Przekierowanie POP-UP dailynews.support

Znany również jako: dailynews.support pop-up
Typ: Adware
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania przekierowania dailynews.support

Czym jest dailynews.support?

Podobnie jak wiele nieuczciwych witryn (w tym seodollars.com, trkur4.com, tityx.com itd.), dailynews.support przekierowuje odwiedzających na inne podejrzane witryny. W większości przypadków użytkownicy trafiają na dailynews.support niezamierzenie - są przekierowywani na tę stronę przez potencjalnie niechciane aplikacje (PUA), które zazwyczaj są instalowane nieumyślnie, powodują przekierowania, zbierają informacje i generują uciążliwe reklamy.

dailynews.support

Po zainstalowaniu potencjalnie niechcianej aplikacji, zaczyna ona losowo otwierać nowe karty/okna przeglądarki i przekierowywać użytkowników do dailynews.support, która następnie uruchamia dodatkowe (zwykle dwa lub trzy) przekierowania do innych niewiarygodnych lub potencjalnie złośliwych witryn, które mogą powodować niebezpieczne infekcje komputerowe. Kolejną wadą PUA są reklamy (banerowe, kuponowe, ankietowe, pop-up itd.) wyświetlane za pomocą narzędzi umożliwiających umieszczanie treści graficznych stron trzecich na dowolnej witrynie i ukrywające zawartość strony, zmniejszając tym samym komfort przeglądania. Ponadto wiele natrętnych reklam tego typu często przekierowuje użytkowników do podejrzanych/potencjalnie szkodliwych stron internetowych lub uruchamia skrypty, które pobierają i instalują inne potencjalnie niechciane aplikacje. Ponadto, wiele PUA zbiera informacje o użytkowniku, takie jak adresy IP, lokalizacje geograficzne, odwiedzane witryny internetowe, zapytania wyszukiwania, naciśnięcia klawiszy i inne dane, które mogą zawierać dane osobowe lub wrażliwe informacje. Zebrane dane są zwykle udostępniane stronom trzecim (potencjalnie cyberprzestępcom) i wykorzystywane do generowania przychodów. Śledzenie i udostępnianie informacji powoduje problemy związane z bezpieczeństwem przeglądania, prywatnością i może nawet spowodować kradzież tożsamości. To są główne powody, dla których zdecydowanie zalecamy natychmiastowe odinstalowanie potencjalnie niechcianych aplikacji. Ta strona jest również znana z generowania niechcianych powiadomień push z takich subdomen jak: click.dailynews.support, theater.dailynews.support, urgency.dailynews.support, silence.dailynews.support, thinker.dailynews.support, glimpse.dailynews.support, soprano.dailynews.support, dentist.dailynews.support, general.dailynews.support, capital.dailynews.support i wielu innych.

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwadailynews.support pop-up
Typ zagrożeniaAdware, niechciane reklamy, wirus pop-up
ObjawyDostrzeganie ogłoszeń nie pochodzących z przeglądanych stron. Natrętne reklamy pop-up. Zmniejszona prędkość przeglądania sieci.
Metody dystrybucjiZwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory flash player.
ZniszczenieZmniejszona wydajność komputera, śledzenie przeglądarki - problemy prywatności, możliwe dodatkowe infekcje malware.
Usuwanie

Aby wyeliminować dailynews.support pop-up, nasi badacze malware zalecają przeskanowanie twojego komputera Spyhunter.
▼ Pobierz Spyhunter
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby usunąć malware, musisz zakupić pełną wersję Spyhunter.

Wiele potencjalnie niechcianych aplikacji (według ich twórców) zapewnia „użyteczne" narzędzia lub inne korzyści dla użytkowników. Jednak w większości przypadków PUA są zaprojektowane wyłącznie w celu generowania przychodów poprzez powodowanie niechcianych przekierowań, generowanie reklam i zbieranie/udostępnianie zebranych danych. Posiadanie potencjalnie niechcianej aplikacji tego typu zainstalowanej na komputerze/przeglądarce internetowej stanowi bezpośrednie zagrożenie dla twojej prywatności, bezpieczeństwa przeglądania i może powodować inne problemy.

W jaki sposób zainstalowano na moim komputerze adware?

Potencjalnie niechciane aplikacje można często pobierać i instalować z oficjalnych witryn, jednak badania pokazują, że większość użytkowników pobiera je (lub instaluje) za pomocą natrętnych reklam lub gdy twórcy oprogramowania nakłaniają użytkowników do zainstalowania różnych potencjalnie niechcianych aplikacji za pomocą metody „sprzedaży wiązanej". Sprzedaż wiązana służy do dołączania PUA do z regularnym oprogramowaniem. Z reguły instalacje te nie są odpowiednio ujawniane: potencjalnie niechciane aplikacje są ukryte w „Niestandardowych", „Zaawansowanych" i innych ustawieniach lub opcjach procesów instalacji. Ponadto wielu użytkowników pomija kroki instalacyjne bez dokładnego sprawdzania ustawień/opcji. Jest to bardzo wygodne dla programistów PUA, którzy dążą do tego, aby ich oprogramowanie było dołączone do innego oprogramowania, tak aby użytkownicy zostali nakłonieni do zainstalowania (lub pobrania) potencjalnie niechcianych aplikacji.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Pobieraj oprogramowanie wyłącznie z oficjalnych i wiarygodnych witryn stron oraz unikaj korzystania z zewnętrznych programów do pobierania/instalowania lub torrentów innych firm. Wiele narzędzi pobierania/instalacji stron trzecich zarabia na sprzedaży, promując potencjalnie niechciane aplikacje. Zachowaj cierpliwość podczas instalowania oprogramowania i analizuj każdy etap instalacji, sprawdzając wszystkie dostępne „Niestandardowe", „Zaawansowane" opcje i inne podobne części procesu instalacji. Zalecamy również, aby nie klikać natrętnych reklam, szczególnie na podejrzanych witrynach. Niektórzy twórcy reklam (potencjalnie cyberprzestępcy) inwestują dużo czasu i pieniędzy w projektowanie reklam (często wydają się one uzasadnione), a po kliknięciu mogą przekierować do stron z hazardem, pornografią, randkami dla dorosłych i innych podobnych. Jeśli reklama powoduje tego typu przekierowanie, natychmiast zamknij witrynę i sprawdź niechciane rozszerzenia, wtyczki i dodatki zainstalowane w twojej domyślnej przeglądarce oraz usuń/odinstaluj je. Sprawdź także zainstalowane programy na twoim komputerze i usuń niechciane/nieznane oprogramowanie. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany nieuczciwymi aplikacjami, zalecamy wykonanie skanowania za pomocą Spyhunter, aby je automatycznie wyeliminować.

WAŻNA UWAGA! Ta zwodnicza strona prosi o włączenie powiadomień przeglądarki internetowej.

Dlatego przed rozpoczęciem wykonaj następujące kroki:

Google Chrome (PC):

 • Kliknij przycisk Menu (trzy kropki) w prawym górnym rogu ekranu
 • Wybierz „Ustawienia", przewiń w dół i kliknij "Zaawansowane"
 • Przewiń w dół do sekcji "Prywatność i bezpieczeństwo", wybierz "Ustawienia treści", a następnie "Powiadomienia"
 • Kliknij trzy kropki po prawej stronie każdego podejrzanego adresu URL i kliknij "Zablokuj" lub "Usuń" (jeśli klikniesz "Usuń" i ponownie wejdziesz na złośliwą stronę, pojawi się prośba o ponowne włączenie powiadomień)

Google Chrome (Android):

 • Kliknij przycisk Menu (trzy kropki) w prawym górnym rogu ekranu i kliknij "Ustawienia"
 • Przewiń w dół, kliknij "Ustawienia witryny", a następnie "Powiadomienia"
 • W otwartym oknie znajdź wszystkie podejrzane adresy URL i kliknij je jeden po drugim
 • Wybierz w sekcji "Uprawnienia" wybierz „Powiadomienia" i kliknij "Blokuj"

Mozilla Firefox:

 • Kliknij przycisk Menu (trzy paski) w prawym górnym rogu ekranu
 • Wybierz "Opcje" i kliknij "Prywatność i bezpieczeństwo" na pasku narzędzi po lewej stronie ekranu
 • Przewiń w dół do sekcji "Uprawnienia" i kliknij przycisk "Ustawienia" obok "Powiadomień"
 • W otwartym oknie znajdź wszystkie podejrzane adresy URL, kliknij menu i wybierz "Blokuj"

Internet Explorer:

 • Kliknij przycisk Koła zębatego w prawym górnym rogu okna IE
 • Wybierz "Opcje internetowe"
 • Wybierz zakładkę "Prywatność" i w sekcji "Blokowanie wyskakujących okienek" kliknij "Ustawienia"
 • Wybierz podejrzane adresy URL i usuń je jeden po drugim, klikając przycisk "Usuń"

Microsoft Edge:

 • Kliknij przycisk menu (trzy kropki) w prawym górnym rogu okna Edge
 • Przewiń w dół, znajdź i kliknij "Ustawienia"
 • Przewiń w dół i kliknij "Wyświetl ustawienia zaawansowane"
 • W "Powiadomieniach" kliknij „Zarządzaj"
 • Kliknij przełącznik pod każdą podejrzaną witryną

Safari:

 • Kliknij przycisk "Safari" w dolnej części ekranu i wybierz "Preferencje..."
 • Wybierz zakładkę "Strony internetowe", a następnie w lewym panelu wybierz "Powiadomienia"
 • Sprawdź podejrzane adresy URL i zastosuj dla każdego opcję "Odmów"

Natychmiastowe automatyczne usunięcie dailynews.support pop-up: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Spyhunter to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się dailynews.support pop-up. Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Spyhunter Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby usunąć malware musisz zakupić pełną wersję Spyhunter. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie adware:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

dailynews.support adware uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane aplikacje, wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianego programu, który powoduje przekierowania do strony dailynews.support, przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie adwarez przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć potencjalnie niechciane dodatki przeglądarki:

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing dailynews.support ads from Internet Explorer step 1

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij "Usuń".

Removing dailynews.support ads from Internet Explorer step 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem dailynews.support pop-up, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing dailynews.support ads from Google Chrome step 1

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome), wybierz „Więcej narzędzi" i kliknij "Rozszerzenia". Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki, wybierz te wpisy i kliknij ikonę kosza.

Removing dailynews.support ads from Google Chrome step 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem dailynews.support pop-up, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing dailynews.support ads from Mozilla Firefox step 1

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz „Dodatki". Kliknij „Rozszerzenia" i otwartym oknie usuń wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane wtyczki przeglądarki.

Removing dailynews.support ads from Mozilla Firefox step 2

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem dailynews.support pop-up, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Usuwanie adware z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Usuwanie adware z Safari - 2

W otwartym oknie kliknij rozszerzenia, zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia, wybierz je i kliknij Odinstaluj.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Usuwanie adware z Safari - 3

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Usuwanie adware z Safari - 4

Microsoft Edge logoUsuwanie złośliwych dodatków z Microsoft Edge:

Removing browser hijackers from Microsoft Edge step 1

Kliknij ikonę trzech poziomych kropek edge more icon (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Poszukaj ostatnio zainstalowanych podejrzanych rozszerzeń, kliknij te wpisy prawym przyciskiem myszy i kliknij "Odinstaluj".

Removing browser hijackers from Microsoft Edge step 2

Metoda opcjonalna:

Kliknij ikonę trzech poziomych kropek edge more icon (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Resetting Microsoft Edge settings step 1

W otwartej karcie kliknij przycisk "Wybierz, co usunąć".

Resetting Microsoft Edge settings step 2

Kliknij Pokaż więcej i wybierz wszystko, a następnie kliknij przycisk "Usuń".

Resetting Microsoft Edge settings step 3

 • Jeśli to nie pomoże, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami, wyjaśniającymi jak zresetować przeglądarkę Microsoft Edge.

Podsumowanie:

Podsumowanie program adwareNajpopularniejsze adware i potencjalnie niechciane aplikacje infiltrują przeglądarki internetowe użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Zauważ, że najbezpieczniejszym źródłem pobierania freeware są strony internetowe jego twórców. Aby uniknąć instalacji adware bądź bardzo uważny podczas pobierania i instalowania bezpłatnego oprogramowania. Podczas instalacji już pobranego freeware, wybierz Własne lub Zaawansowane opcje instalacji - ten krok pokaże wszystkie potencjalnie niepożądane aplikacje, które są instalowane wraz z wybranym bezpłatnym programem.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia adware dailynews.support pop-up ze swojego komputera, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat dailynews.support pop-up lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/13521-dailynews-support-pop-up-redirect