FacebookTwitterLinkedIn

Jak odinstalować niechcianą aplikację promującą smashapps.net?

Znany również jako: Porywacz przeglądarki smashapps.net
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania przekierowania smashapps.net

Czym jest smashapps.net?

Smashapps.net to adres fałszywej wyszukiwarki. Zwykle takie wyszukiwarki są promowane przez różne porywacze przeglądarki. Badania pokazują, że jedna z aplikacji promujących smashapps.net nosi nazwę Suls APP. Zazwyczaj porywacze przeglądarki promują fałszywe wyszukiwarki, dokonując pewnych zmian w ustawieniach przeglądarki. Aplikacje tego typu są klasyfikowane jako potencjalnie niechciane aplikacje (PUA), ponieważ użytkownicy zwykle pobierają i instalują je nieświadomie (przypadkowo). Ponadto porywacze przeglądarki często są zaprojektowane nie tylko w celu promowania fałszywych wyszukiwarek, ale także w celu zbierania informacji związanych z nawykami przeglądania użytkownika.

smashapps.net browser hijacker

Większość porywaczy przeglądarki promuje fałszywe wyszukiwarki, zmieniając ustawienia, takie jak adres domyślnej wyszukiwarki, strony domowej i nowej karty. W takim przypadku Suls APP (lub inna tego typu aplikacja) ustawia je na smashapps.net i uniemożliwia użytkownikom usunięcie tego adresu, dopóki jest zainstalowana. Oznacza to, że użytkownicy muszą odwiedzać stronę smashapps.net za każdym razem, gdy otwierają przeglądarkę porywacza, nową kartę i wprowadzają wyszukiwane hasła w pasku adresu URL. Ta fałszywa wyszukiwarka nie generuje żadnych indywidualnych, unikalnych wyników. Gdy jest używana, smashapps.net wyświetla wyniki generowane przez Yahoo i przekierowuje użytkowników do search.yahoo.com. Aby powstrzymać przeglądarki przed otwarciem smashapps.net, użytkownicy muszą odinstalować aplikację Suls lub innego instalatora porywacza przeglądarki, który ma ją promować. Innym powodem odinstalowania zainstalowanej PUA tego typu jest to, że można ją zaprojektować do zbierania danych przeglądania. Na przykład adresów IP, geolokalizacji, adresów otwartych/odwiedzanych stron, wprowadzonych zapytań wyszukiwania itd. Chociaż istnieje porywacz przeglądarki, który może również zapisywać osobiste i poufne informacje. Ponadto programiści mogą sprzedawać zebrane dane stronom trzecim, które niewłaściwie je wykorzystują do generowania przychodów. Możliwe, że zebrane informacje mogą wpaść w ręce/zostać sprzedane niektórym cyberprzestępcom. Zainstalowany porywacz przeglądarki może być przyczyną problemów takich jak kradzież tożsamości, problemów związanych z prywatnością w Internecie, bezpieczeństwem przeglądania i/lub innych. Zdecydowanie zalecamy jak najszybsze odinstalowanie dowolnego zainstalowanego porywacza przeglądarki, a w przyszłości nigdy nie pobieranie ani nie instalowanie żadnego. Uwaga: aplikacja Suls (lub inna zaprojektowana do promowania smashapps.net) może również służyć do promowania innych adresów (takich jak biosc.xyz i smashappsearch.com).

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwa Porywacz przeglądarki smashapps.net
Typ zagrożenia Porywacz przeglądarki, przekieorwanie, porywacz wyszukiwania, pasek narzędzi, niechciana nowa zakładka
Rozszerzenie(a) przeglądarki Suls APP (może być również promowane przez inne aplikacje)
Rzekoma funkcjonalność Zwykle porywacze przeglądarki są reklamowane jako narzędzia ulepszające doświadczenie przeglądania
Zmienione ustawienia przeglądarki Strona domowa, URL nowej zakładki, domyślna wyszukiwarka
Obsługiwany adres IP 104.27.140.89
Objawy Zmienione ustawienia przeglądarki internetowej (strona domowa, domyślna wyszukiwarka, nowa zakładka). Użytkownicy są zmuszani do odwiedzania witryny porywacza i przeszukiwania sieci przy użyciu jego wyszukiwarek.
Metody dystrybucji Zwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory Flash Player.
Zniszczenie Śledzenie przeglądania Internetu (potencjalne problemy prywatności), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowania na podejrzane witryny.
Usuwanie

Aby wyeliminować Porywacz przeglądarki smashapps.net, nasi badacze malware zalecają przeskanowanie twojego komputera Malwarebytes.
▼ Pobierz Malwarebytes
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Free Driver Maps, AnonymoSearch i Maps N' Direction Hub to kilka przykładów innych porywaczy przeglądarki. Zwykle PUA tego typu mają na celu promowanie fałszywych wyszukiwarek i zbieranie informacji związanych z przeglądaniem i/lub innych. Nawet jeśli są reklamowane jako przydatne, legalne aplikacje, często nie przynoszą żadnej wartości. Przeciwnie, mogą być przyczyną różnych problemów.

Jak zainstalowano smashapps.net na moim komputerze?

Dość często programiści dystrybuują potencjalnie niechciane aplikacje, umieszczając je w ustawieniach pobierania i/lub instalacji innych programów. Ta metoda dystrybucji nosi nazwę „sprzedaży wiązanej". W większości przypadków informacje o dodatkowych aplikacjach nie są poprawnie ujawniane. Można je znaleźć w „Niestandardowych", „Zaawansowanych" i innych podobnych ustawieniach konfiguracji. Problem polega na tym, że nie wszyscy użytkownicy sprawdzają i zmieniają te ustawienia. Pozostawiając je bez zmian, zgadzają się na oferty pobrania i zainstalowania różnych niechcianych aplikacji wraz z programami, które celowo pobierają i instalują. W niektórych przypadkach PUA można pobrać i/lub zainstalować, klikając oszukańcze reklamy zaprojektowane do uruchamiania określonych skryptów.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Zdecydowanie zaleca się pobieranie oprogramowania wyłącznie z oficjalnych i wiarygodnych stron internetowych oraz poprzez bezpośrednie linki. Inne kanały, takie jak zewnętrzne programy (i instalatory) pobierania, sieci peer-to-peer (np. klienci torrent, eMule), nieoficjalne witryny i inne podobne kanały, narzędzia są często zaprojektowane do dystrybucji niechcianych, czasem nawet złośliwych aplikacji. Dlatego nie należy ich używać. To samo dotyczy instalatorów stron trzecich. Ponadto zawsze warto sprawdzić „Zaawansowane", „Niestandardowe" i inne ustawienia dowolnego konfiguratora pobierania i instalacji. Jeśli zawierają oferty pobrania i/lub instalacji niechcianego oprogramowania, należy je odrzucić przed ukończeniem pobierania i/lub instalacji. Natrętne reklamy wyświetlane na podejrzanych stronach mogą otwierać inne, potencjalnie złośliwe strony internetowe, a nawet pobierać i instalować niechciane aplikacje. Zaleca się, aby nie ufać takim reklamom. I na koniec, nie powinno być żadnych niechcianych aplikacji (rozszerzeń, dodatków lub wtyczek) zainstalowanych w przeglądarce i/lub tego rodzaju oprogramowania zainstalowanego w systemie operacyjnym. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany porywaczami przeglądarki, zalecamy przeprowadzenie skanowania za pomocą Malwarebytes, aby automatycznie go usunąć.

Smashapps.net przekierowuje do search.yahoo.com (GIF):

smashapps.net redirects to search.yahoo.com

Witryna promująca PUA, która jest zaprojektowana do zmiany ustawień przeglądarki na smashapps.net:

smashapps.net redirect promoter

Powiadomienie mówiące, że Suls APP może czytać i zmieniać konkretne dane:

browser hijacker promoting smashapps.net asks for a permission to be installed

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Porywacz przeglądarki smashapps.net: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Malwarebytes to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Porywacz przeglądarki smashapps.net. Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Malwarebytes Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie przekierowania smashapps.net:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

smashapps.net browser hijacker uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów: poszukaj wszelkich ostatnio zainstalowanych i podejrzanych aplikacji (na przykład "Suls APP"), wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianego programu (który powoduje przekierowania do witryny smashapps.net), przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie przekierowania smashapps.net z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć przekierowania przeglądarki:

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing smashapps.net related Internet Explorer extensions

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz „Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki (np. "Suls APP"), wybierz te wpisy i kliknij „Usuń".

Zmiana twojej strony domowej:

Removing smashapps.net from Internet Explorer homepage

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Opcje internetowe". W otwartym oknie usuń hxxp://smashapps.net i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Internet Explorer. Możesz także wpisać about: blank, aby otworzyć pustą stronę podczas uruchamiania Internet Explorer.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing smashapps.net from Internet Explorer default search engine

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Zarządzaj dodatkami". W otwartym oknie wybierz „Dostawców wyszukiwania", ustaw „Google", „Bing" lub dowolną inną wyszukiwarkę jako swoją domyślną wyszukiwarkę, a następnie usuń "smashapps.net".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem porywacz przeglądarki smashapps.net, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing smashapps.net related Google Chrome extensions

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz „Więcej narzędzi" i kliknij „Rozszerzenia". Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki przeglądarki (np. "Suls APP") i usuń je.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing smashapps.net from Google Chrome homepage

Kliknij ikonę Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz „Ustawienia". W sekcji „Uruchamianie" wyłącz "Suls APP" poniżej „Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron", poszukaj URL porywacza przeglądarki (hxxp://www.smashapps.net). Jeśli jest obecny, kliknij ikonę trzech pionowych kropek i wybierz „Usuń".

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing smashapps.net from Google Chrome default search engine

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia", w sekcji „Wyszukiwarka" kliknij „Zarządzaj wyszukiwarkami...". Na otwartej liście poszukaj "smashapps.net". Po ich znalezieniu kliknij trzy poziome kropki obok tego URL i wybierz „Usuń z listy".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem porywacz przeglądarki smashapps.net, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing smashapps.net related Mozilla Firefox extensions

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz „Dodatki". Kliknij „Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki (np. "Suls APP").

Zmiana twojej strony domowej:

Removing smashapps.net from Mozilla Firefox homepage

Aby przywrócić swoją stronę domową, kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu głównego okna), a następnie wybierz „Opcje". W otwartym oknie, wyłącz zainstalowane PUA (np. "Suls APP"), usuń hxxp://smashapps.net i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Mozilla Firefox.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing smashapps.net from Mozilla Firefox default search engine

W pasku adresu URL wpisz about: config i naciśnij klawisz Enter.
Kliknij „Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania na górze wpisz: "extensionControlled"
Ustaw oba wyniki jako "fałszywe" klikając dwukrotnie każdy wpis lub klikając przycisk Mozilla Firefox switch about:config entry button.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem porywacz przeglądarki smashapps.net, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem porywacz przeglądarki smashapps.net, przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia porywacz przeglądarki smashapps.net ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat porywacz przeglądarki smashapps.net lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/17895-smashapps-net-redirect

Kliknij, aby opublikować komentarz

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Porywacz przeglądarki smashapps.net kod QR
Kod QR (Quick Response Code) to odczytywalny maszynowo kod, który przechowuje adresy URL oraz inne informacje. Kod ten może być odczytywany za pomocą kamery w smartfonie lub tablecie. Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Porywacz przeglądarki smashapps.net na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Porywacz przeglądarki smashapps.net dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Malwarebytes

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Malwarebytes:
Wybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.