FacebookTwitterLinkedIn

Reklamy BestSaveForYou

Znany również jako: BestSaveForYou (adware)
Typ: Adware
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania BestSaveForYou

Czym jest BestSaveForYou?

BestSaveForYou to potencjalnie niechciane rozszerzenie przeglądarki, obiecujące pomóc użytkownikom zaoszczędzić czas i pieniądze podczas zakupów w Internecie. - "Nie trać czasu na przeglądanie wszystkich stron zakupów online, aby uzyskać najświeższe informacje o najgorętszych ofertach. Teraz możesz po prostu usiąść wygodnie w fotelu i pozwolić dodatkowi BestSaveForYou wykonać to za ciebie. Jest on magiczny". Takie obietnice często nakłaniają użytkowników do myślenia, że aplikacje takie jak BestSaveForYou są uzasadnione i poręczne, jednak prawda jest taka, że to rozszerzenie jest w rzeczywistości skategoryzowane jako adware. Po tym, jak BestSaveForYou skutecznie zinfiltruje Internet Explorer, Google Chrome i Mozilla Firefox, zaczyna dostarczanie natarczywych reklam online i zbieranie informacji na temat nawyków przeglądania Internetu przez użytkowników.

BestSaveForYou adware

Ten fałszywy dodatek wyświetla różne typy natrętnych reklam w Internecie, w tym kuponowe, pop-up i wyszukiwania, jak również fałszywe wiadomości o aktualizacji oprogramowania. Aby to osiągnąć, twórcy BestSaveForYou wykorzystują wirtualną warstwę, która umożliwia umieszczenie treści graficznej na odwiedzanych przez użytkowników stronach. Wyświetlane reklamy nie tylko zmniejszają doświadczenie przeglądania podstawowej treści, ale także mogą przekierować do nieuczciwych stron zawierających zainfekowane treści. Dlatego kliknięcie ich może prowadzić do dalszych infekcji komputerowych. Użytkownicy powinni być poinformowani, że BestSaveForYou zbiera także różnorodne informacje, które mogą zawierać dane osobowe. Ta wtyczka nieustannie monitoruje aktywność przeglądania Internetu i zbiera dane, takie jak adresy IP (używane do określenia położenia geograficznego), odwiedzane strony internetowe, przeglądane strony, wprowadzone zapytania itp. Pamiętaj, że zebrane informacje są później udostępniane stronom trzecim, a zatem mogą być nadużywane w celu osiągnięcia przychodów, które mogą łatwo spowodować różne problemy prywatności. Z tego powodu zaleca się wyeliminować to zagrożenie jak najszybciej.

Zauważ, że BestSaveForYou jest daleka od bycia jedyną aplikacją, która oferuje takie funkcje. Istnieją setki innych aplikacji typu adware, które również obiecują zaoszczędzić czas i pieniądze użytkowników podczas zakupów online, na przykład DownSave, SmartSaver, AllCheapPrice, Shopper For Torch. Obietnice dostarczenia przydatnych funkcjonalności są jedynie próbą sprawienia wrażenia, że aplikacja jest zgodna z prawem i poręczna. Prawda jest taka, że ​​ani BestSaveForYou, ani żadna inna aplikacja typu adware rzeczywiście zapewnia użytkownikom znacznej wartości. Aplikacje takie jak BestSaveForYou są przeznaczone do generowania dochodu przez wyświetlanie reklam i zbieranie danych osobowych, a więc są one całkowicie bezużyteczne dla deweloperów.

Jak zainstalowałem BestSaveForYou na swoim komputerze?

Twórcy tego PUP zatrudniają zwodniczą metodę marketingu oprogramowania o nazwie "sprzedaż wiązana" jako sposób zainstalowania BestSaveForYou bez pytania o zgodę użytkownika. Sprzedaż wiązana jest potajemną instalacją dodatkowych programów wraz z wybranymi przez użytkowników. Ze względu na fakt, że większość użytkowników nie wyraża ostrożności podczas pobierania i instalowania oprogramowania, sprzedaż wiązana jest niezwykle skuteczna. Deweloperzy są świadomi, że użytkownicy najczęściej spieszą się podczas procesów pobierania i instalacji i pomijają większość z tych kroków. W związku z tym celowo ukrywają instalację fałszywych aplikacji w ramach "Niestandardowych" lub "Zaawansowanych" ustawień. Nie wiedząc tego, użytkownicy nieostrożnie spieszą się podczas procesów pobierania i instalacji, narażając system na ryzyko zainfekowania i niechętnie instalują nieuczciwe aplikacje, takie jak BestSaveForYou.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niepożądanych aplikacji?

Zawsze należy zwracać szczególną uwagę podczas pobierania i instalowania oprogramowania. Oba te procesy muszą być ściśle przestrzegane, a wszystkie oferty pobrania/zainstalowania dodatkowych programów muszą być odrzucone. Ponadto, należy zawsze używać "Własnych" albo "Zaawansowanych" ustawień, ponieważ fałszywe aplikacje są najczęściej ukryte. Tym samym pomijając te kroki nie będziesz w stanie ani ich zobaczyć, ani anulować.

Natrętne reklamy online generowane przez adware BestSaveForYou (oznaczone jako 'Ads by BestSaveForYou'):

BestSaveForYou adware generating Internet search ads BestSaveForYou adware delivering pop-up ads BestSaveForYou displayig false software update messages

Natychmiastowe automatyczne usunięcie malware: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Combo Cleaner to profesjonalne narzędzie do automatycznego usuwania malware, które jest zalecane do pozbycia się złośliwego oprogramowania. Pobierz je, klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Combo Cleaner Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie adware BestSaveForYou:

Użytkownicy Windows 10:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy macOS (OSX):

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

BestSaveForYou adware uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów spójrz na "BeosTSaVeFoRYYoouo", wybierz ten wpis i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianego programu (który powoduje reklamy BestSaveForYou), przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie adware BestSaveForYou z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący jak usunąć potencjalnie niechciane dodatki przeglądarki:

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing BestSaveForYou ads from Internet Explorer step 1

Kliknij na ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". Spójrz na "BeosTSaVeFoRYYoouo" i "PriceELeesaS", wybierz te wpisy i kliknij "Usuń".

Removing BestSaveForYou ads from Internet Explorer step 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem bestsaveforyou (adware), możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing BestSaveForYou  ads from Google Chrome step 1

Kliknij na ikonę menu Chrome Google Chrome options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome), wybierz "Narzędzia" i kliknij na "Rozszerzenia". Zlokalizuj "BestSaveForYou" i "PriceELeesaS", wybierz te wpisy i kliknij ikonę kosza.

Removing BestSaveForYou ads from Google Chrome step 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem bestsaveforyou (adware), przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing BestSaveForYou ads from Mozilla Firefox step 1

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego) i wybierz "Dodatki". Kliknij na "Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń "BBestSSaveFOrYou 2.3" i "PriceELeesaS".

Removing BestSaveForYou ads from Mozilla Firefox step 2

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem bestsaveforyou (adware), mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Usuwanie adware z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Usuwanie adware z Safari - 2

W otwartym oknie kliknij rozszerzenia, zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia, wybierz je i kliknij Odinstaluj.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Usuwanie adware z Safari - 3

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Usuwanie adware z Safari - 4

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie oprogramowania reklamowego z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszystkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i kliknij "Usuń" pod ich nazwami.

Usuwanie oprogramowania reklamowego z Microsoft Edge krok 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem aktualizacji modułu Microsoft Edge przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge.

Podsumowanie:

Podsumowanie program adwareNajpopularniejsze adware i potencjalnie niechciane aplikacje infiltrują przeglądarki internetowe użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Zauważ, że najbezpieczniejszym źródłem pobierania freeware są strony internetowe jego twórców. Aby uniknąć instalacji adware bądź bardzo uważny podczas pobierania i instalowania bezpłatnego oprogramowania. Podczas instalacji już pobranego freeware, wybierz Własne lub Zaawansowane opcje instalacji - ten krok pokaże wszystkie potencjalnie niepożądane aplikacje, które są instalowane wraz z wybranym bezpłatnym programem.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia adware bestsaveforyou (adware) ze swojego komputera, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat bestsaveforyou (adware) lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/9273-ads-by-bestsaveforyou

▼ Pokaż dyskusję

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

O nas

PCrisk to portal bezpieczeństwa cybernetycznego, informujący internautów o najnowszych zagrożeniach cyfrowych. Nasze artykuły są tworzone przez ekspertów ds. bezpieczeństwa i profesjonalnych badaczy złośliwego oprogramowania. Przeczytaj więcej o nas.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
BestSaveForYou (adware) kod QR
Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania BestSaveForYou (adware) na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Usuń infekcje malware na Windows już dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ
Pobierz Combo Cleaner

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Combo Cleaner:
Ocena redaktoraZnakomita!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.