FacebookTwitterLinkedIn

Instrukcje usuwania oprogramowania generującego przekierowania do search-quickly.com

Znany również jako: Porywacz przeglądarki Search-Quickly
Poziom zniszczenia: Średni

Jaką witryną jest search-quickly.com?

Search-quickly.com to adres nieuczciwej wyszukiwarki, który znaleźliśmy podczas analizy Search-Quickly porywacza przeglądarki. Odkryliśmy to rozszerzenie porywacza przeglądarki podczas przeglądania zwodniczych stron internetowych.

Search-Quickly modyfikuje ustawienia przeglądarki w celu promowania (poprzez przekierowania) strony search-quickly.com. Ponadto rozszerzenie to szpieguje aktywność przeglądania Internetu przez użytkowników.

Porywacz przeglądarki Search-Quickly

Przegląd porywacza przeglądarki Search-Quickly

Search-Quickly zmienia ustawienia przeglądarki (np. strony główne, domyślne wyszukiwarki i karty/okna itp.). Z powodu tych modyfikacji użytkownicy mogą zostać przekierowani na stronę search-quickly.com, gdy wpiszą zapytanie wyszukiwania w pasku adresu URL lub otworzą nową kartę/okno przeglądarki.

Fałszywe wyszukiwarki zazwyczaj nie są w stanie wygenerować wyników wyszukiwania, więc przekierowują użytkowników do legalnych stron internetowych. Search-quickly.com nie jest wyjątkiem; ląduje na wyszukiwarka Bing (bing.com). Należy wspomnieć, że ta strona może prowadzić gdzie indziej, ponieważ czynniki takie jak geolokalizacja użytkownika mogą wpływać na przekierowania.

Ponadto oprogramowanie porywające przeglądarki może polegać na mechanizmach zapewniających trwałość, takich jak odmowa dostępu do ustawień związanych z usuwaniem lub cofanie zmian wprowadzonych przez użytkownika - aby zapobiec odzyskaniu przeglądarki.

Co więcej, większość rozszerzeń w tej klasyfikacji ma możliwość śledzenia danych, co dotyczy również Search-Quickly. Ukierunkowane informacje mogą obejmować: odwiedzane adresy URL, przeglądane strony internetowe, wpisywane zapytania wyszukiwania, internetowe pliki cookie, nazwy użytkownika/hasła, dane osobowe, dane związane z finansami itp. Te wrażliwe informacje mogą być spieniężane poprzez sprzedaż stronom trzecim.

Podsumowując, oprogramowanie takie jak Search-Quickly może powodować infekcje systemu, poważne problemy z prywatnością, straty finansowe, a nawet kradzież tożsamości.

Podsumowanie zagrożeń:
Nazwa Search-Quickly
Typ zagrożenia Porywacz przeglądarki, przekierowanie, porywacz wyszukiwania, pasek narzędzi, niechciana nowa karta
Rozszerzenia przeglądarki Search-Quickly
Promowany adres URL search-quickly.com
Nazwy wykrywania (search-quickly.com) N/A (VirusTotal)
Ustawienia przeglądarki, których to dotyczy Strona główna, adres URL nowej karty, domyślna wyszukiwarka
Objawy Zmanipulowane ustawienia przeglądarki internetowej (strona główna, domyślna wyszukiwarka internetowa, ustawienia nowych kart). Użytkownicy są zmuszeni do odwiedzenia strony porywacza przeglądarki i przeszukiwania Internetu za pomocą jego wyszukiwarek.
Metody dystrybucji Zwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana).
Uszkodzenie Śledzenie przeglądarki internetowej (potencjalne problemy z prywatnością), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowania do podejrzanych witryn.
Usuwanie malware (Windows)

Aby usunąć możliwe infekcje malware, przeskanuj komputer profesjonalnym oprogramowaniem antywirusowym. Nasi analitycy bezpieczeństwa zalecają korzystanie z Combo Cleaner.
▼ Pobierz Combo Cleaner
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.

Przykłady porywaczy przeglądarki

ONFINDGuardGo, color-picker-tab, oraz Random Year Fact to tylko kilka z naszych najnowszych artykułów na temat porywaczy przeglądarki. Oprogramowanie to zazwyczaj wygląda zwyczajnie i oferuje przydatne funkcje. Jednak funkcje te są zazwyczaj fałszywe i niedziałające, ponieważ ich jedynym celem jest zwabienie użytkowników do pobrania/zainstalowania porywacza przeglądarki.

Należy podkreślić, że nawet jeśli oprogramowanie działa dokładnie tak, jak wskazują jego materiały promocyjne - nie jest to gwarancją legalności lub bezpieczeństwa.

W jaki sposób Search-Quickly zainstalował się na moim komputerze?

Znaleźliśmy kilka "oficjalnych" stron promocyjnych Search-Quickly. Warto zauważyć, że oszukańcze strony internetowe (które wykorzystują taktyki zastraszania lub inne fałszywe twierdzenia) są również wykorzystywane do dystrybucji porywaczy przeglądarki.

Strony te są powszechnie dostępne za pośrednictwem przekierowań generowanych przez natrętne reklamy, witryny korzystające z nieuczciwych sieci reklamowych, błędnie wpisane adresy URL, powiadomienia o spamie w przeglądarce, i zainstalował adware.

"Sprzedaż wiązana" - pakowanie zwykłych instalacji programów z niechcianymi/złośliwymi dodatkami - jest również wykorzystywana do rozprzestrzeniania oprogramowania porywającego przeglądarki.

Ryzyko dopuszczenia do systemu dołączonej zawartości jest zwiększone przez pobieranie z podejrzanych kanałów (np. witryn z freeware i stron trzecich, sieci udostępniania P2P itp.) oraz przez niedbałe traktowanie instalacji (np. używanie ustawień "Łatwe/Szybkie" itp.).

Ponadto porywacze przeglądarki są rozprzestrzeniane przez natrętne reklamy. Niektóre z tych reklam mogą być uruchamiane (np. po kliknięciu) w celu wykonania skryptów, które wykonują podstępne pobieranie/instalacje.

Jak uniknąć instalacji porywaczy przeglądarki?

Zalecamy sprawdzenie oprogramowania przed pobraniem/zakupem. Ponadto wszystkie pliki do pobrania muszą pochodzić z oficjalnych i wiarygodnych źródeł. Podczas instalacji zalecamy zapoznanie się z warunkami, zbadanie możliwych opcji, skorzystanie z ustawień "Niestandardowe/Zaawansowane" i rezygnację z dodatkowych aplikacji, rozszerzeń itp.

Innym zaleceniem jest zachowanie ostrożności podczas przeglądania, ponieważ oszukańcze i złośliwe treści online zwykle wydają się legalne i nieszkodliwe. Na przykład natrętne reklamy mogą wyglądać nieszkodliwie - jednak przekierowują użytkowników do niewiarygodnych i wątpliwych witryn (np. promujących oszustwa, pornografię, hazard, randki dla dorosłych itp.)

W przypadku ciągłego napotykania reklam i/lub przekierowań tego rodzaju, należy sprawdzić urządzenie i natychmiast usunąć wszystkie podejrzane aplikacje i rozszerzenia/wtyczki przeglądarki. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany Search-Quickly, zalecamy uruchomienie skanowania za pomocą Combo Cleaner, aby automatycznie wyeliminować tego porywacza przeglądarki.

Pojawienie się search-quickly.com przekierowującego do Wyszukiwarka Bing (GIF):

Porywacz przeglądarki Search-Quickly przekierowujący do Bing (GIF)

Uprawnienia wymagane przez porywacza przeglądarki Search-Quickly:

Porywacz przeglądarki Search-Quickly prosi o uprawnienia

"Oficjalne" strony promocyjne porywacza przeglądarki Search-Quickly:

Strona internetowa wykorzystywana do promowania porywacza przeglądarki Search-Quickly 1 Strona internetowa wykorzystywana do promowania porywacza przeglądarki Search-Quickly 2

Natychmiastowe automatyczne usunięcie malware: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Combo Cleaner to profesjonalne narzędzie do automatycznego usuwania malware, które jest zalecane do pozbycia się złośliwego oprogramowania. Pobierz je, klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Combo Cleaner Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie porywacza przeglądarki Search-Quickly:

Użytkownicy Windows 10:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy macOS (OSX):

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

Odinstalowanie aplikacji porywającej przeglądarki za pomocą Panelu sterowania

W oknie odinstalowywania programów: poszukaj wszelkich ostatnio zainstalowanych podejrzanych aplikacji, wybierz te wpisy i kliknij "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianych aplikacji przeskanuj swój komputer w poszukiwaniu wszelkich pozostałych niepożądanych składników. Aby przeskanować komputer, użyj zalecanego oprogramowania do usuwania złośliwego oprogramowania.

Usuwanie porywacza przeglądarki Search-Quickly z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć przekierowania przeglądarki:

Google Chrome logoUsuń złośliwe rozszerzenia z Google Chrome:

Usuwanie rozszerzeń Google Chrome powiązanych z search-quickly.com

Kliknij ikonę menu Chrome Ikona menu Google Chrome (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Rozszerzenia" i kliknij "Zarządzaj rozszerzeniami". Zlokalizuj "Search-Quickly" i inne ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia, wybierz te wpisy i kliknij "Usuń".

Zmień stronę główną:

Usuwanie search-quickly.com ze strony głównej Google Chrome

Kliknij ikonę menu Chrome Ikona menu Google Chrome (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia". W sekcji "Przy uruchamianiu" wyłącz "Szybkie wyszukiwanie", poszukaj adresu URL porywacza przeglądarki (hxxp://www.search-quickly.com) poniżej opcji "Otwórz określoną lub zestaw stron". Jeśli jest obecny, kliknij ikonę trzech pionowych kropek i wybierz "Usuń".

Zmień domyślną wyszukiwarkę:

Usuwanie search-quickly.com z domyślnej wyszukiwarki Google Chrome

Aby zmienić domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij ikonę menu Chrome Ikona menu Google Chrome (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia", w sekcji "Silnik wyszukiwania" kliknij "Zarządzaj wyszukiwarkami...", na otwartej liście poszukaj "search-quickly.com", po znalezieniu kliknij trzy pionowe kropki w pobliżu tego adresu URL i wybierz "Usuń".

  • Jeśli nadal masz problemy z przekierowaniami przeglądarki i niechcianymi reklamami - Zresetuj Google Chrome.

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem porywacz przeglądarki search-quickly, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuń złośliwe rozszerzenia z Mozilla Firefox:

Usuwanie rozszerzeń Mozilla Firefox powiązanych z search-quickly.com

Kliknij menu Firefoksa ikona menu firefox (w prawym górnym rogu głównego okna), wybierz "Dodatki i motywy". Kliknij "Rozszerzenia", w otwartym oknie znajdź "Search-Quickly", a także wszystkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia, kliknij na trzy kropki, a następnie kliknij "Usuń".

Zmień stronę główną:

Usuwanie search-quickly.com ze strony głównej Mozilla Firefox

Aby zresetować stronę główną, kliknij menu Firefoksa ikona menu firefox (w prawym górnym rogu głównego okna), następnie wybierz "Ustawienia", w otwartym oknie wyłącz "Search-Quickly", usuń hxxp://search-quickly.com i wprowadź preferowaną domenę, która otworzy się przy każdym uruchomieniu Mozilla Firefox.

Zmień domyślną wyszukiwarkę:

Usuwanie search-quickly.com z domyślnej wyszukiwarki Mozilla Firefox

W pasku adresu URL wpisz "about:config" i naciśnij Enter. Kliknij "Akceptuj ryzyko i kontynuuj".

W filtrze wyszukiwania u góry wpisz: "extensionControlled". Ustaw oba wyniki na "false", klikając dwukrotnie każdy wpis lub klikając przycisk Mozilla Firefox przełącznik about:config przycisk wejścia button.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem porywacz przeglądarki search-quickly, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem porywacz przeglądarki search-quickly, przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia porywacz przeglądarki search-quickly ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat porywacz przeglądarki search-quickly lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/30089-search-quickly-com-redirect

Często zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest cel zmuszania użytkowników do odwiedzania strony search-quickly.com?

Celem tworzenia oprogramowania powodującego przekierowania jest zysk. Innymi słowy, programiści/wydawcy generują przychody poprzez przekierowania na strony takie jak search-quickly.com.

Czy odwiedzanie search-quickly.com stanowi zagrożenie dla mojej prywatności?

Do pewnego stopnia tak. Witryny takie jak search-quickly.com zazwyczaj zbierają informacje o odwiedzających. Dane te mogą być następnie sprzedawane stronom trzecim.

W jaki sposób porywacz przeglądarki przeniknął do mojego komputera?

Rozpowszechnione techniki dystrybucji obejmują: zwodnicze promocyjne strony internetowe, dołączone instalatory, witryny z darmowym oprogramowaniem i darmowym hostingiem plików, oszustwa internetowe, sieci udostępniania Peer-to-Peer, natrętne reklamy i powiadomienia o spamie w przeglądarce.

Czy Combo Cleaner pomoże mi usunąć porywacza przeglądarki Search-Quickly?

Tak, Combo Cleaner przeskanuje komputer i usunie wykryte aplikacje porywające przeglądarkę. Należy pamiętać, że ręczne usuwanie (bez pomocy oprogramowania zabezpieczającego) może nie być idealne, zwłaszcza gdy do systemu przeniknęło wiele porywaczy przeglądarki. W takich przypadkach, po usunięciu jednego z nich, pozostałe mogą go ponownie zainstalować. Ponadto oprogramowanie to może być w stanie odmówić dostępu do ustawień związanych z usuwaniem lub cofnąć zmiany wprowadzone przez użytkownika. Dlatego niezwykle ważne jest, aby wyeliminować porywaczy przeglądarki dokładnie i za jednym razem.

▼ Pokaż dyskusję

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

O nas

PCrisk to portal bezpieczeństwa cybernetycznego, informujący internautów o najnowszych zagrożeniach cyfrowych. Nasze artykuły są tworzone przez ekspertów ds. bezpieczeństwa i profesjonalnych badaczy złośliwego oprogramowania. Przeczytaj więcej o nas.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Porywacz przeglądarki Search-Quickly kod QR
Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Porywacz przeglądarki Search-Quickly na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Usuń infekcje malware na Windows już dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ
Pobierz Combo Cleaner

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Combo Cleaner:
Ocena redaktoraZnakomita!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.