FacebookTwitterLinkedIn

Jak odinstalować ThePDFConverterSearch?

Znany również jako: Przekierowanie thepdfconvertersearch.com
Poziom zniszczenia: Średni

Czym jest porywacz przeglądarki ThePDFConverterSearch?

ThePDFConverterSearch to potencjalnie niechciana aplikacja (PUA), porywacz przeglądarki zaprojektowany do zmiany ustawień przeglądarki na thepdfconvertersearch.com (w celu promowania fałszywej wyszukiwarki). Warto wspomnieć, że ta aplikacja może odczytywać historię przeglądania i ewentualnie inne związane z przeglądaniem, a nawet poufne informacje.

Porywacz przeglądarki thepdfconvertersearch.com

Szczegółowe informacje o porywaczu przeglądarki ThePDFConverterSearch

Większość porywaczy przeglądarki zmienia adres domyślnej wyszukiwarki, strony głównej i nowej karty, aby promować określoną fałszywą wyszukiwarkę. Porywacz przeglądarki ThePDFConverterSearch zmienia te ustawienia na thepdfconvertersearch.com.

Głównym powodem, dla którego thepdfconvertersearch.com jest fałszywą wyszukiwarką, jest to, że nie generuje ona samodzielnie unikalnych wyników. W czasie badania strona thepdfconvertersearch.com przekierowywała do search.yahoo.com i searchlee.com.

Thepdfconvertersearch.com pokazuje wyniki wygenerowane przez Yahoo i podejrzaną wyszukiwarkę (searchlee.com). Ta fałszywa wyszukiwarka może również przekierowywać użytkowników na inne adresy.

Należy wspomnieć, że fałszywe wyszukiwarki mogą być wykorzystywane do promowania podejrzanych witryn – mogą generować zwodnicze wyniki z linkami do potencjalnie złośliwych stron. Tak czy inaczej, nie należy używać podejrzanych, fałszywych wyszukiwarek i ufać wyłącznie legalnym wyszukiwarkom, takim jak Yahoo, Google, Bing.

Zwykle użytkownicy nie mogą cofnąć zmian wprowadzonych przez zainstalowanego porywacza przeglądarki, chyba że go odinstalują. W tym konkretnym przypadku, aby móc usunąć adres thepdfconvertersearch.com z ustawień przeglądarki, użytkownicy muszą najpierw odinstalować ThePDFConverterSearch.

Innym częstym problemem z aplikacjami takimi jak ThePDFConverterSearch jest to, że zbierają adresy IP, geolokalizacje, adresy odwiedzanych stron internetowych, wprowadzone zapytania wyszukiwania i inne dane przeglądania. Zebrane dane mogą być niewłaściwie wykorzystywane do celów marketingowych, sprzedawane stronom trzecim lub można na nich zarabiać w inny sposób.

W niektórych przypadkach porywacze przeglądarki mogą uzyskać dostęp do poufnych informacji, które mogą zostać wykorzystane do kradzieży kont osobistych, popełniania oszustw związanych z tożsamością, dokonywania nieuczciwych zakupów, transakcji itp. W taki czy inny sposób zdecydowanie zaleca się, aby nie ufać aplikacjom tego typu.

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwa ThePDFConverterSearch
Typ zagrożenia Porywacz przeglądarki, przekierowanie, pasek narzędzi, niechciana nowa zakładka
Rozszerzenie(a) przeglądarki ThePDFConverterSearch
Rzekoma funkcjonalność Ulepszone przeglądanie sieci
Promowany URL thepdfconvertersearch.com
Obsługiwany adres IP (thepdfconvertersearch.com) 172.67.139.144
Zmienione ustawienia przeglądarki Strona domowa, URL nowej zakładki, domyślna wyszukiwarka
Objawy Zmienione ustawienia przeglądarki internetowej (strona domowa, domyślna wyszukiwarka, nowa zakładka). Użytkownicy są zmuszani, aby odwiedzać witrynę porywacza i przeszukiwać internet za pomocą jego wyszukiwarek.
Metody dystrybucji Zwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory Flash Player, pobrania pliku torrent.
Zniszczenie Śledzenie przeglądania internetu (potencjalne problemy prywatności), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowania na podejrzane witryny.
Usuwanie

Aby wyeliminować Przekierowanie thepdfconvertersearch.com, nasi badacze malware zalecają przeskanowanie twojego komputera Combo Cleaner.
▼ Pobierz Combo Cleaner
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

Podobieństwa z innymi porywaczami przeglądarki

Większość porywaczy przeglądarki promuje wyszukiwarki, które mogą być wykorzystywane do promowania podejrzanych witryn i wyświetlania reklam. Zarówno porywacze przeglądarki, jak i promowane za ich pośrednictwem wyszukiwarki są bezużyteczne i mogą być szkodliwe.

Więcej przykładów porywaczy przeglądarki to Dictionary Search, PDFConverterSearchMedia i FreeIncognitoSearch. Warto wspomnieć, że aplikacje tego typu nazywane są PUA, ponieważ użytkownicy rzadko je celowo pobierają i instalują.

Jak zainstalowano ThePDFConverterSearch na moim komputerze?

Jednym z popularnych sposobów rozpowszechniania porywaczy przeglądarki jest użycie metody marketingowej zwanej „sprzedażą wiązaną" – dołączenie PUA do innych programów. W takich przypadkach PUA można znaleźć w programach do pobierania i instalatorach innych programów jako dodatkowe oferty.

Propozycje pobrania lub zainstalowania dołączonych aplikacji można odrzucić przy użyciu „Zaawansowanych", „Niestandardowych" lub innych ustawień albo odznaczając pola wyboru. Użytkownicy pobierają i instalują PUA razem z innymi programami po zakończeniu pobierania i instalacji bez zmiany któregokolwiek z wyżej wymienionych ustawień.

Innym zwodniczym sposobem dystrybucji PUA jest projektowanie reklam w celu wykonania określonych skryptów. Użytkownicy powodują niechciane pobrania, instalacje, klikając te reklamy.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Należy pobierać aplikacji z podejrzanych źródeł, takich jak sieci peer-to-peer (eMule, klienci torrent i inne podobne sieci udostępniania), nieoficjalnych witryn, zewnętrznych programów do pobierania ani instalować za pomocą zewnętrznych instalatorów. Zamiast tego należy je pobierać z oficjalnych stron i za pośrednictwem bezpośrednich linków.

Programy pobierania i instalacji z takimi ustawieniami, jak „Zaawansowane", „Niestandardowe" powinny zostać sprawdzone pod kątem ofert pobrania lub zainstalowania potencjalnie niechcianych aplikacji. Oferty te należy odrzucić przed zakończeniem pobierania lub instalacji.

Nie należy ufać (klikać) reklamom na podejrzanych stronach internetowych. Klikając te reklamy, użytkownicy otwierają zwodnicze, podejrzane strony lub pobierają lub nawet instalują niechciane programy.

Należy odinstalować podejrzane, niechciane rozszerzenia, wtyczki lub dodatki zainstalowane w przeglądarce internetowej oraz tego rodzaju oprogramowanie zainstalowane w systemie operacyjnym. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany ThePDFConverterSearch, zalecamy przeprowadzenie skanowania za pomocą Combo Cleaner, aby automatycznie usunąć tego porywacza przeglądarki.

Thepdfconvertersearch.com przekierowuje do search.yahoo.com (GIF):

Porywacz przeglądarki thepdfconvertersearch thepdfconvertersearch.com pokazuje wyniki yahoo

Thepdfconvertersearch.com przekierowuje do searchlee.com (GIF):

Porywacz przeglądarki thepdfconvertersearch thepdfconvertersearch.com pokazuje wyniki searchlee.com

Powiadomienie mówiące, że ThePDFConverterSearch może czytać i zmieniać dane:

Powiadomienie porywacza przeglądarki thepdfconvertersearch

Witryny promujące porywacza przeglądarki ThePDFConverterSearch:

Witryna używana do promowania porywacza przeglądarki ThePDFConverterSearch 2 promoter porywacza przeglądarki thepdfconvertersearch 3 promoter porywacza przeglądarki thepdfconvertersearch Promoter porywacza przeglądarki thepdfconvertersearch na firefox

WAŻNA UWAGA! Ta zwodnicza strona prosi o włączenie powiadomień przeglądarki internetowej.

Dlatego przed rozpoczęciem wykonaj następujące kroki:

Google Chrome (PC):

 • Kliknij przycisk Menu (trzy kropki) w prawym górnym rogu ekranu
 • Wybierz "Ustawienia", przewiń w dół i kliknij "Zaawansowane"
 • Przewiń w dół do sekcji "Prywatność i bezpieczeństwo", wybierz "Ustawienia treści", a następnie "Powiadomienia"
 • Kliknij trzy kropki po prawej stronie każdego podejrzanego adresu URL i kliknij "Blokuj" lub "Usuń" (jeśli klikniesz "Usuń" i ponownie wejdziesz na złośliwą stronę, pojawi się prośba o ponowne włączenie powiadomień)

Wyłącz powiadomienia pop-up w przeglądarce Google Chrome

Google Chrome (Android):

 • Kliknij przycisk Menu (trzy kropki) w prawym górnym rogu ekranu i kliknij "Ustawienia"
 • Przewiń w dół, kliknij "Ustawienia strony", a następnie "Powiadomienia"
 • W otwartym oknie znajdź wszystkie podejrzane adresy URL i kliknij je jeden po drugim
 • Wybierz "Powiadomienia" w sekcji "Pozwolenia" i ustaw przycisk na "WYŁ."

Wyłącz powiadomienia pop-up w przeglądarce Android Google Chrome

Mozilla Firefox:

 • Kliknij przycisk Menu (trzy paski) w prawym górnym rogu ekranu
 • Wybierz "Opcje" i na pasku narzędzi po lewej stronie ekranu kliknij "Prywatność i bezpieczeństwo"
 • Przewiń w dół do sekcji "Pozwolenia" i kliknij dwukrotnie przycisk "Ustawienia" obok "Powiadomień"
 • W otwartym oknie znajdź wszystkie podejrzane adresy URL, kliknij menu i wybierz "Blokuj"

Wyłącz powiadomienia pop-up w przeglądarce Mozilla Firefox

Internet Explorer:

 • Kliknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu okna IE
 • Wybierz "Opcje internetowe"
 • Wybierz zakładkę "Prywatność" i kliknij "Ustawienia" poniżej sekcji "Blokuj pop-up"
 • Wybierz podejrzane adresu URL poniżej i usuń je jeden po drugim klikając przycisk "Usuń"

Wyłącz powiadomienia pop-up w przeglądarce Internet Explorer

Microsoft Edge:

 • Kliknij przycisk menu (trzy kropki) w prawym górnym rogu okna Edge
 • Przewiń w dół, znajdź i kliknij „Ustawienia"
 • Przewiń ponownie w dół i kliknij „Wyświetl ustawienia zaawansowane"
 • Kliknij „Zarządzaj" w sekcji „Uprawnienia witryny"
 • Kliknij przełącznik pod każdą podejrzaną witryną

Wyłącz powiadomienia pop-up w przeglądarce Microsoft Edge

Safari (Mac):

 • Kliknij przycisk "Safari" w lewym górnym rogu ekranu i wybierz "Preferencje..."
 • Wybierz zakładkę "Witryny", a następnie w lewym panelu wybierz sekcję "Powiadomienia"
 • Sprawdź podejrzane adresy URL i dla każdej z nich zastosuj opcję "Odmów"

Wyłącz powiadomienia pop-up w przeglądarce Safari

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Przekierowanie thepdfconvertersearch.com: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Combo Cleaner to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Przekierowanie thepdfconvertersearch.com. Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Combo Cleaner Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie porywacza przeglądarki ThePDFConverterSearch:

Użytkownicy Windows 10:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy macOS (OSX):

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

Odinstalowanie porywacza przeglądarki thepdfconvertersearch.com za pomocą Panelu sterowania

W oknie odinstalowywania programów: poszukaj wszelkich ostatnio zainstalowanych i podejrzanych aplikacji (na przykład "ThePDFConverterSearch"), wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianej aplikacji (która powoduje przekierowania thepdfconvertersearch.com), przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie porywacza przeglądarki ThePDFConverterSearch z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć dodatki przeglądarki:

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Usuwanie rozszerzeń powiązanych z thepdfconvertersearch.com z Google Chrome

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz „Więcej narzędzi" i kliknij „Rozszerzenia". Zlokalizuj "ThePDFConverterSearch" i wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmiana twojej strony domowej:

Usuwanie thepdfconvertersearch.com ze strony domowej Google Chrome

Kliknij ikonę Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz „Ustawienia". W sekcji „Uruchamianie" wyłącz "ThePDFConverterSearch", poniżej „Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron", poszukaj URL porywacza przeglądarki (hxxp://www.thepdfconvertersearch.com). Jeśli jest obecny, kliknij ikonę trzech pionowych kropek i wybierz „Usuń".

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Usuwanie thepdfconvertersearch.com z domyślnej wyszukiwarki Google Chrome

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia", w sekcji „Wyszukiwarka" kliknij „Zarządzaj wyszukiwarkami...". Na otwartej liście poszukaj "thepdfconvertersearch.com". Po ich znalezieniu kliknij trzy poziome kropki obok tego URL i wybierz „Usuń z listy".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem przekierowanie thepdfconvertersearch.com, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Usuwanie rozszerzeń powiązanych z thepdfconvertersearch.com z Mozilla Firefox

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz „Dodatki". Kliknij „Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń "ThePDFConverterSearch", jak również wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki.

Zmiana twojej strony domowej:

Usuwanie thepdfconvertersearch.com ze strony domowej Mozilla Firefox

Aby przywrócić swoją stronę domową, kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu głównego okna), a następnie wybierz „Opcje". W otwartym oknie, wyłącz "ThePDFConverterSearch", usuń hxxp://thepdfconvertersearch.com i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Mozilla Firefox.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Usuwanie thepdfconvertersearch.com z domyślnej wyszukiwarki Mozilla Firefox

W pasku adresu URL wpisz about: config i naciśnij klawisz Enter.
Kliknij „Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania na górze wpisz: "extensionControlled"
Ustaw oba wyniki jako "fałszywe" klikając dwukrotnie każdy wpis lub klikając przycisk Mozilla Firefox switch about:config entry button.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem przekierowanie thepdfconvertersearch.com, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem przekierowanie thepdfconvertersearch.com, przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

 • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Usuwanie rozszerzeń powiązanych z thepdfconvertersearch.com z Internet Explorer

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz „Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij „Usuń".

Zmiana twojej strony domowej:

Usuwanie thepdfconvertersearch.com ze strony domowej Internet Explorer

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Opcje internetowe". W otwartym oknie usuń hxxp://thepdfconvertersearch.com i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Internet Explorer. Możesz także wpisać about: blank, aby otworzyć pustą stronę podczas uruchamiania Internet Explorer.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Usuwanie thepdfconvertersearch.com z domyślnej wyszukiwarki Internet Explorer

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Zarządzaj dodatkami". W otwartym oknie wybierz „Dostawców wyszukiwania", ustaw „Google", „Bing" lub dowolną inną wyszukiwarkę jako swoją domyślną wyszukiwarkę, a następnie usuń "ThePDFConverterSearch".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem przekierowanie thepdfconvertersearch.com, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia przekierowanie thepdfconvertersearch.com ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat przekierowanie thepdfconvertersearch.com lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/21223-thepdfconvertersearch-browser-hijacker

Kliknij, aby opublikować komentarz

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Przekierowanie thepdfconvertersearch.com kod QR
Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Przekierowanie thepdfconvertersearch.com na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Przekierowanie thepdfconvertersearch.com dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Combo Cleaner

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Combo Cleaner:
Ocena redaktoraWybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny.