Top Antyspyware

Ocena użytkowników: / 709
SłabyŚwietny 

Pudełko SpyhunterDziała z: Windows XP (32-bit)(SP2), Windows Vista (32-bit i 64-bit), Windows 7 (32-bit i 64-bit) oraz Windows 8 (32-bit i 64-bit), Windows 10 (32-bit i 64-bit)

 SpyHunter 4 Malware Security Suite

SpyHunter 4 to aplikacja antymalware zaprojektowana przez Enigma Software Group USA LLC ("ESG"). Chociaż jest rozważana jako oprogramowanie antymalware, SpyHunter 4 zawiera również funkcje antyspyware i jest certyfikowana przez West Coast Labs Checkmark Certification System jako platynowy poziom programu antyspyware. SpyHunter 4 wykorzystuje najnowsze zaawansowane technologie antymalware, aby zapewnić najwyższy poziom ochrony przed współczesnymi zagrożeniami komputerowymi i jest uważany za jeden z najlepszych programów antywirusowych. Program Anti-Malware jest zaprojektowany, aby pomóc użytkownikom wyczyścić malware, wirusy, fałszywe programy antywirusowe, ransomware i inne problemy związane z bezpieczeństwem systemów komputerowych. Funkcja Spyware HelpDesk czyni ten program wyróżniającym się z tłumu - unikalny interfejs, pozwalający członkom wsparcia SpyHunter na podłączenie się do zainfekowanego komputera i ręczne zastosowanie wymaganych poprawek.

 
Ocena użytkowników: / 908
SłabyŚwietny 

Pudełko Malwarebytes AntimalwareDziała z: Windows XP (SP2) i Windows Vista/7/8/8.1 (32-bit i 64-bit), Windows 10 (32-bit i 64-bit)

Malwarebytes Anti-Malware Pro

Malwarebytes Anti-Malware Pro to popularne oprogramowanie do czyszczenia komputerów zainfekowanych malware. Po raz pierwszy zostało wydane w 2008 roku przez Malwarebytes Corporation. Malwarebytes została założona w 2004 roku i od tego czasu firma rozwijała rozwiązania antymalware na najwyższym poziomie, które zostały pobrane przez ponad 300 milionów użytkowników na całym świecie. Program Anti-Malware jest znany ze swojego małego wpływu na zasoby komputera i wielkiej szybkości wykrywania malware, adware i innych zagrożeń. Ponadto program ten działa ze wszystkimi głównymi programami antywirusowymi i nie koliduje z ich funkcjonalnością.

   
Ocena użytkowników: / 568
SłabyŚwietny 

Pudełko SuperantispywareDziała z: Windows 2000, Windows XP, Windows Media Center, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 i Windows 10

Odwiedź oficjalną stronę SUPERAntiSpyware Professional

SUPERAntiSpyware to lekki i łatwy w użyciu program antyspyware z ponad 35 milionami pobrań na całym świecie. SUPERAntiSpyware zostało założone w 2004 roku przez Nicka Skrepetos. Założyciel tej firmy rozpoczął współpracę z oprogramowaniem komputerowym w 1983 roku i założył kilka odnoszących sukcesy firm, takich jak SuperAdBlocker.com i Panicware Inc. SUPERAntiSpyware została ponownie nabyta przez Support.com w 2011 roku. SUPERAntiSpyware oferuje dwie różne wersje: bezpłatną i profesjonalną. Profesjonalna wersja kosztuje 29.95$ rocznie i oferuje dodatkowe funkcje w porównaniu do bezpłatnej. Profesjonalna wersja tego programu antyspyware jest w stanie naprawić uszkodzone połączenie internetowe, skanować programy startowe, chronić wpisy rejestru, wykonywać zaplanowane skanowanie i automatycznie pobierać codzienne definicje aktualizacji. Bezpłatna wersja zapewnia podstawowe funkcje, takie jak na skany żądanego malware i dopasowane skanowanie

   

plumbytes-anti-malware-boxDziała z: Windows XP (jedynie z SP3, 32-bitowym), Windows 7 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 8 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 10 (32-bitowym i 64-bitowym)

Plumbytes Anti-Malware

Pobierając to oprogramowanie wyrażasz zgodę na naszą Politykę Prywatności i Warunku użytkowania. Wszystkie polecane przez nas produkty zostały dokładnie przetestowane przez naszych techników oraz stanowią najskuteczniejsze rozwiązania usuwania wirusów i/lub złośliwego oprogramowania.

Plumbytes Anti-Malware to stosunkowo nowa aplikacja bezpieczeństwa wydana przez Plumbytes Software LP w grudniu 2015 roku. Jest to właściwie program komputerowy, który ma śledzić i usuwać trojany, adware, porywacze przeglądarki, robaki, keyloggery i inne zagrożenia. Wygląda na to, że zyskał popularność wśród użytkowników komputerów, ponieważ pobrało go już ponad 3,5 miliona osób. Aplikacja twierdzi, że posiada następujące funkcje: wykrywanie i usuwanie wszystkich najnowszych programów szpiegujących i malware, które są zwykle pomijane przez programy antywirusowe; ochrona „przeciw porywaniu" przeglądarki dla bezpiecznego przeglądania; specjalny algorytm szybkiego skanowania w celu zminimalizowania czasu skanowania; podstawowe wykrywanie zagrożeń bezpieczeństwa dla bezpiecznego przeglądania oraz kilka innych. Ważne: nie ma funkcji skanowania w czasie rzeczywistym, a zatem oprogramowanie nie będzie filtrowało ataków w czasie rzeczywistym. Z drugiej strony, brak tej funkcji oznacza, że ​​program nie będzie kolidować z innymi aktualnie uruchomionymi aplikacjami i będzie zapobiegać nadmiernemu wykorzystaniu zasobów, jak również spowolnieniu PC. Oznacza to również zalecenie przeprowadzania regularnych kontroli systemu.

   

Inne narzędzia do usuwania programów szpiegujących:

Hitman ProHitman Pro to drugiej opinii skaner złośliwego programowania. Wiadomo, jak trudno jest pozbyć się trudnych do wykrycia infekcji. Hitman Pro jest zaprojektowany do bezproblemowej współpracy z programami bezpieczeństwa, które już zainstalowałeś.

Oficjalna strona Hitman Pro

tdsskiller

TDSSKiller to samodzielne narzędzie do usuwania od Kaspersky. Wiadomo, jak trudno pozbyć się przekierowanego przez Google wirusa oraz innych infekcji, łącznie z rootkit.

Oficjalna strona TDSSKiller

Informacje ogólne

Oprogramowania spyware są zaprojektowane tak, aby wykrywać i usuwać różnego rodzaju oprogramowanie szpiegowskie, adware oraz inne złośliwe oprogramowanie. Dobre oprogramowania spyware są w stanie usunąć keyloggery, rootkity, konie trojańskie, porywaczy przeglądarki i inne fałszywe programy. Trzeba być bardzo ostrożnym podczas pobierania oprogramowania antyspyware. Twórcy złośliwego oprogramowania i wirusów często oznaczają swoje oprogramowanie jako antyspyware. Głównym celem tego błędnego oznakowania jest nakłonienie ludzi do pobrania fałszywych programów. Po instalacji fałszywe antyspyware oraz fałszywe oprogramowanie antywirusowe stara się zachęcić ludzi do zakupu takiego oprogramowania.

Nasza lista antyspyware zawiera tylko znane i najlepsze oprogramowanie spyware. Według przeprowadzonych niedawno badań dziewięć z dziesięciu komputerów podłączonych do Internetu jest zainfekowanych przez spyware, adware lub wirusy. Takie fałszywe programy infekują komputer użytkownika bez uprzedzenia i wykonują swoje nieuczciwe zadania w sposób niezauważony. Wybierając oprogramowanie antyspyware unikąj instalowania nieuczciwego oprogramowania, które pochodzi z nielegalnych źródeł, bittorent lub niezaufanych stron internetowych. Nie popełnisz błędu, jeśli wybierzesz programy antyspyware z naszej top listy spyware. Po pobraniu oprogramowania antyspyware, upewnij się, że je aktualizujesz. Każdego dnia pojawiają się nowe zagrożenia internetowe, więc nawet najlepsze programy antyspyware będą tak dobre, jak ich ostatnia aktualizacja.