FacebookTwitterLinkedIn

Reklamy Middle Rush

Znany również jako: Middle Rush (adware)
Typ: Adware
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania Middle Rush

Czym jest Middle Rush?

Middle Rush to zwodnicza aplikacja stworzona przez SuperWeb LLC. Według twórców, znacznie poprawia ona doświadczenie przeglądania Internetu przez użytkowników, dostarczając kupony, powiadomienia o najlepszych ofertach/zniżkach dostępnych w różnych sklepach internetowych, jak również umożliwia takie funkcje, jak porównywanie ofert - "Jesteśmy pasjonatami poprawy sieci poprzez zapewnienie najlepszych narzędzi w celu zwiększenia doświadczenie przeglądania, od przeszukiwania sieci w celu porównania ofert online, aby znaleźć najlepsze ceny. Połączyliśmy wszystkie nasze wspaniałe pomysły w język pakietu produktów Middle Rush, bezpłatny zestaw narzędzi, które pracują, aby uczynić twoje przeglądanie Internetu... lepszym!". Te fałszywe obietnice często nakłaniają użytkowników do myślenia, że Middle Rush to całkowicie legalny program. Jednak użytkownicy muszą być informowani, że ta aplikacja jest dystrybuowana w pakiecie wraz z innym oprogramowaniem, więc instaluje się bez zgody użytkowników. Dodatkowo, Middle Rush gromadzi dane związane z przeglądaniem Internetu i dostarcza inwazyjne reklamy online.

Middle Rush adware

Middle Rush jest opracowana, aby zbierać adresy IP, unikalne numery identyfikatorów, adresy URL odwiedzanych stron, przeglądane strony oraz inne podobne informacje. Bardzo ważne jest, aby wiedzieć, że niektóre z tych danych mogą zawierać dane osobowe. Po zebraniu informacji, SuperWeb LLC udostępnia je stronom trzecim, które często nadużywają ich w różny sposób z zamiarem uzyskania przychodów. Takie zachowanie może doprowadzić do poważnych problemów prywatności, a nawet kradzieży tożsamości. Rodzaje reklam generowanych przez Middle Rush to banerowe, pop-up, śródtekstowe, przejściowe, całostronicowe, kuponowe i wyszukiwania. Większość z tych reklam przekierowuje użytkowników do różnych stron e-commerce. Jednak niektóre z nich przekierowują do stron złośliwych. W związku z tym istnieje prawdopodobieństwo, że kliknięcie na jedną z nich spowoduje infekcje adware lub malware wysokiego ryzyka. Ponadto, reklamy te są wyświetlane za pośrednictwem wirtualnej warstwy, która pozwala na umieszczenie zawartości graficznej strony trzeciej na każdej stronie odwiedzanej przez użytkownika. Ty samym poprzez ukrywanie treści, reklamy te znacznie zmniejszają aktywność przeglądania Internetu przez użytkowników. Z tych powodów zaleca się odinstalowanie adware Middle Rush jak najszybciej.

Oświadczenie Polityki prywatności Middle Rush w zakresie gromadzenia danych:

Udostępniamy lub sprzedajemy twoje niepubliczne dane osobowe niepowiązanym stronom trzecim, gdy uważamy, że robienie tego jest dozwolone przez ciebie lub upoważnione przez niniejszą Politykę prywatności. Ponadto, firma może udostępnić dane osobowe naszym firmom nadrzędnym, zależnym lub powiązanym bez ograniczeń.

Twórcy Middle Rush wydali kilkaset potencjalnie niechcianych programów, które są całkowicie identyczne. Przykłady obejmują Discovery App, Enter Voyage, Oasis Space i Astro Find. Wszystkie te aplikacje oferują te same funkcje. Jednak ani Middle Rush, ani jakiekolwiek inne oprogramowanie opracowane przez SuperWeb LLC, nie zapewnia faktycznie obiecanych funkcjonalności. Ta firma ma na celu generowanie jak największych przychodów, jak to możliwe. W związku z tym wydaje produkty, które nie robią nic oprócz generowania natrętnych reklam w Internecie i gromadzenia danych osobowych. Użytkownicy nie otrzymują zupełnie żadnej rzeczywistej wartości.

Jak zainstalowałem Middle Rush na moim komputerze?

SuperWeb LLC dystrybuuje Middle Rush za pomocą zwodniczej metody marketingu oprogramowania o nazwie "sprzedaż wiązana" - potajemnej instalacji potencjalnie niechcianych programów wraz z regularnymi. Wyniki badań pokazują, że najprawdopodobniej instalacja PUP jest ukryta. Deweloperzy wiedzą, że większość użytkowników pośpiesza procesy pobierania i instalacji, więc ukrywają fałszywe aplikacje we "Własnych" lub "Zaawansowanych" ustawieniach. Użytkownicy, którzy pomijają tę sekcję, często niechętnie instalują fałszywe aplikacje, podobne do Middle Rush.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niepożądanych aplikacji?

W celu zapobiegnięcia instalacji programów typu adware, użytkownicy muszą być bardzo uważni podczas obu procesów pobierania i instalacji. Muszą dokładnie analizować oba te procesy za pomocą "Niestandardowych" lub "Zaawansowanych" ustawień. Należy pamiętać, że najprawdopodobniej dołączone oprogramowanie jest fałszywe. Z tego powodu zawsze należy je odrzucić.

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Middle Rush (adware): Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Combo Cleaner to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Middle Rush (adware). Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Combo Cleaner Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie adware Middle Rush:

Użytkownicy Windows 10:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy macOS (OSX):

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

Middle Rush adware uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów spójrz na "Middle Rush", wybierz ten wpis i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianego programu (który powoduje reklamy Middle Rush), przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie adware Middle Rush z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący jak usunąć potencjalnie niechciane dodatki przeglądarki:

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing Middle Rush ads from Internet Explorer step 1

Kliknij na ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". Spójrz na "Middle Rush", wybierz ten wpis i kliknij "Usuń".

Removing Middle Rush ads from Internet Explorer step 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem middle rush (adware), możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing Middle Rush  ads from Google Chrome step 1

Kliknij na ikonę menu Chrome Google Chrome options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome), wybierz "Narzędzia" i kliknij na "Rozszerzenia". Zlokalizuj "Middle Rush", wybierz ten wpis i kliknij ikonę kosza.

Removing Middle Rush ads from Google Chrome step 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem middle rush (adware), przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing Middle Rush ads from Mozilla Firefox step 1

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego) i wybierz "Dodatki". Kliknij na "Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń "Middle Rush".

Removing Middle Rush ads from Mozilla Firefox step 2

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem middle rush (adware), mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Usuwanie adware z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Usuwanie adware z Safari - 2

W otwartym oknie kliknij rozszerzenia, zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia, wybierz je i kliknij Odinstaluj.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Usuwanie adware z Safari - 3

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Usuwanie adware z Safari - 4

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie oprogramowania reklamowego z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszystkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i kliknij "Usuń" pod ich nazwami.

Usuwanie oprogramowania reklamowego z Microsoft Edge krok 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem aktualizacji modułu Microsoft Edge przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge.

Podsumowanie:

Podsumowanie program adwareNajpopularniejsze adware i potencjalnie niechciane aplikacje infiltrują przeglądarki internetowe użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Zauważ, że najbezpieczniejszym źródłem pobierania freeware są strony internetowe jego twórców. Aby uniknąć instalacji adware bądź bardzo uważny podczas pobierania i instalowania bezpłatnego oprogramowania. Podczas instalacji już pobranego freeware, wybierz Własne lub Zaawansowane opcje instalacji - ten krok pokaże wszystkie potencjalnie niepożądane aplikacje, które są instalowane wraz z wybranym bezpłatnym programem.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia adware middle rush (adware) ze swojego komputera, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat middle rush (adware) lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/9534-ads-by-middle-rush

Kliknij, aby opublikować komentarz

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Middle Rush (adware) kod QR
Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Middle Rush (adware) na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Middle Rush (adware) dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Combo Cleaner

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Combo Cleaner:
Ocena redaktoraWybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny.