Przekierowanie defendsearch.com

Znany również jako: Porywacz przeglądarki defendsearch.com
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania przekierowania defendsearch.com

Czym jest defendsearch.com?

Istnieje wiele fałszywych wyszukiwarek, które są praktycznie identyczne z defendsearch.com, na przykład: resultsinquire.com, trackpackage.world i advisurf.com. Mogą one wyglądać bardzo podobnie do innych znanych wyszukiwarek takich jak Google, Yahoo itd. Ta jest jednak promowana przy użyciu nieuczciwych programów do pobierania i/lub instalowania, które mają na celu modyfikację ustawień przeglądarki bez zgody użytkownika. Poza tym zbierają również informacje związane z nawykami przeglądania jej użytkowników i powodują przekierowania na podejrzane, niewiarygodne strony internetowe.

defendsearch.com browser hijacker

Zazwyczaj wspomniane zwodnicze konfiguratory obierają za cel takie przeglądarki, jak Google Chrome, Mozilla Firefox i Internet Explorer. Zmieniają takie ustawienia przeglądarki, jak domyślną wyszukiwarkę, stronę domową i adres URL nowej karty. W tym przypadku wszystkie te opcje zostają przypisane do defendsearch.com, co oznacza, że ​​użytkownicy porwanej przeglądarki są zmuszeni odwiedzać fałszywą wyszukiwarkę (jej witrynę), gdy otwarta zostanie nowa karta przeglądarki lub nowe okno bądź też wpisane zapytanie w pasek adresu URL. Niemożliwe jest cofnięcie tych zmian, ponieważ fałszywe konfiguratory instalują zwykle tak zwane "obiekty pomocnicze" (aplikacje instalowane w przeglądarkach), które mają na celu zmianę przypisanych ustawień po podjęciu próby ich cofnięcia. Można to zrobić tylko wtedy, gdy zostaną odinstalowane wyżej wymienione aplikacje przeglądarki. Poza tym zarówno defendsearch.com, jak i "obiekty pomocnicze" najprawdopodobniej będą zaprojektowane do śledzenia (zbierania) danych, takich jak adresy IP, zapytania, geolokacje, adresy URL odwiedzanych witryn i inne informacje związane z przeglądaniem. Możliwe jest również, że niektóre ze zbieranych danych mogą również zawierać dane osobowe. Dodatkowo, wszystkie zebrane dane są stale udostępniane stronom trzecim, które wykorzystują je (niewłaściwie) do generowania przychodów. Dlatego nie zalecamy korzystania z fałszywej wyszukiwarki i radzimy odinstalowanie wszystkich zainstalowanych niechcianych aplikacji.

Podsumowanie zagrożenia:
NazwaPorywacz przeglądarki defendsearch.com
Typ zagrożeniaPorywacz przeglądarki, przekierowanie, porywacz wyszukiwania, pasek narzędzi, niechciana nowa zakładka
ObjawyZmienione ustawienia przeglądarki (przeglądarek) internetowej (strony domowej, domyślnej wyszukiwarki, ustawień nowej karty). Użytkownicy są zmuszeni do odwiedzania witryny porywacza i przeszukiwania Internetu przy użyciu ich wyszukiwarek.
Metody dystrybucjiZwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory flash player.
ZniszczenieŚledzenie przeglądania Internetu (potencjalne problemy prywatności), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowywania do podejrzanych witryn.
Usuwanie

Aby wyeliminować Porywacz przeglądarki defendsearch.com, nasi badacze malware zalecają przeskanowanie twojego komputera Malwarebytes.
▼ Pobierz Malwarebytes
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Takie wyszukiwarki są zazwyczaj promowane jako użyteczne, mogące zapewnić użytkownikom takie rzeczy, jak dokładniejsze wyniki wyszukiwania, szybsze wyszukiwanie itd. Niestety, są to jedynie próby sprawienia wrażenia bycia uzasadnionymi i skłonienia ludzi do korzystania z nich. Często nie przynoszą żadnej obiecanej funkcjonalności i są zaprojektowane wyłącznie w celu generowania przychodów dla swoich programistów. Poza tym korzystanie z fałszywych wyszukiwarek może powodować różne problemy związane z bezpieczeństwem przeglądania, prywatnością, zwiększonym ryzykiem zainfekowania komputera jakimś wirusem itd.

Jak zainstalowałem defendsearch.com na moim komputerze?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, twórcy fałszywej wyszukiwarki defendsearch.com promują ją za pomocą nieuczciwych narzędzi pobierania i/lub instalacji. Korzystając z nich, często udaje się nakłonić użytkowników, aby pozwolili im na wprowadzanie zmian w ustawieniach przeglądarki. W celu zainstalowania różnych potencjalnie niechcianych aplikacji (PUA), programiści używają tzw. "sprzedaży wiązanej". Jest to metoda używana do nakłaniania użytkowników do zainstalowania tych aplikacji wraz z innym oprogramowaniem. Informacje o tym, że takie aplikacje są dołączane do ustawień instalacji lub pobierania, są zwykle ukryte w "Niestandardowych", "Zaawansowanych" i podobnych ustawieniach. Jednak PUA nie można zainstalować bez udzielenia na to zgody. Innymi słowy, nawet jeśli użytkownicy niechcący zainstalują niechciane aplikacje, robią to samodzielnie.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Aby zapobiec nieumyślnym instalacjom (i zmianom w ustawieniach przeglądarki), zawsze pobieraj oprogramowanie z oficjalnych i wiarygodnych witryn lub z innych źródeł. Unikaj korzystania z zewnętrznych programów pobierania oprogramowania, instalatorów, klientów torrentów i innych sieci typu peer-to-peer. Nie zapomnij sprawdzić "Własnych", "Zaawansowanych" i innych podobnych ustawień procedur pobierania lub instalacji. Zrezygnuj z różnych dołączonych potencjalnie niechcianych aplikacji. Zachowaj ostrożność podczas przeglądania stron internetowych, unikaj klikania różnych natrętnych reklam. Reklamy te mogą wyglądać na uzasadnione (programiści inwestują pieniądze w ich projektowanie), ale często powodują przekierowania do niewiarygodnych witryn (takich jak z hazardem, randkami dla dorosłych, pornografią itd.). Jeśli często jesteś przekierowywany do podejrzanych witryn lub widzisz wiele natrętnych reklam: sprawdź, jakie są zainstalowane rozszerzenia, dodatki lub wtyczki w przeglądarce i programach na twoim komputerze. Usuń wszystkie niechciane/nieznane lub podejrzane wpisy tak szybko, jak to możliwe. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany porywaczami przeglądarki, zalecamy wykonanie skanowania za pomocą Malwarebytes, aby automatycznie go wyeliminować.

Witryna promująca fałszywą wyszukiwarkę defendsearch.com:

website promoting defendsearch.com fake search engine

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Porywacz przeglądarki defendsearch.com: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Malwarebytes to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Porywacz przeglądarki defendsearch.com. Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Malwarebytes Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie przekierowania defendsearch.com:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

defendsearch.com browser hijacker uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów: spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane aplikacje, wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianego programu, który powoduje przekierowania do defendsearch.com, przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie przekierowania defendsearch.com z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć przekierowania przeglądarki (Windows OS):

Film pokazujący, jak usunąć przekierowania przeglądarki do defendsearch.com przy użyciu Combo Cleaner (MacOS):

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing defendsearch.com related Internet Explorer extensions

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij "Usuń".

Zmiana twojej strony domowej:

Removing defendsearch.com from Internet Explorer homepage

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer), wybierz "Opcje internetowe", w otwartym oknie usuń hxxp://defendsearch.com i wprowadź preferowaną domenę, która otworzy się przy każdym uruchomieniu Internet Explorer. Możesz również wpisać about: blank, aby otworzyć pustą stronę po uruchomieniu Internet Explorer.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing defendsearch.com from Internet Explorer default search engine

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". W otwartym oknie wybierz "Dostawców wyszukiwania", ustaw "Google", "Bing" lub dowolną inną preferowaną wyszukiwarkę jako domyślną, a następnie usuń "defendsearch.com".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem porywacz przeglądarki defendsearch.com, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing defendsearch.com related Google Chrome extensions

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Więcej narzędzi" i kliknij "Rozszerzenia". Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing defendsearch.com from Google Chrome homepage

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu", pod opcją "Otwórz konkretny lub zestaw stron", poszukaj URL porywacza przeglądarki (hxxp://www.defendsearch.com). Jeśli jest obecny, kliknij ikonę trzech pionowych kropek i wybierz "Usuń".

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing defendsearch.com from Google Chrome default search engine

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome), wybierz "Ustawienia", w sekcji "Wyszukiwarka" kliknij "Zarządzaj wyszukiwarkami ...". Na otwartej liście poszukaj "defendsearch.com", a po zlokalizowaniu kliknij trzy pionowe kropki w pobliżu tego adresu URL i wybierz "Usuń z listy".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem porywacz przeglądarki defendsearch.com, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing defendsearch.com related Mozilla Firefox extensions

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz "Dodatki". Kliknij "Rozszerzenia" i usuń wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing defendsearch.com from Mozilla Firefox homepage

Aby zresetować swoją stronę domową, kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu głównego okna), a następnie wybierz "Opcje". W otwartym oknie usuń hxxp://defendsearch.com i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierać się za każdym razem uruchamiasz Mozilla Firefox.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing defendsearch.com from Mozilla Firefox default search engine

W pasku adresu URL wpisz about: config i naciśnij Enter.
Kliknij "Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania u góry wpisz: "defendsearch.com"
Kliknij prawym przyciskiem myszy znalezione preferencje i wybierz "Resetuj", aby przywrócić domyślne wartości.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem porywacz przeglądarki defendsearch.com, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem porywacz przeglądarki defendsearch.com, przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia porywacz przeglądarki defendsearch.com ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat porywacz przeglądarki defendsearch.com lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/14306-defendsearch-com-redirect

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Porywacz przeglądarki defendsearch.com kod QR
Kod QR (Quick Response Code) to odczytywalny maszynowo kod, który przechowuje adresy URL oraz inne informacje. Kod ten może być odczytywany za pomocą kamery w smartfonie lub tablecie. Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Porywacz przeglądarki defendsearch.com na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Porywacz przeglądarki defendsearch.com dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Malwarebytes

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Malwarebytes:
Wybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.