FacebookTwitterLinkedIn

AntiVirus Pro 2017

Znany również jako: AntiVirus Pro 2017 oszustwo
Poziom zniszczenia: Wysoki

Instrukcje usuwania AntiVirus Pro 2017

Czym jest AntiVirus Pro 2017?

AntiVirus Pro 2017 to fałszywe oprogramowanie antywirusowe, stworzone przez cyberprzestępców z intencją oszukania użytkownika do kupienia pełnej wersji. Ta zwodnicza aplikacja potajemnie instaluje się w systemie poprzez Trojany, fałszywe pobrania i złośliwe strony internetowe. Po infiltracji, AntiVirus Pro 2017 natychmiast zgłasza użytkownikowi, że system jest zainfekowany przez różne wirusowe infekcje wysokiego ryzyka. Następnie rozpoczyna wyświetlanie ostrzegawczych wiadomości, które twierdzą, że komputer jest zagrożony oraz użytkownikowi zdecydowanie zaleca się zaktualizowanie tego fałszywego oprogramowania antywirusowego do pełnej wersji, dzięki czemu będzie mógł wyeliminować te zagrożenia. Jednak, oprogramowanie to jest tak naprawdę oszustwem – imituje ono wykrywanie infekcji komputerowych, które w ogóle nie istnieją, a ponadto kupowanie pełnej wersji jest równoznaczne do wysyłania pieniędzy cyberprzestępcom.

Twórcy tej złośliwej aplikacji mają na celu przestraszenie użytkownika, że jego komputer jest zagrożony różnymi problemami bezpieczeństwa. Ich celem jest oszukanie niczego nie podejrzewających użytkowników do zakupienia klucza licencyjnego w celu wymaganej aktywacji AntiVirus Pro 2017. Jeżeli zauważyłeś, że program jest wykonuje skan systemu, twój komputer został zainfekowany fałszywym oprogramowaniem antywirusowym. Nigdy nie powinieneś płacić za pełną wersję AntiVirus Pro 2017 oraz wyeliminować tę fałszywą aplikację tak szybko, jak to możliwe.

AntiVirus Pro 2017 fake antivirus program

Jak wspomniano wcześniej, ta fałszywa aplikacja jest po prostu imitacją legalnego programu antywirusowego, a ponadto, nie powinno się jej ufać. AntiVirus Pro 2017 wyświetla fałszywe wiadomości ostrzegawcze o bezpieczeństwie, jak również wyszczególnia wykryte malware, aby oszukać użytkownika, że jego system został zainfekowany szerokim zakresem infekcji komputerowych wysokiego ryzyka. Tego typu fałszywe antywirusy (wcześniejszymi wersjami są AntiVirus Pro 2015, Antivirus Plus 2014, Smart Security) instalują się zwykle poprzez różne luki bezpieczeństwa na komputerach ofiar. Cyberprzestępcy używają również zainfekowanych wiadomości email oraz sieci P2P, aby rozprzestrzeniać swoje złośliwe programy antywirusowe. Ponadto, można tego uniknąć utrzymując wszystkie swoje oprogramowanie oraz system aktualne, jak również korzystając z oryginalnych programów antyspyware i antywirusowych. Bądź świadomy, że po infiltracji systemu, AntiVirus Pro 2017 wyłącza Menedżera Zadań systemu operacyjnego użytkownika, odmawiając użycia przeglądarek internetowych, które jeszcze bardziej komplikują usunięcie tego oszustwa. Jeśli twój komputer został zainfekowany tą fałszywą aplikacją, przedstawione instrukcje usuwania poprowadzą cię poprzez jej usunięcie.

Antivirus Pro 2017 wykonujący fałszywy skan komputera i zgłaszający nieistniejące infekcje malware:

AntiVirus Pro 2017 performing a fake computer scan

Antivirus Pro 2017 naśladujący różne funkcje legalnych programów antywirusowych ("Utrzymywanie prywatności", "Zapora" i "Aktualizacje"):

AntiVirus Pro 2017 fake privacy keeper AntiVirus Pro 2017 fake firewall AntiVirus Pro 2017 fake updates

Antivirus Pro 2017 generujący fałszywe ostrzegające wiadomości bezpieczeństwa:

AntiVirus Pro 2017 fake alert sample 2 AntiVirus Pro 2017 fake alert sample 1 AntiVirus Pro 2017 fake alert sample 3

"Ostrzeżenie bezpieczeństwa - został wykryty szkodliwy program. Kliknij tutaj, aby chronić swój komputer"

 

"Ostrzeżenie zapory, został wykryty ukryty transfer plików do zdalnego hosta - Antivirus Pro 2017 wykrył wyciek plików przez Internet. Zalecamy natychmiastowe zablokowanie ataku"

 

"Antivirus Pro 2017 znalazł 57 nikomu NIECHCIANYCH plików na komputerze! - Potencjalnie niebezpieczne pliki zostały wykryte w systemie podczas ostatniego skanowania! Zdecydowanie zaleca się, aby je usunąć natychmiast"

AntiVirus Pro 2017 prosi użytkownika o zapłacenie (59,99 € za abonament na okres jednego roku i 88,99 € za abonament na 3 lata) za pełną wersję w celu wyeliminowania fałszywych zagrożeń komputerowych:

AntiVirus Pro 2017 payment AntiVirus Pro 2017 payment 2

Natychmiastowe automatyczne usunięcie malware: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Combo Cleaner to profesjonalne narzędzie do automatycznego usuwania malware, które jest zalecane do pozbycia się złośliwego oprogramowania. Pobierz je, klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Combo Cleaner Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie Antivirus Pro 2017 przy użyciu Trybu awaryjnego z obsługą sieci:

Użytkownicy Windows 7:

Uruchom swój komputer w Trybie awaryjnym z obsługą sieci: Kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Zamknij, kliknij opcję Uruchom ponownie, kliknij przycisk OK. Podczas uruchamiania komputera naciśnij klawisz F8 na klawiaturze tak wiele razy, aż zobaczysz Menu opcji zaawansowanych systemu Windows, a następnie wybierz opcję Tryb awaryjny z obsługą sieci z listy.

Safe Mode with Networking

Film pokazujący jak uruchomić system Windows 7 w "Trybie awaryjnym z obsługą sieci":

Użytkownicy Windows 8:

Przejdź do ekranu startowego Windows 8, wpisz Advanced. W wynikach wyszukiwania wybierz opcję Ustawienia. Kliknij na zaawansowane opcje startowe. W otwartym oknie „Ogólne ustawienia komputera" wybierz Zaawansowane uruchamianie. Kliknij przycisk "Uruchom ponownie teraz". Komputer zostanie ponownie uruchomiony w "Menu zaawansowanych opcji uruchamiania." Kliknij przycisk "Rozwiązywanie problemów", a następnie kliknij przycisk "Opcje zaawansowane". Na ekranie zaawansowanych opcji kliknij na "Ustawienia uruchamiania." Kliknij przycisk "Restart". Komputer uruchomi się ponownie do ekranu Ustawienia startowe. Naciśnij "5", aby uruchomić w Trybie awaryjnym z obsługą sieci.

Windows 8 Safe Mode with networking

Film pokazujący jak uruchomić Windows 8 w "Trybie awaryjnym z obsługą sieci":

Po uruchomieniu komputera w trybie awaryjnym z obsługą sieci, spróbuj pobrać i uruchomić zalecane oprogramowanie antymalware. Jeśli pobieranie jest zablokowane, wykonaj instrukcje przedstawione poniżej.

Aby uczynić proces usuwania Antivirus Pro 2017 mniej skomplikowanym, spróbuj wprowadzić otrzymany klucz rejestru. Kliknij przycisk "Pobierz pełną ochronę teraz" przycisk znajdujący się w lewym dolnym rogu głównego okna, wprowadź adres e-mail i ten fałszywy klucz rejestru:

Y65RAW-T87FS1-U2VQF7A

Proces rejestracji AntiVirus Pro 2017:

Kliknij "Pobierz pełną ochronę teraz"

AntiVirus Pro 2017 registration process step

W polu "Rejestracja E-mail" wpisz dowolny adres e-mail, a w polu "Klucz rejestracyjny" wprowadź ten fałszywy klucz - Y65RAW-T87FS1-U2VQF7A:

AntiVirus Pro 2017 registration process step 2

Po wprowadzeniu fałszywych wiadomości e-mail i podanego klucza rejestracyjnego kliknij "Potwierdź aktywację" i "OK".

AntiVirus Pro 2017 registration process step 3

Zauważ, że po wprowadzeniu tego klucza rejestru oszukasz Antivirus Pro 2017 do zachowywania się tak, jak w przypadku zakupienia pełnej wersji. Odblokuje to Menedżera zadań i będziesz mógł korzystać z przeglądarek internetowych do pobrania legalnego oprogramowania antyspyware oraz wyeliminować to oszustwo ze swojego komputera.

UWAGA: Jeśli nie możesz uruchomić narzędzia usuwania, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz "Uruchom jako administrator". Jeśli instalacja narzędzia do usuwania malware nie powiedzie się, lub nie możesz otworzyć pliku .exe, wypróbuj jedną z alternatywnych lokalizacji pobierania poniżej:

 • Lokalizacja 1 (nazwa pliku jest zmieniona na "iexplore.exe", ponieważ większość spyware nie blokuje tego pliku)
 • Lokalizacja 2

Jeżeli po lub przed usunięciem tego fałszywego programu antywirusowego nie możesz uruchomić żadnego z zainstalowanego oprogramowania, Antivirus Pro 2017 zmodyfikował skojarzenia plików .exe twojego systemu operacyjnego. Aby rozwiązać ten problem, pobierz poprawkę rejestru (link poniżej). Zapisz ją na komputerze, kliknij dwukrotnie, kliknij przycisk "Tak", a następnie "OK". Po ponownym uruchomieniu komputera, skojarzenie plików powinno normalnie funkcjonować.

Usuwanie Antivirus Pro 2017 – metoda opcjonalna:

Nieuczciwy Antivirus Pro 2017 blokuje wykonywanie wszystkich zainstalowanych programów - to sprawia, że jego usunięcie jest skomplikowane. Najlepszym sposobem, aby wyeliminować ten fałszywy program jest zalogowanie się na niezainfekowane konto użytkownika i uruchomienie skanowania zabezpieczeń z niego. Jeśli to możliwe, zaloguj się na konto "Gość" i wykonaj kroki usuwania poniżej. Jeśli konto użytkownika "Gość" nie jest aktywne, wykonaj następujące kroki:

Użytkownicy Windows 7:

Kliknij logo Windows (Start), wybierz Panel sterowania.

windows 7 - accessing Control Panel

W otwartym oknie wybierz "Konta użytkowników i bezpieczeństwo rodzinne".

Windows 7- accessing

W otwartym oknie kliknij link "Dodaj lub usuń konta użytkowników".

Windows 7 Control Panel - add or remove user accounts

W otwartym oknie kliknij "Konto gościa".

Windows 7 - activating guest account

W następnym oknie kliknij przycisk "Włącz".

Windows 7 turn on guest account

Użytkownicy Windows 8:

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu. W Menu szybkiego dostępu, wybierz Panel sterowania.

Turning on guest user on Windows 8 step 1 - accessing Control Panel

W otwartym oknie kliknij "Zmień typ konta" (w ramach "Konta użytkowników i bezpieczeństwo rodzinne").

Turning on guest user on Windows 8 step 2 - clicking Change account type in User accounts and Family Safety section

W otwartym oknie kliknij "Gość".

Turning on Guest user in Windows 8 step 3 - clicking

W następnym oknie kliknij przycisk "Włącz".

Turning on Guest user in Windows 8 step 4 - clicking

Uruchom ponownie swój komputer. Gdy pojawi się ekran logowania systemu Windows, wybierz użytkownika "Gość", następnie przejdź do kroków usuwania określonych poniżej.

Po zalogowaniu się na konto Gościa, pobierz zalecane oprogramowanie usuwania malware i uruchom pełne skanowanie systemu, aby całkowicie wyeliminować to fałszywe oprogramowanie antywirusowe ze swojego komputera.

Instrukcje manualnego usuwania Antivirus Pro 2017

Niektóre spyware mogą zablokować pobieranie do jego usuwania. Jeśli nie możesz go pobrać za pomocą domyślnej lokalizacji, spróbuj jednego z alternatywnych miejsc pobrania poniżej:

 • Lokalizacja 1 (nazwa pliku jest zmieniona na "iexplore.exe", ponieważ większość spyware nie blokuje tego pliku)
 • Lokalizacja 2

Jeśli instalacja programu usuwania nie powiedzie się, spróbuj pobrać dostosowany instalator, który został stworzony przez naszych techników, aby ominąć infekcji spyware. Pobierz dostosowany instalator

Jeśli nadal nie możesz pobrać i uruchomić programu do usuwania spyware, wykonaj następujące kroki:

Krok 1
Niektóre warianty tego spyware modyfikują ustawienia proxy systemu tak, że nie jesteś w stanie uzyskać dostęp do Internetu (bądź adresy stron internetowych są przekierowywane do złośliwych lub phishingowych stron). Aby przywrócić domyślne ustawienia proxy, pobierz i uruchom to narzędzie:

Krok 2
Antivirus Pro 2017 modyfikuje plik Hosts systemu. Plik Hosts jest używany, aby rozwiązać kanoniczne nazwy stron internetowych na adresy IP. Kiedy to zostanie zmienione, użytkownik może zostać przekierowany do złośliwych stron, pomimo dostrzegania legalnych adresów URL w pasku adresu. Trudno jest określić, które strony są prawdziwe, kiedy plik Hosts zostanie zmodyfikowany. Aby rozwiązać ten problem, należy pobrać narzędzie Microsoft Fix It, które przywraca pliku Hosts do ustawień systemu Windows. Uruchom to narzędzie po pobraniu i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Link pobierania poniżej:

Krok 3
To wszystko! Teraz możesz spróbować pobrać Program usuwanie malware lub zainstalować i uruchomić go, jeśli jest już pobrany. W większości przypadków prowadzi to do sukcesu, ale jeśli nie, prosimy opisz swój problem na naszym FORUM, a nasi technicy postarają się ci pomóc.

Inne narzędzia znane z usuwania Antivirus Pro 2017:

Podsumowanie:

Fałszywe programy antywirusowe (znane również jako "nieuczciwe programy antywirusowe" lub "scareware") są aplikacjami, które starają się zachęcić użytkowników komputerów do zapłacenia za ich nieistniejące pełne wersje w celu usunięcia rzekomo wykrytych infekcji bezpieczeństwa (choć w rzeczywistości komputer jest czysty). Te fałszywe programy są tworzone przez cyberprzestępców, którzy projektują je tak, aby wyglądały jak legalne oprogramowanie antywirusowe. Najczęściej nieuczciwe programy antywirusowe infiltrują komputer użytkownika za pomocą okien pop-up lub alarmów, które pojawiają się, gdy użytkownicy korzystają z Internetu. Te oszukańcze wiadomości oszukują użytkowników do pobrania fałszywego programu antywirusowego na swoje komputery. Innymi znanymi taktykami, wykorzystywanymi do rozprzestrzeniania scareware są m.in. zestawy eksploitów, zainfekowane wiadomości e-mail, sieci reklamowe online, drive-by download, a nawet bezpośrednie połączenia do użytkownika, oferujące bezpłatne wsparcie.

Komputer, który jest zainfekowany fałszywym programem antywirusowym może mieć zainstalowane również inne malware, ponieważ nieuczciwe programy antywirusowe często są powiązane z trojanami i zestawami eksploitów. Zauważ, że dodatkowe malware, które infiltruje system operacyjny użytkownika pozostaje na komputerze swojej ofiary, niezależnie od tego, czy zapłata za nieistniejącą pełną wersję fałszywego programu antywirusowego została uiszczona. Oto niektóre przykłady fałszywych komunikatów ostrzegawczych bezpieczeństwa, które są wykorzystywane w dystrybucji antivirus pro 2017 oszustwo:

Fałszywe pop-up użyte w dystrybucji nieuczciwego programu antywirusowego przykład 1

Fałszywe pop-up użyte w dystrybucji nieuczciwego programu antywirusowego przykład 2

Użytkownicy komputerów, którzy mają do czynienia z nieuczciwym oprogramowaniem bezpieczeństwa nie powinni kupować jego pełnej wersji. Płacąc za klucz aktywacyjny fałszywego programu antywirusowego wysłałbyś swoje pieniądze i informacje bankowe cyberprzestępcom. Użytkownicy, którzy już wprowadzili swój numer karty kredytowej (lub inne poufne informacje) zapytani przez takie fałszywe oprogramowanie, powinni poinformować swojego wystawcę karty kredytowej, że zostali oszukani do zakupu fałszywego oprogramowania bezpieczeństwa. Zrzut ekranu strony internetowej używanej do zwabienia użytkowników komputerów do zapłacenia za nieistniejącą pełną wersję antivirus pro 2017 oszustwo i inne fałszywe programy antywirusowe:

Przykład strony internetowej użytej do pobrania opłat za fałszywe programy antywirusowe

Aby chronić swój komputer przed antivirus pro 2017 oszustwo i innymi nieuczciwymi programami antywirusowymi użytkownicy powinni:

 • Utrzymywać swój system operacyjny i wszystkie zainstalowane programy zaktualizowane.
 • Używać legalnych programów antywirusowych i antyspyware.
 • Zachować ostrożność podczas klikania na linki w serwisach społecznościowych i wiadomościach e-mail.
 • Nie ufać internetowym wiadomościom pop-up, które twierdzą, że komputer jest zainfekowany i oferują do pobrania oprogramowanie bezpieczeństwa.

Objawy wskazujące, że twój system operacyjny jest zainfekowany fałszywym programem antywirusowym:

 • Natrętne ostrzegające wiadomości pop-up o bezpieczeństwie.
 • Alarmy z prośbą o aktualizację do płatnej wersji programu do usunięcia rzekomo wykrytego malware.
 • Niska wydajność komputera.
 • Wyłączone aktualizacje Windows.
 • Zablokowany Menedżer zadań.
 • Zablokowane przeglądarki internetowe lub niezdolność do odwiedzenia legalnych stron internetowych dostawcy oprogramowania antywirusowego.

Jeśli posiadasz dodatkowe informacje na temat antivirus pro 2017 oszustwo lub jego usunięcia, prosimy podziel się wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/9036-antivirus-pro-2017

▼ Pokaż dyskusję

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

O nas

PCrisk to portal bezpieczeństwa cybernetycznego, informujący internautów o najnowszych zagrożeniach cyfrowych. Nasze artykuły są tworzone przez ekspertów ds. bezpieczeństwa i profesjonalnych badaczy złośliwego oprogramowania. Przeczytaj więcej o nas.

Instrukcje usuwania w innych językach
Kod QR
AntiVirus Pro 2017 oszustwo kod QR
Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania AntiVirus Pro 2017 oszustwo na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Usuń infekcje malware na Windows już dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ
Pobierz Combo Cleaner

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Combo Cleaner:
Ocena redaktoraZnakomita!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.