FacebookTwitterLinkedIn

Jak usunąć przekierowania do happyquokka.xyz i powodujące je oprogramowanie?

Znany również jako: Porywacz przeglądarki happyquokka.xyz
Poziom zniszczenia: Średni

Czym jest happyquokka.xyz?

Happyquokka.xyz to adres fałszywej wyszukiwarki. Nielegalne wyszukiwarki internetowe są zwykle promowane przez PUA (potencjalnie niechciane aplikacje) sklasyfikowane jako porywacz przeglądarki.

Zauważono, że wyszukiwarka happyquokka.xyz była reklamowana przez porywacza przeglądarki o nazwie „Tool". Warto zauważyć, że to nieuczciwe rozszerzenie przeglądarki wykorzystuje wyrafinowane techniki zapewniania trwałości, mające na celu uniemożliwienie użytkownikom przywrócenie ich przeglądarek.

Porywacz przeglądarki Tool, który promuje happyquokka.xyz wyświetla fałszywą listę rozszerzeń Chrome

Jak porywacze przeglądarki promują happyquokka.xyz?

Zwykle porywacze przeglądarki działają, przypisując fałszywe adresy wyszukiwarek internetowych jako stronę główną przeglądarki, domyślną wyszukiwarkę i nowe adresy URL karty/okna przeglądarki. W związku z tym otwierane nowe zakładki/okna przeglądarki i wyszukiwania w sieci wykonywane za pomocą paska adresu URL przekierowują na promowany adres. Nie zaobserwowano, aby porywacz przeglądarki „Tool" zmieniał przeglądarki w ten sposób.

Ważną modyfikacją, jaką wprowadza to oprogramowanie, jest zmiana skrótu Google Chrome w celu załadowania rozszerzenia „Tool". Skrót jest zmieniany przez dodanie do jego oryginalnego celu ciągu znaków "--load-extension="C:\Users\username\AppData\Roaming\System\random_filename".

Fałszywe wyszukiwarki zwykle nie mogą samodzielnie generować wyników wyszukiwania, więc przekierowują do prawdziwych. Happyquokka.xyz nie jest wyjątkiem i przekierowuje do legalnej wyszukiwarki Bing (prawdopodobnie innych).

Co więcej, to oprogramowanie ma tendencję do używania pewnych technik, aby uniemożliwić użytkownikom odzyskanie ich przeglądarek. Porywacz przeglądarki „Tool" odmawia dostępu do listy rozszerzeń Google Chrome ("chrome://extensions/") i zamiast tego wyświetla fałszywą ("chrome-extension://[user's_ID]/extensions.html"). To rozszerzenie przeglądarki korzysta również z funkcji "Managed by your organization" Chrome.

Co więcej, większość porywaczy przeglądarki może śledzić dane. Interesujące informacje obejmują: odwiedzane adresy URL, przeglądane strony internetowe, wpisywane zapytania wyszukiwania, adresy IP, dane osobowe itp. Zebrane dane są następnie udostępniane i/lub sprzedawane stronom trzecim.

Podsumowując, obecność oprogramowania śledzącego dane na urządzeniach może prowadzić do poważnych problemów prywatności, strat finansowych, a nawet kradzieży tożsamości.

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwa Porywacz przeglądarki happyquokka.xyz
Typ zagrożenia Porywacz przeglądarki, przekierowanie, porywacz wyszukiwania, pasek narzędzi, niechciana nowa karta
Rozszerzenie(a) przeglądarki Tool
Zmienione ustawienia przeglądarki Strona główna, adres URL nowej karty, domyślna wyszukiwarka
Nazwy wykrycia (happyquokka.xyz) Nie dotyczy (VirusTotal)
Nazwy wykrycia (zwodniczy instalator) Avast (Win32:TrojanX-gen [Trj]), Combo Cleaner (Trojan.GenericKDZ.79766), ESET-NOD32 (wiele wykryć), Kaspersky (UDS:Trojan.Win32.Mixer), Microsoft (Trojan:MSIL/AgentTesla.LEG!MTB), Pełna lista wykrycia (VirusTotal)
Objawy Zmodyfikowane ustawienia przeglądarki internetowej (strona główna, domyślna wyszukiwarka internetowa, ustawienia nowej karty). Użytkownicy są zmuszani do odwiedzania witryny porywacza i przeszukiwania Internetu za pomocą swoich wyszukiwarek.
Metody dystrybucji Zwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory Flash Player.
Zniszczenie Śledzenie przeglądarki internetowej (potencjalne problemy z prywatnością), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowania na podejrzane strony internetowe.
Usuwanie

Aby wyeliminować Porywacz przeglądarki happyquokka.xyz, nasi badacze malware zalecają przeskanowanie twojego komputera Combo Cleaner.
▼ Pobierz Combo Cleaner
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.

Ogólne informacje o fałszywych wyszukiwarkach i porywaczach przeglądarki

Happyquokka.xyz jest praktycznie identyczna z ginmule.xyz, musttrust.xyz i peatea.xyz. Ma również podobieństwa z nearbyme.io, search1.me, sportsblast.xyz, kwiqsearch.com i wieloma innymi. GoCouponSearchAnywhere Search, SecureTab i My Togo to tylko niektóre przykłady porywaczy przeglądarki.

Fałszywe wyszukiwarki i porywacze przeglądarki zwykle wydają się legalne i oferują „przydatne" funkcje, które rzadko działają. W rzeczywistości funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkownika nie mają znaczenia dla prawie wszystkich PUA. Niechciane aplikacje mają na celu porywanie przeglądarek, powodowanie przekierowań, prowadzenie natrętnych kampanii reklamowych (adware) i zbieranie prywatnych danych.

Jak zainstalowano na moim komputerze oprogramowanie promujące happyquokka.xyz?

PUA można pobrać/zainstalować wraz z innymi programami. Ta metoda marketingowa polegająca na dołączaniu różnych dodatków do zwykłego oprogramowania nazywana jest „sprzedażą wiązaną". Natrętne reklamy są również wykorzystywane do dystrybucji PUA. Po kliknięciu reklamy mogą uruchamiać skrypty, aby potajemnie pobierać/instalować. PUA mogą również zawierać „oficjalne" witryny promocyjne/z których można je pobrać.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Zdecydowanie zaleca się sprawdzanie oprogramowania i pobieranie go wyłącznie z oficjalnych/zweryfikowanych źródeł. Niewiarygodne kanały pobierania, np. nieoficjalne i bezpłatne witryny, sieci udostępniania peer-to-peer i inne zewnętrzne konfiguratory pobierania często oferują dołączone produkty.

Podczas pobierania/instalowania zaleca się zapoznanie się z warunkami, sprawdzenie dostępnych opcji, skorzystanie z „Niestandardowych"/„Zaawansowanych" ustawień i rezygnację ze wszystkich dodatków. Natrętne reklamy wydają się uzasadnione, ale przekierowują na różne podejrzane witryny (np. z hazardem, pornografią, randkami dla dorosłych itp.).

W przypadku napotkania takich reklam i/lub przekierowań, urządzenie musi zostać sprawdzone, a wszystkie podejrzane aplikacje oraz rozszerzenia/wtyczki przeglądarki wykryte i niezwłocznie usunięte. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany porywaczami przeglądarki, zalecamy przeprowadzenie skanowania za pomocą Combo Cleaner, aby automatycznie je usunąć.

Wygląd happyquokka.xyz przekierowującej do wyszukiwarki Bing (GIF):

happyquokka.xyz przekierowuje do Bing (GIF)

Zrzut ekranu instrukcji usuwania porywacza przeglądarki "Tool" z Google Chrome:

Kroki usuwania happyquokka.xyz promującej porywacza przeglądarki (Tool)

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Porywacz przeglądarki happyquokka.xyz: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Combo Cleaner to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Porywacz przeglądarki happyquokka.xyz. Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Combo Cleaner Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie przekierowania happyquokka.xyz:

Użytkownicy Windows 10:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy macOS (OSX):

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

Odinstalowanie porywacza przeglądarki happyquokka.xyz za pomocą Panelu sterowania

W oknie odinstalowywania programów: poszukaj wszelkich ostatnio zainstalowanych i podejrzanych aplikacji, wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianych aplikacji (które powodują przekierowania do witryny happyquokka.xyz), przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie przekierowania happyquokka.xyz z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć przekierowania przeglądarki:

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Usuwanie rozszerzeń powiązanych z happyquokka.xyz z Google Chrome

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz „Więcej narzędzi" i kliknij „Rozszerzenia". Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je. Zauważ, że porywacz przeglądarki „Tool" (jeden z tych, które promują happyquokka.xyz) blokuje dostęp do listy rozszerzeń, wyświetlając fałszywą. Kroki usuwania rozszerzenia przeglądarki "Tool" można znaleźć powyżej.

Zmiana twojej strony domowej:

Usuwanie happyquokka.xyz ze strony domowej Google Chrome

Kliknij ikonę Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz „Ustawienia". W sekcji „Uruchamianie", poniżej „Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron", poszukaj URL porywacza przeglądarki (hxxp://www.happyquokka.xyz). Jeśli jest obecny, kliknij ikonę trzech pionowych kropek i wybierz „Usuń".

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Usuwanie happyquokka.xyz z domyślnej wyszukiwarki Google Chrome

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia", w sekcji „Wyszukiwarka" kliknij „Zarządzaj wyszukiwarkami...". Na otwartej liście poszukaj "happyquokka.xyz". Po ich znalezieniu kliknij trzy poziome kropki obok tego URL i wybierz „Usuń z listy".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem porywacz przeglądarki happyquokka.xyz, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Usuwanie rozszerzeń powiązanych z happyquokka.xyz z Mozilla Firefox

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz „Dodatki". Kliknij „Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki.

Zmiana twojej strony domowej:

Usuwanie happyquokka.xyz ze strony domowej Mozilla Firefox

Aby przywrócić swoją stronę domową, kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu głównego okna), a następnie wybierz „Opcje". W otwartym oknie usuń hxxp://happyquokka.xyz i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Mozilla Firefox.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Usuwanie happyquokka.xyz z domyślnej wyszukiwarki Mozilla Firefox

W pasku adresu URL wpisz about: config i naciśnij klawisz Enter.
Kliknij „Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania na górze wpisz: "extensionControlled"
Ustaw oba wyniki jako "fałszywe" klikając dwukrotnie każdy wpis lub klikając przycisk Mozilla Firefox switch about:config entry button.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem porywacz przeglądarki happyquokka.xyz, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem porywacz przeglądarki happyquokka.xyz, przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia porywacz przeglądarki happyquokka.xyz ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat porywacz przeglądarki happyquokka.xyz lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/22323-happyquokka-xyz-redirect

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest cel zmuszania użytkowników do odwiedzania strony happyquokka.xyz?

Wizyty na happyquokka.xyz generują przychody dla jego programistów i/lub porywaczy przeglądarki, które promują tę fałszywą wyszukiwarkę.

Czy odwiedzanie happyquokka.xyz stanowi zagrożenie dla mojej prywatności?

Do pewnego stopnia tak. Strony takie jak happyquokka.xyz zwykle zbierają dane o swoich użytkownikach.

Jak porywacz przeglądarki przeniknął do mojego komputera?

Porywacze przeglądarki są dystrybuowane za pośrednictwem metody sprzedaży wiązanej oprogramowania, wprowadzających w błąd promocyjnych stron internetowych, nieoficjalnych i bezpłatnych witryn pobierania, sieci udostępniania peer-to-peer, oszustw internetowych, zwodniczych powiadomień przeglądarki/natrętnych reklam itd.

Czy Combo Cleaner pomoże mi usunąć porywaczy przeglądarki?

Tak, Combo Cleaner może skanować urządzenia i usuwać zainstalowane aplikacje porywające przeglądarkę. Jednak ręczne usuwanie może nie być idealne we wszystkich przypadkach. W przypadku, gdy do systemu przeniknęło wiele porywaczy przeglądarki, gdy jeden z nich zostanie (ręcznie) usunięty, inne mogą go ponownie zainstalować. Ponadto niektóre ustawienia związane z usuwaniem nie mogą być zmienione, gdy obecny jest porywacz przeglądarki. Dlatego ważne jest, aby dokładnie i za jednym razem usunąć wszystkie porywacze przeglądarki.

Kliknij, aby opublikować komentarz

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

O nas

PCrisk

PCrisk to portal bezpieczeństwa cybernetycznego, informujący internautów o najnowszych zagrożeniach cyfrowych. Nasze artykuły są tworzone przez ekspertów ds. bezpieczeństwa i profesjonalnych badaczy złośliwego oprogramowania. Przeczytaj więcej o nas.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Porywacz przeglądarki happyquokka.xyz kod QR
Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Porywacz przeglądarki happyquokka.xyz na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Porywacz przeglądarki happyquokka.xyz dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Combo Cleaner

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Combo Cleaner:
Ocena redaktoraWybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.