Usunięcie adresu ieodk.xyz z ustawień w przeglądarce

Znany również jako: Porywacz przeglądarki ieodk.xyz
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania przekierowania Ieodk.xyz

Czym jest ieodk.xyz?

W Internecie jest wiele fałszywych wyszukiwarek, ieodk.xyz jest jedną z nich. Zazwyczaj są one promowane przez potencjalnie niechciane aplikacje (PUA), które są sklasyfikowane jako porywacze przeglądarki. Wiadomo, że ieodk.xyz jest promowana przez PUA o nazwie CERX, jednak do tego celu można również użyć innych porywaczy przeglądarki (tj. APP). Aplikacje tego typu promują fałszywe wyszukiwarki, zmieniając pewne ustawienia przeglądarki. Ponadto większość porywaczy przeglądarki służy do zbierania danych przeglądania. Warto wspomnieć, że CERX jest powiązana z innym PUA o nazwie QIP. Z reguły ludzie nie pobierają i nie instalują porywaczy przeglądarki i innych PUA świadomie (celowo).

ieodk.xyz browser hijacker

W większości przypadków porywacze przeglądarki promują fałszywe wyszukiwarki, zmieniając ustawienia w przeglądarkach, takie jak adres domyślnej wyszukiwarki, stronę domową i nową kartę. Po zainstalowaniu CERX, APP i ewentualnie inne porywacze przeglądarki zmieniają je na ieodk.xyz. Oznacza to, że osoby, których przeglądarki zostały porwane przez aplikację zaprojektowaną w celu promowania ieodk.xyz, są zmuszone odwiedzać ten adres, gdy otwierają przeglądarkę, nową kartę lub wprowadzają wyszukiwane hasła w pasku adresu URL. Adres tej fałszywej wyszukiwarki otwiera się za pośrednictwem qxsearch.com, innego podejrzanego adresu. Aby uniknąć przekierowania na te adresy/usunąć ieodk.xyz z wyżej wymienionych ustawień, konieczne jest odinstalowanie CERX, APP lub innej niechcianej aplikacji, która porwała przeglądarkę. W przeciwnym razie aplikacja cofnie przypisane ustawienia po każdej próbie ich zmiany. Nie jest to jednak jedyny powód do odinstalowania porywacza przeglądarki z przeglądarki i/lub systemu operacyjnego. Zazwyczaj aplikacje tego typu są zaprojektowane do zbierania takich danych, jak adresy IP użytkownika, wprowadzone zapytania wyszukiwania, adresy odwiedzanych stron, geolokalizacje i inne tego rodzaju szczegóły. Niektóre porywacze przeglądarki (i inne PUA) zapisują również wrażliwe dane osobowe. Ponadto ich programiści często sprzedają zebrane dane stronom trzecim, które niewłaściwie wykorzystują je do generowania przychodów. CERX, APP i inne aplikacje powiązane z ieodk.xyz nie zawsze zmieniają ustawienia przeglądarki. Niemniej jednak przekierowują swoich użytkowników do ieodk.xyz podczas przeszukiwania sieci.

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwa Porywacz przeglądarki ieodk.xyz
Typ zagrożenia Porywacz przeglądarki, przekierowanie, porywacz przekierowania, pasek narzędzi, niechciana nowa zakładka
Rozszerzenie(a) przeglądarki CERX, APP i inne porywacze przeglądarki.
Rzekoma funkcjonalność Aplikacje, które promują fałszywe wyszukiwarki zwykle rzekomo ulepszają przeglądanie sieci.
Zmienione ustawienia przeglądarki Strona domowa, URL nowej zakładki, domyślna wyszukiwarka
Nazwy wykrycia (ieodk.xyz) Forcepoint ThreatSeeker (podejrzany), Pełna lista wykrycia (VirusTotal)
Objawy Zmienione ustawienia przeglądarki internetowej (strona domowa, domyślna wyszukiwarka, nowa zakładka). Użytkownicy są zmuszani do odwiedzania witryny porywacza i przeszukiwania sieci przy użyciu jego wyszukiwarek.
Metody dystrybucji Zwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory Flash Player.
Zniszczenie Śledzenie przeglądania sieci (potencjalne problemy prywatności), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowania na podejrzane witryny.
Usuwanie

Aby wyeliminować Porywacz przeglądarki ieodk.xyz, nasi badacze malware zalecają przeskanowanie twojego komputera Malwarebytes.
▼ Pobierz Malwarebytes
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Dość często porywacze przeglądarki są reklamowane jako legalne, użyteczne aplikacje, które powinny zapewniać różne funkcje. Niestety większość z nich jest bezużyteczna i przeznaczona do wykonywania zadań, które pomagają programistom generować przychody. Osoby, które mają takie aplikacje zainstalowane w swoich przeglądarkach i/lub systemach operacyjnych, narażają się na kradzież tożsamości, problemy związane z bezpieczeństwem przeglądania, prywatnością itp. Aplikacje tego typu należy odinstalować tak szybko, jak to możliwe. Niektóre przykłady aplikacji, które są również klasyfikowane jako porywacze przeglądarki, to Landslide Search, Smart Searches Now i Get Video Converter.

Jak zainstalowałem ieodk.xyz na moim komputerze?

W niektórych przypadkach PUA można pobrać ze stron pobierania. Niemniej jednak większość osób pobiera i/lub instaluje je nieświadomie. Zazwyczaj dzieje się tak, gdy twórcy oprogramowania rozpowszechniają je za pomocą metody „sprzedaży wiązanej" lub ludzie klikają zwodnicze reklamy. Używają „sprzedaży wiązanej", aby nakłonić ludzi do pobrania i/lub zainstalowania potencjalnie niechcianych aplikacji razem z programami, które celowo pobierają lub instalują. Dołączają PUA w różnych konfiguratorach pobierania i/lub instalacji i ukrywają informacje na ten temat w „Niestandardowych", „Zaawansowanych" lub innych opcjach i ustawieniach tych konfiguratorów. Ludzie, którzy kończą wszystkie pobrania i/lub instalacje bez sprawdzania i zmiany tych ustawień, często nieświadomie pozwalają na pobranie i/lub instalowanie różnych niechcianych aplikacji.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Programy powinny być pobierane z oficjalnych witryn, a nie za pośrednictwem narzędzi pobierania stron trzecich, sieci peer-to-peer (takich jak klienci torrent, eMule), podejrzanych witryn lub innych podobnych kanałów. Nie należy również używać instalatorów stron trzecich. Ważne jest również, aby sprawdzić, jakie są „Niestandardowe", „Zaawansowane" i inne podobne ustawienia dowolnego konfiguratora pobierania i/lub instalacji oraz odznaczyć oferty pobrania i/lub zainstalowania dodatkowego oprogramowania. Natrętne reklamy, szczególnie jeśli są wyświetlane w sposób niewiarygodny, nie powinny być klikane/ufane. Bardzo często reklamy te przekierowują użytkowników na niewiarygodne (potencjalnie złośliwe) witryny. Czasami powodują pobranie i/lub zainstalowanie niechcianych programów. Jeśli w twojej przeglądarce są zainstalowane niechciane aplikacje (rozszerzenia, wtyczki lub dodatki), należy je natychmiast usunąć. Tego rodzaju oprogramowanie również powinno zostać usunięte z systemu operacyjnego. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany porywaczami przeglądarki, zalecamy przeprowadzenie skanowania za pomocą Malwarebytes, aby automatycznie je wyeliminować.

Porwana przeglądarka otwierająca ieodk.xyz za pośrednictwem qxsearch.com (GIF):

ieodk.xyz gets opened through qxsearch.com in gif

Strona pobierania fałszywego programu aktualizującego Firefox, który instaluje PUA, która ma promować ieodk.xyz:

shady page encourages update Firefox through fake updater that installs some PUA

CERX prosi o pozwolenie na dostęp do danych, zakładek i aktywności przeglądania:

CERX requires permission to access various data

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Porywacz przeglądarki ieodk.xyz: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Malwarebytes to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Porywacz przeglądarki ieodk.xyz. Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Malwarebytes Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie przekierowania ieodk.xyz:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

ieodk.xyz browser hijacker uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów: spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane aplikacje, wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianej aplikacji (która powoduje przekierowania do ieodk.xyz), przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie przekierowania ieodk.xyz z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć przekierowania przeglądarki:

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing ieodk.xyz related Internet Explorer extensions

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki (takie jak "APP" i "CERX"), wybierz te wpisy i kliknij "Usuń".

Zmiana twojej strony domowej:

Removing ieodk.xyz from Internet Explorer homepage

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Opcje internetowe". W otwartym oknie usuń hxxp://ieodk.xyz i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Internet Explorer. Możesz także wpisać about: blank, aby otworzyć pustą stronę podczas uruchamiania Internet Explorer.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing ieodk.xyz from Internet Explorer default search engine

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz "Zarządzaj dodatkami". W otwartym oknie wybierz "Dostawców wyszukiwania", ustaw "Google", "Bing" lub dowolną inną wyszukiwarkę jako swoją domyślną wyszukiwarkę, a następnie usuń "APP" lub "CERX" lub inne PUA.

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem porywacz przeglądarki ieodk.xyz, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing ieodk.xyz related Google Chrome extensions

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Więcej narzędzi" i kliknij "Rozszerzenia". Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki przeglądarki (takie jak "CERX", "APP") i usuń je.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing ieodk.xyz from Google Chrome homepage

Kliknij ikonę Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia". W sekcji "Na starcie" wyłącz "CERX", "APP" lub inne PUA. Poniżej „Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron", poszukaj URL porywacza przeglądarki (hxxp://www.ieodk.xyz). Jeśli jest obecny, kliknij ikonę trzech pionowych kropek i wybierz „Usuń".

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing ieodk.xyz from Google Chrome default search engine

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia", w sekcji "Wyszukiwarka" kliknij "Zarządzaj wyszukiwarkami...". Na otwartej liście poszukaj "ieodk.xyz". Po ich znalezieniu kliknij trzy poziome kropki obok tego URL i wybierz "Usuń z listy".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem porywacz przeglądarki ieodk.xyz, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing ieodk.xyz related Mozilla Firefox extensions

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz "Dodatki". Kliknij "Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki (takie jak "CERX", "APP" itp.).

Zmiana twojej strony domowej:

Removing ieodk.xyz from Mozilla Firefox homepage

Aby zresetować swoją stronę domową, kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu głównego okna), a następnie wybierz „Opcje". W otwartym oknie, wyłącz "CERX" (lub inne PUA, takie jak "APP"), usuń hxxp://ieodk.xyz i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Mozilla Firefox.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing ieodk.xyz from Mozilla Firefox default search engine

W pasku adresu URL wpisz about: config i naciśnij klawisz Enter.
Kliknij „Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania na górze wpisz: "ieodk"
Kliknij prawym przyciskiem myszy znalezione preferencje i wybierz „Resetuj", aby przywrócić wartości domyślne.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem porywacz przeglądarki ieodk.xyz, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem porywacz przeglądarki ieodk.xyz, przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia porywacz przeglądarki ieodk.xyz ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat porywacz przeglądarki ieodk.xyz lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/16542-ieodk-xyz-redirect

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Porywacz przeglądarki ieodk.xyz kod QR
Kod QR (Quick Response Code) to odczytywalny maszynowo kod, który przechowuje adresy URL oraz inne informacje. Kod ten może być odczytywany za pomocą kamery w smartfonie lub tablecie. Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Porywacz przeglądarki ieodk.xyz na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Porywacz przeglądarki ieodk.xyz dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Malwarebytes

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Malwarebytes:
Wybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.