FacebookTwitterLinkedIn

SpyHunter 5

Ocena użytkowników:rating starrating starrating starrating starrating star / 746
SłabyŚwietny 

spyhunter5 software boxDziała z: Windows XP (32-bitowym)(SP2), Windows Vista (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 7 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 8 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 10 (32-bitowym i 64-bitowym)

Pobierz
SpyHunter 5 Anti-Malware

Spyhunter 5 to narzędzie do wykrywania malware na twoim komputerze. Aby uzunąć infekcje konieczne jest wykupienie pełnej wersji.

SpyHunter 5 to najnowszy kompletny produkt antymalware i antyspyware, oferowany przez Enigma Software. Podczas gdy oferowana jest nowa wersja, często rozsądnie jest zapytać, czy aktualizacja jest rzeczywiście lepsza niż poprzednia oferta. W tym celu niezbędne jest przejrzenie tego, co nowe, aby odpowiedzieć na powyższe pytanie. Krótko mówiąc, SpyHunter 5 oferuje wiele nowych funkcji i zaktualizowany certyfikat systemu certyfikacji Checkmark West Coast Labs. Nowy interfejs został zaprojektowany z myślą o użytkownikach komputerów na wszystkich poziomach, zarówno profesjonalistów, jak i nowicjuszy. Być może wyróżniającą cechą SpyHunter 5 jest możliwość wykrycia i usunięcia rootkitów i wszelkiego malware, które może zostać zainstalowane w wyniku włamania się do twojego komputera.

Przegląd:

Krótko mówiąc, rootkit to program lub, częściej, zbiór narzędzi oprogramowania, które zapewniają hakerowi zdalny dostęp i kontrolę nad komputerem, co z kolei umożliwia mu zainstalowanie wszelkiego rodzaju wariantów malware. SpyHunter 5 potrafi również wykrywać i chronić przed trojanami, robakami, paskami narzędzi, fałszywymi programami szpiegującymi i fałszywymi programami antywirusowymi oraz programami, które zawierają frustrujące fałszywe programy optymalizujące komputer.

spyhunter5 screenshot 1Informacje ogólne i kompatybilność:

SpyHunter 5 został zaprojektowany specjalnie z myślą o ochronie przed malware. Jest zautomatyzowany i wymaga minimalnej interwencji użytkownika. Oszczędza to użytkownikowi czas i wysiłek. Przynosi również pewność, że komputer jest chroniony. W tym celu po zainstalowaniu program natychmiast konfiguruje osłony zabezpieczające do długoterminowej ochrony w czasie rzeczywistym przed różnymi rodzajami malware i jego wariantami, w tym ransomware. Co ważne, SpyHunter 5 jest konkurencyjny cenowo na poziomie 39,99 $. Gdy spojrzysz na liczne funkcje, produkt ten jest zdecydowanie wart swojej ceny.

Jeśli chodzi o kompatybilność, nowa oferta Enigma Software została zaprojektowana tak, aby idealnie działała na wszystkich wersjach Windowsa. Mówi się, że użytkownicy będą czerpać największe korzyści z rozwiązania antymalware, jeśli używają Windows 10, Windows 8.1 i 8, Windows 7 i Windows XP i Vista. Program działa zarówno na architekturze 32-, jak i 64-bitowej, z naciskiem na to, aby program nie był ciężkim zasobem.

spyhunter5 screenshot 2

Funkcje:

Jednym z głównych powodów rozważenia zakupu SpyHunter 5 jest zaawansowana technologia do ochrony użytkownika. Stało się to podstawą produktu, nawet we wcześniejszych wersjach. Design SpyHunter 5 jest lżejszy, umożliwiając lepsze wykorzystanie tej technologii. Dzięki temu program może ewoluować wraz z zagrożeniami i nadal być w stanie wykryć malware zaprojektowane specjalnie w celu uniknięcia tradycyjnych programów antywirusowych. Ta optymalizacja jest widoczna w tym, że produkt jest praktycznie niewidoczny na komputerach, na których działa, wykorzystując jedynie 1,3 MB pamięci RAM, podczas gdy nie skanuje. Jest to połączone z utworzonym modułem umożliwiającym automatyczne dostosowywanie, dzięki czemu oferta jest zgodna z potrzebami użytkownika.

spyhunter5 screenshot 3

Wykrywanie rootkitów przez SpyHunter 5 zostało już wspomniane powyżej, ale dalsza analiza pokazuje dokładnie, dlaczego jest to tak wspaniała funkcja. Ta zdolność wykrywania rootkitów może być postrzegana jako niezbędna dla nowoczesnego bezpieczeństwa cybernetycznego. Jednak niewiele innych firm oferuje taki poziom ochrony. Po wykryciu rootkita użytkownik jest informowany i proszony o ponowne uruchomienie komputera. Odbywa się to w celu wykonania skanowania z zamiarem całkowitego usunięcia wszystkich obiektów związanych z rootkitem. Dodany do tego program posiada również kompaktowy mini-system operacyjny, który pozwala na uruchomienie go na urządzeniach, na których nie ma zainstalowanego Windowsa lub w przypadku, gdy sam Windows nie jest w stanie dokonać rozruchu w celu profesjonalnego usunięcia rootkita i automatycznie.

Istnieją również szczególnie uparte malware, z którymi program nie radzi sobie automatycznie. Z tego powodu Enigma Software oferuje funkcję HelpDesk. Ta funkcja daje użytkownikom możliwość skontaktowania się z technikami, dając im możliwość zdalnej analizy zainfekowanej maszyny, a następnie rozwiązania problemu. Jest to imponująca funkcja, ponieważ często w przypadku infekcji malware nie ma jednego rozwiązania, które odpowiadałoby wszystkim.

spyhunter5 screenshot 4

Ten dodatkowy poziom ochrony sam w sobie będzie postrzegany przez wielu użytkowników jako wart ceny 39,99 $, która sama w sobie jest dobrą ceną za tak bogatą ofertę. Dodane funkcje w najnowszej wersji obejmują większą zaawansowaną funkcję ustawień DNS. Pozwala to na korzystanie z oficjalnych dostawców DNS, dzięki czemu można dalej zabezpieczyć wszelkie informacje wyciekające z sieci, co może prowadzić do infekcji malware. Zgodnie z funkcją ustawień DNS program oferuje również konfigurowalne ustawienia sieciowe, dzięki czemu użytkownik może modyfikować i zabezpieczyć przychodzący i wychodzący ruch internetowy.

Podsumowanie:

SpyHunter 5 może być postrzegany jako zdecydowane ulepszenie w stosunku do poprzedniej oferty firmy zajmującej się oprogramowaniem. Oferta jest bogata w funkcje, których więksi konkurenci nie mają w produktach o podobnej cenie. Wyróżnia go nowy i lżejszy design, który jest niesamowicie lekki w stosunku do zasobów. Oznacza to, że zaawansowana technologia oferowana przez Enigma Software może być lepiej wykorzystana, jak również zwiększa satysfakcję użytkownika. Gdy połączy się to z pomocą HelpDesk, użytkownik możesz mieć pewność, że jego komputer otrzymuje najlepszą możliwą ochronę.

Kliknij, aby opublikować komentarz

Usuwanie wirusów i malware

Ta strona zawiera informacje o tym, jak uniknąć infekcji z powodu malware lub wirusów.

Usuwanie malware