FacebookTwitterLinkedIn

Reklamy AllCheapPrice

Znany również jako: AllCheapPrice (adware)
Typ: Adware
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania AllCheapPrice

Czym jest AllCheapPrice?

AllCheapPrice to wątpliwy dodatek do przeglądarki, który obiecuje zaoszczędzić czas i pieniądze, wyświetlając różne specjalne oferty/zniżki dostępne na stronach internetowych sklepów i umożliwiając porównania zakupów, kupony i inne podobne funkcje. Funkcje te mogą wydawać się uzasadnione i użyteczne, jednak AllCheapPrice jest zakwalifikowany jako adware i potencjalnie niechciany program (PUP). Wtyczka ta jest zaprojektowana do korzystania ze zwodniczej metody marketingu oprogramowania o nazwie "sprzedaż wiązana" (podstępna instalacja dodatkowych aplikacji wraz z wybranym oprogramowaniem) do zainstalowania się w przeglądarkach internetowych bez zgody użytkowników. Po udanej instalacji na Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, AllCheapPrice generuje różne natrętne reklamy online, które mogą prowadzić do dalszych infekcji adware wysokiego ryzyka lub malware, na przykład banerowych, pop-up, kuponów i porównywania cen.

allcheapprice adware

Ponadto AllCheapPrice ciągle monitoruje aktywność przeglądania Internetu przez użytkowników poprzez zbieranie różnych informacji o programach i sprzęcie, którymi mogą być dane osobowe. Należą do nich na przykład: adresy IP, odwiedzane adresy URL, przeglądane strony itd. Jest wysoce prawdopodobne, że takie zachowanie spowoduje poważne problemy prywatności i kradzież tożsamości. Aplikacje podobne do AllCheapPrice to m.in. PlusBrowserApps, SmartShopper i SlimPrice. Aplikacje te są tylko niektórymi przykładami wśród wielu innych, które (w tym AllCheapPrice) nie zapewniają znaczącej wartości dla użytkownika - są one opracowane do generowania przychodów poprzez wyświetlanie natrętnych reklam online i udostępnianie zgromadzonych danych stronom trzecim. Z tych powodów zaleca się odinstalowanie AllCheapPrice z systemu.

Aplikacje typu adware, takie jak AllCheapPrice są dystrybuowane głównie poprzez małe programy zwane "menedżerami pobierania" na stronach internetowych z freeware, w tym download.com, softonic.com, soft32.com itp. Menedżerowie są wykorzystywani aby zarabiać na ruchu i bezpłatnych usługach tych stron, oferując instalację promowanych (wg deweloperów "100% legalnych i wolnych od wirusów") wtyczek przeglądarki wraz z wybranym wolnym oprogramowaniem. Mimo tych stwierdzeń, lekkomyślne pobieranie i instalacja freeware często powodują infekcje adware lub malware. Aby uniknąć instalacji AllCheapPrice lub innego podobnego adware, uważnie śledź każdy krok podczas procedury pobierania freeware i kliknij „Odrzuć", jeśli jest ci oferowana instalacja jakichkolwiek dodatkowych programów. Ponadto, oprogramowanie pobrane z Internetu powinno być zainstalowane przy użyciu „Zaawansowanych" lub „Własnych" opcji instalacji, a nie "Szybkich" lub "Typowych" - to ujawni wszelkie dołączone do instalacji programy i pozwoli na ich odrzucenie. Jeśli masz zainstalowany AllCheapPrice i obserwujesz natrętne reklamy w Internecie, przeczytaj poniższy przewodnik usuwania i odinstaluj to adware z przeglądarek internetowych.

Natrętne reklamy online generowane przez adware AllCheaPrice adware ('Ads by AllCheapPrice'):

allcheapprice ads sample 4 allcheapprice ads sample 3 Obtrusive ads by AllCheapPrice AllCheapPrice generating intrusive online advertisements

Natychmiastowe automatyczne usunięcie AllCheapPrice (adware): Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Combo Cleaner to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się AllCheapPrice (adware). Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Combo Cleaner Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie adware AllCheapPrice:

Użytkownicy Windows 10:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy macOS (OSX):

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

allcheapprice adware uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów spójrz na "AallCuheApPRiceu", wybierz ten wpis i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianego programu, który powoduje reklamy AllCheapPrice, przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie adware AllCheapPrice z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący jak usunąć potencjalnie niechciane dodatki przeglądarki:

Internet Explorer logo Usuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing AllCheapPrice ads from Internet Explorer step 1

Kliknij na ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". Spójrz na "AllCheapPrice", wybierz ten wpis i kliknij "Usuń".

Removing AllCheapPrice ads from Internet Explorer step 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem allcheapprice (adware), możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logo Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing AllCheapPrice  ads from Google Chrome step 1

Kliknij na ikonę menu Chrome Google Chrome options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome), wybierz "Narzędzia" i kliknij na "Rozszerzenia". Zlokalizuj "AllCheapPrice", wybierz ten wpis i kliknij ikonę kosza.

Removing AllCheapPrice ads from Google Chrome step 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem allcheapprice (adware), przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logo Usuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing AllCheapPrice ads from Mozilla Firefox step 1

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego) i wybierz "Dodatki". Kliknij na "Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń "AalCuheApPRiceu".

Removing AllCheapPrice ads from Mozilla Firefox step 2

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem allcheapprice (adware), mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Usuwanie adware z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Usuwanie adware z Safari - 2

W otwartym oknie kliknij rozszerzenia, zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia, wybierz je i kliknij Odinstaluj.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Usuwanie adware z Safari - 3

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Usuwanie adware z Safari - 4

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie oprogramowania reklamowego z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszystkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i kliknij "Usuń" pod ich nazwami.

Usuwanie oprogramowania reklamowego z Microsoft Edge krok 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem aktualizacji modułu Microsoft Edge przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge.

Podsumowanie:

Podsumowanie program adwareNajpopularniejsze adware i potencjalnie niechciane aplikacje infiltrują przeglądarki internetowe użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Zauważ, że najbezpieczniejszym źródłem pobierania freeware są strony internetowe jego twórców. Aby uniknąć instalacji adware bądź bardzo uważny podczas pobierania i instalowania bezpłatnego oprogramowania. Podczas instalacji już pobranego freeware, wybierz Własne lub Zaawansowane opcje instalacji - ten krok pokaże wszystkie potencjalnie niepożądane aplikacje, które są instalowane wraz z wybranym bezpłatnym programem.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia adware allcheapprice (adware) ze swojego komputera, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat allcheapprice (adware) lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/8702-ads-by-allcheapprice

▼ Pokaż dyskusję

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

O nas

PCrisk

PCrisk to portal bezpieczeństwa cybernetycznego, informujący internautów o najnowszych zagrożeniach cyfrowych. Nasze artykuły są tworzone przez ekspertów ds. bezpieczeństwa i profesjonalnych badaczy złośliwego oprogramowania. Przeczytaj więcej o nas.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
AllCheapPrice (adware) kod QR
Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania AllCheapPrice (adware) na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się AllCheapPrice (adware) dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Combo Cleaner

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Combo Cleaner:
Ocena redaktoraWybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.