Top Antyspyware

restoro software boxDziała z: Windows XP (32-bitowym i 63-bitowym), Windows 7 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 8 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 10 (32-bitowym i 64-bitowym)

Pobierz
Narzędzie naprawy Windows Restoro

Restoro to narzędzie do wykrywania malware na twoim komputerze. W celu usunięcia infekcji potrzebujesz zakupić pełną wersję.

Komputery osobiste nie są niewrażliwymi elementami technologii, jakimi chcielibyśmy, aby były. Wszystko się psuje albo przestaje działać tak wydajnie, jak powinno. Stało się to nieodłączną częścią posiadania każdego komputera. Jest to prawdą nawet w najlepszym momencie, a błędy pojawiają się wtedy, gdy są najmniej potrzebne. Co robić, gdy chce się rozwiązać te problemy? Jeśli masz stopień naukowy w dziedzinie informatyki lub elektrotechniki, możesz poświęcić swój czas na majsterkowanie. Jednak nie wszyscy, a w gruncie rzeczy zaledwie kilku z nas, wie od czego zacząć. Właśnie w tym momencie pojawia się oprogramowanie zaprojektowane do naprawy wielu aspektów twojego komputera. Restoro Labs szybko staje się światowym liderem w dziedzinie internetowych rozwiązań do naprawy systemu. Ich oferta, Restoro, jest wysoko cenionym i wielokrotnie nagradzanym rozwiązaniem naprawczym. Oprogramowanie jest specjalnie zaprojektowane do skanowania, uzyskiwania dostępu i naprawy systemów operacyjnych Windows. Powoduje to poprawę wydajności i zwiększenie stabilności systemu.

 

heimdal pro software boxDziała z: Windows 7 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 8 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 10 (32-bitowym i 64-bitowym)

Pobierz
Heimdal PRO

Heimdal Pro oferuje w pełni funkcjonalny 30-dniowy okres próbny.

Heimdal Security, firma programistyczna z siedzibą w Kopenhadze, w Danii, zyskała reputację inżynierskiego oprogramowania bezpieczeństwa, które chroni użytkowników, gdy inne tradycyjne oferty antywirusowe nie są w stanie tego zrobić. Heimdal PRO jest najnowszą ofertą firmy i pozostaje wierne powyższemu stwierdzeniu. Heimdal PRO nie jest oprogramowaniem antywirusowym, ale ma na celu zapewnienie dodatkowej warstwy bezpieczeństwa dla sieci użytkownika. Ta dodatkowa warstwa chroni przed atakami typu phishing, filtrowaniem ruchu, eksploitami dnia zerowego i innymi podobnymi zagrożeniami. Jedną z kluczowych cech produktów jest szybkość i prostota. Ta uwaga jest widoczna podczas instalacji, konfiguracji i działania oprogramowania.

   

hitman pro software boxDziała z: Windows 7 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 8 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 10 (32-bitowym i 64-bitowym)

Pobierz
HitmanPro

HitmanPro oferuje w pełni funkcjonalny 30-dniowy okres próbny.

HitmanPro to pakiet oprogramowania antywirusowego opracowany początkowo przez Surfright. Firma została później w 2015 roku zakupiona przez Sophos i od tego czasu oferta HitmanPro jest nieustannie przez nich oferowana. HitmanPro nie jest tym, co uważa się za tradycyjne oprogramowanie antywirusowe. Jest to raczej tzw. skaner drugiej opinii. Takie programy zostały zaprojektowane w celu zapewnienia dodatkowej warstwy bezpieczeństwa podczas pracy z programem antywirusowym, który jest już zainstalowany na komputerze. Ta dodatkowa warstwa zabezpieczeń wykrywa malware, którego tradycyjne pakiety antywirusowe nie potrafią wykryć. HitmanPro nie jest jedynym skanerem opinii na rynku, jednak jest uważany za jeden z najlepszych. Wiele innych opcji dostępnych obecnie na rynku jest bezpłatnych. Oznacza to, że logiczne jest, aby konsument zapytał, czy podana na ich stronie cena 24,95 USD jest rzeczywiście warta kosztów w porównaniu z ich konkurentami. Być może warto najpierw przyjrzeć się, dlaczego ważne jest dodanie do komputera dodatkowej warstwy zabezpieczeń.

   
Ocena użytkowników: / 721
SłabyŚwietny 

spyhunter5 software boxDziała z: Windows XP (32-bitowym)(SP2), Windows Vista (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 7 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 8 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 10 (32-bitowym i 64-bitowym)

Pobierz
SpyHunter 5 Anti-Malware

Spyhunter 5 to narzędzie do wykrywania malware na twoim komputerze. Aby uzunąć infekcje konieczne jest wykupienie pełnej wersji.

SpyHunter 5 to najnowszy kompletny produkt antymalware i antyspyware, oferowany przez Enigma Software. Podczas gdy oferowana jest nowa wersja, często rozsądnie jest zapytać, czy aktualizacja jest rzeczywiście lepsza niż poprzednia oferta. W tym celu niezbędne jest przejrzenie tego, co nowe, aby odpowiedzieć na powyższe pytanie. Krótko mówiąc, SpyHunter 5 oferuje wiele nowych funkcji i zaktualizowany certyfikat systemu certyfikacji Checkmark West Coast Labs. Nowy interfejs został zaprojektowany z myślą o użytkownikach komputerów na wszystkich poziomach, zarówno profesjonalistów, jak i nowicjuszy. Być może wyróżniającą cechą SpyHunter 5 jest możliwość wykrycia i usunięcia rootkitów i wszelkiego malware, które może zostać zainstalowane w wyniku włamania się do twojego komputera.

   
Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 

Reimage software boxDziała z: Windows XP (32-bitowym i 63-bitowym), Windows 7 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 8 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 10 (32-bitowym i 64-bitowym)

Download
Reimage PC repair tool

Reimage to narzędzie wykrywania malware na twoim komputerze. Aby usunąć infekcje konieczny jest zakup pełnej wersji.

Reimage jako firma chcą szybko zostać liderem światowym w sektorze IT. Kluczem do ich ambicji jest ich sztandarowy produkt Reimage PC Repair Solution, który został udostępniony publicznie w 2007 roku. Program jest reklamowany jako "Windows Problem Relief" i jest przeznaczony przede wszystkim do skanowania, oceny i naprawiania plików w systemie operacyjnym. Dodane do niego pliki, które zostały uszkodzone przez różne formy malware, są przywracane do ich pierwotnego zdrowia, zapewniając tym samym stabilność oraz skuteczne działanie systemu. Firma Reimage została założona z myślą o tym, aby dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi specjalistów stworzyć oprogramowanie, które nie tylko wykona to, co obiecuje, ale jest również przystępne i proste w obsłudze. Od 2007 roku firma zdobyła wiele nagród. Pomimo nagród i wyróżnień, w dalszym ciągu dążą oni do zapewnienia solidnego i niezawodnego produktu, a ich zespół ds. badań i rozwoju pracuje nieprzerwanie w celu zapewnienia zgodności z każdą nową wersją systemu Windows i poprawką zabezpieczeń Microsoft.

   
Ocena użytkowników: / 913
SłabyŚwietny 

Pudełko Malwarebytes AntimalwareDziała z: Windows XP (SP2) i Windows Vista/7/8/8.1 (32-bit i 64-bit), Windows 10 (32-bit i 64-bit)

Download
Malwarebytes Anti-Malware

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby usunąć malware musisz zakupić pełną wersję Malwarebytes Anti-Malware.

Malwarebytes Anti-Malware Pro to popularne oprogramowanie do czyszczenia komputerów zainfekowanych malware. Po raz pierwszy zostało wydane w 2008 roku przez Malwarebytes Corporation. Malwarebytes została założona w 2004 roku i od tego czasu firma rozwijała rozwiązania antymalware na najwyższym poziomie, które zostały pobrane przez ponad 300 milionów użytkowników na całym świecie. Program Anti-Malware jest znany ze swojego małego wpływu na zasoby komputera i wielkiej szybkości wykrywania malware, adware i innych zagrożeń. Ponadto program ten działa ze wszystkimi głównymi programami antywirusowymi i nie koliduje z ich funkcjonalnością.

   
Ocena użytkowników: / 569
SłabyŚwietny 

Pudełko SuperantispywareDziała z: Windows 2000, Windows XP, Windows Media Center, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 i Windows 10

Odwiedź oficjalną stronę SUPERAntiSpyware Professional

SUPERAntiSpyware to lekki i łatwy w użyciu program antyspyware z ponad 35 milionami pobrań na całym świecie. SUPERAntiSpyware zostało założone w 2004 roku przez Nicka Skrepetos. Założyciel tej firmy rozpoczął współpracę z oprogramowaniem komputerowym w 1983 roku i założył kilka odnoszących sukcesy firm, takich jak SuperAdBlocker.com i Panicware Inc. SUPERAntiSpyware została ponownie nabyta przez Support.com w 2011 roku. SUPERAntiSpyware oferuje dwie różne wersje: bezpłatną i profesjonalną. Profesjonalna wersja kosztuje 29.95$ rocznie i oferuje dodatkowe funkcje w porównaniu do bezpłatnej. Profesjonalna wersja tego programu antyspyware jest w stanie naprawić uszkodzone połączenie internetowe, skanować programy startowe, chronić wpisy rejestru, wykonywać zaplanowane skanowanie i automatycznie pobierać codzienne definicje aktualizacji. Bezpłatna wersja zapewnia podstawowe funkcje, takie jak na skany żądanego malware i dopasowane skanowanie