FacebookTwitterLinkedIn

Rango Win 8 Antivirus 2014

Znany również jako: Rango Win8 Antivirus 2014 oszustwo
Poziom zniszczenia: Wysoki

Instrukcje usuwania Rango Win 8 Antivirus 2014

Czym jest Rango Win 8 Antivirus 2014?

Rango Win 8 Antivirus 2014 to fałszywy program antywirusowy pochodzący z rodziny fałszywych skanerów nazwie Braviax/FakeRean. Został opracowany przez cyberprzestępców i zatrudnia zwodniczą strategię zmuszającą użytkowników komputerów do zakupu bezużytecznego klucza licencyjnego. Ten program nie posiada silnika skanowania lub bazy danych definicji malware, jednak wykonuje skany bezpieczeństwa i wyświetla listę rzekomo zidentyfikowanych infekcji bezpieczeństwa na komputerach użytkowników. To oszustwo ma na celu przestraszyć użytkowników komputerów do uwierzenia, że ich komputery są zainfekowane malware wysokiego ryzyka i wirusami. Rango Win 8 Antivirus 2014 jest jedynie imitacją legalnego programu antywirusowego, a zatem nie powinno się mu ufać ani go kupować.

Ten szkodliwy program jest w stanie dostosować swoją nazwę w zależności od przenikniętego systemu operacyjnego. Na przykład na komputerach z systemem operacyjnym Windows 7, nieuczciwy program pojawia się jako Rango Win 7 Antivirus 2014, a na komputerach z systemem Windows XP jako Rango XP Antivirus 2014. Aby osiągnąć swój zwodniczy cel oszukania użytkowników komputerów, to fałszywe oprogramowanie nie tylko wyświetla fałszywe skanowanie zabezpieczeń i naśladuje wykrycie wielu infekcji bezpieczeństwa, ale także modyfikuje wpisy rejestru dotyczące przenikniętego systemu operacyjnego. Ponadto Rango Win 8 Antivirus 2014 blokuje wykonanie zainstalowanego oprogramowania i przechwytuje przeglądarki internetowe.

Glówny ekran rango win8 antivirus 2014

Rango Win 8 Antivirus 2014 jest oszustwem. Żadna z wyświetlonych informacji (skanów bezpieczeństwa, ostrzegających pop-upów itp.) nie jest uzasadniona. Powszechnie, cyberprzestępcy wykorzystują trojany i fałszywe ostrzeżenia bezpieczeństwa online do infiltracji systemów. Aby zapobiec infekcji przez tych fałszywych skanerów bezpieczeństwa, używaj legalnych programów antywirusowych i antyspyware. Aby uczynić pracę cyberprzestępców trudniejszą, utrzymuj swój system operacyjny i zainstalowane oprogramowanie (Flash, Java itd.) zaktualizowane. Jeśli obserwujesz Rango Win 8 Antivirus 2014 skanujący swój komputer w poszukiwaniu infekcji bezpieczeństwa, jest on przeniknięty przez fałszywe oprogramowanie antywirusowe - nie ufaj mu i użyj tego przewodnika usuwania, aby wyeliminować go ze swojego komputera.

Przykłady fałszywych komunikatów ostrzegawczych bezpieczeństwa wyświetlanych przez Rango Win 8 Antivirus 2014:

"Wykryto zagrożenie dla bezpieczeństwa systemu. Wirusy i/lub programy szpiegujące mogą teraz uszkodzić twój system. Zapobiegnij infekcji i utracie danych lub kradzieży poprzez uruchomienie bezpłatnego skanowania zabezpieczeń"

"Rango Win 8 Antivirus 2014 zablokował program z dostępem do Internetu - Ten program jest zainfekowany Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen. Prywatne dane mogą zostać skradzione przez osoby trzecie, w tym dane karty kredytowej i hasła"

"Rango Win 8 Antivirus 2014 Alert - system zhakowany! Nieznany program skanuje teraz rejestr systemu! Wykryta kradzież tożsamości"

"Znaleziono oprogramowanie śledzące! Aktywność twojego PC jest monitorowana. Możliwa infekcja spyware. Bezpieczeństwo danych może być zagrożone. Wrażliwe dane mogą zostać skradzione. Zapobiegnij teraz uszkodzeniu finalizując skanowanie zabezpieczeń"

Fałszywe oprogramowanie antywirusowe Rango Win 8 Antivirus 2014 wykonuje fałszywy skan bezpieczeństwa komputera:

rango win8 antivirus 2014 wykonujący fałszywy skan bezpieczeństwa komputera

Rango Win 8 Antivirus blokuje dostęp do Internetu:

Alarm Internet Explorer. Odwiedzanie tej strony może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa twojego systemu!
Możliwe przyczyny to:

 

Niebezpieczny kod znaleziony na zakładkach tej strony, który instaluje niechciane oprogramowanie na twoim systemie.
Wykryta podejrzana i potencjalnie niechciana aktywność sieciowa.
Infekcja spyware w twoim systemie.
Skargi od innych użytkowników na tę stronę.
Skanowanie portów i systemu wykonywane przez odwiedzaną stronę.
Rzeczy, które możesz zrobić:

 

Pobierz kopię "Rango Win 8 Antivirus 2014" w celu zabezpieczenia komputera podczas korzystania z Internetu (ZALECANE)
Uruchom skanowanie spyware, wirusów i malware
Kontynuuj surfowanie bez środków bezpieczeństwa (NIEBEZPIECZNE)

rango win8 antivirus 2014 blikujący przeglądarki internetowe

Rango Win 8 Antivirus 2014 blokujący wykonanie zainstalowanych programów:

Rango Win 8 Antivirus 2014 zablokował program z dostępem do Internetu. Ten program jest zainfekowany trojanem Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen. Prywatne dane mogą zostać skradzione przez osoby trzecie, w tym szczegóły karty kredytowej i hasła.

rango win8 antivirus 2014 blokujący wykonywanie zainstalowanych programów

Rango Win 8 Antivirus 2014 wyświetlający fałszywe Centrum Zabezpieczeń Systemu Windows:

Centrum zabezpieczeń systemu Windows wykryło jeden lub więcej problemów dla twojej uwagi. Zarówno Windows Defender, jak i Rango Win 8 Antivirus 2014 są wyłączone.

 Fałszywe centrum akcji rango win8 antivirus 2014

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Rango Win8 Antivirus 2014 oszustwo: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Combo Cleaner to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Rango Win8 Antivirus 2014 oszustwo. Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Combo Cleaner Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Rango Win 8 Antivirus 2014:

Użytkownicy Windows 8: Idź do ekranu startowego Windows 8, wpisz Zaawansowane, w wynikach wyszukiwania wybierz opcję Ustawienia. Kliknij na zaawansowane opcje startowe, w otwartym oknie „Ogólnych ustawień komputera" wybierz zaawansowane uruchomienie. Kliknij na przycisk "Uruchom ponownie teraz". Komputer zostanie ponownie uruchomiony w "Zaawansowanym menu autostartu". Kliknij przycisk "Rozwiązywanie problemów", a następnie "Opcje zaawansowane". Na ekranie zaawansowanym opcji kliknij "Ustawienia startowe". Kliknij przycisk "Restart". Komputer uruchomi się ponownie do ekranu Ustawienia startowe. Naciśnij "5", aby uruchomić w trybie awaryjnym z obsługą sieci.

Windows 8 Tryb awaryjny z obsługą sieci

Film pokazujący jak uruchomić systemu Windows 8 w "Trybie awaryjnym z obsługą sieci":

Po uruchomieniu komputera w trybie awaryjnym z obsługą sieci, spróbuj pobrać i uruchomić zalecane oprogramowanie antymalware. Jeśli pobieranie jest zablokowane, wykonaj instrukcje przedstawione poniżej.

WAŻNE! Fałszywy program antywirusowy Rango Win 8 Antivirus 2014 niszczy Centrum zabezpieczeń systemu Windows i usługi Windows Defender. Po jego usunięciu, pobierz poprawkę rejestru przedstawioną poniżej. Po pobraniu, kliknij dwukrotnie, a następnie kliknij przycisk Tak (po zapytaniu o scalenie danych).

Naprawa rejestru Windows 8 braviax/fakerean

 

UWAGA: Jeśli nie możesz uruchomić usuwania, kliknij prawy przycisk myszy i wybierz "Uruchom jako administrator". Jeśli instalacja programu do usuwania malware się nie powiedzie lub nie możesz otworzyć plików .exe, spróbuj jednej z alternatywnych lokalizacji pobierania poniżej:

 • Lokalizacja 1 (nazwa pliku jest zmieniona na "iexplore.exe", ponieważ większość spyware nie blokuje tego pliku)
 • Lokalizacja 2

Jeżeli po lub przed usunięciem tego fałszywego programu antywirusowego nie możesz uruchomić żadnego z zainstalowanego oprogramowania, Rango Win 8 Antivirus 2014 zmodyfikował plik skojarzeń pliku .exe Twojego systemu operacyjnego. Aby to naprawić, pobierz poprawkę rejestru (link poniżej). Zapisz ją na swoim komputerze, kliknij dwukrotnie, kliknij przycisk "Tak", a następnie "OK". Po ponownym uruchomieniu komputera, skojarzenie plików powinno działać normalnie.

Jeśli nie możesz otworzyć przeglądarki (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome):

Rango Win 8 Antivirus 2014 przechwytuje przeglądarki internetowe, modyfikuje ustawienia rejestru i wyłącza wykonywanie programów. W takich przypadkach nasi programiści stworzyli własny instalator - przydatny, gdy nie jesteś w stanie przeglądać Internet lub wykonywać plików .exe. Zaczyna się jak program MS-Dos, uruchamia pewne poprawki rejestru, a następnie inicjuje wykonanie instalatora. Instalator był testowany na zainfekowanych przez powszechne spyware systemach operacyjnych Windows 7, Windows Vista i XP:

Aby korzystać z tego instalatora, kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu. W menu szybkiego dostępu, wybierz opcję Uruchom.

Uzyskiwanie dostępu Windows 8
W polu wyszukiwania wpisz ten link: www.pcrisk.com/installer.com a następnie naciśnij ENTER.

Windows 8 pobieranie instalatora za pomocą polecenia Uruchom

Rango Win 8 Antivirus 2014 wygeneruje fałszywe ostrzeżenie po naciśnięciu ENTER. Proszę zignoruj je i kliknij "Nie, zostań niezabezpieczone ..." w tej wiadomości.

Okno dialogowe pobierania pojawi się raportując, że pobierasz plik installer.com. Kliknij przycisk Uruchom, zaczekaj na zakończenie pobierania, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Windows może ostrzec, że otwarcie nieznanych plików może być niebezpieczne. Proszę zignoruj te ostrzeżenia.

Jeśli Twoje przeglądarki internetowe działają, użyj tego przycisku, aby pobrać dostosowany instalator

WAŻNE! Fałszywy program antywirusowy Win 8 Antivirus 2014 rogue niszczy Centrum zabezpieczeń systemu Windows i usługi Windows Defender. Po jego usunięciu, pobierz poprawkę rejestru przedstawioną poniżej. Po pobraniu, kliknij dwukrotnie, a następnie kliknij przycisk Tak (po zapytaniu o scalenie danych).

 

Jeśli instalacja lub pobieranie nie powiedzie się:

Jeśli nadal nie możesz uruchomić lub pobrać narzędzia do usuwania, pobierz plik naprawy rejestru. Umożliwia on normalne wykonywanie aplikacji i usuwa błędy przeglądarek internetowych. Kliknij na poniższy link, a po ukończeniu pobierania kliknij polecenie Uruchom, kliknij przycisk Tak, a następnie OK.

Jeśli instalacja usuwania malware nie powiedzie się, wypróbuj nasz Dostosowany instalator zbudowany przez naszych techników, aby ominąć infekcje i zainstalować niezależne narzędzia usuwania.

Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do Internetu przy użyciu przeglądarki zainfekowanego komputera, użyj czyszczenia systemu do pobrania tego narzędzia usuwania i użyj nośników wymiennych (takich jak płyty CD, USB, etc.) w celu przeniesienia go do zainfekowanego komputera. Zauważ, że ten nieuczciwy program blokuje również wykonywanie programów. Jeśli używasz czyszczenia PC do pobrania narzędzia usuwania, pobierz również poprawkę rejestru (link do pobrania poniżej). Przenieś oba pliki na zainfekowany komputer, najpierw uruchom poprawkę rejestru, a następnie pełne skanowanie zalecanym narzędziem usuwania.

Usuwanie Rango Win 8 Antivirus 2014 (metoda opcjonalna):

Nieuczciwy Rango Win 8 Antivirus 2014 blokuje wykonanie wszystkich zainstalowanych programów - to sprawia, że jego usunięcie jest skomplikowane. Najlepszym sposobem, aby wyeliminować to fałszywe oprogramowanie jest zalogowanie się na niezainfekowane konto użytkownika i uruchomienie skanowania zabezpieczeń z niego. Jeśli jest dostępne, zaloguj się na konto "Gość" i postępuj zgodnie z KROKAMI usuwania poniżej. Jeśli konto użytkownika "Gość" nie jest aktywne, wykonaj następujące KROKI:

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w Menu szybkiego dostępu, wybierz polecenie Panel sterowania.

 

Zmienianie użytkownika na Windows 8 krok 1 - uzyskiwanie dostępu do Panelu sterowania

W otwartym oknie kliknij przycisk "Konta użytkowników i bezpieczeństwo rodzinne".

Zmienianie użytkownika na Windows 8 krok 2 - kliknij Zmień typ konta w sekcji Konta użytkownika i bezpieczeństwo rodzinne

W otwartym oknie kliknij "Gość".

Zmienianie użytkownika Gość na Windows 8 krok 3 - klikając

W następnym oknie kliknij przycisk "Włącz".

Zmienianie użytkownika Gość w Windows 8 krok 4 - klikając

Uruchom ponownie komputer, gdy pojawi się ekran logowania Windows, wybierz użytkownika "Gość", a następnie kontynuuj KROKI usuwania określone poniżej.

Po zalogowaniu się na konto Gościa, pobierz zalecane oprogramowanie usuwania malware i uruchom pełne skanowanie systemu, aby całkowicie wyeliminować ten fałszywy program antywirusowy ze swojego komputera.

Manualne instrukcje usuwania Rango Win 8 Antivirus 2014

Niektóre programy spyware mogą zablokować programy do usuwania programów szpiegujących. Jeśli nie możesz go pobrać za pomocą domyślnej lokalizacji, spróbuj jednej z alternatywnych lokalizacji pobrania poniżej:

 • Lokalizacja 1 (nazwa pliku jest zmieniona na "iexplore.exe", ponieważ większość spyware nie blokuje tego pliku)
 • Lokalizacja 2

Jeśli instalacja narzędzia usuwania zawiedzie, spróbuj pobrać Dostosowany instalator zbudowany przez naszych techników, aby ominąć infekcje spyware. Pobierz dostosowany instalator

Jeśli nadal nie możesz pobrać lub uruchomić oprogramowania do usuwania spyware, wykonaj następujące KROKI:

Krok 1
Pobierz poprawkę rejestru dla malware Rango Win 8 Antivirus 2014. Ta poprawka usuwa wpisy w rejestrze, które zabezpieczają wykonywanie programów w niektórych odmianach tego spyware. Aby go pobrać, kliknij poniższy link. Po pobraniu, kliknij dwukrotnie plik win7_av_fix.reg, kliknij Tak, a następnie kliknij OK.

Krok 2
Niektóre warianty tego spyware modyfikują ustawienia serwera proxy systemu tak, że nie jesteś w stanie uzyskać dostępu do Internetu (lub adresy stron internetowych są przekierowywane na złośliwe i phishingowe strony internetowe). Aby przywrócić domyślne ustawienia serwerów proxy, pobierz i uruchom to narzędzie:

Krok 3 Rango Win 8 Antivirus 2014 modyfikuje plik Hosts systemu. Plik Hosts jest używany, aby rozwiązać kanoniczne nazwy stron internetowych na adresy IP. Kiedy to zostanie zmienione, użytkownik może zostać przekierowany na złośliwe strony, pomimo widzenia legalnych adresów URL w pasku adresu. Trudno jest określić, które miejsca są prawdziwe, kiedy plik Hosts zostanie zmodyfikowany. Aby rozwiązać ten problem, należy pobrać narzędzie Microsoft Fix It, które przywraca plik Hosts do ustawień systemu Windows. Uruchom to narzędzie po pobraniu i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Link pobierania poniżej:

Krok 4
To wszystko! Teraz możesz spróbować pobrać Program do usuwania malwere lub zainstalować i uruchomić go, jeśli jest już pobrany. W większości przypadków prowadzi to do sukcesu, ale jeśli nie, proszę opisz problem na naszym FORUM , a nasi technicy postarają się pomóc.

WAŻNE! Fałszywy antywirus Rango Win 8 Antivirus 2014 niszczy Centrum zabezpieczeń systemu Windows i usługi Windows Defender. Po usunięciu tego fałszywego programu antywirusowego, pobierz poprawkę rejestru zamieszczona poniżej. Po pobraniu, kliknij dwukrotnie, a następnie kliknij przycisk Tak (gdy zapyta o scalanie danych).

Naprawa rejestru Windows 8 braviax/fakerean

 

Inne narzędzia znane z usuwania Rango Win 8 Antivirus 2014:

Podsumowanie:

Fałszywe programy antywirusowe (znane również jako "nieuczciwe programy antywirusowe" lub "scareware") są aplikacjami, które starają się zachęcić użytkowników komputerów do zapłacenia za ich nieistniejące pełne wersje w celu usunięcia rzekomo wykrytych infekcji bezpieczeństwa (choć w rzeczywistości komputer jest czysty). Te fałszywe programy są tworzone przez cyberprzestępców, którzy projektują je tak, aby wyglądały jak legalne oprogramowanie antywirusowe. Najczęściej nieuczciwe programy antywirusowe infiltrują komputer użytkownika za pomocą okien pop-up lub alarmów, które pojawiają się, gdy użytkownicy korzystają z Internetu. Te oszukańcze wiadomości oszukują użytkowników do pobrania fałszywego programu antywirusowego na swoje komputery. Innymi znanymi taktykami, wykorzystywanymi do rozprzestrzeniania scareware są m.in. zestawy eksploitów, zainfekowane wiadomości e-mail, sieci reklamowe online, drive-by download, a nawet bezpośrednie połączenia do użytkownika, oferujące bezpłatne wsparcie.

Komputer, który jest zainfekowany fałszywym programem antywirusowym może mieć zainstalowane również inne malware, ponieważ nieuczciwe programy antywirusowe często są powiązane z trojanami i zestawami eksploitów. Zauważ, że dodatkowe malware, które infiltruje system operacyjny użytkownika pozostaje na komputerze swojej ofiary, niezależnie od tego, czy zapłata za nieistniejącą pełną wersję fałszywego programu antywirusowego została uiszczona. Oto niektóre przykłady fałszywych komunikatów ostrzegawczych bezpieczeństwa, które są wykorzystywane w dystrybucji rango win8 antivirus 2014 oszustwo:

Fałszywe pop-up użyte w dystrybucji nieuczciwego programu antywirusowego przykład 1

Fałszywe pop-up użyte w dystrybucji nieuczciwego programu antywirusowego przykład 2

Użytkownicy komputerów, którzy mają do czynienia z nieuczciwym oprogramowaniem bezpieczeństwa nie powinni kupować jego pełnej wersji. Płacąc za klucz aktywacyjny fałszywego programu antywirusowego wysłałbyś swoje pieniądze i informacje bankowe cyberprzestępcom. Użytkownicy, którzy już wprowadzili swój numer karty kredytowej (lub inne poufne informacje) zapytani przez takie fałszywe oprogramowanie, powinni poinformować swojego wystawcę karty kredytowej, że zostali oszukani do zakupu fałszywego oprogramowania bezpieczeństwa. Zrzut ekranu strony internetowej używanej do zwabienia użytkowników komputerów do zapłacenia za nieistniejącą pełną wersję rango win8 antivirus 2014 oszustwo i inne fałszywe programy antywirusowe:

Przykład strony internetowej użytej do pobrania opłat za fałszywe programy antywirusowe

Aby chronić swój komputer przed rango win8 antivirus 2014 oszustwo i innymi nieuczciwymi programami antywirusowymi użytkownicy powinni:

 • Utrzymywać swój system operacyjny i wszystkie zainstalowane programy zaktualizowane.
 • Używać legalnych programów antywirusowych i antyspyware.
 • Zachować ostrożność podczas klikania na linki w serwisach społecznościowych i wiadomościach e-mail.
 • Nie ufać internetowym wiadomościom pop-up, które twierdzą, że komputer jest zainfekowany i oferują do pobrania oprogramowanie bezpieczeństwa.

Objawy wskazujące, że twój system operacyjny jest zainfekowany fałszywym programem antywirusowym:

 • Natrętne ostrzegające wiadomości pop-up o bezpieczeństwie.
 • Alarmy z prośbą o aktualizację do płatnej wersji programu do usunięcia rzekomo wykrytego malware.
 • Niska wydajność komputera.
 • Wyłączone aktualizacje Windows.
 • Zablokowany Menedżer zadań.
 • Zablokowane przeglądarki internetowe lub niezdolność do odwiedzenia legalnych stron internetowych dostawcy oprogramowania antywirusowego.

Jeśli posiadasz dodatkowe informacje na temat rango win8 antivirus 2014 oszustwo lub jego usunięcia, prosimy podziel się wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/8399-rango-win-8-antivirus-2014

Kliknij, aby opublikować komentarz

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje usuwania w innych językach
Kod QR
Rango Win8 Antivirus 2014 oszustwo kod QR
Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Rango Win8 Antivirus 2014 oszustwo na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Rango Win8 Antivirus 2014 oszustwo dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Combo Cleaner

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Combo Cleaner:
Ocena redaktoraWybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny.