Usuwanie przekierowań przeglądarki do splendidsearch.com

Znany również jako: Przekierowanie splendidsearch.com
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania przekierowania splendidsearch.com

Czym jest splendidsearch.com?

splendidsearch.com to zwodnicza witryna, która podobno zwiększa możliwości przeglądania stron internetowych, zapewniając szybki dostęp do różnych popularnych witryn, a także generując lepsze wyniki wyszukiwania. Oceniając po samym wyglądzie, splendidsearch.com rzeczywiście wydaje się odpowiednia i przydatna. Warto jednak wspomnieć, że oszuści promują splendidsearch.com za pomocą różnych aplikacji porywających przeglądarkę, które infiltrują komputery bez zgody użytkownika. Ponadto istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że splendidsearch.com będzie zapisywać różne informacje dotyczące aktywności przeglądania stron internetowych przez użytkownika.

splendidsearch.com browser hijacker

porywających przeglądarką (np. Music Kingdom), z których wszystkie korzystają z różnych subdomen, takich jak music.splendidsearch.com, video.splendidsearch.com itd. (zwróć uwagę, że Użytkownicy Mozilla Firefox są przekierowywani do gettheresult.net). W każdym razie porywacz przypisuje określony adres URL do ustawień strony domowej i domyślnej wyszukiwarki. Dodatkowo każdy porywacz przeglądarki jest wyposażony w dodatkowe rozszerzenie o nazwie Flash Media Start. Teraz, mimo że wprowadzone zmiany są nieistotne, użytkownicy nie mogą ich cofnąć, ponieważ rozszerzenie porywacza przeglądarki (na przykład Music Kingdom) wraz z Flash Media Start ponownie przypisuje ustawienia (lub po prostu uniemożliwia użytkownikom dostęp do nich) za każdym razem, gdy próbuje się je zmienić. Z tego powodu użytkownicy nie mają innego wyboru, jak odwiedzać witrynę splendidsearch.com za każdym razem, gdy otwierają nową kartę/okno przeglądania lub przeszukują sieć za pomocą paska adresu. W rezultacie jakość przeglądania stron internetowych znacznie spada. Warto również wspomnieć, że splendidsearch.com (a także gettheresult.net), jako wyszukiwarka internetowa, jest całkowicie bezużyteczna, ponieważ przekierowuje użytkowników do search.yahoo.com. Innymi słowy, użytkownicy kończą wyszukiwanie w Internecie za pomocą Yahoo (legalnej wyszukiwarki internetowej), a splendidsearch.com staje się nieistotna, ponieważ nie generuje samodzielnie żadnych wyników wyszukiwania. Innym znaczącym minusem jest śledzenie danych. Aplikacje porywające przeglądarkę i fałszywe wyszukiwarki internetowe są znane z zapisywania takich informacji, jak adresy IP, adresy odwiedzanych witryn, przeglądane strony, zapytania wyszukiwania i inne podobne informacje dotyczące aktywności przeglądania stron internetowych przez użytkownika. Zebrane dane mogą zawierać dane osobowe. Jednak ważniejsze jest to, że programiści udostępniają je stronom trzecim (potencjalnie cyberprzestępcom). Osoby te generują przychody poprzez niewłaściwe wykorzystanie otrzymanych danych. Dlatego śledzenie danych może w końcu doprowadzić do poważnych problemów prywatności, a nawet kradzieży tożsamości. Zdecydowanie zalecamy wyeliminowanie wszystkich aplikacji porywających przeglądarkę i nigdy więcej nie odwiedzanie witryny splendidsearch.com.

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwa Przekierowanie splendidsearch.com
Typ zagrożenia Porywacz przeglądarki, przekierowanie, porywacz wyszukiwania, pasek narzędzi, niechciana nowa zakładka
Rozszerzenie(a) przeglądarki Lista obejmuje Flash Media Start, Music Kingdom i kilka innych.
Obsługiwany adres IP 104.27.176.208
Zmienione ustawienia przeglądarki Strona domowa, URL nowej zakładki, domyślna wyszukiwarka
Objawy Zmienione ustawienia przeglądarki(ek) (strona domowa, domyślna wyszukiwarka, nowa zakładka). Użytkownicy są zmuszeni do odwiedzania witryny porywacza i przeszukiwania sieci używając jego wyszukiwarek.
Metody dystrybucji Zwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory flash player.
Zniszczenie Śledzenie przeglądania Internetu (potencjalne problemy prywatności), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowania na podejrzane witryny.
Usuwanie

Aby wyeliminować Przekierowanie splendidsearch.com, nasi badacze malware zalecają przeskanowanie twojego komputera Malwarebytes.
▼ Pobierz Malwarebytes
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

splendidsearch.com ma wiele podobieństw z dziesiątkami innych fałszywych wyszukiwarek internetowych, takimi jak searchinggood.com, easyziptab.com, gosearchsafely.com. Prawie każda z nich twierdzi, że generuje lepsze wyniki wyszukiwania i zapewnia inne „korzystne funkcje" (np. szybki dostęp do popularnych witryn, lokalną prognozę pogody, kursy wymiany walut itp.). Problem polega na tym, że witryny takie jak splendidsearch.com mają tylko jeden cel: generowanie przychodów dla programistów. Dlatego też, zamiast przynosić jakąkolwiek rzeczywistą wartość, fałszywe wyszukiwarki powodują niechciane przekierowania i zbierają poufne dane. To samo dotyczy aplikacji porywających przeglądarki.

Jak zainstalowałem splendidsearch.com na moim komputerze?

Jak wspomniano powyżej, splendidsearch.com jest promowana za pomocą różnych aplikacji porywających przeglądarki. Programiści zwykle rozpowszechniają je za pomocą zwodniczej metody marketingowej zwanej „sprzedażą wiązaną", a także natrętnych reklam. „Sprzedaż wiązana" jest zasadniczo potajemną instalacją aplikacji innych firm wraz ze zwykłym (zazwyczaj bezpłatnym) oprogramowaniem. Deweloperzy ukrywają „dołączone" programy za „Własnymi"/"Zaawansowanymi" opcjami (lub innymi sekcjami) procesów pobierania/instalacji. Natrętne reklamy mają na celu przekierowanie użytkowników na niewiarygodne witryny i uruchamianie skryptów, które pobierają/instalują różne niechciane aplikacje. Co ważniejsze, ogromna większość użytkowników spieszy się z procesami pobierania/instalacji i pomija większość ich kroków. W ten sposób użytkownicy narażają system na ryzyko różnych infekcji i zagrażają własnej prywatności.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Aby temu zapobiec, użytkownicy muszą być bardzo ostrożni podczas przeglądania Internetu i pobierania/instalowania oprogramowania. Niezwykle ważne jest przeanalizowanie każdego kroku procesów pobierania/instalacji za pomocą „Niestandardowych" lub „Zaawansowanych" ustawień. Robiąc to, użytkownicy powinni zrezygnować ze wszystkich dodatkowo dołączonych programów i odrzucić wszystkie oferty pobrania/instalacji. Zalecamy unikanie korzystania z programów do pobierania/instalowania stron trzecich, ponieważ większość z nich zarabia za pomocą metody „sprzedaży wiązanej" (programiści promują PUA). Należy pobierać oprogramowanie wyłącznie z oficjalnych źródeł, korzystając z bezpośrednich linków do pobierania. Ważne jest również, aby wiedzieć, że natrętne reklamy zazwyczaj wyglądają zupełnie normalnie, ponieważ programiści inwestują dużo zasobów w ich projektowanie. Łatwo jest jednak je odróżnić, ponieważ takie reklamy zazwyczaj przekierowują na niewiarygodne witryny, takie jak z hazardem, randkami dla dorosłych, pornografią i podobne. Reklamy tego typu są zazwyczaj generowane przez aplikacje typu adware. Dlatego w przypadku częstego pojawiania się takich reklam/przekierowań, zdecydowanie zalecamy odinstalowanie wszystkich podejrzanych aplikacji i wtyczek do przeglądarek. Kluczem do bezpieczeństwa komputera jest ostrożność. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany splendidsearch.com, zalecamy uruchomienie skanowania za pomocą Malwarebytes, aby automatycznie wyeliminować porywacza przeglądarki.

Wygląd strony splendidsearch.com (GIF):

Appearance of splendidsearch.com website

Użyta witryna promująca porywacza przeglądarki Flash Media Start:

Website used promote Flash Media Start browser hijacker

Porywacz przeglądarki Flash Media Start w Google Chrome Web Store:

Flash Media Start browser hijacker in Google Chrome Web Store

Witryna użyta do promowania porywacza przeglądarki Music Kingdom:

Website used promote Music Kingdom browser hijacker

Porywacz przeglądarki Music Kingdom w Google Chrome Web Store:

Music Kingdom browser hijacker in Google Chrome Web Store

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Przekierowanie splendidsearch.com: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Malwarebytes to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Przekierowanie splendidsearch.com. Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Malwarebytes Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie porywacza przeglądarki splendidsearch.com:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

splendidsearch.com browser hijacker uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów: spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane aplikacje, wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianej aplikacji (która powoduje przekierowania do splendidsearch.com), przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie porywacza przeglądarki splendidsearch.com z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć przekierowania przeglądarki:

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing splendidsearch.com related Internet Explorer extensions

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij "Usuń".

Zmiana twojej strony domowej:

Removing splendidsearch.com from Internet Explorer homepage

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Opcje internetowe". W otwartym oknie usuń hxxp://splendidsearch.com i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Internet Explorer. Możesz także wpisać about: blank, aby otworzyć pustą stronę podczas uruchamiania Internet Explorer.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing splendidsearch.com from Internet Explorer default search engine

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz "Zarządzaj dodatkami". W otwartym oknie wybierz "Dostawców wyszukiwania", ustaw "Google", "Bing" lub dowolną inną wyszukiwarkę jako swoją domyślną wyszukiwarkę, a następnie usuń "splendidsearch.com".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem przekierowanie splendidsearch.com, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing splendidsearch.com related Google Chrome extensions

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Więcej narzędzi" i kliknij "Rozszerzenia". Zlokalizuj "Flash Media Start", "Music Kingdom" i wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing splendidsearch.com from Google Chrome homepage

Kliknij ikonę Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia". W sekcji "Na starcie" wyłącz "Flash Media Start" or "Music Kingdom" (lub dowolne inne rozszerzenia), poniżej „Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron", poszukaj URL porywacza przeglądarki (hxxp://www.splendidsearch.com). Jeśli jest obecny, kliknij ikonę trzech pionowych kropek i wybierz „Usuń".

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing splendidsearch.com from Google Chrome default search engine

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia", w sekcji "Wyszukiwarka" kliknij "Zarządzaj wyszukiwarkami...". Na otwartej liście wyłącz "Flash Media Start" lub "Music Kingdom" (lub dowolne inne rozszerzenie). Poszukaj "splendidsearch.com" a po jego znalezieniu kliknij trzy poziome kropki obok tego URL i wybierz "Usuń z listy".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem przekierowanie splendidsearch.com, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing splendidsearch.com related Mozilla Firefox extensions

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz "Dodatki". Kliknij "Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń "Flash Media Start", "Music Kingdom", jak również wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing splendidsearch.com from Mozilla Firefox homepage

Aby zresetować swoją stronę domową, kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu głównego okna), a następnie wybierz „Opcje". W otwartym oknie, wyłącz hxxp://splendidsearch.com i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Mozilla Firefox.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing splendidsearch.com from Mozilla Firefox default search engine

W pasku adresu URL wpisz about: config i naciśnij klawisz Enter.
Kliknij „Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania na górze wpisz: "moz-extension"
Kliknij prawym przyciskiem myszy znalezione preferencje i wybierz „Resetuj", aby przywrócić wartości domyślne.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem przekierowanie splendidsearch.com, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem przekierowanie splendidsearch.com, przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia przekierowanie splendidsearch.com ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat przekierowanie splendidsearch.com lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/15347-splendidsearch-com-browser-hijacker

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Przekierowanie splendidsearch.com kod QR
Kod QR (Quick Response Code) to odczytywalny maszynowo kod, który przechowuje adresy URL oraz inne informacje. Kod ten może być odczytywany za pomocą kamery w smartfonie lub tablecie. Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Przekierowanie splendidsearch.com na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Przekierowanie splendidsearch.com dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Malwarebytes

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Malwarebytes:
Wybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.