FacebookTwitterLinkedIn

Usunięcie oprogramowania generującego przekierowania do witryny hotsearch.io

Znany również jako: Porywacz przeglądarki HotSearch
Poziom zniszczenia: Średni

Jaką witryną jest hotsearch.io?

Hotsearch.io to adres fałszywej wyszukiwarki. Znaleźliśmy tę stronę promowaną przez rozszerzenie przeglądarki HotSearch. Działa ona jako porywacz przeglądarki, tj, modyfikuje ustawienia przeglądarki w celu generowania przekierowań do witryny hotsearch.io.

HotSearch został zainstalowany na naszym komputerze testowym przez nieuczciwą instalację, którą uzyskaliśmy ze strony internetowej Torrenting. Należy pamiętać, że takie instalatory są często dołączane do wielu niechcianych/szkodliwych programów.

HotSearch porywacz przeglądarki

Przegląd porywacza przeglądarki HotSearch

Oprogramowanie porywające przeglądarki zazwyczaj przypisuje promowane witryny jako domyślne wyszukiwarki przeglądarek, nowe karty/okna i strony główne. W związku z tym, gdy użytkownik wprowadzi zapytanie wyszukiwania w pasku adresu URL lub otworzy nową kartę/okno przeglądarki - może zostać przekierowany na promowaną stronę internetową. W przypadku HotSearch przekierowania trafiają na hotsearch.io.

Oszukańcze wyszukiwarki zazwyczaj nie są w stanie dostarczyć wyników wyszukiwania i prowadzą do legalnych stron internetowych (np, Google, Bing, Yahoo itd.) Hotsearch.io również nie jest w stanie generować wyników, ale przekierowuje do fałszywa wyszukiwarka Boyu.com.tr. Boyu.com.tr zapewnia wyniki wyszukiwania, ale są one niedokładne i mogą zawierać sponsorowane, niewiarygodne, zwodnicze i potencjalnie niebezpieczne treści.

Co więcej, porywacze przeglądarki często używają technik zapewniających trwałość, a HotSearch nie jest wyjątkiem. Wykorzystuje on "Zarządzane przez twoją organizację". Funkcja Google Chrome komplikująca usuwanie.

Co więcej, oprogramowanie należące do tej kategorii zwykle ma możliwości śledzenia danych, co może być prawdą w przypadku HotSearch. Ukierunkowane informacje mogą obejmować: odwiedzane adresy URL, przeglądane strony internetowe, wpisywane zapytania wyszukiwania, pliki cookie przeglądarki, dane logowania, dane osobowe, dane związane z finansami i tak dalej. Te wrażliwe informacje mogą być sprzedawane stronom trzecim lub w inny sposób wykorzystywane w celu osiągnięcia zysku.

Podsumowując, obecność oprogramowania porywającego przeglądarki, takiego jak HotSearch, na urządzeniach może prowadzić do infekcji systemu, poważnych problemów z prywatnością, strat finansowych, a nawet kradzieży tożsamości.

Podsumowanie zagrożeń:
Nazwa HotSearch
Typ zagrożenia Porywacz przeglądarki, przekierowanie, porywacz wyszukiwania, pasek narzędzi, niechciana nowa karta
Rozszerzenia przeglądarki HotSearch
Domniemana funkcjonalność Ulepszone doświadczenie przeglądania
Promowany adres URL hotsearch.io
Nazwy wykrywania (hotsearch.io) N/A (VirusTotal)
Adres IP serwera (hotsearch.io) 172.67.132.150
Ustawienia przeglądarki, których to dotyczy Strona główna, adres URL nowej karty, domyślna wyszukiwarka
Objawy Zmanipulowane ustawienia przeglądarki internetowej (strona główna, domyślna wyszukiwarka internetowa, ustawienia nowych kart). Użytkownicy są zmuszeni do odwiedzenia strony porywacza przeglądarki i przeszukiwania Internetu za pomocą jego wyszukiwarek.
Metody dystrybucji Zwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana).
Uszkodzenie Śledzenie przeglądarki internetowej (potencjalne problemy z prywatnością), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowania do podejrzanych witryn.
Usuwanie malware (Windows)

Aby usunąć możliwe infekcje malware, przeskanuj komputer profesjonalnym oprogramowaniem antywirusowym. Nasi analitycy bezpieczeństwa zalecają korzystanie z Combo Cleaner.
▼ Pobierz Combo Cleaner
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.

Przykłady porywaczy przeglądarki

Brand New Search, Pianoic, Bounce off the Wall, oraz Wise Search to tylko niektóre z naszych najnowszych artykułów na temat porywaczy przeglądarki. Oprogramowanie to zazwyczaj wydaje się nieszkodliwe i oferuje różne funkcje. Jednak funkcje te rzadko działają zgodnie z reklamą, a w większości przypadków - nie działają wcale.

Należy podkreślić, że sam fakt, że rozszerzenie przeglądarki lub aplikacja działa zgodnie z materiałami promocyjnymi - nie jest ostatecznym dowodem ani legalności, ani bezpieczeństwa.

Jak HotSearch zainstalował się na moim komputerze?

Pobraliśmy instalator promujący HotSearch z witryny torrentowej. Porywacze przeglądarki są powszechnie rozpowszechniane za pośrednictwem niewiarygodnych źródeł pobierania, takich jak sieci wymiany peer-to-peer, witryny z bezpłatnym oprogramowaniem i hostingiem plików oraz różne programy do pobierania innych firm.

Oprogramowanie to może być również dołączane do zwykłych programów. Dodatki te są często ukryte w "Niestandardowych/Zaawansowanych" ustawieniach instalacji. Dlatego pośpiech podczas instalacji oprogramowania (np. poprzez ignorowanie warunków, pomijanie sekcji, korzystanie z ustawień "Easy/Quick" itp.) zwiększa ryzyko nieumyślnego dopuszczenia dołączonej zawartości do systemu.

Porywacze przeglądarki są również promowane na legalnie wyglądających stronach pobierania i witrynach oszustów. Większość użytkowników wchodzi na takie strony poprzez przekierowania spowodowane natrętnymi reklamami, witrynami wykorzystującymi nieuczciwe sieci reklamowe, błędnymi adresami URL, powiadomienia o spamie w przeglądarce, i zainstalował adware.

Niektóre natrętne reklamy mogą uruchamiać skrypty w celu ukradkowego pobierania/instalacji po kliknięciu. Reklamy te rozprzestrzeniają również oprogramowanie porywające przeglądarki.

Jak uniknąć instalacji porywaczy przeglądarki?

Zalecamy zapoznanie się z oprogramowaniem i pobieranie go wyłącznie z oficjalnych / zweryfikowanych kanałów. Podczas instalacji zalecamy przeczytanie warunków, zapoznanie się z możliwymi opcjami, skorzystanie z ustawień "Niestandardowe/Zaawansowane" i rezygnację ze wszystkich dodatkowych aplikacji, rozszerzeń, narzędzi itp.

Innym zaleceniem jest zachowanie ostrożności podczas przeglądania, ponieważ fałszywe i złośliwe treści online zwykle wydają się legalne i nieszkodliwe. Na przykład, chociaż natrętne reklamy mogą wyglądać nieszkodliwie - przekierowują do wysoce wątpliwych witryn (np. promujących oszustwa, hazard, pornografię, randki dla dorosłych itp.)

Jeśli nadal doświadczasz takich reklam/przekierowań, sprawdź urządzenie i natychmiast usuń wszystkie podejrzane aplikacje i rozszerzenia/wtyczki przeglądarki. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany HotSearch, zalecamy uruchomienie skanowania za pomocą Combo Cleaner, aby automatycznie wyeliminować tego porywacza przeglądarki.

Pojawienie się hotsearch.io przekierowującego do boyu.com.tr fałszywa wyszukiwarka (GIF):

Porywacz przeglądarki HotSearch przekierowujący na boyu.com.tr (GIF)

Uprawnienia wymagane przez porywacza przeglądarki HotSearch:

Porywacz przeglądarki HotSearch prosi o uprawnienia

Natychmiastowe automatyczne usunięcie malware: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Combo Cleaner to profesjonalne narzędzie do automatycznego usuwania malware, które jest zalecane do pozbycia się złośliwego oprogramowania. Pobierz je, klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Combo Cleaner Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie porywacza przeglądarki HotSearch:

Użytkownicy Windows 10:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy macOS (OSX):

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

Odinstalowanie aplikacji porywającej przeglądarki za pomocą Panelu sterowania

W oknie odinstalowywania programów: poszukaj wszelkich ostatnio zainstalowanych podejrzanych aplikacji, wybierz te wpisy i kliknij "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianych aplikacji przeskanuj swój komputer w poszukiwaniu wszelkich pozostałych niepożądanych składników. Aby przeskanować komputer, użyj zalecanego oprogramowania do usuwania złośliwego oprogramowania.

Usuwanie porywacza przeglądarki HotSearch z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć przekierowania przeglądarki:

Google Chrome logoUsuń złośliwe rozszerzenia z Google Chrome:

Usuwanie rozszerzeń Google Chrome powiązanych z hotsearch.io

Kliknij ikonę menu Chrome Ikona menu Google Chrome (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Rozszerzenia" i kliknij "Zarządzaj rozszerzeniami". Zlokalizuj "HotSearch" i inne ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia, wybierz te wpisy i kliknij "Usuń".

Zmień stronę główną:

Usuwanie hotsearch.io ze strony głównej Google Chrome

Kliknij ikonę menu Chrome Ikona menu Google Chrome (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia". W sekcji "Przy uruchamianiu" wyłącz "HotSearch", poszukaj adresu URL porywacza przeglądarki (hxxp://www.hotsearch.io) poniżej opcji "Otwórz określoną lub zestaw stron". Jeśli jest obecny, kliknij ikonę trzech pionowych kropek i wybierz "Usuń".

Zmień domyślną wyszukiwarkę:

Usuwanie hotsearch.io z domyślnej wyszukiwarki Google Chrome

Aby zmienić domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij ikonę menu Chrome Ikona menu Google Chrome (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia", w sekcji "Silnik wyszukiwania" kliknij "Zarządzaj wyszukiwarkami...", na otwartej liście poszukaj "hotsearch.io", po znalezieniu kliknij trzy pionowe kropki w pobliżu tego adresu URL i wybierz "Usuń".

  • Jeśli nadal masz problemy z przekierowaniami przeglądarki i niechcianymi reklamami - Zresetuj Google Chrome.

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem porywacz przeglądarki hotsearch, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuń złośliwe rozszerzenia z Mozilla Firefox:

Usuwanie rozszerzeń Mozilla Firefox powiązanych z hotsearch.io

Kliknij menu Firefoksa ikona menu firefox (w prawym górnym rogu głównego okna), wybierz "Dodatki i motywy". Kliknij "Rozszerzenia", w otwartym oknie znajdź "HotSearch", a także wszystkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia, kliknij na trzy kropki, a następnie kliknij "Usuń".

Zmień stronę główną:

Usuwanie hotsearch.io ze strony głównej Mozilla Firefox

Aby zresetować stronę główną, kliknij menu Firefoksa ikona menu firefox (w prawym górnym rogu głównego okna), następnie wybierz "Ustawienia", w otwartym oknie wyłącz "HotSearch", usuń hxxp://hotsearch.io i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu przeglądarki Mozilla Firefox.

Zmień domyślną wyszukiwarkę:

Usuwanie hotsearch.io z domyślnej wyszukiwarki Mozilla Firefox

W pasku adresu URL wpisz "about:config" i naciśnij Enter. Kliknij "Akceptuj ryzyko i kontynuuj".

W filtrze wyszukiwania u góry wpisz: "extensionControlled". Ustaw oba wyniki na "false", klikając dwukrotnie każdy wpis lub klikając przycisk Mozilla Firefox przełącznik about:config przycisk wejścia button.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem porywacz przeglądarki hotsearch, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem porywacz przeglądarki hotsearch, przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia porywacz przeglądarki hotsearch ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat porywacz przeglądarki hotsearch lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/29891-hotsearch-io-redirect

Często zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest cel zmuszania użytkowników do odwiedzania strony hotsearch.io?

Celem oprogramowania powodującego nieuczciwe przekierowania jest generowanie zysków dla jego twórców/wydawców. Innymi słowy, przychody są generowane poprzez przekierowania do witryn takich jak hotsearch.io.

Czy odwiedzanie hotsearch.io stanowi zagrożenie dla mojej prywatności?

Do pewnego stopnia tak. Witryny takie jak hotsearch.io zazwyczaj gromadzą (i sprzedają) dane odwiedzających.

W jaki sposób porywacz przeglądarki przeniknął do mojego komputera?

Oprogramowanie porywające przeglądarki jest rozpowszechniane głównie za pośrednictwem zwodniczych stron promocyjnych, witryn z bezpłatnym oprogramowaniem i witryn hostujących pliki, dołączonych instalatorów, oszustw internetowych, sieci udostępniania P2P, spamowe powiadomienia przeglądarki i natrętne reklamy (malvertising).

Czy Combo Cleaner pomoże mi usunąć porywacza przeglądarki HotSearch?

Tak, Combo Cleaner może skanować systemy i eliminować wykryte aplikacje porywające przeglądarki. Należy pamiętać, że ręczne usuwanie (wykonywane bez programów zabezpieczających) może nie być idealnym rozwiązaniem. W przypadkach, gdy wiele porywaczy przeglądarki przeniknęło do systemu, po usunięciu jednego z nich - inne mogą po prostu zainstalować go ponownie. Oprogramowanie porywające przeglądarki może być również w stanie odmówić dostępu do ustawień związanych z usuwaniem. Dlatego najważniejsze jest, aby wyeliminować porywaczy przeglądarki dokładnie i za jednym razem.

▼ Pokaż dyskusję

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

O nas

PCrisk to portal bezpieczeństwa cybernetycznego, informujący internautów o najnowszych zagrożeniach cyfrowych. Nasze artykuły są tworzone przez ekspertów ds. bezpieczeństwa i profesjonalnych badaczy złośliwego oprogramowania. Przeczytaj więcej o nas.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Porywacz przeglądarki HotSearch kod QR
Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Porywacz przeglądarki HotSearch na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Usuń infekcje malware na Windows już dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ
Pobierz Combo Cleaner

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Combo Cleaner:
Ocena redaktoraZnakomita!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.