Top Antyspyware

Ocena użytkowników:rating starrating starrating starrating starrating star / 922
SłabyŚwietny 

Malwarebytes 4.0 boxDziała z: Windows 7/8/8.1/10 (32-bitowym i 64-bitowym)

Pobierz
Malwarebytes 4.0

Malwarebytes 4.0 to narzędzie do wykrywania malware na twoim komputerze. Aby otrzymać pełną funkcjonalność konieczny jest zakup pełnej wersji.

Przez lata Malwarebytes, firma zajmująca się bezpieczeństwem, zdobyła reputację firmy opracowującej niezbędne narzędzia antywirusowe zarówno dla użytkowników domowych, jak i korporacyjnych. Po wydaniu wersji beta wersji 4.0 wielu dziennikarzy i specjalistów InfoSec było zainteresowanych zobaczeniem, co ma do zaoferowania nowa wersja, a także nowy ulepszony silnik malware Katana. Sprawdziliśmy Malwarebytes 4.0 i stwierdziliśmy, że jest to doskonała opcja dla tych, którzy chcą wzmocnić swoją obronę przed cyberbezpieczeństwem.

 
Ocena użytkowników:rating starrating starrating starrating starrating star / 10
SłabyŚwietny 

thor home premium boxDziała z: Windows 7 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 8 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 10 (32-bitowym i 64-bitowym)

Pobierz
Thor Premium HOME

Heimdal Thor Premium HOME oferuje w pełni funkcjonalny 30-dniowy okres próbny.

Najnowsza oferta Heimdal Security, Thor Premium HOME, jest reklamowana jako rozwiązanie antymalware następnej generacji, które odpowiada na wszystkie potrzeby. Chociaż nigdy nie należy na ślepo wierzyć obietnicom firmy, w tym artykule przyjrzymy się produktowi jako całości i niektórym kluczowym cechom, które pokazują, że spełnia on oczekiwania. Chociaż nowy produkt został wydany pod koniec sierpnia 2018 roku, Premium Home otrzymał już nagrodę 2018 Computing Security Award i pięć punktów startowych w Trust Pilot. Poniższa recenzja przeanalizuje niektóre z głównych funkcji, dostępność i łatwość użytkowania, wydajność i koszty w określaniu prawdziwej wartości oferty.

   
Ocena użytkowników:rating starrating starrating starrating starrating star / 3
SłabyŚwietny 

heimdal pro software boxDziała z: Windows 7 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 8 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 10 (32-bitowym i 64-bitowym)

Pobierz
Heimdal PRO

Heimdal Pro oferuje w pełni funkcjonalny 30-dniowy okres próbny.

Heimdal Security, firma programistyczna z siedzibą w Kopenhadze, w Danii, zyskała reputację inżynierskiego oprogramowania bezpieczeństwa, które chroni użytkowników, gdy inne tradycyjne oferty antywirusowe nie są w stanie tego zrobić. Heimdal PRO jest najnowszą ofertą firmy i pozostaje wierne powyższemu stwierdzeniu. Heimdal PRO nie jest oprogramowaniem antywirusowym, ale ma na celu zapewnienie dodatkowej warstwy bezpieczeństwa dla sieci użytkownika. Ta dodatkowa warstwa chroni przed atakami typu phishing, filtrowaniem ruchu, eksploitami dnia zerowego i innymi podobnymi zagrożeniami. Jedną z kluczowych cech produktów jest szybkość i prostota. Ta uwaga jest widoczna podczas instalacji, konfiguracji i działania oprogramowania.

   
Ocena użytkowników:rating starrating starrating starrating starrating star / 1
SłabyŚwietny 

hitman pro software boxDziała z: Windows 7 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 8 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 10 (32-bitowym i 64-bitowym)

Pobierz
HitmanPro

HitmanPro oferuje w pełni funkcjonalny 30-dniowy okres próbny.

HitmanPro to pakiet oprogramowania antywirusowego opracowany początkowo przez Surfright. Firma została później w 2015 roku zakupiona przez Sophos i od tego czasu oferta HitmanPro jest nieustannie przez nich oferowana. HitmanPro nie jest tym, co uważa się za tradycyjne oprogramowanie antywirusowe. Jest to raczej tzw. skaner drugiej opinii. Takie programy zostały zaprojektowane w celu zapewnienia dodatkowej warstwy bezpieczeństwa podczas pracy z programem antywirusowym, który jest już zainstalowany na komputerze. Ta dodatkowa warstwa zabezpieczeń wykrywa malware, którego tradycyjne pakiety antywirusowe nie potrafią wykryć. HitmanPro nie jest jedynym skanerem opinii na rynku, jednak jest uważany za jeden z najlepszych. Wiele innych opcji dostępnych obecnie na rynku jest bezpłatnych. Oznacza to, że logiczne jest, aby konsument zapytał, czy podana na ich stronie cena 24,95 USD jest rzeczywiście warta kosztów w porównaniu z ich konkurentami. Być może warto najpierw przyjrzeć się, dlaczego ważne jest dodanie do komputera dodatkowej warstwy zabezpieczeń.

   
Ocena użytkowników:rating starrating starrating starrating starrating star / 573
SłabyŚwietny 

Pudełko SuperantispywareDziała z: Windows 2000, Windows XP, Windows Media Center, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 i Windows 10

Odwiedź oficjalną stronę SUPERAntiSpyware Professional

SUPERAntiSpyware to lekki i łatwy w użyciu program antyspyware z ponad 35 milionami pobrań na całym świecie. SUPERAntiSpyware zostało założone w 2004 roku przez Nicka Skrepetos. Założyciel tej firmy rozpoczął współpracę z oprogramowaniem komputerowym w 1983 roku i założył kilka odnoszących sukcesy firm, takich jak SuperAdBlocker.com i Panicware Inc. SUPERAntiSpyware została ponownie nabyta przez Support.com w 2011 roku. SUPERAntiSpyware oferuje dwie różne wersje: bezpłatną i profesjonalną. Profesjonalna wersja kosztuje 29.95$ rocznie i oferuje dodatkowe funkcje w porównaniu do bezpłatnej. Profesjonalna wersja tego programu antyspyware jest w stanie naprawić uszkodzone połączenie internetowe, skanować programy startowe, chronić wpisy rejestru, wykonywać zaplanowane skanowanie i automatycznie pobierać codzienne definicje aktualizacji. Bezpłatna wersja zapewnia podstawowe funkcje, takie jak na skany żądanego malware i dopasowane skanowanie

   
Ocena użytkowników:rating starrating starrating starrating starrating star / 746
SłabyŚwietny 

spyhunter5 software boxDziała z: Windows XP (32-bitowym)(SP2), Windows Vista (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 7 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 8 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 10 (32-bitowym i 64-bitowym)

Pobierz
SpyHunter 5 Anti-Malware

Spyhunter 5 to narzędzie do wykrywania malware na twoim komputerze. Aby uzunąć infekcje konieczne jest wykupienie pełnej wersji.

SpyHunter 5 to najnowszy kompletny produkt antymalware i antyspyware, oferowany przez Enigma Software. Podczas gdy oferowana jest nowa wersja, często rozsądnie jest zapytać, czy aktualizacja jest rzeczywiście lepsza niż poprzednia oferta. W tym celu niezbędne jest przejrzenie tego, co nowe, aby odpowiedzieć na powyższe pytanie. Krótko mówiąc, SpyHunter 5 oferuje wiele nowych funkcji i zaktualizowany certyfikat systemu certyfikacji Checkmark West Coast Labs. Nowy interfejs został zaprojektowany z myślą o użytkownikach komputerów na wszystkich poziomach, zarówno profesjonalistów, jak i nowicjuszy. Być może wyróżniającą cechą SpyHunter 5 jest możliwość wykrycia i usunięcia rootkitów i wszelkiego malware, które może zostać zainstalowane w wyniku włamania się do twojego komputera.

   

Inne narzędzia do usuwania programów szpiegujących:

Hitman ProHitman Pro to drugiej opinii skaner złośliwego programowania. Wiadomo, jak trudno jest pozbyć się trudnych do wykrycia infekcji. Hitman Pro jest zaprojektowany do bezproblemowej współpracy z programami bezpieczeństwa, które już zainstalowałeś.

Oficjalna strona Hitman Pro

tdsskiller

TDSSKiller to samodzielne narzędzie do usuwania od Kaspersky. Wiadomo, jak trudno pozbyć się przekierowanego przez Google wirusa oraz innych infekcji, łącznie z rootkit.

Oficjalna strona TDSSKiller

Informacje ogólne

Oprogramowania spyware są zaprojektowane tak, aby wykrywać i usuwać różnego rodzaju oprogramowanie szpiegowskie, adware oraz inne złośliwe oprogramowanie. Dobre oprogramowania spyware są w stanie usunąć keyloggery, rootkity, konie trojańskie, porywaczy przeglądarki i inne fałszywe programy. Trzeba być bardzo ostrożnym podczas pobierania oprogramowania antyspyware. Twórcy złośliwego oprogramowania i wirusów często oznaczają swoje oprogramowanie jako antyspyware. Głównym celem tego błędnego oznakowania jest nakłonienie ludzi do pobrania fałszywych programów. Po instalacji fałszywe antyspyware oraz fałszywe oprogramowanie antywirusowe stara się zachęcić ludzi do zakupu takiego oprogramowania.

Nasza lista antyspyware zawiera tylko znane i najlepsze oprogramowanie spyware. Według przeprowadzonych niedawno badań dziewięć z dziesięciu komputerów podłączonych do Internetu jest zainfekowanych przez spyware, adware lub wirusy. Takie fałszywe programy infekują komputer użytkownika bez uprzedzenia i wykonują swoje nieuczciwe zadania w sposób niezauważony. Wybierając oprogramowanie antyspyware unikąj instalowania nieuczciwego oprogramowania, które pochodzi z nielegalnych źródeł, bittorent lub niezaufanych stron internetowych. Nie popełnisz błędu, jeśli wybierzesz programy antyspyware z naszej top listy spyware. Po pobraniu oprogramowania antyspyware, upewnij się, że je aktualizujesz. Każdego dnia pojawiają się nowe zagrożenia internetowe, więc nawet najlepsze programy antyspyware będą tak dobre, jak ich ostatnia aktualizacja.

Usuwanie wirusów i malware

Ta strona zawiera informacje o tym, jak uniknąć infekcji z powodu malware lub wirusów.

Usuwanie malware