Przekierowanie Photorito.me

Znany również jako: Photorito (porywacz przeglądarki)
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania przekierowania Photorito.me

Czym jest photorito.me?

photorito.me to fałszywa wyszukiwarka internetowa, która fałszywie obiecuje generowanie lepszych wyników. Jest promowana za pomocą zwodniczej aplikacji o nazwie Photorito, która podobno pozwala użytkownikom zmienić tapetę strony domowej. Photorito często infiltruje systemy bez pozwolenia. Ponadto, potajemnie modyfikuje opcje przeglądarki internetowej i stale zapisuje różne informacje. Z tych powodów Photorito jest sklasyfikowana jako potencjalnie niechciany program (PUP) i porywacz przeglądarki.

photorito.me browser hijacker

Po infiltracji Photorito porywa Internet Explorer, Google Chrome i Mozilla Firefox, potajemnie przypisując ustawienia adresu URL nowej karty, domyślnej wyszukiwarki i strony domowej do photorito.me - fałszywej wyszukiwarki internetowej. Zmiany te mogą wydawać się nieistotne, jednak użytkownicy nie mogą ich cofnąć. Badania pokazują, że Photorito stale zmienia przypisanie opcji przeglądarki, gdy podejmowane są próby ich zmiany. Dlatego przywrócenie przeglądarek do ich poprzednich stanów staje się niemożliwe i użytkownicy są zmuszeni do odwiedzenia photorito.me, gdy otwierają nową kartę przeglądarki lub przeszukują pasek adresu URL. Znacząco zmniejsza to wygodę przeglądania stron internetowych. Ponadto, photorito.me powoduje przekierowania do alphashoppers.co i searchroute-1560352588.us-west-2.elb.amazonaws.com. Kolejną wadą jest śledzenie informacji. Photorito i photorito.me nieustannie zapisują różne informacje o użytkowniku (głównie związane z przeglądaniem Internetu). Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że zebrane dane będą zawierały dane osobowe. Programiści zwykle sprzedają te informacje stronom trzecim (potencjalnie cyberprzestępcom). Dlatego śledzenie informacji może prowadzić do poważnych problemów prywatności i/lub nawet kradzieży tożsamości. Z tych powodów odinstaluj porywacza przeglądarki Photorito i nigdy nie wracaj do photorito.me.

Podsumowanie zagrożenia:
NazwaPhotorito (porywacz przeglądarki)
Typ zagrożeniaPorywacz przeglądarki, przekierowanie, porywacz wyszukiwania, pasek narzędzi, niechciana nowa zakładka
ObjawyZmienione ustawienia przeglądarki (przeglądarek) internetowej (strony domowej, domyślnej wyszukiwarki, ustawień nowej karty). Użytkownicy są zmuszeni do odwiedzania witryny porywacza i przeszukiwania Internetu przy użyciu ich wyszukiwarek.
Metody dystrybucjiZwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory flash player.
ZniszczenieŚledzenie przeglądania Internetu (potencjalne problemy prywatności), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowywania do podejrzanych witryn.
Usuwanie

Aby wyeliminować Photorito (porywacz przeglądarki), nasi badacze malware zalecają przeskanowanie twojego komputera Malwarebytes.
▼ Pobierz Malwarebytes
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Internet jest pełen fałszywych wyszukiwarek internetowych, które mają podobieństwo z photorito.me. combo-search.com, hdmoviesearch.com i nowsearch.info to tylko niektóre przykłady z wielu. Wszystkie twierdzą, że zwiększają komfort korzystania z Internetu przez użytkowników, generując ulepszone wyniki wyszukiwania i potencjalnie zapewniając inne przydatne funkcje. Twierdzenia te są jedynie próbą sprawienia wrażenia bycia uzasadnionymi. W rzeczywistości fałszywe wyszukiwarki są zaprojektowane wyłącznie w celu generowania przychodów dla programistów. Zamiast dostarczać prawdziwą wartość zwykłym użytkownikom, powodują one niechciane przekierowania i gromadzą poufne informacje. W niektórych przypadkach fałszywe wyszukiwarki generują również fałszywe wyniki i natrętne reklamy (kuponowe, banerowe itp.). W większości przypadków wygenerowane wyniki i reklamy prowadzą do złośliwych stron internetowych. Ponadto mogą uruchamiać skrypty zaprojektowane w celu infekowania systemu, pobierając i instalując malware/PUP. Dlatego korzystanie z fałszywej wyszukiwarki internetowej może skutkować infekcjami komputerowymi wysokiego ryzyka.

Jak zainstalowałem photorito.me na moim komputerze?

Jak wspomniano powyżej, photorito.me jest promowana przez porywacza przeglądarki Photorito. Ten PUP jest bezpłatny do pobrania na oficjalnej stronie, jednak często infiltruje systemy bez pozwolenia. Wynika to z braku wiedzy i nieostrożnego zachowania wielu użytkowników. Badania pokazują, że przestępcy dystrybuują porywaczy przeglądarek, wykorzystując zwodniczą metodę marketingową zwaną "sprzedażą wiązaną", a także wspomniane powyżej natrętne reklamy. „Sprzedaż wiązana" to potajemna instalacja aplikacji innych firm wraz ze zwykłym oprogramowaniem/aplikacjami. Programiści nie ujawniają w odpowiedni sposób tych instalacji - ukrywają oni "dołączone" aplikacje w "Niestandardowych"/"Zaawansowanych" ustawieniach (lub w innych sekcjach procesów pobierania/instalacji). Głównym problemem jest to, że wielu użytkowników przyspiesza procesy pobierania/instalacji i pomija ich kroki. Ponadto klikają reklamy bez uwzględnienia możliwych konsekwencji. W ten sposób narażają swoje systemy na ryzyko różnych infekcji i naruszają ich prywatność.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Kluczem do bezpieczeństwa komputera jest ostrożność. Dlatego bardzo ważne jest, aby zwracać szczególną uwagę podczas pobierania/instalowania oprogramowania, a zwłaszcza przeglądania Internetu. Dokładnie przeanalizuj każdy etap pobierania/instalacji i zrezygnuj ze wszystkich dodatkowych programów. Zalecamy również, aby unikać korzystania z zewnętrznych programów pobierania/instalacji, ponieważ narzędzia te zarabiają przy wykorzystaniu metody "sprzedaży wiązanej" (promują nieuczciwe oprogramowanie). Ponadto, przestępcy inwestują wiele zasobów w projektowanie natrętnych reklam i dlatego wydają się uzasadnione. W rzeczywistości reklamy te można odróżnić od przekierowań - najczęściej prowadzą one do stron z hazardem, randkami dla dorosłych i innych podejrzanych witryn. Są stale generowane przez aplikacje typu adware, więc jeśli natkniesz się na te reklamy, natychmiast usuń wszystkie podejrzane aplikacje i rozszerzenia przeglądarki.

Rozszerzenie Photorito promowane przez fałszywy pop-up aktualizacji flash player:

photorito extension promoted through fake flash player update pop-ups

Zwodnicza reklama po-up promująca tego porywacza przeglądarki:

photorito promoting pop-up ad

Strona promująca porywacza przeglądarki Photorito:

Website used to promote Photorito browser hijacker

WAŻNA UWAGA! Photorito instaluje swoje rozszerzenie Google Chrome jako Administrator, tym samym zapobiegając usunięciu go. Dlatego przed podjęciem dalszych kroków związanych z usuwaniem wykonaj następujące czynności:

1) Otwórz wiersz polecenia, klikając przycisk menu Start i wpisując "wiersz polecenia". Kliknij prawym przyciskiem myszy wynik "Wiersz polecenia" i wybierz "Uruchom jako administrator":

Photorito Run Command Prompt

2) Wykonaj poniższe komendy:

  • rd /S /Q "%WinDir%\System32\GroupPolicyUsers"
  • rd /S /Q "%WinDir%\System32\GroupPolicy"
  • gpupdate /force

Photorito  Command Prompt commands

Po wykonaniu tych działań, możesz przejść do kolejnych kroków usuwania tego porywacza przeglądarki:

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Photorito (porywacz przeglądarki): Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Malwarebytes to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Photorito (porywacz przeglądarki). Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Malwarebytes Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie porywacza przeglądarki Photorito:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

photorito.me browser hijacker uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów: spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane aplikacje (na przykład "Photorito"), wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianego programu, który powoduje reklamy wirusowe photorito.me, przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie porywacza przeglądarki Photorito z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć przekierowania przeglądarki:

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing photorito.me related Internet Explorer extensions

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij "Usuń".

Zmiana twojej strony domowej:

Removing photorito.me from Internet Explorer homepage

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer) i wybierz "Opcje internetowe". W otwartym oknie usuń hxxp://photorito.me i wprowadź preferowaną domenę, która otworzy się przy każdym uruchomieniu Internet Explorer.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing photorito.me from Internet Explorer default search engine

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". W otwartym oknie wybierz "Dostawców wyszukiwania," ustaw "Google", "Bing" lub inną preferowaną wyszukiwarkę jako domyślną, a następnie usuń "photorito".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem photorito (porywacz przeglądarki), możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing photorito.me related Google Chrome extensions

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome), wybierz "Narzędzia" i kliknij na "Rozszerzenia". Zlokalizuj "Photorito" i wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki, wybierz te wpisy i kliknij ikonę kosza.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing photorito.me from Google Chrome homepage

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome), wybierz „Ustawienia". W sekcji "Na starcie", poniżej opcji „Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron", poszukaj URL porywacza przeglądarki (hxxp://www.photorito.me). Jeśli jest dostępny, kliknij ikonę trzech poziomych kropek i wybierz „Usuń".

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing photorito.me from Google Chrome default search engine

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome) i wybierz "Ustawienia". W sekcji "Szukaj" kliknij "Zarządzaj wyszukiwarkami...", na otwartej liście poszukaj "Photorito", a po zlokalizowaniu kliknij trzy poziome kropki obok tego URL i wybierz „Usuń z listy".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem photorito (porywacz przeglądarki), przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing photorito.me related Mozilla Firefox extensions

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz "Dodatki". Kliknij na "Rozszerzenia" oraz usuń "Photorito", jak również wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing photorito.me from Mozilla Firefox homepage

Aby zresetować swoją stronę domową kliknij przycisk menu Firefox firefox menu icon , a następnie wybierz "Opcje". W otwartym oknie usuń hxxp://photorito.me i wprowadź swoją preferowaną domenę, która otworzy się przy każdym uruchomieniu Mozilla Firefox.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing photorito.me from Mozilla Firefox default search engine

W pasku adresu URL, wpisz about: config i naciśnij Enter.
Kliknij "Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania na górze wpisz: "photorito.me"
Kliknij prawym przyciskiem myszy znalezione preferencje i wybierz opcję "Reset", aby przywrócić ustawienia domyślne.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem photorito (porywacz przeglądarki), mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem photorito (porywacz przeglądarki), przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia photorito (porywacz przeglądarki) ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat photorito (porywacz przeglądarki) lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/11985-photorito-me-redirect

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Photorito (porywacz przeglądarki) kod QR
Kod QR (Quick Response Code) to odczytywalny maszynowo kod, który przechowuje adresy URL oraz inne informacje. Kod ten może być odczytywany za pomocą kamery w smartfonie lub tablecie. Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Photorito (porywacz przeglądarki) na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Photorito (porywacz przeglądarki) dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Malwarebytes

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Malwarebytes:
Wybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.