Wirus "Ads not by this site"

Znany również jako: Reklamy Ads not by this site
Typ: Adware
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: <strong>Umiarkowana</strong>

Usuń to teraz

Opis Usuwanie Zapobieganie

Przewodnik usuwania "Ads not by this site"

Czym jest Ads not by this site?

"Ads not by this site" to tekst, który znajduje się poniżej reklam, które pojawiają się na YouTube, Wikipedii, Google, Facebooku i innych popularnych stronach www. Zauważ, że te strony (oprócz Wikipedii) pokazują swoje uzasadnione ogłoszenia, jednak użytkownicy komputerów informują, że widzą wiele niechcianych reklam (dojrzałej treści, ankiet, itp.), które są pokazywane zamiast lub razem z uzasadnionymi. Jeśli widzisz takie reklamy ("Ads not by this site"), oznacza to, że komputer został zainfekowany adware. Nie jest to szczególnie wysokie ryzyko zagrożenia bezpieczeństwa, ale może być bardzo irytujące, gdy widzi się niechciane reklamy. Może również doprowadzić do instalacji niechcianego oprogramowania lub nawet infekcji złośliwym oprogramowaniem.

Adware "Ads not by this site" jest spowodowane instalacją niechcianych dodatków przeglądarki, a takie rozszerzenia przeglądarki są najczęściej dystrybuowane za pomocą bezpłatnego oprogramowania do pobrania. Aby uniknąć instalacji niechcianych wtyczek do przeglądarek, użytkownicy komputerów powinni ściśle kontrolować każde okno instalacji wolnego oprogramowania, które zostało pobrane z Internetu. Odznacz każde pole, które sugeruje, że należy zainstalować dodatkowe wtyczki do przeglądarek, paski narzędzi lub zmienić stronę główną przeglądarki internetowej i domyślnej wyszukiwarki. Zauważ, że jest bardzo zalecane, aby usunąć "Ads not by this site" z komputera. Postępuj zgodnie z instrukcjami usuwania przedstawionymi w tym artykule i wyeliminuj te irytujące wyświetlanie reklam w swoich ulubionych stron internetowych.

ads not by this site

"Ads not by this site" jest bezpośrednim niepożądanym skutkiem instalacji dodatków przeglądarki. Twórcy takich rozszerzeń rozszerzają pakiet przeglądarki o "Ads not by this site", aby ich wtyczki zarabiały na wolnym oprogramowaniu. Aby wyeliminować te irytujące reklamy trzeba będzie wyeliminować dodatki przeglądarki, które je powodują. Oto lista rozszerzeń przeglądarki, które są znane spowodowane problemami "Ads not by this site" (w celu wyeliminowania tych niechcianych reklam trzeba będzie sprawdzić wykazy rozszerzeń przeglądarek internetowych i wyeliminować te wtyczki):

AddLyrics
Boby Lyrics
Vid Saver
CodecV
BCoolApp
Fast Save
Save As
VDownloader
LuckySavings
CouponDropDown
FaceBook Dislike Button
Installation Assistant
Coupon Companion
1ClickDownloader
Xvidly
CodecM
I Want This
Start Now Toolbar

Zauważ, że wiele technicznych forów wsparcia sugeruje użytkownikom komputerów, którzy mają problemy "ads not by this site", aby zainstalowali rozszerzenie przeglądarki "Adblock Plus", które nie pozwala na pokazywanie takich reklam w przeglądarce użytkownika Internetu. Chociaż zatrzymałoby to irytujące reklamy przed pokazywaniem, to nie byłoby w stanie usunąć ich z komputera. Zawsze najlepiej usunąć przyczynę, zamiast mieć do czynienia z konsekwencjami. Użyj dostarczonego przewodnika usuwania i całkowicie usuń problem "ads not by this site" ze swojego komputera.

Oto więcej przykładów inwazyjnych reklam "Ads not by this site" w popularnych witryn internetowych:

Ads not by this site w Google:

Ads not by this site w Google

Ads not by this site w Facebook:

Ads not by this site w Facebook

Ads not by this site w Bing:

Ads not by this site w Bing

Ads not by this site w Wikipedii:

Ads not by this site w Wikipedia

Chociaż technicznie "Ads not by this site" nie są wirusem komputerowym lub malware, są to bardzo uciążliwe adware. Reklamy wyświetlane przez ten adware pochodzą z wątpliwych sieci reklamowych, a więc kliknięcie na nie może spowodować poważne problemy z bezpieczeństwem i ochroną prywatności. Trzeciej kategorii reklamy sieciowe, które wykorzystują tę platformę do wyświetlania reklam są również powszechnie wykorzystywane przez cyberprzestępców do rozprowadzania różnych zestawów exploitów i innego szkodliwego oprogramowania - jeśli widzisz takie reklamy podczas przeglądania Internetu, powinieneś postępować zgodnie z podanymi instrukcjami usuwania i wyeliminować potencjalnie niechciane dodatki przeglądarki, które je powodują.

Szybkie menu: Szybki sposób na usunięcie Ads not by this site

Usuwanie wirusa "Ads not by this site":

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

Deinstalacja ads not by this site

W oknie odinstalowywania programów spójrz na "Vid Saver, CodecV, BCoolApp, Fast Save, CodecM, I Want This, Start Now Toolbar, Save As, VDownloader, CouponDropDown, FaceBook Dislike Button, Installation Assistant, Coupon Companion, 1ClickDownloader" (lub inne potencjalnie niechciane aplikacje – w czasie testowania reklamy Surf Safely były dystrybuowane przez inne powiązane z wyświetlaniem reklam adware), wybierz ten wpis i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu wtyczek, które powodują problem "ads not by this site", przeskanuj komputer w poszukiwaniu wszelkich pozostałych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie antyspyware.


DOWNLOAD
Program do usuwania Ads not by this site

Pobierając wymienione na tej stronie oprogramowanie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności i Regulaminem. Bezpłatny skaner SpyHunter służy wykryciu malware. Aby usunąć wykryte infekcje, należy zakupić pełną wersję tego produktu. Więcej informacji na temat SpyHunter. Jeśli chcesz odinstalować SpyHunter, podążaj za tymi instrukcjami. Wszystkie polecane przez nas produkty zostały dokładnie przetestowane i zatwierdzone przez naszych techników, jako jedne z najbardziej efektywnych rozwiązań dla usunięcia tego zagrożenia.

Usuwanie wirusa "Ads not by this site" z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący jak usunąć potencjalnie niechcianego dodatki przeglądarki:

Internet Explorer Google Chrome Mozilla Firefox Safari

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

ads not by this site internet explorer

Kliknij na ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer) wybierz „Zarządzanie dodatkami". Spójrz na "Vid Saver, CodecV, BCoolApp, Fast Save, CodecM, I Want This, Start Now Toolbar, Save As, VDownloader, CouponDropDown, FaceBook Dislike Button, Installation Assistant, Coupon Companion, 1ClickDownloader" i wyłącz te wpisy.

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem "ads not by this site", możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Internet Explorer Google Chrome Mozilla Firefox Safari

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

ads not by this site Google Chrome

Kliknij na ikonę menu Chrome Google Chrome options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome) wybierz opcję "Narzędzia" i kliknij na "Rozszerzenia". Znajdź "Vid Saver, CodecV, BCoolApp, Fast Save, CodecM, I Want This, Start Now Toolbar, Save As, VDownloader, CouponDropDown, FaceBook Dislike Button, Installation Assistant, Coupon Companion, 1ClickDownloader". Wybierz te wpisy i kliknij na ikonę kosza.

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem "ads not by this site" możesz zresetować swoje ustawienia Google Chrome. Kliknij na ikonę menu Google Chrome options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome) i wybierz Narzędzia. Z otwartego menu wybierz Rozszerzenia. W otwartym oknie wybierzUstawienia (w lewym rogu ekranu). Przewiń do dołu ekranu. Kliknij link Pokaż ustawienia zaawansowane.....

Resetowanie ustawień Google Chrome do domyślnych - uzyskiwanie dostępu do ustawień

Po przewinięciu do dołu ekranu kliknij na przycisk Reset ustawień przeglądarki.

Resetowanie ustawień Google Chrome do domyślnych - ustawienia zaawansowane

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Google Chrome do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Google Chrome do domyślnych - potwierdź, że chcesz przywrócić Chrome do domyślnych klikając przycisk Reset

Internet Explorer Google Chrome Mozilla Firefox Safari

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

ads not by this site mozilla firefox

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego) wybierz "Dodatki". Kliknij „Rozszerzenia" i wyłącz "Vid Saver, CodecV, BCoolApp, Fast Save, CodecM, I Want This, Start Now Toolbar, Save As, VDownloader, CouponDropDown, FaceBook Dislike Button, Installation Assistant, Coupon Companion, 1ClickDownloader".

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem "ads not by this site", mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

Internet Explorer Google Chrome Mozilla Firefox Safari

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Usuwanie adware z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Usuwanie adware z Safari - 2

W otwartym oknie kliknij rozszerzenia, zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia, wybierz je i kliknij Odinstaluj.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Usuwanie adware z Safari - 3

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Usuwanie adware z Safari - 4

Jeśli odkryłeś inne wtyczki przeglądarki internetowej, które powodują reklamy "ads not by this site", prosimy o umieszczenie ich w komentarzach.

Podsumowanie:
Podsumowanie program adware 1 Ads not by this site to program adware, który śledzi przeglądanie Internetu użytkownika i generuje natrętne reklamy w Internecie. Najpopularniejsze adware i potencjalnie niechciane aplikacje infiltrują przeglądarki internetowe użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Internauci powinni wiedzieć, że w dzisiejszych czasach większość stron internetowych z freeware do pobrania korzysta z klientów pobierania do zarządzania swoim procesem pobierania. Niestety niektórzy z wymienionych klientów pobierania nie ujawniają prawidłowo faktu, że reklamowane wtyczki przeglądarki lub paski narzędzi zostaną zainstalowane razem z bezpłatnym programem, który użytkownicy zdecydowali się pobrać. Klienci pobierania i instalatorzy, którzy są wykorzystywani do dystrybucji adware, często ukrywają przycisk Odrzuć, który może być użyty do rezygnacji z instalacji reklamowanych potencjalnie niechcianych aplikacji.

Podsumowanie program adware 2

Niektóre strony internetowe ze złośliwym bezpłatnym oprogramowaniem do pobrania nie pozwalają na pobranie wybranego oprogramowania, jeśli użytkownicy zdecydują się na odrzucenie instalacji promowanego oprogramowania. Zauważ, że najbezpieczniejszym źródłem pobierania freeware są strony internetowe jego twórców. Aby uniknąć instalacji adware bądź bardzo uważny podczas pobierania i instalowania bezpłatnego oprogramowania.

Jeśli pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania upewnij się, że nie instalujesz promowanych wtyczki do przeglądarek i pasków narzędzi. Podczas instalacji już pobranego freeware, wybierz Własne lub Zaawansowane opcje instalacji - ten krok pokaże wszystkie potencjalnie niepożądane aplikacje, które są instalowane wraz z wybranym bezpłatnym programem.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia adware ads not by this site ze swojego komputera, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat ads not by this site lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

msr

Plus-HD u mnie antywirus potem oszalał po wykasowaniu ;)Zablokował mi internet bo wykrył nasilające się ataki ponad 20:)

maciek

BlocKaUTubeAd 3.2
u mnie

Krzysiek

Ja mam jakiś program YouTuAdBluockeR 1.1 którego za chiny nie mogę w żaden sposób usunąć. Próbowałem już różnych sposobów i nic...

Artmac

ja nie mam takich rozszerzeń . mam takie YYTBookMarrku Adblock Pro AollCCheeAPPricee Proszę o pomoc.

Pat

Plus-HD w moim wypadku : /

Sandra

Mam Google Chrome. Weszłam w Narzędzia --> Rozszerzenia i usunęłam Click 2 Save. Pomogło, reklam już nie ma :) Dzięki za artykuł!

piotr

nierozszerzenie hd total w firefoxie też powodowało u mnie wyświetlenie napisu ads not by this sitepo bokach głównego tekstu

milson

podejrzewam TubeAdBloCkeer na Chrome

Radosław

Rozszerzenie HD VID codec w firefoxie również powoduje wyskakiwanie niechcianych reklam, oraz powoduje nie wczytywanie się stron do końca - np miniaturek na allegro.

Ewa

Dziękuję bardzo, właśnie pozbyłam się tego dziadostwa :)

Nasze przewodniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chcesz nas wesprzeć, możesz przesłać nam dotację.