Jak usunąć free.hyperlinksearch.net z porywacza przeglądarki?

Znany również jako: Porywacz przeglądarki HyperLink Search
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania przekierowania free.hyperlinksearch.net

Czym jest free.hyperlinksearch.net?

Free.hyperlinksearch.net to adres fałszywej wyszukiwarki, która jest promowana przez HyperLink Search - porywacza przeglądarki. Warto wspomnieć, że ta aplikacja została zaprojektowana nie tylko do zmiany niektórych ustawień przeglądarki na free.hyperlinksearch.net, ale także do dodania funkcji "Managed by your organization" w przeglądarkach Google Chrome. Prawdopodobnie jest przeznaczona również do zbierania danych przeglądania. Zwykle użytkownicy pobierają i instalują aplikacje, takie jak HyperLink Search, nieświadomie. Z tego powodu są one nazywane potencjalnie niechcianymi aplikacjami (PUA).

free.hyperlinksearch.net browser hijacker

Zwykle porywacze przeglądarki promują fałszywe wyszukiwarki (ich adresy), zmieniając ustawienia przeglądarki, takie jak adres domyślnej wyszukiwarki, strony głównej i nowej karty. HyperLink Search ustawia je na free.hyperlinksearch.net. Jest to fałszywa wyszukiwarka, ponieważ przekierowuje użytkowników na stronę google.com/zapewnia wyniki generowane przez Google. Często zdarza się, że użytkownicy nie mogą cofnąć zmian wprowadzonych przez porywacza przeglądarki, chyba że go odinstalują. W takim przypadku free.hyperlinksearch.net można usunąć z ustawień przeglądarki/zmienić na inny, preferowany adres tylko wtedy, gdy HyperLink Search nie jest już zainstalowana w przeglądarce. Innym problemem związanym z większością programów porywających przeglądarki jest to, że są one zwykle zaprojektowane do zbierania różnych danych przeglądania (np. adresów IP, geolokalizacji, adresów otwieranych witryn, wprowadzonych zapytań wyszukiwania). W niektórych przypadkach można je zaprojektować tak, aby zbierały również poufne informacje. Ponadto zebrane dane mogą zostać sprzedane stronom trzecim (potencjalnie cyberprzestępcom) lub wykorzystane do generowania przychodów na różne sposoby. Dlatego jest prawdopodobne, że użytkownicy, którzy mają zainstalowane w swoich przeglądarkach aplikacje takie jak HyperLink Search, mogą napotkać problemy związane z bezpieczeństwem przeglądania sieci, prywatnością w internecie, a nawet stać się ofiarami kradzieży tożsamości.

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwa HyperLink Search
Typ zagrożenia Porywacz przeglądarki, przekierowanie, porywacz wyszukiwania, pasek narzędzi, niechciana nowa zakładka
Rozszerzenie(a) przeglądarki HyperLink Search
Rzekoma funkcjonalność Ulepszone doświadczenie przeglądania
Promowany URL free.hyperlinksearch.net
Obsługiwany adres IP (free.hyperlinksearch.net) 62.210.31.54
Zmienione ustawienia przeglądarki Strona domowa, URL nowej zakładki, domyślna wyszukiwarka
Objawy Zmienione ustawienia przeglądarki internetowej (strona domowa, domyślna wyszukiwarka, nowa zakładka). Użytkownicy są zmuszani do odwiedzania witryny porywacza i przeszukiwania internetu przy użyciu jego wyszukiwarek.
Metpdy dystrybucji Zwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory Flash Player.
Zniszczenie Śledzenie przeglądania internetu (potencjalne problemy prywatności), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowania na podejrzane witryny.
Usuwanie

Aby wyeliminować Porywacz przeglądarki HyperLink Search, nasi badacze malware zalecają przeskanowanie twojego komputera Malwarebytes.
▼ Pobierz Malwarebytes
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Podsumowując, większość porywaczy przeglądarki ma na celu promowanie fałszywej wyszukiwarki/jej adresu i/lub zbieranie pewnych danych. Powszechne jest, że aplikacje tego typu są reklamowane jako narzędzia, które zapewniają szybki dostęp do różnych stron internetowych, oferują różne funkcje, poprawiają przeglądanie stron internetowych itp. Jednak większość z nich jest bezużyteczna dla ich użytkowników i przeznaczona wyłącznie do generowania przychodów dla ich programistów. Kilka przykładów innych porywaczy przeglądarki to WRTenets, FreeStreamSearch i FindConverterSearch.

Jak zainstalowano HyperLink Search na moim komputerze?

Dość często potencjalnie niechciane aplikacje są dystrybuowane przy użyciu metody zwanej „sprzedażą wiązaną" - poprzez uwzględnienie PUA w konfiguratorach pobierania i/lub instalacji jako dodatkowe oferty. Zwykle te oferty można znaleźć i odrzucić w „Niestandardowych", „Zaawansowanych" lub innych ustawieniach konfiguratora (lub po odznaczeniu niektórych pól wyboru). Jednak nie wszyscy użytkownicy sprawdzają i zmieniają te ustawienia podczas pobierania i instalowania programów, dlatego też pozwalają na pobranie i/lub zainstalowanie dodatkowych aplikacji. Ponadto niechciane pobrania i/lub instalacje mogą być spowodowane klikaniem zwodniczych reklam, których celem jest pobieranie i/lub instalowanie PUA poprzez wykonywanie określonych skryptów.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Oprogramowanie należy pobierać z oficjalnych witryn i za pośrednictwem bezpośrednich linków do pobierania. Nie jest bezpieczne korzystanie z zewnętrznych programów do pobierania, instalatorów, nieoficjalnych witryn, sieci peer-to-peer (np. klientów torrent, eMule) itp. Konfiguratory pobierania i instalacji oprogramowania, które mają takie ustawienia, jak „Niestandardowe", „Zaawansowane" i/lub pola wyboru powinny być zawsze zaznaczone pod kątem ofert pobrania i/lub zainstalowania potencjalnie niechcianych aplikacji. Zaleca się również, aby nie klikać reklam wyświetlanych na podejrzanych witrynach. Reklamy te mają zwykle na celu otwieranie innych podejrzanych witryn, a nawet powodowanie niechcianych pobrań lub instalacji. Jeśli w przeglądarce są zainstalowane niechciane, nieznane lub podejrzane rozszerzenia, dodatki lub wtyczki, należy je usunąć. Programy tego rodzaju zainstalowane w systemie operacyjnym również powinny zostać odinstalowane. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany HyperLink Search, zalecamy wykonanie skanowania za pomocą Malwarebytes, aby automatycznie usunąć tego porywacza przeglądarki.

Free.hyperlinksearch.net przekierowuje do google.com (GIF):

free.hyperlinksearch.net redirects to google.com

Zrzut ekranu instalatora używanego do promowania HyperLink Search:

hyperlink search browser hijacker installer used for distribution

Zrzut ekranu funkcji "Managed by your organization" dodanej do Chrome przez porywacza przeglądarki HyperLink Search:

hyperlink search browser hijacker adds managed by your oganzation feature

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Porywacz przeglądarki HyperLink Search: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Malwarebytes to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Porywacz przeglądarki HyperLink Search. Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Malwarebytes Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie porywacza przeglądarki HyperLink Search:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

free.hyperlinksearch.net browser hijacker uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów: poszukaj wszelkich ostatnio zainstalowanych i podejrzanych aplikacji (na przykład "HyperLink Search"), wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianego programu (który powoduje przekierowania do witryny free.hyperlinksearch.net), przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie porywacza przeglądarki HyperLink Search z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć przekierowania przeglądarki:

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing free.hyperlinksearch.net related Google Chrome extensions

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz „Więcej narzędzi" i kliknij „Rozszerzenia". Zlokalizuj "HyperLink Search" i wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing free.hyperlinksearch.net from Google Chrome homepage

Kliknij ikonę Chrome Google Chrome menu icon W sekcji „Uruchamianie" poszukaj URL porywacza przeglądarki (hxxp://www.free.hyperlinksearch.net). Jeśli jest obecny, kliknij ikonę trzech pionowych kropek i wybierz „Usuń".

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing free.hyperlinksearch.net from Google Chrome default search engine

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia", w sekcji „Wyszukiwarka" kliknij „Zarządzaj wyszukiwarkami...". Na otwartej liście poszukaj "free.hyperlinksearch.net". Po ich znalezieniu kliknij trzy poziome kropki obok tego URL i wybierz „Usuń z listy".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem porywacz przeglądarki hyperlink search, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing free.hyperlinksearch.net related Mozilla Firefox extensions

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz „Dodatki". Kliknij „Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń "HyperLink Search", jak również wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing free.hyperlinksearch.net from Mozilla Firefox homepage

Aby przywrócić swoją stronę domową, kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu głównego okna), a następnie wybierz „Opcje". W otwartym oknie usuń hxxp://free.hyperlinksearch.net i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Mozilla Firefox.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing free.hyperlinksearch.net from Mozilla Firefox default search engine

W pasku adresu URL wpisz about: config i naciśnij klawisz Enter.
Kliknij „Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania na górze wpisz: "extensionControlled"
Ustaw oba wyniki jako "fałszywe" klikając dwukrotnie każdy wpis lub klikając przycisk Mozilla Firefox switch about:config entry button.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem porywacz przeglądarki hyperlink search, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem porywacz przeglądarki hyperlink search, przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing free.hyperlinksearch.net related Internet Explorer extensions

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz „Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij „Usuń".

Zmiana twojej strony domowej:

Removing free.hyperlinksearch.net from Internet Explorer homepage

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Opcje internetowe". W otwartym oknie usuń hxxp://free.hyperlinksearch.net i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Internet Explorer. Możesz także wpisać about: blank, aby otworzyć pustą stronę podczas uruchamiania Internet Explorer.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing free.hyperlinksearch.net from Internet Explorer default search engine

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Zarządzaj dodatkami". W otwartym oknie wybierz „Dostawców wyszukiwania", ustaw „Google", „Bing" lub dowolną inną wyszukiwarkę jako swoją domyślną wyszukiwarkę, a następnie usuń "Search".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem porywacz przeglądarki hyperlink search, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia porywacz przeglądarki hyperlink search ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat porywacz przeglądarki hyperlink search lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/19466-free-hyperlinksearch-net-redirect

Kliknij, aby opublikować komentarz

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Porywacz przeglądarki HyperLink Search kod QR
Kod QR (Quick Response Code) to odczytywalny maszynowo kod, który przechowuje adresy URL oraz inne informacje. Kod ten może być odczytywany za pomocą kamery w smartfonie lub tablecie. Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Porywacz przeglądarki HyperLink Search na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Porywacz przeglądarki HyperLink Search dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Malwarebytes

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Malwarebytes:
Wybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.