Top Antyspyware

Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

Reimage software boxDziała z: Windows XP (32-bitowym i 63-bitowym), Windows 7 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 8 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 10 (32-bitowym i 64-bitowym)

Download
Reimage PC repair tool

Reimage to narzędzie wykrywania malware na twoim komputerze. Aby usunąć infekcje konieczny jest zakup pełnej wersji.

Reimage jako firma chcą szybko zostać liderem światowym w sektorze IT. Kluczem do ich ambicji jest ich sztandarowy produkt Reimage PC Repair Solution, który został udostępniony publicznie w 2007 roku. Program jest reklamowany jako "Windows Problem Relief" i jest przeznaczony przede wszystkim do skanowania, oceny i naprawiania plików w systemie operacyjnym. Dodane do niego pliki, które zostały uszkodzone przez różne formy malware, są przywracane do ich pierwotnego zdrowia, zapewniając tym samym stabilność oraz skuteczne działanie systemu. Firma Reimage została założona z myślą o tym, aby dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi specjalistów stworzyć oprogramowanie, które nie tylko wykona to, co obiecuje, ale jest również przystępne i proste w obsłudze. Od 2007 roku firma zdobyła wiele nagród. Pomimo nagród i wyróżnień, w dalszym ciągu dążą oni do zapewnienia solidnego i niezawodnego produktu, a ich zespół ds. badań i rozwoju pracuje nieprzerwanie w celu zapewnienia zgodności z każdą nową wersją systemu Windows i poprawką zabezpieczeń Microsoft.

 
Ocena użytkowników: / 718
SłabyŚwietny 

Pudełko SpyhunterDziała z: Windows XP (32-bit)(SP2), Windows Vista (32-bit i 64-bit), Windows 7 (32-bit i 64-bit) oraz Windows 8 (32-bit i 64-bit), Windows 10 (32-bit i 64-bit)

Download
SpyHunter 4 Malware Security Suite

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby usunąć malware musisz zakupić pełną wersję Spyhunter.

SpyHunter 4 to aplikacja antymalware zaprojektowana przez Enigma Software Group USA LLC ("ESG"). Chociaż jest rozważana jako oprogramowanie antymalware, SpyHunter 4 zawiera również funkcje antyspyware i jest certyfikowana przez West Coast Labs Checkmark Certification System jako platynowy poziom programu antyspyware. SpyHunter 4 wykorzystuje najnowsze zaawansowane technologie antymalware, aby zapewnić najwyższy poziom ochrony przed współczesnymi zagrożeniami komputerowymi i jest uważany za jeden z najlepszych programów antywirusowych. Program Anti-Malware jest zaprojektowany, aby pomóc użytkownikom wyczyścić malware, wirusy, fałszywe programy antywirusowe, ransomware i inne problemy związane z bezpieczeństwem systemów komputerowych. Funkcja Spyware HelpDesk czyni ten program wyróżniającym się z tłumu - unikalny interfejs, pozwalający członkom wsparcia SpyHunter na podłączenie się do zainfekowanego komputera i ręczne zastosowanie wymaganych poprawek.

   
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

plumbytes-anti-malware-boxDziała z: Windows XP (jedynie z SP3, 32-bitowym), Windows 7 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 8 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 10 (32-bitowym i 64-bitowym)

Download
Plumbytes Anti-Malware

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby usunąć malware musisz zakupić pełną wersję Plumbytes Anti-Malware.

Plumbytes Anti-Malware to stosunkowo nowa aplikacja bezpieczeństwa wydana przez Plumbytes Software LP w grudniu 2015 roku. Jest to właściwie program komputerowy, który ma śledzić i usuwać trojany, adware, porywacze przeglądarki, robaki, keyloggery i inne zagrożenia. Wygląda na to, że zyskał popularność wśród użytkowników komputerów, ponieważ pobrało go już ponad 3,5 miliona osób. Aplikacja twierdzi, że posiada następujące funkcje: wykrywanie i usuwanie wszystkich najnowszych programów szpiegujących i malware, które są zwykle pomijane przez programy antywirusowe; ochrona „przeciw porywaniu" przeglądarki dla bezpiecznego przeglądania; specjalny algorytm szybkiego skanowania w celu zminimalizowania czasu skanowania; podstawowe wykrywanie zagrożeń bezpieczeństwa dla bezpiecznego przeglądania oraz kilka innych. Ważne: nie ma funkcji skanowania w czasie rzeczywistym, a zatem oprogramowanie nie będzie filtrowało ataków w czasie rzeczywistym. Z drugiej strony, brak tej funkcji oznacza, że ​​program nie będzie kolidować z innymi aktualnie uruchomionymi aplikacjami i będzie zapobiegać nadmiernemu wykorzystaniu zasobów, jak również spowolnieniu PC. Oznacza to również zalecenie przeprowadzania regularnych kontroli systemu.

   
Ocena użytkowników: / 912
SłabyŚwietny 

Pudełko Malwarebytes AntimalwareDziała z: Windows XP (SP2) i Windows Vista/7/8/8.1 (32-bit i 64-bit), Windows 10 (32-bit i 64-bit)

Download
Malwarebytes Anti-Malware

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby usunąć malware musisz zakupić pełną wersję Malwarebytes Anti-Malware.

Malwarebytes Anti-Malware Pro to popularne oprogramowanie do czyszczenia komputerów zainfekowanych malware. Po raz pierwszy zostało wydane w 2008 roku przez Malwarebytes Corporation. Malwarebytes została założona w 2004 roku i od tego czasu firma rozwijała rozwiązania antymalware na najwyższym poziomie, które zostały pobrane przez ponad 300 milionów użytkowników na całym świecie. Program Anti-Malware jest znany ze swojego małego wpływu na zasoby komputera i wielkiej szybkości wykrywania malware, adware i innych zagrożeń. Ponadto program ten działa ze wszystkimi głównymi programami antywirusowymi i nie koliduje z ich funkcjonalnością.

   
Ocena użytkowników: / 569
SłabyŚwietny 

Pudełko SuperantispywareDziała z: Windows 2000, Windows XP, Windows Media Center, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 i Windows 10

Odwiedź oficjalną stronę SUPERAntiSpyware Professional

SUPERAntiSpyware to lekki i łatwy w użyciu program antyspyware z ponad 35 milionami pobrań na całym świecie. SUPERAntiSpyware zostało założone w 2004 roku przez Nicka Skrepetos. Założyciel tej firmy rozpoczął współpracę z oprogramowaniem komputerowym w 1983 roku i założył kilka odnoszących sukcesy firm, takich jak SuperAdBlocker.com i Panicware Inc. SUPERAntiSpyware została ponownie nabyta przez Support.com w 2011 roku. SUPERAntiSpyware oferuje dwie różne wersje: bezpłatną i profesjonalną. Profesjonalna wersja kosztuje 29.95$ rocznie i oferuje dodatkowe funkcje w porównaniu do bezpłatnej. Profesjonalna wersja tego programu antyspyware jest w stanie naprawić uszkodzone połączenie internetowe, skanować programy startowe, chronić wpisy rejestru, wykonywać zaplanowane skanowanie i automatycznie pobierać codzienne definicje aktualizacji. Bezpłatna wersja zapewnia podstawowe funkcje, takie jak na skany żądanego malware i dopasowane skanowanie