FacebookTwitterLinkedIn

Przekierowanie hp.mysearch.com

Znany również jako: hp.mysearch.com (porywacz przeglądarki)
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania przekierowania hp.mysearch.com

Czym jest hp.mysearch.com?

hp.mysearch.com to zwodnicza strona internetowa, która podobno ulepsza przeglądanie Internetu przez użytkowników, generując ulepszone wyniki wyszukiwania i zapewniając szybki dostęp do różnych popularnych stron internetowych (takich jak YouTube, Facebook, Amazon, eBay itd.). Na pierwszy rzut oka, strona hp.mysearch.com może wydawać się całkowicie odpowiednia i przydatna. Warto jednak wspomnieć, że programiści promują ją za pośrednictwem różnych porywających przeglądarki rozszerzeń (potencjalnie niechcianych programów [PUP]). Te rozszerzenia zazwyczaj infiltrują system bez pytania o pozwolenie. Ponadto, rozszerzenia te nieustannie zapisują różne poufne informacje i potencjalnie uruchamiają niepotrzebne procesy.

hp.mysearch.com browser hijacker

Po udanej infiltracji, porywacze przeglądarki modyfikują ustawienia adresu URL nowej karty, strony domowej i domyślnej wyszukiwarki, przypisując je do hp.mysearch.com. Od tego momentu użytkownicy są zmuszeni odwiedzać stronę hp.mysearch.com za każdym razem, gdy przeszukują Internet za pomocą paska adresu URL lub po prostu otwierają nową kartę przeglądania. Problem polega na tym, że użytkownicy nie mogą przywrócić tych zmian, ponieważ porywacze przeglądarek są przeznaczone do ponownego przypisywania ustawień przeglądarek za każdym razem, gdy podejmowane są próby ich zmiany. Przywrócenie ustawień przeglądarki do ich poprzedniego stanu staje się po prostu niemożliwe. Ostatecznie niechciane przekierowania do hp.mysearch.com znacznie zmniejszają komfort przeglądania Internetu przez użytkownika. Kolejną wadą jest śledzenie informacji. Pamiętaj, że porywacze przeglądarek bardzo często zapisują informacje, które zazwyczaj zawierają dane osobowe. Adresy IP, adresy URL stron, zapytania wyszukiwania, naciśnięcia klawiszy, geolokalizacje i inne zebrane dane są zazwyczaj sprzedawane stronom trzecim (potencjalnie cyberprzestępcom). Takie zachowanie może ostatecznie doprowadzić do poważnych problemów prywatności, a nawet kradzieży tożsamości. Ważne jest również to, że niektóre porywacze przeglądarki są zaprojektowane w celu nadużywania zasobów systemu, aby uruchamiać różne niechciane procesy w tle systemu. W ten sposób PUP znacznie zmniejszają ogólną wydajność systemu. Z tych powodów użytkownicy, którzy napotykają przekierowania do strony hp.mysearch.com, powinni natychmiast odinstalować wszystkie podejrzane aplikacje i wtyczki przeglądarki. Ta strona nie powinna być odwiedzana.

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwahp.mysearch.com (porywacz przeglądarki)
Typ zagrożeniaPorywacz przeglądarki, przekierowanie, porywacz wyszukiwania, pasek narzędzi, niechciana nowa zakładka
ObjawyZmienione ustawienia przeglądarki (przeglądarek) internetowej (strony domowej, domyślnej wyszukiwarki, ustawień nowej karty). Użytkownicy są zmuszeni do odwiedzania witryny porywacza i przeszukiwania Internetu przy użyciu ich wyszukiwarek.
Metody dystrybucjiZwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory flash player.
ZniszczenieŚledzenie przeglądania Internetu (potencjalne problemy prywatności), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowywania do podejrzanych witryn.
Usuwanie

Aby usunąć możliwe infekcje malware, przeskanuj komputer profesjonalnym oprogramowaniem antywirusowym. Nasi analitycy bezpieczeństwa zalecają korzystanie z Combo Cleaner.
▼ Pobierz Combo Cleaner
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.

Chociaż hp.mysearch.com nie jest potwierdzona jako złośliwa, aplikacje porywające przeglądarki zwykle promują fałszywe wyszukiwarki (na przykład 12startpage.com, ewoss.com, foxsearch.me, itp.). Każda z nich twierdzi, że poprawia przeglądanie stron internetowych generując ulepszone wyniki wyszukiwania i udostępniając inne użyteczne funkcje (np. prognozę pogody, skróty do popularnych stron, kursy wymiany walut itd.). Jednak obietnice te są jedynie próbą stworzenia wrażenia bycia uzasadnionymi i użytecznymi. Prawdziwym i jedynym celem każdej fałszywej wyszukiwarki jest generowanie przychodów dla programistów. Dlatego te strony zazwyczaj nie zapewniają niczego, ale powodują niechciane przekierowania i zapisują informacje. Mogą również generować fałszywe wyniki wyszukiwania i/lub natrętne reklamy, które prowadzą do złośliwych stron internetowych. W niektórych przypadkach reklamy są zaprojektowane do uruchamiania skryptów, które potajemnie pobierają i instalują malware. Istnieje tym samym ryzyko, że korzystanie fałszywej wyszukiwarki internetowej doprowadzi do infekcji komputerowych wysokiego ryzyka.

W jaki sposób zainstalowano hp.mysearch.com na moim komputerze?

Jak wspomniano powyżej, hp.mysearch.com jest promowany przez porywacze przeglądarki. Te PUP są zazwyczaj dystrybuowane za pomocą natrętnych reklam i/lub zwodniczej metody marketingowej zwanej "sprzedażą wiązaną". Tym samym, ze względu na brak wiedzy i nieostrożne zachowanie użytkowników, PUP często infiltrują system bez pozwolenia. "Sprzedaż wiązana" to ukryta instalacja aplikacji firm trzecich wraz z regularnymi. Problem polega na tym, że programiści nie są wystarczająco uczciwi, aby prawidłowo ujawnić tę instalację - celowo ukrywają "dołączone" aplikacje za "Niestandardowymi"/"Zaawansowanymi' ustawieniami lub innymi sekcjami procesów pobierania/instalacji. Zdecydowana większość użytkowników nieostrożnie przyspiesza te procedury i pomija większość ich kroków. Ponadto, użytkownicy bardzo często klikają różne reklamy, nie myśląc o możliwych konsekwencjach. Takie nieostrożne zachowanie często prowadzi do nieumyślnej instalacji potencjalnie niechcianych programów.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Aby temu zapobiec, użytkownicy muszą najpierw zdać sobie sprawę, że kluczem do bezpieczeństwa komputera jest ostrożność. Dlatego należy uważnie śledzić przeglądanie Internetu i ustawienia pobierania/instalowania oprogramowania. Pamiętaj, że oszuści inwestują wiele zasobów w projektowanie natrętnych reklam. Dlatego większość z nich wygląda zupełnie poprawnie. Jednak te reklamy są łatwe do odróżnienia, ponieważ większość z nich prowadzi do stron z ankietami, randkami dla dorosłych, hazardem i innych złośliwych stron internetowych. Zwodnicze reklamy są zwykle generowane przez programy PUP typu adware. W związku z tym użytkownicy, którzy je napotkają, powinni natychmiast wyeliminować wszystkie podejrzane aplikacje/dodatki do przeglądarki. Bardzo ważne jest również uważne obserwowanie każdego etapu procesu pobierania/instalacji i odrzucenie wszystkich dodatkowych programów. Ponadto użytkownicy powinni unikać korzystania z zewnętrznych programów pobierania/instalacji, ponieważ oszuści zarabiają na nich, dystrybuując zwodnicze oprogramowanie (metoda "sprzedaży wiązanej").

Zrzut ekranu strony promującej fałszywe rozszerzenie (Screen Dream), promujące witrynę hp.mysearch.com:

hp.mysearch.com promoting rogue extension

Natychmiastowe automatyczne usunięcie malware: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Combo Cleaner to profesjonalne narzędzie do automatycznego usuwania malware, które jest zalecane do pozbycia się złośliwego oprogramowania. Pobierz je, klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Combo Cleaner Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie porywacza przeglądarki hp.mysearch.com:

Użytkownicy Windows 10:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy macOS (OSX):

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

hp.mysearch.com browser hijacker uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów: spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane aplikacje, wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianych programów, które powodują przekierowania do hp.mysearch.com, przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie porywacza przeglądarki hp.mysearch.com z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć porywaczy przeglądarki:

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing hp.mysearch.com related Internet Explorer extensions

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij "Usuń".

Zmiana twojej strony domowej:

Removing hp.mysearch.com from Internet Explorer homepage

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer) i wybierz "Opcje internetowe". W otwartym oknie usuń hxxp://hp.mysearch.com i wprowadź preferowaną domenę, która otworzy się przy każdym uruchomieniu Internet Explorer.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing hp.mysearch.com from Internet Explorer default search engine

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". W otwartym oknie wybierz "Dostawców wyszukiwania," ustaw "Google", "Bing" lub inną preferowaną wyszukiwarkę jako domyślną, a następnie usuń "hp.mysearch".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem hp.mysearch.com (porywacz przeglądarki), możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing hp.mysearch.com related Google Chrome extensions

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome), wybierz "Narzędzia" i kliknij na "Rozszerzenia". Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki (na przykład "MySearch DS 3", "Screen Dream"), wybierz te wpisy i kliknij ikonę kosza.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing hp.mysearch.com from Google Chrome homepage

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome), wybierz „Ustawienia". W sekcji "Na starcie", poniżej opcji „Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron", poszukaj URL porywacza przeglądarki (hxxp://www.hp.mysearch.com). Jeśli jest dostępny, kliknij ikonę trzech poziomych kropek i wybierz „Usuń".

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing hp.mysearch.com from Google Chrome default search engine

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome) i wybierz "Ustawienia". W sekcji "Szukaj" kliknij "Zarządzaj wyszukiwarkami...", na otwartej liście poszukaj "hp.mysearch.com" a po zlokalizowaniu kliknij trzy poziome kropki obok tego URL i wybierz „Usuń z listy".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem hp.mysearch.com (porywacz przeglądarki), przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing hp.mysearch.com related Mozilla Firefox extensions

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz "Dodatki". Kliknij na "Rozszerzenia" oraz usuń wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing hp.mysearch.com from Mozilla Firefox homepage

Aby zresetować swoją stronę domową kliknij przycisk menu Firefox firefox menu icon , a następnie wybierz "Opcje". W otwartym oknie usuń hxxp://hp.mysearch.com i wprowadź swoją preferowaną domenę, która otworzy się przy każdym uruchomieniu Mozilla Firefox.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing hp.mysearch.com from Mozilla Firefox default search engine

W pasku adresu URL, wpisz about: config i naciśnij Enter.
Kliknij "Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania na górze wpisz: "hp.mysearch.com"
Kliknij prawym przyciskiem myszy znalezione preferencje i wybierz opcję "Reset", aby przywrócić ustawienia domyślne.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem hp.mysearch.com (porywacz przeglądarki), mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem hp.mysearch.com (porywacz przeglądarki), przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia hp.mysearch.com (porywacz przeglądarki) ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat hp.mysearch.com (porywacz przeglądarki) lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/12032-hp-mysearch-com-redirect

▼ Pokaż dyskusję

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

O nas

PCrisk

PCrisk to portal bezpieczeństwa cybernetycznego, informujący internautów o najnowszych zagrożeniach cyfrowych. Nasze artykuły są tworzone przez ekspertów ds. bezpieczeństwa i profesjonalnych badaczy złośliwego oprogramowania. Przeczytaj więcej o nas.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
hp.mysearch.com (porywacz przeglądarki) kod QR
Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania hp.mysearch.com (porywacz przeglądarki) na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Usuń infekcje malware na Windows już dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ
Pobierz Combo Cleaner

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Combo Cleaner:
Ocena redaktoraZnakomita!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.