Reklamy Putlocker

Znany również jako: Reklamy Putlockerfree
Typ: Adware
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania Putlocker

Czym jest Putlocker?

Putlocker to nazwa usługi, która pozwala użytkownikom oglądać za darmo filmy online. Jednak ta usługa przesyłania strumieniowego jest nielegalna, a strona internetowa Putlocker korzysta z nieuczciwych sieci reklamowych. Oznacza to, że generuje reklamy pop-up, które mogą powodować instalacje adware lub innych potencjalnie niechcianych aplikacji (PUA). Poza tym strona internetowa Putlocker prosi odwiedzających o pokazywanie powiadomień, co może prowadzić do niechcianych pobrań, a także instalacji.

Putlocker adware

Po użyciu, strona Purlocker powoduje niechciane przekierowania/włącza okna pop-up. Otwarte strony mogą być złośliwe lub używane do nakłaniania ludzi do pobierania niechcianych aplikacji, takich jak adware, porywacze przeglądarki itd. Jeśli są zainstalowane, aplikacje typu adware karmią użytkowników reklamami kuponowymi, banerowymi, ankietowymi, pop-up itp. Użytkownicy, którzy je klikają, zazwyczaj są przekierowywani na różne niewiarygodne witryny. Jednak czasami klikanie tych reklam oznacza uruchamianie skryptów przeznaczonych do pobierania innych niechcianych aplikacji (PUA). Większość porywaczy przeglądarek zbiera informacje o swoich użytkownikach i wysyła je innym osobom (potencjalnie cyberprzestępcom), które nadużywają ich do generowania przychodów. Aplikacje te zapisują takie informacje, jak adresy IP użytkowników, geolokalizacje, adresy URL odwiedzanych stron internetowych, wprowadzone zapytania wyszukiwania itd. Te aplikacje prowadzą zwykle do problemów z bezpieczeństwem przeglądania, prywatności lub nawet poważniejszych, takich jak kradzież tożsamości. Ponadto witryna Putlocker (i inne otwarte przez nią strony) prosi o pokazanie powiadomień. Jeśli takie strony internetowe mogą je wyświetlać, zaczynają wyświetlać niechciane reklamy, a kliknięcia mogą prowadzić do niechcianych pobrań różnych typów adware i innych PUA. Nie zalecamy korzystania ze stron, które oferują nielegalne usługi i powodują przekierowania na podejrzane witryny. Jeśli w twojej przeglądarce (lub systemie operacyjnym) zainstalowano kilka niechcianych aplikacji, należy je jak najszybciej odinstalować.

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwa Reklamy Putlockerfree
Typ zagrożenia Adware, niechciane reklamy, wirus pop-up
Powiązane domeny putlockerfree[.]sc, putlockertv.to
Obsługiwany adres IP 104.18.59.140
Obserwowane domeny ao8k.bikereddint[.]info, bfpq.bikereddint[.]info, dh3e.bikereddint[.]info, dnu0.bikereddint[.]info, e367.bikereddint[.]info, fx8e.bikereddint[.]info, lva1.bikereddint[.]info, p1.bikereddint[.]info, p5.bikereddint[.]info, p7.bikereddint[.]info, p8.bikereddint[.]info, pixel.bikereddint[.]info, uo3w.bikereddint[.]info
Objawy Dostrzeganie ogłoszeń nie pochodzących oryginalnie z przeglądanych przez ciebie stron. Natrętne reklamy pop-up. Obniżona prędkość przeglądania Internetu.
Metody dystrybucji Zwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory flash player.
Zniszczenie Obniżona wydajność komputera, śledzenie przeglądania - problemy prywatności, możliwe dodatkowe infekcje malware.
Usuwanie

Aby wyeliminować Reklamy Putlockerfree, nasi badacze malware zalecają przeskanowanie twojego komputera Malwarebytes.
▼ Pobierz Malwarebytes
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Istnieje wiele stron wykorzystujących nieuczciwe sieci reklamowe, na przykład savefrom[.]net, ouo[.]io i Kissmanga. Zazwyczaj osoby, które z nich korzystają, są przekierowywane na różne zwodnicze, niewiarygodne witryny, które mają na celu nakłonienie ich do niechcianych pobrań/instalacji. Aby uniknąć problemów, które mogą być spowodowane tymi stronami, zalecamy ich nie używać i upewnić się, że nie ma się już zainstalowanych PUA.

Jak Putlocker został zainstalowany na moim komputerze?

Zwykle użytkownicy niezamierzenie pobierają i instalują niechciane aplikacje. Powodują to kliknięcia natrętnych, zwodniczych reklam, o których wspominaliśmy powyżej, pomijanie kroków pobierania oprogramowania lub instalacji. Wiadomo, że ludzie są często oszukiwani do pobrania plików i zainstalowania PUA poprzez wykorzystanie zwodniczej metody marketingowej zwaną „sprzedażą wiązaną". Pozwala ona na pobranie lub zainstalowanie PUA razem ze zwykłym (zwykle bezpłatnym) oprogramowaniem. Wszystkie informacje o dołączonych niechcianych aplikacjach są zwykle ukryte „Niestandardowych", „Zaawansowanych" i innych podobnych ustawieniach. Gdy ludzie pozostawiają je niezmienione, pozwalają na pobieranie i instalowanie PUA wraz z programami, które faktycznie chcą pobrać i zainstalować.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Pobieraj każde oprogramowanie z oficjalnych witryn i bezpośrednich linków. Nie pobieraj (ani nie instaluj) go za pomocą programów do pobierania/instalacji stron trzecich, klientów torrent, eMule (i innych sieci peer-to-peer) itp. Sprawdź „Zaawansowane", „Niestandardowe" i inne sekcje instalacji lub pobierania. Odrzuć oferty pobrania lub zainstalowania niechcianych aplikacji i dopiero wtedy zakończ konfigurację. Unikaj klikania podejrzanych i natrętnych reklam. Przekierowują one użytkowników na niewiarygodne witryny, na przykład na strony związane z hazardem, pornografią, randkami dla dorosłych itd. Jeśli te przekierowania zdarzają się często lub niechciane reklamy pojawiają się na dowolnej odwiedzanej stronie, sprawdź, czy w twojej przeglądarce nie ma żadnych podejrzanych pozycji (wtyczek, dodatków, rozszerzeń itp.). Jak najszybciej usuń wszystkie aplikacje tego typu. Odinstaluj również niechciane programy ze swojego systemu operacyjnego. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany Putlocker, zalecamy przeprowadzenie skanowania za pomocą Malwarebytes, aby automatycznie wyeliminować to adware.

Witryna Putlocker przekierowuje na stronę oszustwa (GIF):

putlocker ads appearance of redirects to fake virus scan

Powiadomienia push Putlocker:

putlocker push notification 1 putlocker push notification 2 putlocker push notification 3

Putlocker przekierowuje na podejrzane witryny, które proszą o pokazywanie powiadomień:

putlockerads redirects to questionable page asking to show notifications 1 putlockerads redirects to questionable page asking to show notifications 2 putlockerads redirects to questionable page asking to show notifications 3 putlockerads redirects to questionable page asking to show notifications 4

WAŻNA UWAGA! Ta zwodnicza strona prosi o włączenie powiadomień przeglądarki internetowej.

Dlatego przed rozpoczęciem wykonaj następujące kroki:

Google Chrome (PC):

 • Kliknij przycisk Menu (trzy kropki) w prawym górnym rogu ekranu
 • Wybierz "Ustawienia", przewiń w dół i kliknij "Zaawansowane"
 • Przewiń w dół do sekcji "Prywatność i bezpieczeństwo", wybierz "Ustawienia treści", a następnie "Powiadomienia"

Disable pop-up' notifications in Google Chrome web browser

Google Chrome (Android):

 • Kliknij przycisk Menu (trzy kropki) w prawym górnym rogu ekranu i kliknij "Ustawienia"
 • Przewiń w dół, kliknij "Ustawienia strony", a następnie "Powiadomienia"
 • W otwartym oknie znajdź wszystkie podejrzane adresy URL i kliknij je jeden po drugim
 • Wybierz "Powiadomienia" w sekcji "Pozwolenia" i ustaw przycisk na "WYŁ."

Disable pop-up' notifications in Android Google Chrome web browser

Mozilla Firefox:

 • Kliknij przycisk Menu (trzy paski) w prawym górnym rogu ekranu
 • Wybierz "Opcje" i na pasku narzędzi po lewej stronie ekranu kliknij "Prywatność i bezpieczeństwo"
 • Przewiń w dół do sekcji "Pozwolenia" i kliknij dwukrotnie przycisk "Ustawienia" bok "Powiadomień"
 • W otwartym oknie znajdź wszystkie podejrzane adresy URL, kliknij menu i wybierz "Blokuj"

Disable pop-up' notifications in Mozilla Firefox web browser

Internet Explorer:

 • Kliknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu okna IE
 • Wybierz "Opcje internetowe"
 • Wybierz zakładkę "Prywatność" i kliknij "Ustawienia" poniżej sekcji "Blokuj pop-up"
 • Wybierz podejrzane adresu URL poniżej i usuń je jeden po drugim klikając przycisk "Usuń"

Disable pop-up' notifications in Internet Explorer web browser

Microsoft Edge:

 • Kliknij przycisk menu (trzy kropki) w prawym górnym rogu ekranu Edge
 • Przewiń w dół, znajdź i kliknij "Ustawienia"
 • Przewiń ponownie w dół i kliknij "Zobacz ustawienia zaawansowane"
 • Kliknij "Zarządzaj" poniżej "Pozwoleniami witryny"
 • Kliknij przełącznik poniżej każdej podejrzanej witryny

Disable pop-up' notifications in Microsoft Edge web browser

Safari (Mac):

 • Kliknij przycisk "Safari" w lewym górnym rogu ekranu i wybierz "Preferencje..."
 • Wybierz zakładkę "Witryny", a następnie w lewym panelu wybierz sekcję "Powiadomienia"
 • Sprawdź podejrzane adresy URL i dla każdej z nich zastosuj opcję "Odmów"

Disable pop-up' notifications in Safari web browser

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Reklamy Putlockerfree: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Malwarebytes to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Reklamy Putlockerfree. Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Malwarebytes Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie adware Putlocker:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

Putlocker adware uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów poszukaj "Putlocker", wybierz ten wpis i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianego programu (który powoduje reklamy Putlocker) i przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie adware Putlocker z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć potencjalnie niechciane dodatki przeglądarki:

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing Putlocker ads from Internet Explorer step 1

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". Poszukaj "Putlocker", wybierz ten wpis i kliknij "Usuń".

Removing Putlocker ads from Internet Explorer step 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem reklamy putlockerfree, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing Putlocker ads from Google Chrome step 1

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Więcej narzędzi" i kliknij "Rozszerzenia". Zlokalizuj "Putlocker", wybierz ten wpis i kliknij ikonę kosza.

Removing Putlocker ads from Google Chrome step 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem reklamy putlockerfree, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing Putlocker ads from Mozilla Firefox step 1

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), wybierz „Dodatki". Kliknij „Rozszerzenia" i otwartym oknie usuń "Putlocker".

Removing Putlocker ads from Mozilla Firefox step 2

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem reklamy putlockerfree, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Usuwanie adware z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Usuwanie adware z Safari - 2

W otwartym oknie kliknij rozszerzenia, zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia, wybierz je i kliknij Odinstaluj.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Usuwanie adware z Safari - 3

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Usuwanie adware z Safari - 4

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie oprogramowania reklamowego z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszystkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i kliknij "Usuń" pod ich nazwami.

Usuwanie oprogramowania reklamowego z Microsoft Edge krok 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem aktualizacji modułu Microsoft Edge przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

 • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge.

Podsumowanie:

Podsumowanie program adwareNajpopularniejsze adware i potencjalnie niechciane aplikacje infiltrują przeglądarki internetowe użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Zauważ, że najbezpieczniejszym źródłem pobierania freeware są strony internetowe jego twórców. Aby uniknąć instalacji adware bądź bardzo uważny podczas pobierania i instalowania bezpłatnego oprogramowania. Podczas instalacji już pobranego freeware, wybierz Własne lub Zaawansowane opcje instalacji - ten krok pokaże wszystkie potencjalnie niepożądane aplikacje, które są instalowane wraz z wybranym bezpłatnym programem.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia adware reklamy putlockerfree ze swojego komputera, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat reklamy putlockerfree lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/15184-putlocker-ads

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Reklamy Putlockerfree kod QR
Kod QR (Quick Response Code) to odczytywalny maszynowo kod, który przechowuje adresy URL oraz inne informacje. Kod ten może być odczytywany za pomocą kamery w smartfonie lub tablecie. Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Reklamy Putlockerfree na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Reklamy Putlockerfree dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Malwarebytes

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Malwarebytes:
Wybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.