FacebookTwitterLinkedIn

Przekierowanie foxsearch.me

Znany również jako: foxsearch.me (porywacz przeglądarki)
Poziom zniszczenia: Średni

Jak wyeliminować przekierowania przeglądarki do foxsearch.me?

Czym jest foxsearch.me?

foxsearch.me to kolejna fałszywa wyszukiwarka, która fałszywie obiecuje poprawianie przeglądania Internetu przez użytkowników, generując lepsze wyniki. Oceniając po samym wyglądzie, foxsearch.me może wyglądać podobnie do Google, Bing, Yahoo i innych legalnych wyszukiwarek. Dlatego wielu użytkowników uważa, że ta strona jest również uzasadniona i użyteczna, jednak programiści promują foxsearch.me, wykorzystując porywające przeglądarki instalatory, które modyfikują ustawienia przeglądarki internetowej bez zgody użytkowników. Ponadto ta strona nieustannie zapisuje różne informacje (głównie dotyczące nawyków przeglądania Internetu).

foxsearch.me browser hijacker

Badania pokazują, że fałszywe konfiguratory obierają za cel Internet Explorer, Google Chrome i Mozilla Firefox. Natychmiast po infiltracji przypisują one domyślne ustawienia strony domowej, adresu URL nowej karty i wyszukiwarki do foxsearch.me. Dodatkowo dodają ten adres URL jako rozszerzenie do każdego skrótu docelowego przeglądarki. Od tego momentu użytkownicy nieustannie napotykają niechciane przekierowania do foxsearch.me, gdy przeszukują sieć za pośrednictwem paska adresu URL lub po prostu otwierają nowe okno przeglądarki/nową kartę przeglądarki. Przekierowania te znacznie utrudniają przeglądanie Internetu, a użytkownicy nie mogą przywrócić wspomnianych zmian – instalatory potajemnie instalują szereg „obiektów pomocniczych" (potencjalnie niechcianych programów [PUP] i/lub rozszerzeń przeglądarki) zaprojektowanych w celu ponownego przypisywania ustawień przeglądarki podczas prób ich zmiany. Dlatego przywrócenie przeglądarek do ich poprzednich stanów staje się niemożliwe. Jak wspomniano powyżej, foxsearch.me (i "obiekty pomocnicze") stale zapisują różne informacje, które prawdopodobnie zawierają dane osobowe. Informacje te są udostępniane stronom trzecim (potencjalnie cyberprzestępcom). Dlatego śledzenie danych może prowadzić do poważnych problemów związanych z prywatnością. Zauważ, że niektóre "obiekty pomocnicze" szyfrują ukryte dane lub uruchamiają inne niechciane procesy w tle. Przez pomyłkowe wykorzystywanie zasobów te fałszywe programy i rozszerzenia znacznie zmniejszają wydajność systemu. Jeśli napotkasz przekierowania do foxsearch.me, odinstaluj wszystkie podejrzane aplikacje i wtyczki przeglądarki. Nigdy nie wracaj do tej witryny.

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwafoxsearch.me (porywacz przeglądarki)
Typ zagrożeniaPorywacz przeglądarki, przekierowanie, porywacz wyszukiwania, pasek narzędzi, niechciana nowa zakładka
ObjawyZmienione ustawienia przeglądarki (przeglądarek) internetowej (strony domowej, domyślnej wyszukiwarki, ustawień nowej karty). Użytkownicy są zmuszeni do odwiedzania witryny porywacza i przeszukiwania Internetu przy użyciu ich wyszukiwarek.
Metody dystrybucjiZwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory flash player.
ZniszczenieŚledzenie przeglądania Internetu (potencjalne problemy prywatności), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowywania do podejrzanych witryn.
Usuwanie

Aby usunąć możliwe infekcje malware, przeskanuj komputer profesjonalnym oprogramowaniem antywirusowym. Nasi analitycy bezpieczeństwa zalecają korzystanie z Combo Cleaner.
▼ Pobierz Combo Cleaner
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.

Internet jest pełen fałszywych wyszukiwarek podobnych do foxsearch.me. Lista przykładów obejmuje (ale nie ogranicza się do) citypage.today, searchnewworld.com, bettersearch.co i redisearch.com. Podobnie jak w przypadku foxsearch.me, strony te oferują ulepszone wyniki wyszukiwania, a w niektórych przypadkach inne „przydatne funkcje" (np. prognozę pogody, kursy wymiany walut, skróty do popularnych stron internetowych itp.). Jednak fałszywe wyszukiwarki są zaprojektowane wyłącznie do generowania przychodów dla programistów. Obietnice ulepszenia przeglądania stron internetowych są jedynie próbą sprawienia wrażenia bycia uzasadnionymi. Zamiast dostarczania obiecanych funkcji, powodują one niechciane przekierowania i zbierają różne informacje. Należy pamiętać, że niektóre fałszywe wyszukiwarki generują fałszywe wyniki i/lub uciążliwe reklamy (takie jak kuponowe, banerowe itp.). Badania pokazują, że te generowane wyniki i reklamy zwykle prowadzą do podejrzanych stron internetowych. Istnieje również duże prawdopodobieństwo, że reklamy uruchamiają skrypty pobierające i instalujące złośliwe oprogramowanie. Dlatego korzystanie z fałszywych wyszukiwarek internetowych jest bardzo ryzykowne.

Jak zainstalowałem foxsearch.me na moim komputerze?

Jak wspomniano powyżej, przestępcy promują foxsearch.me za pomocą nieuczciwych metod pobierania/instalowania. Ta oszukańcza metoda marketingowa nazywa się "sprzedażą wiązaną". Programiści wiedzą, że wielu użytkowników spieszy się z procesami pobierania/instalacji i pomija ich kroki. Dlatego ukrywają wszystkie szczegóły modyfikacji przeglądarki w "Niestandardowych"/"Zaawansowanych" opcjach (lub innych sekcjach) procesów pobierania/instalacji. Nie ujawniają w odpowiedni sposób tych informacji. Pomijając kroki związane z pobieraniem/instalacją użytkownicy niechcący przyznają konfiguratorom uprawnienia do modyfikowania różnych opcji, narażają systemy na ryzyko różnych infekcji i naruszają ich prywatność.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Należy pamiętać, że potencjalnie niechciane programy są dystrybuowane za pomocą metody "sprzedaży wiązanej" i wyżej wymienionych natrętnych reklam. Dlatego też należy zachować ostrożność podczas pobierania/instalowania oprogramowania i ogólnie przeglądania Internetu. Dokładnie przeanalizuj każdy etap pobierania instalacji (w szczególności "Niestandardowe"/"Zaawansowane" ustawienia), odrzuć oferty pobrania/zainstalowania dodatkowych aplikacji i zrezygnuj z już uwzględnionych. Przestępcy zarabiają na narzędziach pobierania/instalatorach stron trzecich, promując wątpliwe aplikacje (metodą "sprzedaży wiązanej"). Dlatego radzimy unikać korzystania z takich narzędzi. Ponadto natrętne reklamy zazwyczaj wyglądają na uzasadnione, jednak powodują przekierowania do stron z grami hazardowymi, randkami dla dorosłych, pornografią i innych podejrzanych stron. Większość jest dostarczana przez programy typu adware. Jeśli napotykasz takie przekierowania, natychmiast usuń wszystkie podejrzane aplikacje i wtyczki przeglądarki.

Natychmiastowe automatyczne usunięcie malware: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Combo Cleaner to profesjonalne narzędzie do automatycznego usuwania malware, które jest zalecane do pozbycia się złośliwego oprogramowania. Pobierz je, klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Combo Cleaner Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie przekierowania foxsearch.me:

Użytkownicy Windows 10:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy macOS (OSX):

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

foxsearch.me browser hijacker uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów: spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane aplikacje, wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianych programów, które powodują przekierowania do foxsearch.me, przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie strony domowej i domyślnej wyszukiwarki foxsearch.me z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć porywaczy przeglądarki:

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Usuwanie dodatków powiązanych z foxsearch.me z Internet Explorer:

Removing foxsearch.me related Internet Explorer extensions

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij "Usuń".

Naprawa skrótu docelowego Internet Explorer:

Removing foxsearch.me from Internet Explorer shortcut target step 1

Ten porywacz przeglądarki zmienia pole „docelowe" skrótu Internet Explorer. Aby rozwiązać ten problem, znajdź skrót na pulpicie, a następnie kliknij go prawym przyciskiem myszy. W otwartym menu wybierz "Właściwości". W otwartym oknie zlokalizuj i wyeliminuj tekst pola docelowego (hxxp://www.foxsearch.me/...), który jest wprowadzony po "C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe".

Removing foxsearch.me from Internet Explorer shortcut target step 2

Zmiana twojej strony domowej:

Removing foxsearch.me from Internet Explorer homepage

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer) i wybierz "Opcje internetowe". W otwartym oknie usuń hxxp://www.foxsearch.me i wprowadź preferowaną domenę, która otworzy się przy każdym uruchomieniu Internet Explorer.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing foxsearch.me from Internet Explorer default search engine

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". W otwartym oknie wybierz "Dostawców wyszukiwania," ustaw "Google", "Bing" lub inną preferowaną wyszukiwarkę jako domyślną, a następnie usuń "foxsearch".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem foxsearch.me (porywacz przeglądarki), możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Usuwanie rozszerzeń powiązanych z foxsearch.me z Google Chrome:

Removing foxsearch.me related Google Chrome extensions

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome), wybierz "Narzędzia" i kliknij na "Rozszerzenia". Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki, wybierz te wpisy i kliknij ikonę kosza.

Naprawa skrótu docelowego Google Chrome:

Removing foxsearch.me from Google Chrome shortcut target step 1

Ten porywacz przeglądarki modyfikuje pole „docelowe" skrótu Google Chrome. Aby rozwiązać ten problem, znajdź skrót na pulpicie, a następnie kliknij go prawym przyciskiem myszy. W otwartym menu wybierz "Właściwości". W otwartym oknie odszukaj pole docelowe i wyeliminuj cały tekst (hxxp://www.foxsearch.me/...), który jest wprowadzony po "C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe"

Removing foxsearch.me from Google Chrome shortcut target step 2

Zmiana twojej strony domowej:

Removing foxsearch.me from Google Chrome homepage

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome), wybierz „Ustawienia". W sekcji "Na starcie", poniżej opcji „Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron", poszukaj URL porywacza przeglądarki (hxxp://www.foxsearch.me) Jeśli jest dostępny, kliknij ikonę trzech poziomych kropek i wybierz „Usuń".

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing foxsearch.me from Google Chrome default search engine

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome) i wybierz "Ustawienia". W sekcji "Szukaj" kliknij "Zarządzaj wyszukiwarkami...", na otwartej liście poszukaj "Fox", a po zlokalizowaniu kliknij trzy poziome kropki obok tego URL i wybierz „Usuń z listy".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem foxsearch.me (porywacz przeglądarki), przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Usuwanie dodatków powiązanych z foxsearch.me z Mozilla Firefox:

Removing foxsearch.me related Mozilla Firefox extensions

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz "Dodatki". Kliknij na "Rozszerzenia" oraz usuń wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki.

Naprawa skrótu docelowego Mozilla Firefox:

Removing foxsearch.me from Mozilla Firefox shortcut target step 1

Ten porywacz przeglądarki zmienia pole „docelowe" skrótu Mozilla Firefox. Aby rozwiązać ten problem, znajdź skrót na pulpicie, a następnie go kliknij prawym przyciskiem myszy. W otwartym menu wybierz "Właściwości". W otwartym oknie odszukaj pole docelowe i wyeliminuj cały tekst (hxxp://www.foxsearch.me/...), który został wprowadzony po "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe"

Removing foxsearch.me from Mozilla Firefox shortcut target step 2

Zmiana twojej strony domowej:

Removing foxsearch.me from Mozilla Firefox homepage

Aby zresetować swoją stronę domową kliknij przycisk menu Firefox firefox menu icon , a następnie wybierz "Opcje". W otwartym oknie usuń hxxp://www.foxsearch.me i wprowadź swoją preferowaną domenę, która otworzy się przy każdym uruchomieniu Mozilla Firefox.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing foxsearch.me from Mozilla Firefox default search engine

W pasku adresu URL, wpisz about: config i naciśnij Enter.
Kliknij "Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania na górze wpisz: "foxsearch.me"Kliknij prawym przyciskiem myszy znalezione preferencje i wybierz opcję "Reset", aby przywrócić ustawienia domyślne.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem foxsearch.me (porywacz przeglądarki), mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem foxsearch.me (porywacz przeglądarki), przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia foxsearch.me (porywacz przeglądarki) ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat foxsearch.me (porywacz przeglądarki) lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/11950-foxsearch-me-redirect

▼ Pokaż dyskusję

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

O nas

PCrisk to portal bezpieczeństwa cybernetycznego, informujący internautów o najnowszych zagrożeniach cyfrowych. Nasze artykuły są tworzone przez ekspertów ds. bezpieczeństwa i profesjonalnych badaczy złośliwego oprogramowania. Przeczytaj więcej o nas.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
foxsearch.me (porywacz przeglądarki) kod QR
Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania foxsearch.me (porywacz przeglądarki) na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Usuń infekcje malware na Windows już dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ
Pobierz Combo Cleaner

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Combo Cleaner:
Ocena redaktoraZnakomita!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.