Top Antyspyware

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

plumbytes-anti-malware-boxDziała z: Windows XP (jedynie z SP3, 32-bitowym), Windows 7 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 8 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 10 (32-bitowym i 64-bitowym)

Plumbytes Anti-Malware

Pobierając to oprogramowanie wyrażasz zgodę na naszą Politykę Prywatności i Warunku użytkowania. Wszystkie polecane przez nas produkty zostały dokładnie przetestowane przez naszych techników oraz stanowią najskuteczniejsze rozwiązania usuwania wirusów i/lub złośliwego oprogramowania.

Plumbytes Anti-Malware to stosunkowo nowa aplikacja bezpieczeństwa wydana przez Plumbytes Software LP w grudniu 2015 roku. Jest to właściwie program komputerowy, który ma śledzić i usuwać trojany, adware, porywacze przeglądarki, robaki, keyloggery i inne zagrożenia. Wygląda na to, że zyskał popularność wśród użytkowników komputerów, ponieważ pobrało go już ponad 3,5 miliona osób. Aplikacja twierdzi, że posiada następujące funkcje: wykrywanie i usuwanie wszystkich najnowszych programów szpiegujących i malware, które są zwykle pomijane przez programy antywirusowe; ochrona „przeciw porywaniu" przeglądarki dla bezpiecznego przeglądania; specjalny algorytm szybkiego skanowania w celu zminimalizowania czasu skanowania; podstawowe wykrywanie zagrożeń bezpieczeństwa dla bezpiecznego przeglądania oraz kilka innych. Ważne: nie ma funkcji skanowania w czasie rzeczywistym, a zatem oprogramowanie nie będzie filtrowało ataków w czasie rzeczywistym. Z drugiej strony, brak tej funkcji oznacza, że ​​program nie będzie kolidować z innymi aktualnie uruchomionymi aplikacjami i będzie zapobiegać nadmiernemu wykorzystaniu zasobów, jak również spowolnieniu PC. Oznacza to również zalecenie przeprowadzania regularnych kontroli systemu.

 
Ocena użytkowników: / 711
SłabyŚwietny 

Pudełko SpyhunterDziała z: Windows XP (32-bit)(SP2), Windows Vista (32-bit i 64-bit), Windows 7 (32-bit i 64-bit) oraz Windows 8 (32-bit i 64-bit), Windows 10 (32-bit i 64-bit)

 SpyHunter 4 Malware Security Suite

SpyHunter 4 to aplikacja antymalware zaprojektowana przez Enigma Software Group USA LLC ("ESG"). Chociaż jest rozważana jako oprogramowanie antymalware, SpyHunter 4 zawiera również funkcje antyspyware i jest certyfikowana przez West Coast Labs Checkmark Certification System jako platynowy poziom programu antyspyware. SpyHunter 4 wykorzystuje najnowsze zaawansowane technologie antymalware, aby zapewnić najwyższy poziom ochrony przed współczesnymi zagrożeniami komputerowymi i jest uważany za jeden z najlepszych programów antywirusowych. Program Anti-Malware jest zaprojektowany, aby pomóc użytkownikom wyczyścić malware, wirusy, fałszywe programy antywirusowe, ransomware i inne problemy związane z bezpieczeństwem systemów komputerowych. Funkcja Spyware HelpDesk czyni ten program wyróżniającym się z tłumu - unikalny interfejs, pozwalający członkom wsparcia SpyHunter na podłączenie się do zainfekowanego komputera i ręczne zastosowanie wymaganych poprawek.

   
Ocena użytkowników: / 908
SłabyŚwietny 

Pudełko Malwarebytes AntimalwareDziała z: Windows XP (SP2) i Windows Vista/7/8/8.1 (32-bit i 64-bit), Windows 10 (32-bit i 64-bit)

Malwarebytes Anti-Malware Pro

Malwarebytes Anti-Malware Pro to popularne oprogramowanie do czyszczenia komputerów zainfekowanych malware. Po raz pierwszy zostało wydane w 2008 roku przez Malwarebytes Corporation. Malwarebytes została założona w 2004 roku i od tego czasu firma rozwijała rozwiązania antymalware na najwyższym poziomie, które zostały pobrane przez ponad 300 milionów użytkowników na całym świecie. Program Anti-Malware jest znany ze swojego małego wpływu na zasoby komputera i wielkiej szybkości wykrywania malware, adware i innych zagrożeń. Ponadto program ten działa ze wszystkimi głównymi programami antywirusowymi i nie koliduje z ich funkcjonalnością.

   
Ocena użytkowników: / 568
SłabyŚwietny 

Pudełko SuperantispywareDziała z: Windows 2000, Windows XP, Windows Media Center, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 i Windows 10

Odwiedź oficjalną stronę SUPERAntiSpyware Professional

SUPERAntiSpyware to lekki i łatwy w użyciu program antyspyware z ponad 35 milionami pobrań na całym świecie. SUPERAntiSpyware zostało założone w 2004 roku przez Nicka Skrepetos. Założyciel tej firmy rozpoczął współpracę z oprogramowaniem komputerowym w 1983 roku i założył kilka odnoszących sukcesy firm, takich jak SuperAdBlocker.com i Panicware Inc. SUPERAntiSpyware została ponownie nabyta przez Support.com w 2011 roku. SUPERAntiSpyware oferuje dwie różne wersje: bezpłatną i profesjonalną. Profesjonalna wersja kosztuje 29.95$ rocznie i oferuje dodatkowe funkcje w porównaniu do bezpłatnej. Profesjonalna wersja tego programu antyspyware jest w stanie naprawić uszkodzone połączenie internetowe, skanować programy startowe, chronić wpisy rejestru, wykonywać zaplanowane skanowanie i automatycznie pobierać codzienne definicje aktualizacji. Bezpłatna wersja zapewnia podstawowe funkcje, takie jak na skany żądanego malware i dopasowane skanowanie