Wirus Awesomehp.com

Znany również jako: Przekierowanie Awesomehp.com
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Umiarkowana

Instrukcje usuwania wirusa przekierowania Awesomehp.com

Czym jest Awesomehp.com?

Awesomehp.com to porywacz przeglądarki stworzony przez Tomoon Inc. Ten dodatek do przeglądarki jest sklasyfikowany jako adware i potencjalnie niechciana aplikacja. Twórcy tej wtyczki używają oszukańczej metody marketingu oprogramowania o nazwie bundling. W ten sposób większość użytkowników Internetu instaluje tego porywacza przeglądarki bez swojej zgody podczas pobierania bezpłatnego oprogramowania. Po udanej infiltracji to adware zmienia ustawienia przeglądarek internetowych użytkownika (Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox) poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na awesomehp.com. Użytkownicy komputerów powinni wiedzieć, że ten porywacz przeglądarki nie tylko powoduje przekierowania przeglądarki, ale śledzi również przeglądanie Internetu przez użytkownika poprzez rejestrowanie adresów IP, zapytań wyszukiwania i linków, na które użytkownicy klikają na stronie wyników wyszukiwania.

W czasie badań to adware było rozpowszechniane za pomocą oszukańczych klientów pobierania bezpłatnego oprogramowania i fałszywe pobrania (np. fałszywe pobrania Java i fałszywe pobrania aktualizacji przeglądarki). Porywacz przeglądarki Awesomehp.com jest szczególnie nieuczciwy ze względu na fakt, że zmienia skróty docelowe przeglądarek internetowych blokując wszelkie próby zmiany ustawień wyszukiwarki internetowej na domyślne. Choć ten potencjalnie niepożądany program nie jest wirusem, to zachowuje się podobnie do infekcji złośliwego oprogramowania. Zaleca się, aby wyeliminować go z własnego komputera.

Wirus Awesomehp.com

Porywacz przeglądarki Awesomehp.com jest identyczny ze swoimi wcześniejszymi wariantami, które przekierowywały internautów na sweet-page.com, nationzoom.com i Aartemis.com. Aby uniknąć instalacji takiego zmieniającego ustawienia przeglądarki adware, użytkownicy komputerów powinni być bardzo ostrożni podczas pobierania bezpłatnego oprogramowania. Obecnie większość stron internetowych z bezpłatnym oprogramowaniem do pobrania korzysta z oszukańczych klientów pobierania, aby nakłonić użytkowników komputerów do instalacji reklamowanych wtyczek przeglądarki wraz z wybranym freeware.

Podsumowanie zagrożenia:
NazwaPrzekierowanie Awesomehp.com
Typ zagrożeniaPorywacz przeglądarki, przekierowanie, porywacz wyszukiwania, pasek narzędzi, niechciana nowa zakładka
ObjawyZmienione ustawienia przeglądarki (przeglądarek) internetowej (strony domowej, domyślnej wyszukiwarki, ustawień nowej karty). Użytkownicy są zmuszeni do odwiedzania witryny porywacza i przeszukiwania Internetu przy użyciu ich wyszukiwarek.
Metody dystrybucjiZwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory flash player.
ZniszczenieŚledzenie przeglądania Internetu (potencjalne problemy prywatności), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowywania do podejrzanych witryn.
Usuwanie

Aby wyeliminować Przekierowanie Awesomehp.com, nasi badacze malware zalecają przeskanowanie twojego komputera Malwarebytes.
▼ Pobierz Malwarebytes
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

W większości przypadków reklamowane rozszerzenia przeglądarki nie dodają żadnej realnej wartości, a ponadto powodują przekierowania przeglądarki i generują uciążliwe reklamy. Podczas pobierania bezpłatnych programów zawsze ściśle kontroluj każdy krok i nie instaluj promowanych wtyczek do przeglądarek. Podczas instalacji już pobranego programu, użyj "zaawansowanych" lub "niestandardowych" opcji instalacji. Krok ten ujawni instalację dowolnego dołączonego oprogramowania reklamowego. Użytkownicy komputerów, którzy już doświadczają przekierowania przeglądarki na hxxp://www.awesomehp.com powinni użyć tego przewodnika usuwania i wyeliminować adware ze swoich przeglądarek internetowych.

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Przekierowanie Awesomehp.com: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Malwarebytes to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Przekierowanie Awesomehp.com. Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Malwarebytes Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie wirusa Awesomehp.com:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

Deinstalacja awesomehp.com z Panelu kontrolnego

W oknie odinstalowywania programów: spójrz na "WPM17.8.0.3325", wybierz tę pozycję i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń". W czasie badań ten porywacz przeglądarki instalował się wraz z programem o nazwie "Desk 365". Możesz bezpiecznie odinstalować to oprogramowanie.

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianych programów, które powodują przekierowanie przeglądarki internetowej na Awesomehp.com, przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników. Aby przeskanować swój komputer użyj zalecanego oprogramowania antyspyware.

Usuwanie strony domowej i domyślnej wyszukiwarki Awesomehp.com z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący jak usunąć porywaczy przeglądarki:

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Usuwanie awesomehp.com ze skrótu docelowego Internet Explorer krok 1

Naprawianie skrótu docelowego Internet Explorer:

Ten porywacz przeglądarki zmienia pole "docelowe" skrótu Internet Explorer użytkownika. Aby rozwiązać ten problem - znajdź skrót Internet Explorer na pulpicie, a następnie kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. W otwartym menu wybierz "Właściwości". W otwartym oknie zlokalizuj pole docelowe i wyeliminuj tekst (hxxp://www.awesomehp.com/...), który jest wprowadzony po "C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe".

Usuwanie awesomehp.com ze skrótu docelowego Internet Explorer krok 2

Zmiana strony domowej:

Usuwanie awesomehp.com ze strony domowej Internet Explorer

Kliknij na ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer) i wybierz "Opcje internetowe". W otwartym oknie usuń hxxp://www.awesomehp.com i wprowadź preferowaną domenę, która otworzy się przy każdym uruchomieniu Internet Explorer.

Zmiana domyślnej wyszukiwarki:

Usuwanie awesomehp.com z ustawień domyślnej wyszukiwarki Internet Explorer

Kliknij na ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". W otwartym oknie wybierz "Dostawcy wyszukiwania", ustaw "Google", "Bing" lub inną preferowaną wyszukiwarkę jako domyślną, a następnie usuń "awesomehp".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem przekierowanie awesomehp.com, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Usuwanie awesomehp.com ze skrótu docelowego Google Chrome krok 1

Naprawianie skrótu docelowego Google Chrome:

Ten porywacz przeglądarki zmienia pole "docelowe" skrótu Google Chrome użytkownika. Aby rozwiązać ten problem - znajdź skrót Google Chrome na pulpicie, a następnie kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. W otwartym menu wybierz "Właściwości". W otwartym oknie zlokalizuj pole docelowe i usuń cały tekst (hxxp://www.awesomehp.com/...), który został wprowadzony po "C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe"

Usuwanie awesomehp.com ze skrótu docelowego Google Chrome krok 2

Usuwanie powiązanych rozszerzeń przeglądarki Awesomehp.com:

Usuwanie awesomehp.com z rozszerzeń Google Chrome

Kliknij na ikonę menu Chrome Google Chrome options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome) wybierz opcję "Narzędzia" i kliknij na "Rozszerzenia". Zlokalizuj "Extended Protection" i „Lightining speedDial", zaznacz je i kliknij na ikonę kosza.

Zmiana strony domowej:

Usuwanie awesomehp.com ze strony domowej Google Chrome

Kliknij na ikonę menu Chrome Google Chrome options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome) i wybierz "Ustawienia". W sekcji "Na starcie" kliknij "ustaw strony", umieść kursor myszy nad hxxp://awesomehp.com i kliknij na symbol X. Teraz możesz dodać dowolną preferowaną stronę internetową jako swoją stronę domową (np. Google.com.

Zmiana domyślnej wyszukiwarki:

Usuwanie awesomehp.com z ustawień domyślnej wyszukiwarki Google Chrome

Aby zmienić domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij na ikonę menu Chrome Google Chrome options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome) i wybierz "Ustawienia". W sekcji "Szukaj" kliknij "Zarządzaj wyszukiwarkami ...", usuń: „awesomehp" i dodaj lub wybierz preferowaną.

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem przekierowanie awesomehp.com, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Usuwanie awesomehp.com ze skrótu docelowego Mozilla Firefox krok 1

Naprawa skrótu docelowego Mozilla Firefox:

Ten porywacz przeglądarki zmienia pole "docelowe" skrótu Mozilla Firefox użytkownika. Aby rozwiązać ten problem - zlokalizuj skrót Mozilla Firefox na pulpicie, a następnie kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. W otwartym menu wybierz "Właściwości". W otwartym oknie zlokalizuj pole docelowe i usuń cały tekst (hxxp://www.awesomehp.com/...), który jest wprowadzony po "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe"

Usuwanie awesomehp.com ze skrótu docelowego Mozilla Firefox krok 2

Zmiana strony domowej:

Usuwanie awesomehp.com ze strony domowej Mozilla Firefox

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego) a następnie wybierz "Opcje". W otwartym oknie usuń hxxp://www.awesomehp.com i wprowadź swoją preferowaną domenę.

Zmiana domyślnej wyszukiwarki:

W pasku adresu URL, wpisz about: config i naciśnij Enter.
Kliknij "Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania na górze wpisz: "awesomehp.com"
Kliknij prawym przyciskiem myszy na znalezione preferencje i wybierz opcję "Reset", aby przywrócić ustawienia domyślne.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem przekierowanie awesomehp.com, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem przekierowanie awesomehp.com, przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia przekierowanie awesomehp.com ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat przekierowanie awesomehp.com lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/7545-awesomehpcom-virus

Marta

Myślałam, że będzie kiszka z tym paskudztwem, dzięki, filmik pomógł!!!

Kaiser

Witajcie po raz drugi dzisiaj :-)

Uffff, muszę podzielić się wiadomością, że po długiej walce z awesomehp WYGRAŁEM :-)
Jak poprzednio pisałem, robiłem wszystko zgodnie z instrukcjami, skanowałem rejestr i inne cuda-wianki i... bezskutecznie - hydra powracała.
Na jednym z forów przeczytałem, że po tych wszystkich ceregielach należy ODINSTALOWAĆ WSZYSTKIE SKRÓTY PRZEGLĄDARKI I STARTOWAĆ Z KATALOGU GŁÓWNEGO PRZEGLĄDARKI. I to była ta kropka nad "i". Pomimo wcześniejszego wyczyszczenia adresu URL ze skrótu, jeszcze gdzieś coś pozostawało.
Dzisiaj testuję już moje 4 przeglądarki i... na razie odpukać :-)
Utworzyłem nowe skróty i wszystko gra !
Pozdrawiam Kaiser

Tesla

Jedyny skuteczny sposob!!

Radek

Bardzo dziękuję. Pomogło i wreszcie się pozbyłem tego dziadostwa.

Kazik

Dzięki tym poradom usunąłem to ścierwo z kompa i przeglądarek. Dziękuję

czarek

dziękuję pomogło

Jakub

Dziękuję! Pomogło!

Marek

Super dzięki dobre rady polecam

Kary

Bardzo dziękuję

Jurek1950

Dziekuje. Wszystko bylo dla mnie od poczatku jasne. A awesomehp dalej byl. A dopiero ten artykul polecil skrocenie skrotu. I wszystko jasne.

Nat

Witam! Mam problem. Kliknęłam na ikonę internetu explorer, właściwości i wyskoczyła mi zakładka "ogólne" i tam zmieniłam stronę startową, dalej jednak nie mogę nigdzie znaleźć "elementu docelowego". Co zrobić?

milosz

Witam!
Dokładnie mam problem taki jak Krzysiek
Co do przeglądarek robiłem wszystko tak jak na filmiku itd ale to nic nie daje!
Natomiast w dodaj usuń programy nie ma takiego programu do usunięcia. I co teraz mam zrobić? Poprzez przeglądarki się nie da, w dodaj usuń programy też nie... Przecież nie będę specjalnie robił fermata...

Może ktoś mi pomóc?
CO ZA SYFF !!!!

krzysiek

Witam! Mam ten sam problem! Co do przeglądarek robiłem wszystko tak jak na filmiku itd ale to nic nie daje...
Natomiast w dodaj usuń programy nie ma takiego programu do usunięcia. I co teraz mam zrobić? Poprzez przeglądarki się nie da, w dodaj usuń programy też nie... Przecież nie będę specjalnie robił fermata...

Może ktoś mi pomóc?

Adi

Dziękuje ślicznie za skuteczną metode pozybica sie tego syfu z przeglądarki. Wielki szaczunek.

Pozdrawiam

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Przekierowanie Awesomehp.com kod QR
Kod QR (Quick Response Code) to odczytywalny maszynowo kod, który przechowuje adresy URL oraz inne informacje. Kod ten może być odczytywany za pomocą kamery w smartfonie lub tablecie. Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Przekierowanie Awesomehp.com na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Przekierowanie Awesomehp.com dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Malwarebytes

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Malwarebytes:
Wybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.