FacebookTwitterLinkedIn

SuperAntiSpyware

Ocena użytkowników:rating starrating starrating starrating starrating star / 573
SłabyŚwietny 

Pudełko SuperantispywareDziała z: Windows 2000, Windows XP, Windows Media Center, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 i Windows 10

Odwiedź oficjalną stronę SUPERAntiSpyware Professional

SUPERAntiSpyware to lekki i łatwy w użyciu program antyspyware z ponad 35 milionami pobrań na całym świecie. SUPERAntiSpyware zostało założone w 2004 roku przez Nicka Skrepetos. Założyciel tej firmy rozpoczął współpracę z oprogramowaniem komputerowym w 1983 roku i założył kilka odnoszących sukcesy firm, takich jak SuperAdBlocker.com i Panicware Inc. SUPERAntiSpyware została ponownie nabyta przez Support.com w 2011 roku. SUPERAntiSpyware oferuje dwie różne wersje: bezpłatną i profesjonalną. Profesjonalna wersja kosztuje 29.95$ rocznie i oferuje dodatkowe funkcje w porównaniu do bezpłatnej. Profesjonalna wersja tego programu antyspyware jest w stanie naprawić uszkodzone połączenie internetowe, skanować programy startowe, chronić wpisy rejestru, wykonywać zaplanowane skanowanie i automatycznie pobierać codzienne definicje aktualizacji. Bezpłatna wersja zapewnia podstawowe funkcje, takie jak na skany żądanego malware i dopasowane skanowanie

Przegląd:

Interfejs użytkownika SUPERAntiSpyware jest dość stary, ale minimalistyczny i prosty. Okno główne zawiera kilka przycisków, takich jak Skanowanie, Ustawienia, Pomoc i Informacja oraz sprawdza dostępność aktualizacji. Użytkownicy mogą także wybrać, czy chcą otrzymywać aktualizacje bazy danych malware przed skanowaniem swoich komputerów lub w celu umożliwienia "ratującego skanu" (opcja skanowania zoptymalizowana dla bardzo zainfekowanego systemu). Wszystkie zaawansowane funkcje i opcje są dostępne po kliknięciu na przycisk "Narzędzia systemowe i ustawienia programu".

superantispyware main

Osiągnięcia:

Proces instalacji SuperAntiSpyware jest bardzo prosty i szybki. Użytkownicy mogą wybierać spośród kilku różnych opcji instalacji - "ekspresowych" lub "standardowych". Instalacja niestandardowa umożliwia wybranie części instalacji oprogramowania i kilku różnych opcji, podczas gdy "ekspresowa" ustawia instalację tego programu antyspyware z domyślnymi ustawieniami. Zaraz po zainstalowaniu, SuperAntiSpyware aktualizuje swoją bazę danych malware i jest gotowy do użycia. Szybkie skanowanie naszego systemu testowego zajęło mniej niż 2 minuty (250 GB danych) - jest to jeden z najlepszych czasów skanowania w branży.

superantispyware security scan

Skanowanie:

SUPERAntiSpyware zapewnia cztery typy skanowania: Pełny skan, Szybki skan, Skan punktu krytycznego i Skan niestandardowy. Możesz również włączyć funkcję skanowania dla ratowania wysoce zakażonych systemów, gdy nie możesz uruchomić skanowania, ponieważ malware zużywa zbyt wiele zasobów komputera. Kompletny skan - skanuje wszystkie pliki na komputerze użytkownika, w tym pliki systemowe. Skan punktu krytycznego - skanuje tylko te najbardziej typowe kryjówki malware. Szybkie skanowanie trwa nieco więcej czasu niż skanowanie punktu krytycznego, jednak sprawdza więcej plików i wpisów w rejestrze, a więc dodatkowy czas skanowania może odpłacić się lepszymi wskaźnikami wykrywania malware. Skanowanie niestandardowe daje użytkownikom możliwość sprawdzenia niektórych plików lub folderów bez marnowania czasu na skanowanie ich całego dysku twardego.

Cechy:

Blokowanie w czasie rzeczywistym zapobiega instalacji możliwych zagrożeń (spyware, fałszywe programy antywirusowe, keyloggery itp.).

superantispyware features

Naprawy rejestru - umożliwia naprawę różnych wpisów w rejestrze, które mogły zostać zmienione przez malware. Na przykład naprawia zerwane połączenia sieciowe, ponownie włącza menedżera zadań systemu Windows itd.

superantispyware registry repairs

Deinstalacja niechcianych programów - zawiera listę i umożliwia łatwe usuwanie potencjalnie niepożądanych aplikacji, które są obecne na komputerze użytkownika.

supersntispyware uninstall pup

Usuwanie pliku SUPERDelete - "Agresywnie" usuwa wybrany plik. Może to być przydatne podczas usuwania plików, które zostały naruszone przez malware.

superantispyware file removal

Wniosek:

SUPERAntiSpyware to jeden z najlżejszych programów antyspyware w branży. Profesjonalna wersja tego programu jest dostarcza bardzo przydatne funkcje, które z pewnością pomogą w radzeniu sobie z porywaczami przeglądarki, adware i różnymi szkodliwymi programami. Wygląda na to, że twórcy SUPERAntiSpyware podchodzą poważnie do walki z malware. Ten program może być bardzo dobrym narzędziem do uzupełnienia optymalnego podstawowego oprogramowania antywirusowego.

Kliknij, aby opublikować komentarz

Usuwanie wirusów i malware

Ta strona zawiera informacje o tym, jak uniknąć infekcji z powodu malware lub wirusów.

Usuwanie malware