SpyHunter 4

Ocena użytkowników: / 718
SłabyŚwietny 

Pudełko SpyhunterDziała z: Windows XP (32-bit)(SP2), Windows Vista (32-bit i 64-bit), Windows 7 (32-bit i 64-bit) oraz Windows 8 (32-bit i 64-bit), Windows 10 (32-bit i 64-bit)

Download
SpyHunter 4 Malware Security Suite

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby usunąć malware musisz zakupić pełną wersję Spyhunter.

SpyHunter 4 to aplikacja antymalware zaprojektowana przez Enigma Software Group USA LLC ("ESG"). Chociaż jest rozważana jako oprogramowanie antymalware, SpyHunter 4 zawiera również funkcje antyspyware i jest certyfikowana przez West Coast Labs Checkmark Certification System jako platynowy poziom programu antyspyware. SpyHunter 4 wykorzystuje najnowsze zaawansowane technologie antymalware, aby zapewnić najwyższy poziom ochrony przed współczesnymi zagrożeniami komputerowymi i jest uważany za jeden z najlepszych programów antywirusowych. Program Anti-Malware jest zaprojektowany, aby pomóc użytkownikom wyczyścić malware, wirusy, fałszywe programy antywirusowe, ransomware i inne problemy związane z bezpieczeństwem systemów komputerowych. Funkcja Spyware HelpDesk czyni ten program wyróżniającym się z tłumu - unikalny interfejs, pozwalający członkom wsparcia SpyHunter na podłączenie się do zainfekowanego komputera i ręczne zastosowanie wymaganych poprawek.

Przegląd:

Instalacja SpyHunter 4 jest stosunkowo prosta i zarządzana przez uczciwego rozmiaru plik instalatora. Kreator instalacji pozwala wybrać ustawienia języka, a po kliknięciu "Dalej" instalacja podąża w sposób kompleksowy nie wymagając żadnej wiedzy specjalistycznej. Natychmiast po zakończeniu instalacji SpyHunter pyta użytkowników, czy chcą , aby chronić ich stronę domową - ta funkcja jest najbardziej przydatna, ponieważ dzisiaj Internet jest przepełniony różnymi porywaczami przeglądarki przeznaczonymi do zmiany stron domowych użytkowników i domyślnych ustawień wyszukiwania. Główne okno programu antymalware prezentuje użytkownikom szybkie karty dostępu do Skanera malware, Ustawień DNS, Systemu ochrony, Spyware HelpDesk i Ustawień. Graficzny interfejs użytkownika (GUI) jest minimalistyczny i prosty - elegancki i prosty w nawigacji. Niezatłoczony interfejs użytkownika z zaawansowanymi funkcjami sprawia, że ten program jest idealny dla zwykłego użytkownika komputera. Ponadto automatyczne aktualizacje baz danych malware są zainstalowane w tle i nie przeszkadzają użytkownikowi.

1 zrzut ekranu spyhunter

Osiągnięcia:

Rodzaje skanowania (Szybki skan lub Pełny skan) oferowane przez ten program antymalware nie są intensywne dla CPU lub czasochłonne. SpyHunter nie tylko szybko skanuje malware, ale zapewnia również bardzo szczegółowe wyniki skanowania. Zagrożenia są wyświetlane natychmiast, podczas gdy postępuje skanowanie. W czasie testów potrzebne było mniej niż pięć minut, aby SpyHunter wykonał szybkie skanowanie systemu. W tym czasie system pozostawał użyteczny.

Rezultaty skanu malware Spyhunter

Funkcje:

Zintegrowany system wykrywania rootkitów wykonuje skanowanie rootkita komputera. Rootkity to złożone infekcje malware, które pozwalają cyberprzestępcom zdobyć uprawnienia administratora w systemach operacyjnych ofiar i wykonać złośliwe zadania. W przypadku wykrycia tego typu zagrożenia bezpieczeństwa, SpyHunter wyświetli komunikat z prośbą o ponowne uruchomienie komputera w celu całkowitego usunięcia wykrytego malware. Najczęściej rootkity wykorzystywane są do instalacji trojana bez powodowania podejrzenia przez narzędzia antywirusowe. Dziś infekcje rootkit są dość powszechne, a tym samym zintegrowany system wykrywania rootkitów SpyHunter jest zdecydowanym plusem.

spyhunter rootkityChociaż usuwanie rootkitów jest automatyczne i natychmiastowe, usunięcie niektórych rodzajów infekcji malware nie jest tak proste, a w niektórych przypadkach SpyHunter nie jest w stanie automatycznie wyeliminować zagrożenia. W tych sytuacjach SpyHunter zatrudnia funkcję o nazwie Spyware HelpDesk pozwalając użytkownikom na interakcję z technikami SpyHunter, aby mogli oni przeanalizować problem i utworzyć zdalnie niestandardową poprawkę problematycznego malware.

spyhunter helpdesk

Skanowanie komputera z zaawansowanymi opcjami skanowania jest włączone, więc możesz zaoszczędzić czas poprzez podanie dokładnych części komputerowych wymaganych do skanowania. Użytkownicy są w stanie dostosować opcje skanowania dla pamięci, rejestru, plików cookie, plików i rootkitów.

spyhunter skan

Funkcja System Guards nieustannie skanuje zainstalowane oprogramowanie w systemie i pokazuje, czy jest bezpieczne w użyciu - jest to osiągane poprzez analizę procesów realizowanych przez oprogramowanie działające na systemie operacyjnym użytkownika. Chociaż narzędzie to jest zautomatyzowane, użytkownik może ręcznie blokować procesy. Należy pamiętać, że przed zablokowaniem procesu wskazane jest, aby zrobić kilka testów w celu upewnienia się, że nie są wyłączone niektóre z życiowych procesów Windows.

spyhunter systemguards

Podsumowanie:

Dziś Internet roi się od złośliwych pobrań i posiadanie odpowiedniego oprogramowania antymalware zainstalowanego na systemach operacyjnych jest niezbędne. SpyHunter, z przyjaznym dla użytkownika interfejsem i ogólną łatwością użytkowania jest idealnym wyborem dla zwykłego użytkownika komputera. Ponadto, program ten wykonuje wspaniałą pracę usuwania rootkita, fałszywych programów antywirusowych, ransomware i porywaczy przeglądarki. Pełna wersja tego programu antymalware kosztuje 39.99$. Jeśli szukasz wszechstronnej, łatwej w użyciu ochrony malware, adware i spyware - i nie masz nic przeciwko zapłaceniu za nią - polecamy SpyHunter 4.

Jak odinstalować SpyHunter?

spyhunter uninstall 1

Użytkownicy Windows 8 i Windows 10: Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu, w Menu Szybkiego Dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje. Użytkownicy Windows XP i Windows 7: Kliknij Start (logo Windows w lewym dolnym rogu pulpitu), wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i kliknij przycisk Odinstaluj program.

spyhunter uninstall 2

W oknie odinstalowywania programów wybierz "SpyHunter" i kliknij "Odinstaluj / Zmień".

spyhunter uninstall 3

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz odinstalować SpyHunter, klikając "Tak".

spyhunter uninstall 4

Jeżeli w czasie deinstalacji SpyHunter był aktywny, deinstalator poprosi cię o zamknięcie aplikacji. Kliknij "Wymuś zamknięcie".

spyhunter uninstall 5

Aby pomyślnie zakończyć proces, należy ponownie uruchomić komputer. Kliknij przycisk "Uruchom ponownie teraz".