Instrukcje usuwania porywacza przeglądarki Quick Weather Search

Znany również jako: Przekierowanie search.quickweathersearch.com
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania porywacza przeglądarki Quick Weather Search

Czym jest Quick Weather Search?

Quick Weather Search to zwodnicza aplikacja, która według twórców pozwala użytkownikom łatwo sprawdzać prognozę pogody. Oceniając po samym wyglądzie, search.quickweathersearch.com rzeczywiście wydaje się odpowiednia i przydatna. Niemniej jednak, jest ona faktycznie sklasyfikowana jako potencjalnie niechciana aplikacja (PUA) i porywacz przeglądarki. Głównymi przyczynami tych negatywnych skojarzeń są potajemna instalacja bez zgody użytkownika, promowanie fałszywej wyszukiwarki internetowej i śledzenie informacji.

search.quickweathersearch.com browser hijacker

Jak wspomniano powyżej, Quick Weather Search ma na celu promowanie wyszukiwarki internetowej search.quickweathersearch.com. Aby to osiągnąć, funkcja Quick Weather Search porywa najpopularniejsze przeglądarki internetowe i przypisuje adres URL nowej karty, domyślną wyszukiwarkę oraz opcje strony głównej do search.quickweathersearch.com. Zmiany te są nieistotne, ale użytkownicy nadal nie mogą ich cofnąć, ponieważ search.quickweathersearch.com ponownie przypisuje opcje przy każdej próbie zmiany. Przywrócenie przeglądarek do ich poprzednich stanów po prostu staje się niemożliwe. Ostatecznie użytkownicy są zmuszeni odwiedzać search.quickweathersearch.com za każdym razem, gdy otwierają nową kartę przeglądania lub przeszukują sieć za pomocą paska adresu URL. W rezultacie jakość przeglądania stron internetowych znacznie spada. Powinniśmy również wspomnieć, że search.quickweathersearch.com przekierowuje do użytkowników na search.yahoo.com za każdym razem, gdy wprowadzane jest zapytanie. Użytkownicy po prostu przeszukują sieć za pomocą wyszukiwarki Yahoo, a search.quickweathersearch.com staje się całkowicie bez znaczenia. Innym znaczącym minusem jest śledzenie informacji. Porywacze przeglądarek i fałszywe wyszukiwarki internetowe często zapisują adresy IP, odwiedzane strony internetowe, przeglądane strony, zapytania wyszukiwania i inne dane dotyczące aktywności przeglądania stron internetowych przez użytkownika. Po zarejestrowaniu te informacje są udostępniane stronom trzecim (potencjalnie cyberprzestępcom). Osoby te generują przychody poprzez niewłaściwe wykorzystanie otrzymanych informacji. Dlatego śledzenie danych może w końcu doprowadzić do poważnych problemów prywatności, a nawet kradzieży tożsamości. Użytkownikom zaleca się odinstalowanie porywacza przeglądarki Quick Weather Search i nigdy więcej nie odwiedzanie strony search.quickweathersearch.com.

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwa Quick Weather Search
Typ zagrożenia porywacz przeglądarki, przekierowania, porywacz wyszukiwania, pasek narzędzi, niechciana nowa zakładka
Nazwy wykrycia Avast (Win32:AdwareSig [Adw]), ESET-NOD32 (potencjalnie niechciany wariant Win32/WinWrapper.V), Kaspersky (Not-a-virus:Downloader.Win32.AdLoad.afaqc), McAfee (PUP-HOQ), Pełna lista wykrycia (VirusTotal)
Rozszerzenie(a) przeglądarki Weather, Quick Weather Search
Rzekoma funkcjonalność Weather forecasts.
Promowany URL search.quickweathersearch.com
Obsługiwany adres IP (search.quickweathersearch.com) 34.192.52.193
Zmienione ustawienia przeglądarki strona domowa, URL nowej zakładki, domyślna wyszukiwarka
Objawy Zmienione ustawienia przeglądarki internetowej (ustawienia strony domowej, domyślnej wyszukiwarki, nowej zakładki). Użytkownicy są zmuszani do odwiedzania witryny porywacza i przeszukiwania Internetu za pomocą jego wyszukiwarek.
Metody dystrybucji Zwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory flash player.
Zniszczenie Śledzenie przeglądania Internetu (potencjalne problemy prywatności), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowania na podejrzane witryny.
Usuwanie

Aby wyeliminować Przekierowanie search.quickweathersearch.com, nasi badacze malware zalecają przeskanowanie twojego komputera Spyhunter.
▼ Pobierz Spyhunter
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby usunąć malware, musisz zakupić pełną wersję Spyhunter.

Programiści Quick Weather Search wydali dziesiątki aplikacji porywających przeglądarkę, z których wszystkie są praktycznie identyczne. Oferując ogromną liczbę „przydatnych funkcji", porywacze przeglądarki, takie jak Get Maps And Directions, Login To My Email, Easy Speed Test App (i wiele innych), próbują (i często skutecznie) stworzyć wrażenie bycia legalnymi/przydatnymi i oszukać użytkowników do instalacji. Problem polega na tym, że aplikacje takie jak Quick Weather Search mają tylko jeden cel: generowanie przychodów dla programistów, a zatem, zamiast przynosić jakąkolwiek rzeczywistą wartość dla użytkownika, aplikacje te powodują przekierowania i zbierają informacje, co znacznie zmniejsza jakość przeglądania stron internetowych, ponieważ stwarza zagrożenie dla prywatności użytkownika.

Jak zainstalowano Quick Weather Search na moim komputerze?

Ten porywacz przeglądarki jest bezpłatny dla każdego do pobrania na oficjalnych stronach internetowych. Jednak w większości przypadków Quick Weather Search infiltruje komputery bez zgody użytkownika. Dzieje się tak dlatego, że programiści go dystrybuują go pomocą natrętnych reklam i metody „sprzedaży wiązanej". Natrętne reklamy (które są zwykle generowane przez aplikacje typu adware) przekierowują użytkowników na niewiarygodne witryny, a w niektórych przypadkach uruchamiają skrypty, które pobierają/instalują PUA. Z drugiej strony „sprzedaż wiązana" jest potajemną instalacją aplikacji innych firm wraz ze zwykłym oprogramowaniem. Programiści wiedzą, że użytkownicy często nieostrożnie spieszą się z tymi procedurami i pomijają większość ich kroków. Z tego powodu wszystkie „dołączone" aplikacje są ukryte za „Niestandardowymi"/"Zaawansowanymi" ustawieniami (lub innymi sekcjami) procesów pobierania/instalacji. Ponadto użytkownicy często nieostrożnie spieszą się z tymi procedurami, pomijają większość kroków i klikają różne reklamy. W ten sposób narażają system na ryzyko różnych infekcji i zagrażają własnej prywatności.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Każdy użytkownik powinien wiedzieć, że brak wiedzy i nieostrożne zachowanie to główne przyczyny infekcji komputerowych. Ostrożność jest kluczem do jego bezpieczeństwa, dlatego należy uważnie obserwować Internet, a także pobierać/instalować oprogramowanie. Zawsze uważnie analizuj każde okno dialogowe pobierania/instalacji za pomocą „Niestandardowych" lub „Zaawansowanych" ustawień. Zrezygnuj z dodatkowo dołączonych programów i odrzuć wszystkie oferty pobrania/instalacji. Zalecamy unikanie korzystania z programów do pobierania/instalowania stron trzecich, ponieważ większość z nich zarabia za pomocą metody „sprzedaży wiązanej". Powinieneś pobierać programy tylko z oficjalnych źródeł, najlepiej używając bezpośrednich linków do pobrania. Ponadto należy pamiętać, że natrętne reklamy zwykle przekierowują na niewiarygodne witryny (z hazardem, randkami dla dorosłych, pornografią itp.). Reklamy tego typu są zazwyczaj generowane przez aplikacje typu adware. Dlatego użytkownicy, którzy często spotykają się z takimi przekierowaniami, powinni jak najszybciej usunąć wszystkie podejrzane aplikacje i wtyczki przeglądarki. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany Quick Weather Search, zalecamy przeprowadzenie skanowania za pomocą  Spyhunter, aby automatycznie wyeliminować tego porywacza przeglądarki.

Konfigurator instalatora Quick Weather Search:

Official Quick Weather Search browser hijacker installation setup

Witryna promująca porywacza przeglądarki Quick Weather Search:

Website used to promote Quick Weather Search browser hijacker

Porywacz przeglądarki Quick Weather Search proszący o pozwolenia:

Quick Weather Search browser hijacker permissions

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Przekierowanie search.quickweathersearch.com: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Spyhunter to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Przekierowanie search.quickweathersearch.com. Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Spyhunter Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby usunąć malware musisz zakupić pełną wersję Spyhunter. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie porywacza przeglądarki Quick Weather Search:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

search.quickweathersearch.com browser hijacker uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów: spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane aplikacje (na przykład "Quick Weather Search"), wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianego programu (który powoduje przekierowania do search.quickweathersearch.com), przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie porywacza przeglądarki Quick Weather Search z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć przekierowania przeglądarki:

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing search.quickweathersearch.com related Internet Explorer extensions

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij "Usuń".

Zmiana twojej strony domowej:

Removing search.quickweathersearch.com from Internet Explorer homepage

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Opcje internetowe". W otwartym oknie usuń hxxp://search.quickweathersearch.com i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Internet Explorer. Możesz także wpisać about: blank, aby otworzyć pustą stronę podczas uruchamiania Internet Explorer.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing search.quickweathersearch.com from Internet Explorer default search engine

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz "Zarządzaj dodatkami". W otwartym oknie wybierz "Dostawców wyszukiwania", ustaw "Google", "Bing" lub dowolną inną wyszukiwarkę jako swoją domyślną wyszukiwarkę, a następnie usuń "Quick Weather Search".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem przekierowanie search.quickweathersearch.com, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing search.quickweathersearch.com related Google Chrome extensions

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Więcej narzędzi" i kliknij "Rozszerzenia". Zlokalizuj "Quick Weather Search" i wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing search.quickweathersearch.com from Google Chrome homepage

Kliknij ikonę Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia". W sekcji "Na starcie", poniżej „Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron", poszukaj URL porywacza przeglądarki (hxxp://www.search.quickweathersearch.com). Jeśli jest obecny, kliknij ikonę trzech pionowych kropek i wybierz „Usuń".

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing search.quickweathersearch.com from Google Chrome default search engine

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia", w sekcji "Wyszukiwarka" kliknij "Zarządzaj wyszukiwarkami...". Na otwartej liście wyłącz "Quick Weather Search", poszukaj "search.quickweathersearch.com". Po ich znalezieniu kliknij trzy poziome kropki obok tego URL i wybierz "Usuń z listy".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem przekierowanie search.quickweathersearch.com, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing search.quickweathersearch.com related Mozilla Firefox extensions

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz "Dodatki". Kliknij "Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń "Quick Weather Search" (lub po prostu "Weather"), jak również wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing search.quickweathersearch.com from Mozilla Firefox homepage

Aby zresetować swoją stronę domową, kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu głównego okna), a następnie wybierz „Opcje". W otwartym oknie, wyłącz "Quick Weather Search", usuń hxxp://search.quickweathersearch.com i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Mozilla Firefox.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing search.quickweathersearch.com from Mozilla Firefox default search engine

W pasku adresu URL wpisz about: config i naciśnij klawisz Enter.
Kliknij „Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania na górze wpisz: "quickweathersearch"
Kliknij prawym przyciskiem myszy znalezione preferencje i wybierz „Resetuj", aby przywrócić wartości domyślne.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem przekierowanie search.quickweathersearch.com, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Microsoft Edge logoUsuwanie złośliwych dodatków z Microsoft Edge:

Removing browser hijackers from Microsoft Edge step 1

Kliknij ikonę trzech poziomych kropek edge more icon (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Poszukaj ostatnio zainstalowanych podejrzanych rozszerzeń, kliknij te wpisy prawym przyciskiem myszy i kliknij "Odinstaluj".

Removing browser hijackers from Microsoft Edge step 2

Zmiana twojej strony domowej:

Changing homepage in Microsoft Edge

Kliknij ikonę trzech poziomych kropek edge more icon (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Ustawienia". W otwartej karcie kliknij link "+ Add new page". Po wprowadzeniu preferowanego adresu URL, usuń link porywacza przeglądarki klikając przycisk "X" obok powiązanego adresu URL.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Changing default Internet search engine in Microsoft Edge

Kliknij ikonę trzech poziomych kropek edge more icon (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Ustawienia". Kliknij przycisk "Wyświetl ustawienia zaawansowane" i wybierz "Zmień wyszukiwarkę". W otwartej karcie wybierz swoją preferowaną wyszukiwarkę i kliknij "Ustaw jako domyślną".

Metoda opcjonalna:

Kliknij ikonę trzech poziomych kropek edge more icon (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Resetting Microsoft Edge settings step 1

W otwartej karcie kliknij przycisk "Wybierz, co usunąć".

Resetting Microsoft Edge settings step 2

Kliknij Pokaż więcej i wybierz wszystko, a następnie kliknij przycisk "Clear".

Resetting Microsoft Edge settings step 3

  • Jeśli to nie pomoże, postępuj zgodnie z alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi jak zresetować przeglądarkę Microsoft Edge.

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia przekierowanie search.quickweathersearch.com ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat przekierowanie search.quickweathersearch.com lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/15408-quick-weather-search-browser-hijacker

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Przekierowanie search.quickweathersearch.com kod QR
Kod QR (Quick Response Code) to odczytywalny maszynowo kod, który przechowuje adresy URL oraz inne informacje. Kod ten może być odczytywany za pomocą kamery w smartfonie lub tablecie. Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Przekierowanie search.quickweathersearch.com na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Przekierowanie search.quickweathersearch.com dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Spyhunter

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Spyhunter:
Wybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby usunąć malware musisz zakupić pełną wersję Spyhunter.