FacebookTwitterLinkedIn

Combo Cleaner: antywirus i optymalizator systemu (dla komputerów Mac)

Ocena użytkowników:rating starrating starrating starrating starrating star / 585
SłabyŚwietny 

combo cleaner software box pcrisk

Combo Cleaner to antywirus i narzędzie optymalizacji systemu stworzone przez firmę o nazwie RCS LT. Aplikacja ta działa na komputerach Mac i współpracuje ze wszystkimi ostatnimi systemami operacyjnymi Mac, w tym macOS 14 (Sonoma), macOS 13 (Ventura). Ta aplikacja ma inne podejście w porównaniu do tradycyjnych programów antywirusowych. Oprócz funkcji antywirusowych, Combo Cleaner oferuje czyszczenia dysku, narzędzie znajdywania dużych plików, narzędzie znajdywania zduplikowanych plików, skaner prywatności i deinstalator aplikacji.

Aplikacja ta może być używana do czyszczenia komputerów z zagrożeń i uwalniania znacznej ilości miejsca na dysku zaśmieconym zbędnymi plikami. Pomimo że komputery Mac są uważane za bardziej bezpieczne niż systemy Windows, najważniejsze jest niezawodne rozwiązanie antywirusowe.

Działa z: macOS 14 (Sonoma), macOS 13 (Ventura), macOS 12 (Monterey), macOS 11 (Big Sur)

Pobierz
Combo Cleaner dla Mac

Aby korzystać z pełnej funkcjonalności produktu, należy zakupić licencję. Dostępna jest ograniczona siedmiodniowa bezpłatna wersja próbna.

Specjalna oferta ograniczona czasowo dla użytkowników PCrisk.com!

Aby skorzystać z tego kuponu, przejdź do strony kasy Combo Cleaner. Kupon zostanie zastosowany automatycznie. Możesz też ręcznie wprowadzić kod kuponu: PCRISK10, aby uzyskać 10% zniżki.

Dzisiaj badacze bezpieczeństwa obserwują wzrost adware ukierunkowanego na komputery Mac. Chociaż aplikacje adware i potencjalnie niechciane aplikacje nie są rozpoznawane jako zagrożenia bezpieczeństwa "wysokiego ryzyka", mogą one prowadzić do denerwujących reklam pop-up, problemów prywatności, kradzieży tożsamości i niebezpiecznych infekcji malware. Posiadanie niezawodnego rozwiązania antywirusowego chroni cię przed tymi problemami. Ponadto Combo Cleaner wykorzystuje silnik skanowania antywirusowego wyposażony w bazy danych definicji dla Mac i PC. Uniemożliwia to użytkownikom Mac przypadkowe przesłanie zainfekowanych załączników e-mail do znajomych i współpracowników, którzy korzystają z systemu operacyjnego Windows.

combo cleaner dashboard

Obsługiwane platformy:

W czasie testowania Combo Cleaner był dostępny jedynie dla komputery Mac działające na systemach operacyjnych Mac OSX 10.10 (Yosemite), Mac OSX 10.11 (El Capitan) i macOS Sierra (10.12).

Cena:

Combo Cleaner może zostać bezpłatnie pobrany ze sklepu Mac App Store. Bezpłatna wersja programu pozwala na korzystanie z funkcji czyszczenia dysku - skanowania systemu i umożliwia usunięcia plików tymczasowych aplikacji, pobrań, dzienników aplikacji i Kosza. Aby otrzymać pełny dostęp do wszystkich innych funkcji tej aplikacji, użytkownicy mogą zapisać się na subskrypcję wersji premium Combo Cleaner. Ceny są następujące: 2,99 $ za 1 miesiąc; 14,99 $ za 6 miesięcy (16% zniżki), oraz 25,99 $ za 1 rok (28% zniżki). Jest to bardzo dobry stosunek jakości w porównaniu do innych aplikacji dostępnych w Mac App Store. Przykładowo uzasadnione aplikacje antywirusowe często kosztują średnio około 30 $, narzędzia wykrywania zduplikowanych plików około 10 $ i tak dalej. Aby otrzymać wszystkie funkcje dostępne w Combo Cleaner (kupując oddzielne aplikacje dla każdej funkcji za pośrednictwem innych dostawców), koszt może wynieść 70 $, natomiast Combo Cleaner koszty tylko 3 $ miesięcznie.

Instalacja:

Ta aplikacja jest dostępna do pobrania z Mac App Store zarządzanego przez Apple, dzięki czemu proces jest prosty i wolny od skomplikowanych kroków.

Silnik antywirusa:

combo cleaner antivirus

Combo Cleaner jest wyposażony w dwa silniki skanowania wirusów. Pierwszy sprawdza infekcje malware oparte na Mac, a drugi skanuje zagrożenia generyczne dla PC. Przetestowaliśmy ten antywirus na maszynie wirtualnej i wykrył on wszystkie uprzednio zainstalowane infekcje adware i malware, które były przyczyną uciążliwych reklam pop-up w Safari oraz wykonywania innych złośliwych zadań. Byliśmy pod wrażeniem, ponieważ wyeliminował również wszystkie zainfekowane załączniki e-mail. Podczas gdy zainfekowane załączniki e-mail nie powodowały żadnych szkód dla naszego komputera Mac, ich eliminacja gwarantuje, że nie będą one przekazywane do systemów Windows, gdzie mogłyby zostać wykonanie i spowodować poważne zniszczenie.

Inne funkcje:

NARZĘDZIE CZYSZCZENIA DYSKU - Umożliwia łatwe usuwanie plików tymczasowych aplikacji, pobrań, dzienników aplikacji i Kosza. Na naszym komputerze testowym byliśmy w stanie uwolnić 1,7 gigabajtów niepotrzebnych plików przy użyciu tej funkcji.

combo cleaner disk cleaner

ZNAJDYWANIE DUŻYCH PLIKÓW - Funkcja ta ma za zadanie znaleźć duże pliki na dysku twardym. Dawno pobrane pliki oraz inne przestarzałe i zapomniane pliki mogą zajmować znaczną ilość miejsca na dysku - funkcja ta wyszczególnia wszystkie takie pliki w łatwej do zrozumienia formie. Pozwala to na łatwą inspekcję i usunięcie.

combo cleaner big files

DUPLIKATY - Jest to skaner zduplikowanych plików, który skanuje dysk twardy i wyświetla listę wszystkich identycznych plików. Na naszym komputerze testowym funkcja ta była w stanie wykrywać duplikaty plików niezależnie od nazw plików. Używając przycisku "Wybór automatyczny" byliśmy w stanie łatwo usunąć wszystkie identyczne kopie plików na naszym komputerze.

combo cleaner duplicates

SKANER PRYWATNOŚCI - Funkcja ta może być używana przez użytkowników komputerów, którzy obawiają się o swoją prywatność. Skaner prywatności umożliwia łatwą identyfikację i usunięcie plików cookies, plików pamięci podręcznej, historii przeglądania oraz innych danych, które (w niepowołanych rękach) mogą zagrażać prywatności użytkowników. Podczas testów zauważyliśmy również, że funkcja ta pozwala użytkownikom na wykonywanie pełnego resetu ich zainstalowanych przeglądarek internetowych - szczególnie przydatnego w przypadku, gdy przeglądarki stają się niestabilne lub są porwane przez adware.

combo cleaner privacy scanner

DEINSTALATOR - Funkcja ta umożliwia użytkownikom odinstalowanie wszystkich pobranych aplikacji. Podczas gdy użytkownicy komputerów Mac mogą usunąć swoje aplikacje przeciągając je po prostu do kosza, powiązane pliki pozostają, co powoduje utratę miejsca na dysku. Funkcja ta wykrywa wszystkie skojarzone pliki aplikacji i usuwa je po zakończeniu funkcji deinstalacji.

combo cleaner uninstaller

PERSONALNY ASYSTENT BEZPIECZEŃSTWA - Ta funkcja integruje wiedzę sztucznej inteligencji poprzez łatwy w użyciu interfejs czatu. Użytkownicy mogą zadawać pytania związane z bezpieczeństwem w Internecie, a nasz chatbot odpowie cennymi spostrzeżeniami. Inną świetną opcją jest przesyłanie zrzutów ekranu, a sztuczna inteligencja je przeanalizuje. Na przykład, jeśli otrzymasz wiadomość e-mail, co do której nie masz pewności, że jest legalna - możesz zrobić zrzut ekranu i przesłać go do Personal Security Assistant; przeanalizuje go i przekaże cenne informacje, wyjaśniając, czy powinieneś odpowiedzieć na wiadomość e-mail, czy też jest to oszustwo.

combo cleaner ai chatbot

Podsumowanie:

Ze względu na wspaniałą ocenę wykrywania malware/adware Mac, relatywnie niską cenę i bogaty wybór dodatkowych funkcji, wysoce polecamy ten produkt.

Wygląd Combo Cleaner (Mac):

combo cleaner appearance

▼ Pokaż dyskusję

O nas

PCrisk to portal bezpieczeństwa cybernetycznego, informujący internautów o najnowszych zagrożeniach cyfrowych. Nasze artykuły są tworzone przez ekspertów ds. bezpieczeństwa i profesjonalnych badaczy złośliwego oprogramowania. Przeczytaj więcej o nas.

Usuwanie wirusów i malware

Ta strona zawiera informacje o tym, jak uniknąć infekcji z powodu malware lub wirusów.

Usuwanie malware