FacebookTwitterLinkedIn

Jak usunąć ctcodeinfo.com z ustawień przeglądarki?

Znany również jako: Porywacz przeglądarki ctcodeinfo.com
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania przekierowania ctcodeinfo.com

Czym jest ctcodeinfo.com?

Ctcodeinfo.com to adres fałszywej wyszukiwarki. Z reguły fałszywe wyszukiwarki są promowane przez potencjalnie niechciane aplikacje (PUA) zwane porywaczami przeglądarki. Wiadomo, że ten konkretny adres jest promowany za pośrednictwem różnych złośliwych aplikacji, na przykład fałszywego rozszerzenia Google Translate, które dodaje również funkcję "Managed by your organization". W większości przypadków aplikacje tego typu przejmują kontrolę nad przeglądarkami, zmieniając niektóre ich ustawienia. Często zbierają informacje związane z przeglądaniem i (lub) także inne informacje.

Porywacz przeglądarki ctcodeinfo.com

Większość porywaczy przeglądarki promuje fałszywe wyszukiwarki (porywa przeglądarki), zmieniając takie ustawienia, jak adres strony głównej, nowej karty i domyślnej wyszukiwarki. Dokładniej, zmieniając te adresy na adres pewnej fałszywej wyszukiwarki. Fałszywy Tłumacz Google i wiele innych aplikacji zmieniają te ustawienia na ctcodeinfo.com – otwierają ctcodeinfo.com, gdy użytkownicy otwierają przeglądarkę/nowe okno przeglądarki, nową kartę lub wprowadzają zapytania wyszukiwania na pasku adresu URL. Zwykle fałszywe wyszukiwarki wyświetlają wyniki generowane przez legalną wyszukiwarkę lub inną podejrzaną wyszukiwarkę lub generują własne wyniki, które często zawierają linki do podejrzanych witryn, podejrzane reklamy. Ctcodeinfo.com pokazuje wyniki wygenerowane przez Google. Przekierowuje użytkowników do google.com. Zwykle jedynym sposobem na powstrzymanie porwanej przeglądarki przed otwarciem określonego adresu jest odinstalowanie z niej porywacza przeglądarki (lub systemu operacyjnego). To samo dotyczy ctcodeinfo.com – można ją usunąć z ustawień przeglądarki tylko wtedy, gdy fałszywe rozszerzenie Tłumacza Google lub inna aplikacja promująca ctcodeinfo.com nie jest już zainstalowane.

Innym powodem usunięcia każdego zainstalowanego porywacza przeglądarki jest to, że może on służyć do zbierania danych przeglądania, takich jak wprowadzone zapytania, adresy IP, geolokalizacje, adresy URL odwiedzanych witryn i inne informacje, a nawet danych wrażliwych (np. haseł, danych kart kredytowych). Często zdarza się, że dane zbierane przez porywaczy przeglądarki są wykorzystywane do celów marketingowych, sprzedawane stronom trzecim (potencjalnie cyberprzestępcom) lub zarabia się na nich w inny sposób. Dlatego użytkownicy, którzy mają zainstalowanego porywacza przeglądarki w przeglądarce lub systemie operacyjnym, mogą mieć problemy związane z bezpieczeństwem przeglądania, prywatnością w internecie lub inne problemy.

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwa Porywacz przeglądarki ctcodeinfo.com
Typ zagrożenia Porywacz przeglądarki, przekierowanie, porywacz wyszukiwania, pasek narzędzi, niechciana nowa zakładka
Rozszerzenie(a) przeglądarki Fałszywe rozszerzenie Google Translate i inne potencjalnie niechciane aplikacje
Rzekoma funkcjonalność Ulepszone doświadczenie przeglądania, dokładne wyniki wyszukiwania
Zmienione ustawienia przeglądarki Strona, URL nowej zakładki, domyślna wyszukiwarka
Obsługiwany adres IP 155.138.226.36
Nazwy wykrycia (instalatora fałszywej aplikacji Google Translate) Avast (Win32:PWSX-gen [Trj]), BitDefender (Gen:Variant.Zusy.371633), ESET-NOD32 (wiele wykryć), Kaspersky (UDS:Trojan.Win32.Injuke.gen), Microsoft (Trojan:Win32/Stealer.KA!MTB), Pełna lista wykryć (VirusTotal)
Objawy Zmienione ustawienia przeglądarki internetowej (strona domowa, domyślna wyszukiwarka, nowa zakładka). Użytkownicy są zmuszani do odwiedzania witryny porywacza i przeszukiwania internetu przy użyciu jego wyszukiwarek.
Metody dystrybucji Zwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory Flash Player.
Zniszczenie Śledzenie przeglądania internetu (potencjalne problemy prywatności), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowania na podejrzane witryny.
Usuwanie malware (Windows)

Aby usunąć możliwe infekcje malware, przeskanuj komputer profesjonalnym oprogramowaniem antywirusowym. Nasi analitycy bezpieczeństwa zalecają korzystanie z Combo Cleaner.
▼ Pobierz Combo Cleaner
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.

Więcej przykładów fałszywych wyszukiwarek to janextupd.com, oksearch.org i searchnets.xyz. Warto wspomnieć, że czasami porywacze przeglądarki promują fałszywe wyszukiwarki bez zmiany jakichkolwiek ustawień. W takich przypadkach przekierowują użytkowników na określone adresy, gdy użytkownicy wprowadzają zapytania wyszukiwania w pasku adresu. W taki czy inny sposób można powstrzymać otwieranie niechcianych adresów dopiero po usunięciu promujących je porywaczy przeglądarki. Aplikacje tego typu nazywane są potencjalnie niechcianymi aplikacjami, ponieważ większość użytkowników pobiera i instaluje je nieświadomie.

Jak zainstalowano ctcodeinfo.com na moim komputerze?

Jednym ze zwodniczych sposobów dystrybucji porywaczy przeglądarki i innych PUA jest wykorzystanie metody marketingowej o nazwie „sprzedaż wiązana" (dołączenie PUA do innych programów). Innymi słowy, poprzez dołączenie PUA do konfiguratorów pobierania i instalatorów innych programów. W większości przypadków oferty pobrania lub zainstalowania dołączonych aplikacji można odrzucić przy użyciu „Zaawansowanych", „Niestandardowych" lub innych ustawień albo przez odznaczenie pól wyboru, które mają niektóre programy do pobierania i instalatory. Gdy użytkownicy pobierają i instalują programy bez zmiany któregokolwiek z tych ustawień, umożliwiają również pobranie i zainstalowanie dołączonych PUA. Innym zwodniczym sposobem dystrybucji PUA jest projektowanie reklam w celu wykonywania określonych skryptów. Użytkownicy powodują niechciane pobrania i instalacje, klikając te reklamy.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Nie zaleca się pobierania oprogramowania ani plików z niewiarygodnych, nieoficjalnych witryn oraz za pośrednictwem klientów torrent, eMule i innych sieci peer-to-peer), przy użyciu zewnętrznych programów do pobierania itd. Używanie instalatorów innych firm również nie jest bezpieczne. Powszechne jest, że są one używane do rozsyłania podejrzanych, a nawet złośliwych plików, aplikacji. Oprogramowanie i pliki należy pobierać za pośrednictwem bezpośrednich linków oraz z oficjalnych witryn. Ponadto, procesy pobierania i instalacji nie powinny kończyć się bez sprawdzenia programów do pobierania, instalatorów pod kątem „Niestandardowych", „Zaawansowanych" (lub innych ustawień) i odrzucenia niechcianych ofert (rezygnacji z dołączonych aplikacji). Kolejnym sposobem uniknięcia niechcianych pobrań jest unikanie klikania reklam wyświetlanych na podejrzanych witrynach. Reklamy te są zwykle używane do promowania podejrzanych stron lub rozpowszechniania niechcianych aplikacji. Niechciane, podejrzane rozszerzenia, dodatki, wtyczki zainstalowane w przeglądarce lub tego typu programy zainstalowane w systemie operacyjnym powinny zostać odinstalowane. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany porywaczami przeglądarki, zalecamy przeskanowanie go za pomocą Combo Cleaner, aby automatycznie je usunąć.

Ctcodeinfo.com przekierowuje do google.com (GIF):

Przekierowanie ctcodeinfo.com pokazuje wyniki z google

Fałszywe rozszerzenie Google Translate dodaje funkcję "Managed by your organization:

Fałśzywe przekierowanie ctcodeinfo.com Google Translate dodaje funkcję managed by your organization

Natychmiastowe automatyczne usunięcie malware: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Combo Cleaner to profesjonalne narzędzie do automatycznego usuwania malware, które jest zalecane do pozbycia się złośliwego oprogramowania. Pobierz je, klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Combo Cleaner Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie przekierowania ctcodeinfo.com:

Użytkownicy Windows 10:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy macOS (OSX):

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

Odinstaluj porywacza przeglądarki ctcodeinfo.com za pomocą Panelu sterowania

W oknie odinstalowywania programów: poszukaj wszelkich ostatnio zainstalowanych i podejrzanych aplikacji, wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianego programu (który powoduje przekierowania do witryny ctcodeinfo.com), przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie przekierowania ctcodeinfo.com z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć przekierowania przeglądarki:

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Usuwanie rozszerzeń powiązanych z ctcodeinfo.com z Google Chrome

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz „Więcej narzędzi" i kliknij „Rozszerzenia". Zlokalizuj ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki przeglądarki (jak fałszywe rozszerzenie Google Translate i usuń je.

Zmiana twojej strony domowej:

Usuwanie ctcodeinfo.com ze strony domowej Google Chrome

Kliknij ikonę Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz „Ustawienia". W sekcji „Uruchamianie", poniżej „Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron", poszukaj URL porywacza przeglądarki (hxxp://www.ctcodeinfo.com). Jeśli jest obecny, kliknij ikonę trzech pionowych kropek i wybierz „Usuń".

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Usuwanie ctcodeinfo.com z domyślnej wyszukiwarki Google Chrome

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia", w sekcji „Wyszukiwarka" kliknij „Zarządzaj wyszukiwarkami...". Na otwartej liście poszukaj "ctcodeinfo.com". Po jego znalezieniu kliknij trzy poziome kropki obok tego URL i wybierz „Usuń z listy".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem porywacz przeglądarki ctcodeinfo.com, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Usuwanie rozszerzeń powiązanych z ctcodeinfo.com z Mozilla Firefox

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz „Dodatki". Kliknij „Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki.

Zmiana twojej strony domowej:

Usuwanie ctcodeinfo.com ze strony domowej Mozilla Firefox

Aby przywrócić swoją stronę domową, kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu głównego okna), a następnie wybierz „Opcje". W otwartym oknie usuń hxxp://ctcodeinfo.com i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Mozilla Firefox.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Usuwanie ctcodeinfo.com z domyślnej wyszukiwarki Mozilla Firefox

W pasku adresu URL wpisz about: config i naciśnij klawisz Enter.
Kliknij „Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania na górze wpisz: "extensionControlled"
Ustaw oba wyniki jako "fałszywe" klikając dwukrotnie każdy wpis lub klikając przyciskMozilla Firefox switch about:config entry button.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem porywacz przeglądarki ctcodeinfo.com, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem porywacz przeglądarki ctcodeinfo.com, przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Usuwanie rozszerzeń powiązanych z ctcodeinfo.com z Internet Explorer

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz „Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij „Usuń".

Zmiana twojej strony domowej:

Usuwanie ctcodeinfo.com ze strony domowej Internet Explorer

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Opcje internetowe". W otwartym oknie usuń hxxp://ctcodeinfo.com i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Internet Explorer. Możesz także wpisać about: blank, aby otworzyć pustą stronę podczas uruchamiania Internet Explorer.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Usuwanie ctcodeinfo.com z domyślnej wyszukiwarki Internet Explorer

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Zarządzaj dodatkami". W otwartym oknie wybierz „Dostawców wyszukiwania", ustaw „Google", „Bing" lub dowolną inną wyszukiwarkę jako swoją domyślną wyszukiwarkę, a następnie usuń "ctcodeinfo.com".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem porywacz przeglądarki ctcodeinfo.com, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia porywacz przeglądarki ctcodeinfo.com ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat porywacz przeglądarki ctcodeinfo.com lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/20495-ctcodeinfo-com-redirect

▼ Pokaż dyskusję

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

O nas

PCrisk to portal bezpieczeństwa cybernetycznego, informujący internautów o najnowszych zagrożeniach cyfrowych. Nasze artykuły są tworzone przez ekspertów ds. bezpieczeństwa i profesjonalnych badaczy złośliwego oprogramowania. Przeczytaj więcej o nas.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Porywacz przeglądarki ctcodeinfo.com kod QR
Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Porywacz przeglądarki ctcodeinfo.com na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Usuń infekcje malware na Windows już dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ
Pobierz Combo Cleaner

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Combo Cleaner:
Ocena redaktoraZnakomita!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.