Usuwanie EasyPackageTracker z twojej przeglądarki

Znany również jako: Porywacz przeglądarki EasyPackageTracker
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania przekierowania hp.myway.com

Czym jest hp.myway.com?

EasyPackageTracker, opracowany przez Mindspark Interactive Network, to porywacz przeglądarki. Jest prezentowany jako narzędzie do śledzenia przesyłek. Podobno jest w stanie dostarczać informacje dotyczące tras przesyłek, lokalizacji itp. Działa jednak poprzez zmianę ustawień przeglądarki i promowanie hp.myway.com - fałszywej wyszukiwarki. Ponadto EasyPackageTracker szpieguje aktywność użytkowników podczas przeglądania. Ze względu na podejrzane metody dystrybucji tej nieuczciwej aplikacji, tj. z powodu nakłaniania użytkowników do jej instalacji, klasyfikuje się ją jako PUA (potencjalnie niechcianą aplikację).

hp.myway.com browser hijacker

Celami porywaczy przeglądarki są często Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox i inne popularne przeglądarki. Po skutecznej infiltracji przypisują swoje fałszywe adresy wyszukiwarek internetowych jako strony domowe przeglądarek, domyślne wyszukiwarki i adresy URL nowej karty/okna. W przypadku EasyPackageTracker, każda otwierana nowa karta/okno i każde zapytanie wpisywane do paska adresu URL - wszystkie przekierowują do hp.myway.com. Podczas gdy zmiany te mogą wydawać się stosunkowo niewielkie i łatwe do cofnięcia, jest to nieprawda. Dostęp do ustawień może być ograniczony lub zabroniony, a wszelkie dopuszczalne zmiany - automatycznie resetowane. Aby odzyskać przeglądarkę, należy usunąć porywacza przeglądarki. Użytkownicy powinni pamiętać, że EasyPackageTracker jest często dystrybuowany wraz z rozszerzeniem przeglądarki Ask Search. Niemal wszystkie porywacze przeglądarki mogą śledzić prywatne dane. Monitorując aktywność przeglądania (odwiedzane adresy URL, przeglądane strony, wyszukiwane hasła itp.), zbierają dane osobowe użytkowników (adres IP, geolokalizację i dane osobowe). Te wrażliwe dane są następnie udostępniane stronom trzecim (potencjalnie cyberprzestępcom), z zamiarem nadużycia ich w celu generowania przychodów. Dlatego obecność EasyPackageTracker i podobnych aplikacji może prowadzić do poważnych problemów prywatności, strat finansowych, a nawet kradzieży tożsamości. Aby zapewnić integralność przeglądarki i systemu, a także bezpieczeństwo użytkownika - zdecydowanie zaleca się usuwanie wszystkich podejrzanych aplikacji i rozszerzeń/wtyczek przeglądarki natychmiast po wykryciu.

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwa Porywacz przeglądarki EasyPackageTracker
Typ zagrożenia Porywacz przeglądarki, przekierowanie, porywacz wyszukiwania, niechciana nowa zakładka
Nazwy wykrycia Avast (Win32:UnwantedSig [PUP]), DrWeb (Adware.MyWebSearch.145), ESET-NOD32 (Win32/Toolbar.MyWebSearch.BA Potentially Unwanted), Kaspersky (Not-a-virus:HEUR:WebToolbar.Win32.Agent.gen), Pełna lista wykrycia (VirusTotal)
Rozszerzenie(a) przeglądarki EasyPackageTracker
Rzekoma funkcjonalność Śledzenie dostawy przesyłki
Zmienione ustawienia przeglądarki Strona domowa, URL nowej zakładki, domyślna wyszukiwarka
Promowana domena hp.myway.com
Obsługiwany adres IP (hp.myway.com) 23.67.240.173
Objawy Zmienione ustawienia przeglądarki(ek) internetowej (strona domowa, domyślna wyszukiwarka, nowa zakładka). Użytkownicy są zmuszani do odwiedzania witryny porywacza i przeszukiwania Internetu za pomocą jego wyszukiwarek.
Metody dystrybucji Zwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory flash player.
Zniszczenie Śledzenie przeglądania Internetu (potencjalne problemy prywatności), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowania na podejrzane witryny.
Usuwanie

Aby wyeliminować Porywacz przeglądarki EasyPackageTracker, nasi badacze malware zalecają przeskanowanie twojego komputera Spyhunter.
▼ Pobierz Spyhunter
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby usunąć malware, musisz zakupić pełną wersję Spyhunter.

Porywacze przeglądarki mają między sobą wiele podobieństw. Te wydane przez tych samych programistów są zwykle identyczne. TrackaPackage, GetFlightUpdates to kilka przykładów porywaczy przeglądarki dystrybuowanych przez Mindspark Interactive Network. Ogólnie rzecz biorąc, PUA wydają się być dość podobne. Zostały zaprojektowane tak, aby wyglądały na legalne i zachęcały użytkowników do instalacji, oferując różne „przydatne" i „korzystne" funkcje. Jednak funkcje te rzadko działają zgodnie z reklamą, a większość z nich nie działa. Jedynym celem niechcianych aplikacji jest generowanie zysków dla jej twórców; dla użytkowników nie przynosi ona żadnej wartości. Zamiast wywiązywać się z jakichkolwiek obietnic, PUA porywają przeglądarki i generują przekierowania do ukierunkowanych na sprzedaż, niewiarygodnych i złośliwych witryn, prowadzą natrętne kampanie reklamowe (pop-up, ankietowe, banerowe, kuponowe itp.) i zbierają wrażliwe dane.

Jak zainstalowałem EasyPackageTracker na moim komputerze?

Niektóre PUA, takie jak EasyPackageTracker, mają „oficjalne" strony pobierania, na których często są promowane jako „bezpłatne" oprogramowanie. Te niechciane aplikacje rozprzestrzeniają się również za pośrednictwem konfiguratorów pobierania/instalacji innych programów. Ta zwodnicza marketingowa metoda dołączania niechcianych lub złośliwych aplikacji do zwykłego oprogramowania nazywa się „sprzedażą wiązaną". Spiesząc się przez procesy pobierania/instalacji (np. ignorując warunki, używając wstępnie ustawionych opcji, pomijając kroki i sekcje itp.) - użytkownicy zwiększają ryzyko wyrażenia zgody na zainstalowanie dodatkowych programów na swoich urządzeniach. Wiadomo również, że natrętne reklamy dystrybuują PUA. Po kliknięciu mogą uruchamiać skrypty zaprojektowane do ukrytego pobierania/instalowania nieuczciwych aplikacji.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Pożądane oprogramowanie należy zawsze zbadać w celu zweryfikowania jego zasadności przed pobraniem/zainstalowaniem. Należy używać wyłącznie oficjalnych i zweryfikowanych źródeł pobierania. Sieci udostępniania peer-to-peer, nieoficjalne i bezpłatne witryny do hostingu plików, podmioty pobierania stron trzecich i podobne kanały są uważane za niewiarygodne; dlatego odradza się ich stosowanie. Procesy pobierania/instalacji należy traktować ostrożnie. Obejmuje to czytanie warunków, badanie wszystkich możliwych opcji, korzystanie z „Niestandardowych"/"Zaawansowanych" ustawień oraz rezygnację z pobrania lub zainstalowania dodatkowych aplikacji, narzędzi, funkcji itp. Natrętne reklamy zazwyczaj wyglądają na legalne i nieszkodliwe, jednak przekierowują do różnych nierzetelnych i zainfekowanych witryn (np. z hazardem, pornografią, randkami dla dorosłych itp.). Jeśli użytkownicy napotkają takie reklamy/przekierowania, zdecydowanie zaleca się sprawdzenie systemu i natychmiastowe usunięcie wszystkich podejrzanych aplikacji i/lub rozszerzeń/wtyczek przeglądarki. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany EasyPackageTracker, zalecamy przeprowadzenie skanowania za pomocą Spyhunter, aby automatycznie wyeliminować tego porywacza przeglądarki.

Konfiguracja instalatora porywacza przeglądarki EasyPackageTracker:

Official EasyPackageTracker browser hijacker installation setup

Porywacz przeglądarki EasyPackageTracker proszący o różne pozwolenia:

EasyPackageTracker asking for permissions

Witryna promująca porywacza przeglądarki EasyPackageTracker:

Website used to promote EasyPackageTracker browser hijacker

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Porywacz przeglądarki EasyPackageTracker: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Spyhunter to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Porywacz przeglądarki EasyPackageTracker. Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Spyhunter Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby usunąć malware musisz zakupić pełną wersję Spyhunter. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie porywacza przeglądarki EasyPackageTracker:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

hp.myway.com browser hijacker uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów: spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane aplikacje (na przykład "EasyPackageTracker Internet Explorer..."), wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianego programu (który powoduje przekierowania do hp.myway.com), przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie porywacza przeglądarki EasyPackageTracker z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć potencjalnie niechciane przekierowania przeglądarki:

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing hp.myway.com related Internet Explorer extensions

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij "Usuń".

Zmiana twojej strony domowej:

Removing hp.myway.com from Internet Explorer homepage

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Opcje internetowe". W otwartym oknie usuń hxxp://hp.myway.com i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Internet Explorer. Możesz także wpisać about: blank, aby otworzyć pustą stronę podczas uruchamiania Internet Explorer.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing hp.myway.com from Internet Explorer default search engine

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz "Zarządzaj dodatkami". W otwartym oknie wybierz "Dostawców wyszukiwania", ustaw "Google", "Bing" lub dowolną inną wyszukiwarkę jako swoją domyślną wyszukiwarkę, a następnie usuń "hp.myway".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem porywacz przeglądarki easypackagetracker, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing hp.myway.com related Google Chrome extensions

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Więcej narzędzi" i kliknij "Rozszerzenia". Zlokalizuj "EasyPackageTracker" i wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing hp.myway.com from Google Chrome homepage

Kliknij ikonę Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia". W sekcji "Na starcie" wyłącz EasyPackageTracker, poniżej „Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron", poszukaj URL porywacza przeglądarki (hp.myway.com). Jeśli jest obecny, kliknij ikonę trzech pionowych kropek i wybierz „Usuń".

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing hp.myway.com from Google Chrome default search engine

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia", w sekcji "Wyszukiwarka" kliknij "Zarządzaj wyszukiwarkami...". Na otwartej liście poszukaj "Ask Web Search". Po ich znalezieniu kliknij trzy poziome kropki obok tego URL i wybierz "Usuń z listy".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem porywacz przeglądarki easypackagetracker, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing hp.myway.com related Mozilla Firefox extensions

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz "Dodatki". Kliknij "Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń "EasyPackageTracker", jak również wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing hp.myway.com from Mozilla Firefox homepage

Aby zresetować swoją stronę domową, kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu głównego okna), a następnie wybierz „Opcje". W otwartym oknie, wyłącz EasyPackageTracker, usuń hxxp://hp.myway.com i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Mozilla Firefox.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing hp.myway.com from Mozilla Firefox default search engine

W pasku adresu URL wpisz about: config i naciśnij klawisz Enter.
Kliknij „Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania na górze wpisz: "moz-extension"
Kliknij prawym przyciskiem myszy znalezione preferencje i wybierz „Resetuj", aby przywrócić wartości domyślne.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem porywacz przeglądarki easypackagetracker, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Microsoft Edge logoUsuwanie złośliwych dodatków z Microsoft Edge:

Removing browser hijackers from Microsoft Edge step 1

Kliknij ikonę trzech poziomych kropek edge more icon (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Poszukaj ostatnio zainstalowanych podejrzanych rozszerzeń, kliknij te wpisy prawym przyciskiem myszy i kliknij "Odinstaluj".

Removing browser hijackers from Microsoft Edge step 2

Zmiana twojej strony domowej:

Changing homepage in Microsoft Edge

Kliknij ikonę trzech poziomych kropek edge more icon (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Ustawienia". W otwartej karcie kliknij link "+ Add new page". Po wprowadzeniu preferowanego adresu URL, usuń link porywacza przeglądarki klikając przycisk "X" obok powiązanego adresu URL.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Changing default Internet search engine in Microsoft Edge

Kliknij ikonę trzech poziomych kropek edge more icon (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Ustawienia". Kliknij przycisk "Wyświetl ustawienia zaawansowane" i wybierz "Zmień wyszukiwarkę". W otwartej karcie wybierz swoją preferowaną wyszukiwarkę i kliknij "Ustaw jako domyślną".

Metoda opcjonalna:

Kliknij ikonę trzech poziomych kropek edge more icon (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Resetting Microsoft Edge settings step 1

W otwartej karcie kliknij przycisk "Wybierz, co usunąć".

Resetting Microsoft Edge settings step 2

Kliknij Pokaż więcej i wybierz wszystko, a następnie kliknij przycisk "Clear".

Resetting Microsoft Edge settings step 3

  • Jeśli to nie pomoże, postępuj zgodnie z alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi jak zresetować przeglądarkę Microsoft Edge.

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia porywacz przeglądarki easypackagetracker ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat porywacz przeglądarki easypackagetracker lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/16062-easypackagetracker-toolbar

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Porywacz przeglądarki EasyPackageTracker kod QR
Kod QR (Quick Response Code) to odczytywalny maszynowo kod, który przechowuje adresy URL oraz inne informacje. Kod ten może być odczytywany za pomocą kamery w smartfonie lub tablecie. Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Porywacz przeglądarki EasyPackageTracker na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Porywacz przeglądarki EasyPackageTracker dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Spyhunter

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Spyhunter:
Wybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby usunąć malware musisz zakupić pełną wersję Spyhunter.