami dla dorosłych, hazardem itp.). Jeśli stale natrafiasz na takie przekierowani, sprawdź swoją przeglądarkę i to, czy nie ma zainstalowanych niechcianych aplikacji (rozszerzeń, wtyczek lub dodatków). Sprawdź również listę zainstalowanych programów na swoim komputerze. Usuń wszystkie niechciane/nieznane aplikacje lub programy tak szybko, jak to możliwe. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany przez Alpha Shoppers, zalecamy wykonanie skanowania za pomocą Malwarebytes, aby automatycznie wyeliminować tego porywacza przeglądarki.

Podgląd przekierowań do alphashoppers.co spowodowanych przez inne porywacze przeglądarki:

alphashoppers-gif

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Porywacz przeglądarki Alpha Shoppers: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Malwarebytes to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Porywacz przeglądarki Alpha Shoppers. Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Malwarebytes Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie porywacza przeglądarki Alpha Shoppers:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

alphashoppers.co browser hijacker uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów: spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane aplikacje (na przykład "Alpha Shoppers"), wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianego programu (który powoduje przekierowania do strony alphashoppers.co), przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie porywacza przeglądarki Alpha Shoppers z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć potencjalnie niechciane dodatki przeglądarki:

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing alphashoppers.co related Internet Explorer extensions

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij "Usuń".

Zmiana twojej strony domowej:

alphashopper-ie2

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz "Opcje internetowe", w otwartym oknie usuń hxxp://alphashoppers.co i wprowadź preferowaną domenę, która otworzy się przy każdym uruchomieniu Internet Explorer.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

alphashopper-ie3

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". W otwartym oknie wybierz „Dostawców wyszukiwania", ustaw "Google", "Bing" lub dowolną inną preferowaną wyszukiwarkę jako domyślną, a następnie usuń "Search".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem porywacz przeglądarki alpha shoppers, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing alphashoppers.co related Google Chrome extensions

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome), wybierz „Więcej narzędzi" i kliknij "Rozszerzenia". Zlokalizuj" Alpha Shoppers" i wszelkie inne ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki, wybierz te wpisy i kliknij ikonę kosza.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing alphashoppers.co from Google Chrome homepage

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz „Ustawienia". W sekcji „Na starcie", poniżej opcji „Otwórz konkretną lub zestaw stron", poszukaj adresu URL porywacza przeglądarki "Alpha Shoppers" (hxxp://www.alphashoppers.co) i kliknij symbol x. Teraz możesz dodać swoją preferowaną witrynę jako swoją stronę domową.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing alphashoppers.co from Google Chrome default search engine

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome), wybierz „Ustawienia", w sekcji „Wyszukiwarka" kliknij „Zarządzaj wyszukiwarkami ...", usuń "alphashoppers.co" i dodaj lub wybierz preferowaną wyszukiwarkę internetową.

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem porywacz przeglądarki alpha shoppers, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing alphashoppers.co related Mozilla Firefox extensions

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz „Dodatki". Kliknij „Rozszerzenia" i usuń "Alpha Shoppers", oraz wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane wtyczki przeglądarki.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing alphashoppers.co from Mozilla Firefox homepage

Aby zresetować swoją stronę główną, kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu głównego okna), wybierz "Opcje", w otwartym oknie wyłącz "Alpha Shoppers", usuń hxxp://alphashoppers.co i wprowadź preferowaną domenę, która otworzy się z każdym razem podczas uruchamiania Mozilla Firefox.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing alphashoppers.co from Mozilla Firefox default search engine

W pasku adresu URL wpisz about: config i naciśnij Enter.
Kliknij „Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania u góry wpisz: "alphashoppers.co"
Kliknij wybrane preferencje prawym przyciskiem myszy i wybierz "Resetuj", aby przywrócić domyślne wartości.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem porywacz przeglądarki alpha shoppers, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem porywacz przeglądarki alpha shoppers, przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia porywacz przeglądarki alpha shoppers ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat porywacz przeglądarki alpha shoppers lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/13916-alphashoppers-co-redirect

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Porywacz przeglądarki Alpha Shoppers kod QR
Kod QR (Quick Response Code) to odczytywalny maszynowo kod, który przechowuje adresy URL oraz inne informacje. Kod ten może być odczytywany za pomocą kamery w smartfonie lub tablecie. Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Porywacz przeglądarki Alpha Shoppers na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Porywacz przeglądarki Alpha Shoppers dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Malwarebytes

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Malwarebytes:
Wybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.