Rango Win 7 Antivirus 2014

Znany również jako: Rango Win 7 Antivirus 2014 oszustwo
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Wysoki

Instrukcje usuwania Rango Win 7 Antivirus 2014

Czym jest Rango Win 7 Antivirus 2014?

Rango Win 7 Antivirus 2014 nie jest programem bezpieczeństwa, któremu użytkownicy komputerów powinni zaufać - jest to oszustwo wydane przez cyberprzestępców. Ten fałszywy program antywirusowy jest przeznaczony do przestraszenia użytkowników komputerów i sprawienia, by uwierzyli oni, że ich komputery zostały zainfekowane malware i wirusami. Aby osiągnąć ten cel zwodniczy Rango Win 7 Antivirus 2.014 wykorzystuje fałszywe skanowanie zabezpieczeń, fałszywe listy wykrywania malware i fałszywe komunikaty ostrzegawcze. Program instaluje się zwykle na komputerach użytkowników bez ich zgody i natychmiast rozpoczyna skanowanie bezpieczeństwa, które powoduje wykrywanie różnego wysokiego ryzyka spyware. Co więcej, to fałszywe oprogramowanie modyfikuje wpisy rejestru zainfekowanego systemu operacyjnego i blokuje wykonanie zainstalowanego oprogramowania. Twórcy tego oszustwa wyraźnie dają do zrozumienia, że Win 7 Antivirus Rango 2014 jedynym oprogramowaniem, które może uchronić twój komputer przed zagrożeniami bezpieczeństwa. W rzeczywistości jednak, żaden z wykrytych na komputerze wirusów i malware nie istnieje - ten fałszywy program jest zaprojektowany, abyś mógł mu uwierzyć i aby mógł sprzedać bezużyteczny klucz licencyjny.

Nie aktywuj pełnej wersji tego fałszywego programu bezpieczeństwa - jeśli to zrobisz, wyślesz pieniądze do cyberprzestępców, a komputer pozostanie porwany przez to fałszywe oprogramowanie. Rango Win 7 Antivirus 2014 pochodzi z rodziny fałszywych programów antywirusowych o nazwie Braviax. Fałszywe programy z tej rodziny są w stanie zmienić swoje nazwy zgodnie z systemem operacyjnym użytkownika. Na przykład, ten sam fałszywy program działający na komputerze z systemem Windows XP pojawia się jako Rango Win XP Antivirus 2014, a użytkownikom Windows 8 jest przedstawiany jako program o nazwie Rango Win 8 Antivirus 2014 itp.

główny ekran ango win7 antivirus 2014

Głównym powodem dystrybucji tych fałszywych programów jest przekonanie użytkowników komputerów do uwierzenia, że ich komputery są zagrożone, a następnie sprzedanie bezużytecznych kluczy licencyjnych. Płacenie za jakikolwiek program z rodziny FakeRean/Braviax jest równoważne do wysyłania pieniędzy do cyberprzestępców - stracisz pieniądze i ujawnisz informacje bankowego, co może prowadzić do dalszych kradzieży z konta. Ten fałszywy program antywirusowy jest zazwyczaj dystrybuowany za pośrednictwem fałszywych skanerów online. Te pop-upy są włączane do zainfekowanych stron internetowych, a po ich odwiedzeniu użytkownikom komputerów są przedstawiane komunikaty informujące, że ich komputery są zainfekowane i należy pobrać oraz zainstalować program antywirusowy, aby usunąć wykryte infekcje. Inne zwodnicze metody rozprzestrzeniania Rango Win 7 Antivirus 2014 obejmują używanie fałszywych aktualizacji oprogramowania, fałszywych kodeków wideo, trojanów i drive-by download. Jeśli obserwujesz ten program skanujący twój komputer w poszukiwaniu infekcji bezpieczeństwa, zignoruj go i wyeliminuj to oszustwo ze swojego komputera.

Przykłady fałszywych komunikatów ostrzegawczych bezpieczeństwa wyświetlanych przez Rango Win 7 Antivirus 2014:

“System "Wykryto zagrożenie dla bezpieczeństwa systemu. Wirusy i/lub programy szpiegujące mogą teraz uszkodzić twój system. Zapobiegnij infekcji i utracie danych lub kradzieży poprzez uruchomienie bezpłatnego skanowania zabezpieczeń"

"Rango Win 7 Antivirus 2014 zablokował program z dostępem do Internetu - Ten program jest zainfekowany Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen. Prywatne dane mogą zostać skradzione przez osoby trzecie, w tym dane karty kredytowej i hasła"

"Rango Win 7 Antivirus 2014 Alert - system zhakowany! Nieznany program skanuje teraz rejestr systemu! Wykryta kradzież tożsamości"

"Znaleziono oprogramowanie śledzące! Aktywność twojego PC jest monitorowana. Możliwa infekcja spyware. Bezpieczeństwo danych może być zagrożone. Wrażliwe dane mogą zostać skradzione. Zapobiegnij teraz uszkodzeniu finalizując skanowanie zabezpieczeń "

Fałszywe oprogramowanie antywirusowe Rango Win 7 Antivirus 2014 wykonuje fałszywy skan bezpieczeństwa komputera:

rango win7 antivirus 2014 wykonujący fałszywy skan bezpieczeństwa komputera

Rango Win 7 Antivirus 2014 blokuje dostęp do Internetu:

Alarm Internet Explorer. Odwiedzanie tej strony może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa twojego systemu!
Możliwe przyczyny to:


Niebezpieczny kod znaleziony na zakładkach tej strony, który instaluje niechciane oprogramowanie na twoim systemie.
Wykryta podejrzana i potencjalnie niechciana aktywność sieciowa.
Infekcja spyware w twoim systemie.
Skargi od innych użytkowników na tę stronę.
Skanowanie portów i systemu wykonywane przez odwiedzaną stronę.
Rzeczy, które możesz zrobić:

Pobierz kopię "Rango Win 7 Antivirus 2014" w celu zabezpieczenia komputera podczas korzystania z Internetu (ZALECANE)
Uruchom skanowanie spyware, wirusów i malware
Kontynuuj surfowanie bez środków bezpieczeństwa NIEBEZPIECZNE)

rango win7 antivirus 2014 blokujący dostęp do Internetu

Rango Win 7 Antivirus 2014 blokujący wykonanie zainstalowanych programów:

Rango Win 7 Antivirus 2014 zablokował program z dostępem do Internetu. Ten program jest zainfekowany trojanem Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen. Prywatne dane mogą zostać skradzione przez osoby trzecie, w tym szczegóły karty kredytowej i hasła.

rango win7 antivirus 2014 blokujący wykonywanie zainstalowanych programów

Rango Win 7 Antivirus 2014 wyświetlający fałszywe Centrum Zabezpieczeń Systemu Windows:

rango win7 antivirus 2014 wyświetlający fałszywe centrum zabezpieczeń windows

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Rango Win 7 Antivirus 2014 oszustwo: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Malwarebytes to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Rango Win 7 Antivirus 2014 oszustwo. Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Malwarebytes Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie Rango Win 7 Antivirus 2014:

Uruchom komputer w Trybie awaryjnym. Kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Zamknij, kliknij opcję Uruchom ponownie, kliknij przycisk OK. Podczas procesu uruchamiania komputera, naciśnij klawisz F8 na klawiaturze tak wiele razy, aż pojawi się menu Zaawansowanych opcji systemu Windows, a następnie wybierz opcję Tryb awaryjny z obsługą sieci z listy.

 Tryb awaryjny z obsługą sieci

Film pokazujący jak uruchomić systemu Windows XP w "Trybie awaryjnym z obsługą sieci":

Po uruchomieniu komputera w trybie awaryjnym z obsługą sieci, spróbuj pobrać i uruchomić zalecane oprogramowanie antymalware. Jeśli pobieranie jest zablokowane, wykonaj instrukcje przedstawione poniżej.

WAŻNE! Fałszywy program antywirusowy Rango Win 7 Antivirus 2014 niszczy Centrum zabezpieczeń systemu Windows. Po jego usunięciu, pobierz poprawkę rejestru przedstawioną poniżej. Po pobraniu, kliknij dwukrotnie, a następnie kliknij przycisk Tak (po zapytaniu o scalenie danych).

Naprawa rejestru windows 7 braviax

 

UWAGA: Jeśli nie możesz uruchomić usuwania, kliknij prawy przycisk myszy i wybierz "Uruchom jako administrator". Jeśli instalacja programu do usuwania malware się nie powiedzie lub nie możesz otworzyć plików .exe, spróbuj jednej z alternatywnych lokalizacji pobierania poniżej:

 • Lokalizacja 1 (nazwa pliku jest zmieniona na "iexplore.exe", ponieważ większość spyware nie blokuje tego pliku)
 • Lokalizacja 2

Jeżeli po lub przed usunięciem tego fałszywego programu antywirusowego nie możesz uruchomić żadnego z zainstalowanego oprogramowania, Rango Win 7 Antivirus 2014 zmodyfikował plik skojarzeń pliku .exe Twojego systemu operacyjnego. Aby to naprawić, pobierz poprawkę rejestru (link poniżej). Zapisz ją na swoim komputerze, kliknij dwukrotnie, kliknij przycisk "Tak", a następnie "OK". Po ponownym uruchomieniu komputera, skojarzenie plików powinno działać normalnie.

Jeśli nie możesz otworzyć przeglądarki (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome):

Rango Win 7 Antivirus 2014 przechwytuje przeglądarki internetowe, modyfikuje ustawienia rejestru i wyłącza wykonywanie programów. W takich przypadkach nasi programiści stworzyli własny instalator - przydatny, gdy nie jesteś w stanie przeglądać Internet lub wykonywać plików .exe. Zaczyna się jak program MS-Dos, uruchamia pewne poprawki rejestru, a następnie inicjuje wykonanie instalatora. Instalator był testowany na zainfekowanych przez powszechne spyware systemach operacyjnych Windows 7, Windows Vista i XP:

Aby korzystać z tego instalatora kliknij przycisk logo Windows (Start)

W polu wyszukiwania wpisz ten link: www.pcrisk.com/installer.com a następnie naciśnij klawisz ENTER. Rango Win 7 Antivirus 2014 wygeneruje fałszywe ostrzeżenie po naciśnięciu ENTER. Proszę zignoruj je i kliknij „Nie, pozostań niezabezpieczony"... w tej wiadomości.

 

win7_remover_installer

Okno dialogowe pobierania pojawi się raportując, że pobierasz plik installer.com. Kliknij przycisk Uruchom, zaczekaj na zakończenie pobierania, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Windows może ostrzec, że otwarcie nieznanych plików może być niebezpieczne. Proszę zignoruj te ostrzeżenia.

Jeśli Twoje przeglądarki internetowe działają, użyj tego przycisku, aby pobrać dostosowany instalator.

WAŻNE! Fałszywy program antywirusowy Rango Win 7 Antivirus 2014 niszczy Centrum zabezpieczeń systemu Windows. Po jego usunięciu, pobierz poprawkę rejestru przedstawioną poniżej. Po pobraniu, kliknij dwukrotnie, a następnie kliknij przycisk Tak (po zapytaniu o scalenie danych).

 

Jeśli instalacja lub pobieranie nie powiedzie się:

Jeśli nadal nie możesz uruchomić lub pobrać narzędzia do usuwania, pobierz plik naprawy rejestru. Umożliwia on normalne wykonywanie aplikacji i usuwa błędy przeglądarek internetowych. Kliknij na poniższy link, a po ukończeniu pobierania kliknij polecenie Uruchom, kliknij przycisk Tak, a następnie OK.

Jeśli instalacja usuwania malware nie powiedzie się, wypróbuj nasz Dostosowany instator zbudowany przez naszych techników, aby ominąć infekcje i zainstalować niezależne narzędzia usuwania.

Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do Internetu przy użyciu przeglądarki zainfekowanego komputera, użyj czyszczenia systemu do pobrania tego narzędzia usuwania i użyj nośników wymiennych (takich jak płyty CD, USB, etc.) w celu przeniesienia go do zainfekowanego komputera. Zauważ, że ten nieuczciwy program blokuje również wykonywanie programów. Jeśli używasz czyszczenia PC do pobrania narzędzia usuwania, pobierz również poprawkę rejestru (link do pobrania poniżej). Przenieś oba pliki na zainfekowany komputer, najpierw uruchom poprawkę rejestru, a następnie pełne skanowanie zalecanym narzędziem usuwania.

Usuwanie Rango Win 7 Antivirus 2014 (metoda opcjonalna):

Nieuczciwy Rango Win 7 Antivirus 2014 blokuje wykonanie wszystkich zainstalowanych programów - to sprawia, że jego usunięcie jest skomplikowane. Najlepszym sposobem, aby wyeliminować to fałszywe oprogramowanie jest zalogowanie się na niezainfekowane konto użytkownika i uruchomienie skanowania zabezpieczeń z niego. Jeśli jest dostępne, zaloguj się na konto "Gość" i postępuj zgodnie z KROKAMI usuwania poniżej. Jeśli konto użytkownika "Gość" nie jest aktywne, wykonaj następujące KROKI:

Użytkownicy Windows 7: Kliknij na logo Windows (Start), wybierz Panel sterowania.

windows 7 - uzyskiwanie dostępu do Panelu sterowania

W otwartym oknie kliknij przycisk "Konta użytkowników i bezpieczeństwo rodzinne".

Windows 7- uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie kliknij link "Dodaj lub usuń konta użytkowników".

Panel sterowania Windows 7 - dodaj lub usuń konta użytkownika

W otwartym oknie kliknij "Konto gościa".

Windows 7 - aktywowanie konta użytkownika

W następnym oknie kliknij przycisk "Włącz".

Windows 7 włączanie konta użytkownika

Uruchom ponownie komputer, gdy pojawi się ekran logowania Windows, wybierz użytkownika "Gość", a następnie kontynuuj KROKI usuwania określone poniżej.

Po zalogowaniu się na konto Gościa, pobierz zalecane oprogramowanie usuwania malware i uruchom pełne skanowanie systemu, aby całkowicie wyeliminować ten fałszywy program antywirusowy ze swojego komputera.

Manualne instrukcje usuwania Rango Win 7 Antivirus 2014

Niektóre programy spyware mogą zablokować programy do usuwania programów szpiegujących. Jeśli nie możesz go pobrać za pomocą domyślnej lokalizacji, spróbuj jednej z alternatywnych lokalizacji pobrania poniżej:

 • Lokalizacja 1 (nazwa pliku jest zmieniona na "iexplore.exe", ponieważ większość spyware nie blokuje tego pliku)
 • Lokalizacja 2

Jeśli instalacja narzędzia usuwania zawiedzie, spróbuj pobrać Dostosowany instalator zbudowany przez naszych techników, aby ominąć infekcje spyware. Pobierz dostosowany instalator

Jeśli nadal nie możesz pobrać lub uruchomić oprogramowania do usuwania spyware, wykonaj następujące KROKI:

Krok 1
Pobierz poprawkę rejestru dla malware Rango Win 7 Antivirus 2014. Ta poprawka usuwa wpisy w rejestrze, które zabezpieczają wykonywanie programów w niektórych odmianach tego spyware. Aby go pobrać, kliknij poniższy link. Po pobraniu, kliknij dwukrotnie plik win7_av_fix.reg, kliknij Tak, a następnie kliknij OK.

Krok 2
Niektóre warianty tego spyware modyfikują ustawienia serwera proxy systemu tak, że nie jesteś w stanie uzyskać dostępu do Internetu (lub adresy stron internetowych są przekierowywane na złośliwe i phishingowe strony internetowe). Aby przywrócić domyślne ustawienia serwerów proxy, pobierz i uruchom to narzędzie:

Krok 3
Rango XP Antivirus 2014 modyfikuje plik Hosts systemu. Plik Hosts jest używany, aby rozwiązać kanoniczne nazwy stron internetowych na adresy IP. Kiedy to zostanie zmienione, użytkownik może zostać przekierowany na złośliwe strony, pomimo widzenia legalnych adresów URL w pasku adresu. Trudno jest określić, które miejsca są prawdziwe, kiedy plik Hosts zostanie zmodyfikowany. Aby rozwiązać ten problem, należy pobrać narzędzie Microsoft Fix It, które przywraca plik Hosts do ustawień systemu Windows. Uruchom to narzędzie po pobraniu i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Link pobierania poniżej:

Krok 4
To wszystko! Teraz możesz spróbować pobrać Program do usuwania malware lub zainstalować i uruchomić go, jeśli jest już pobrany. W większości przypadków prowadzi to do sukcesu, ale jeśli nie, proszę opisz problem na naszym FORUM, a nasi technicy postarają się pomóc.

WAŻNE! Fałszywy antywirus Rango Win 7 Antivirus 2014 niszczy Centrum zabezpieczeń systemu Windows. Po usunięciu tego fałszywego programu antywirusowego, pobierz poprawkę rejestru zamieszczona poniżej. Po pobraniu, kliknij dwukrotnie, a następnie kliknij przycisk Tak (gdy zapyta o scalanie danych).

 

Inne narzędzia znane z usuwania Rango Win 7 Antivirus 2014:

Podsumowanie:

Fałszywe programy antywirusowe (znane również jako "nieuczciwe programy antywirusowe" lub "scareware") są aplikacjami, które starają się zachęcić użytkowników komputerów do zapłacenia za ich nieistniejące pełne wersje w celu usunięcia rzekomo wykrytych infekcji bezpieczeństwa (choć w rzeczywistości komputer jest czysty). Te fałszywe programy są tworzone przez cyberprzestępców, którzy projektują je tak, aby wyglądały jak legalne oprogramowanie antywirusowe. Najczęściej nieuczciwe programy antywirusowe infiltrują komputer użytkownika za pomocą okien pop-up lub alarmów, które pojawiają się, gdy użytkownicy korzystają z Internetu. Te oszukańcze wiadomości oszukują użytkowników do pobrania fałszywego programu antywirusowego na swoje komputery. Innymi znanymi taktykami, wykorzystywanymi do rozprzestrzeniania scareware są m.in. zestawy eksploitów, zainfekowane wiadomości e-mail, sieci reklamowe online, drive-by download, a nawet bezpośrednie połączenia do użytkownika, oferujące bezpłatne wsparcie.

Komputer, który jest zainfekowany fałszywym programem antywirusowym może mieć zainstalowane również inne malware, ponieważ nieuczciwe programy antywirusowe często są powiązane z trojanami i zestawami eksploitów. Zauważ, że dodatkowe malware, które infiltruje system operacyjny użytkownika pozostaje na komputerze swojej ofiary, niezależnie od tego, czy zapłata za nieistniejącą pełną wersję fałszywego programu antywirusowego została uiszczona. Oto niektóre przykłady fałszywych komunikatów ostrzegawczych bezpieczeństwa, które są wykorzystywane w dystrybucji rango win 7 antivirus 2014 oszustwo:

Fałszywe pop-up użyte w dystrybucji nieuczciwego programu antywirusowego przykład 1

Fałszywe pop-up użyte w dystrybucji nieuczciwego programu antywirusowego przykład 2

Użytkownicy komputerów, którzy mają do czynienia z nieuczciwym oprogramowaniem bezpieczeństwa nie powinni kupować jego pełnej wersji. Płacąc za klucz aktywacyjny fałszywego programu antywirusowego wysłałbyś swoje pieniądze i informacje bankowe cyberprzestępcom. Użytkownicy, którzy już wprowadzili swój numer karty kredytowej (lub inne poufne informacje) zapytani przez takie fałszywe oprogramowanie, powinni poinformować swojego wystawcę karty kredytowej, że zostali oszukani do zakupu fałszywego oprogramowania bezpieczeństwa. Zrzut ekranu strony internetowej używanej do zwabienia użytkowników komputerów do zapłacenia za nieistniejącą pełną wersję rango win 7 antivirus 2014 oszustwo i inne fałszywe programy antywirusowe:

Przykład strony internetowej użytej do pobrania opłat za fałszywe programy antywirusowe

Aby chronić swój komputer przed rango win 7 antivirus 2014 oszustwo i innymi nieuczciwymi programami antywirusowymi użytkownicy powinni:

 • Utrzymywać swój system operacyjny i wszystkie zainstalowane programy zaktualizowane.
 • Używać legalnych programów antywirusowych i antyspyware.
 • Zachować ostrożność podczas klikania na linki w serwisach społecznościowych i wiadomościach e-mail.
 • Nie ufać internetowym wiadomościom pop-up, które twierdzą, że komputer jest zainfekowany i oferują do pobrania oprogramowanie bezpieczeństwa.

Objawy wskazujące, że twój system operacyjny jest zainfekowany fałszywym programem antywirusowym:

 • Natrętne ostrzegające wiadomości pop-up o bezpieczeństwie.
 • Alarmy z prośbą o aktualizację do płatnej wersji programu do usunięcia rzekomo wykrytego malware.
 • Niska wydajność komputera.
 • Wyłączone aktualizacje Windows.
 • Zablokowany Menedżer zadań.
 • Zablokowane przeglądarki internetowe lub niezdolność do odwiedzenia legalnych stron internetowych dostawcy oprogramowania antywirusowego.

Jeśli posiadasz dodatkowe informacje na temat rango win 7 antivirus 2014 oszustwo lub jego usunięcia, prosimy podziel się wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/8400-rango-win-7-antivirus-2014

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje usuwania w innych językach
Kod QR
Rango Win 7 Antivirus 2014 oszustwo kod QR
Kod QR (Quick Response Code) to odczytywalny maszynowo kod, który przechowuje adresy URL oraz inne informacje. Kod ten może być odczytywany za pomocą kamery w smartfonie lub tablecie. Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Rango Win 7 Antivirus 2014 oszustwo na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Rango Win 7 Antivirus 2014 oszustwo dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Malwarebytes

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Malwarebytes:
Wybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.