Oszustwo Unknown Security Breach

Znany również jako: "Unknown Security Breach" wirus
Typ: Adware
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania Internet Service Provider - Unknown Security Breach

Czym jest Internet Service Provider - Unknown Security Breach?

"Internet Service Provider - Unknown Security Breach" to fałszywa wiadomość o błędzie wyświetlana przez złośliwą stronę internetową. Użytkownicy odwiedzają tę stronę nieumyślnie - są przekierowywani na nią przez wiele potencjalnie niechcianych programów (PUP), które przenikają do systemu bez zgody użytkownika (metoda "sprzedaży wiązanej"). Warto zauważyć, że poza powodowaniem przekierowań, PUP generują również niechciane reklamy internetowe i ciągle śledzą aktywność przeglądania Internetu przez użytkowników.

Internet Service Provider - Unknown Security Breach adware

Błąd "Internet Service Provider - Unknown Security Breach" twierdzi, że ​​system został naruszony, a zatem prywatne dane użytkownika (dane logowania/hasła, informacje bankowe itd.) są zagrożone. Twierdzi się również, że ponowne uruchomienie systemu może spowodować kradzież wspomnianych powyżej danych. Z tego powodu ofiary muszą niezwłocznie skontaktować się z działem pomocy technicznej pod numerem telefonu ("1-844-346-3716"). Ofiarom przypuszczalnie otrzymają kolejne instrukcje. Jednakże, jak wspomniano powyżej, błąd "Internet Service Provider - Unknown Security Breach" jest fałszywy i nie powinno się mu ufać. Oszuści jedynie próbują przestraszyć ofiary, nakłonić je do uwierzenia im oraz zapłacenia za usługi, które nie są potrzebne. Ten błąd można usunąć po prostu zamykając przeglądarkę internetową. Użytkownicy powinni również wiedzieć, że potencjalnie niechciane programy wykorzystują "warstwę wirtualną" do generowania reklam pop-up, kuponowych, banerowych i innych podobnych. Zauważ, że "warstwa wirtualna" umożliwia umieszczanie treści graficznych stron trzecich. Z tego powodu wyświetlane reklamy często zakrywają główne treści, co znacznie utrudnia przeglądanie Internetu. Poza tym niektóre z tych reklam prowadzą do złośliwych stron internetowych. W związku z tym, nawet przypadkowe kliknięcie może spowodować narażenie komputera na infekcje adware lub malware. Innym minusem jest śledzenie informacji. Pamiętaj, że dołączone PUP są przeznaczone do zapisywania adresów IP, odwiedzanych adresów URL, przeglądanych stron, wprowadzonych zapytań, lokalizacji geograficznych, aktywności myszy/klawiatury i innych podobnych danych, które mogą zawierać dane osobowe. Po ich zebraniu dane są udostępniane stronom trzecim (potencjalnie, cyberprzestępcom). Osoby te mogą łatwo nadużywać danych osobowych z zamiarem generowania przychodów. W związku z tym obecność w systemie aplikacji śledzącej informacje może w końcu prowadzić do poważnych problemów z prywatnością, a nawet kradzieży tożsamości. Zdecydowanie zaleca się odinstalowanie wszystkich PUPów tak szybko, jak to możliwe.

Istnieje wiele błędnych błędów podobnych do "Internet Service Provider - Unknown Security Breach", na przykład Access To Your Computer Has Been Restricted, System Has Been Locked For Your Safety i Microsoft Warning Alert. Zauważ, że wszystkie te pop-up informują, że system jest uszkodzony w ten czy inny sposób. Jednakże, podobnie jak w przypadku wirusów wymienionych powyżej, "Internet Service Provider - Unknown Security Breach" jest również fałszywy i nie można mu zaufać. Warto też wspomnieć, że potencjalnie niechciane programy mają na celu zaoferowanie wielu przydatnych funkcji. Próbują one jednak jedynie sprawiać wrażenie, że ​​są uzasadnione i przydatne. Prawdziwym i jedynym celem każdego PUP jest generowanie przychodów dla programistów. Z tego powodu nie tylko powodują niechciane przekierowania, stale dostarczają niechciane reklamy online i zapisują różne informacje.

Jak zainstalowałem adware na moim komputerze?

Jak wspomniano powyżej, potencjalnie niechciane programy są rozpowszechniane za pomocą zwodniczej metody marketingowej zwanej "sprzedażą wiązaną" – podstępnej instalacji aplikacji innych firm wraz ze zwykłym oprogramowaniem. Deweloperzy wiedzą, że użytkownicy często nieostrożnie przyśpieszają procesy pobierania/instalacji i pomijają większość czynności. Z tego powodu wszystkie dołączone PUP są ukryte w "Niestandardowych"/"Zaawansowanych" ustawieniach. Użytkownicy, którzy nieostrożnie pośpieszają i pomijają tę sekcję, często kończą niechętną instalacją nieuczciwych aplikacji.

Jak uniknąć zainstalowania potencjalnie niechcianych aplikacji?

Istnieją dwa proste kroki, które należy wykonać w celu zapobiegania infiltracji systemu przez PUP. Po pierwsze, nigdy nie spiesz się przy pobieraniu i instalowaniu oprogramowania. Zawsze wybieraj „Własne"/"Zaawansowane" ustawienia i dokładnie analizuj każdy krok. Ponadto odrzuć wszystkie oferty, aby pobrać/zainstalować dodatkowe aplikacje i anuluje instalację już dołączonych. Kluczem do bezpieczeństwa komputera jest ostrożność.

Tekst wyświetlany w oknie pop-up "Internet Service Provider - Unknown Security Breach"

Błąd debugowania malware 895-SYSTEM32.EXE. NIE URUCHAMIAJ PONOWNIE SWOJEGO KOMPUTERA. MOŻE TO SPOWODOWAĆ UTRATĘ DANYCH ORAZ KRADZIEŻ TOŻSAMOŚCI, CO MOŻE SPOWODOWAĆ UTRATĘ TAKICH DANYCH, JAK KARTY KREDYTOWE, HASŁA I DANE WRAŻLIWE. BEZPŁATNY NUMER WSPARCIA MICROSOFT: 1-844-346-3716

NIEPOWODZENIE DYSU TWARDEGO HARDDISK_ROOTKIT_TROJAN_HIJACKER.EXE

Kod błędu wyjściowego Windows Defender 0x214aL Zadzwoń natychmiast na numer pomocy technicznej Microsoft w celu otrzymania natychmiastowej pomocy technicznej i korzystania z oprogramowania Windows Defender. Bezpłatny numer telefonu Pomocy technicznej Microsoft: 1-844-346-3716. Otwarcie nowej strony przeglądarki spowoduje utratę danych i szkody w twoim komputerze z systemem Windows. KOD BŁĘDU: 0xa297sa Podczas prób otwarcia programu Windows Defender BSOD: DllRegistrationErrorCode o0acxfasf ZADZWOŃ NA NUMER POMOCY TECHNICZNEJ MICROSOFT TERAZ: 1-8440346-3716

Szybkie menu:

Usuwanie adware:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

Internet Service Provider - Unknown Security Breach adware uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane aplikacje, wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianego programu, przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.


Download program do usuwania "Unknown Security Breach" wirus
1) Pobierz i zainstaluj   2) Uruchom skanowanie systemu   3) Ciesz się swoim czystym komputerem!

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby usunąć malware musisz zakupić pełną wersję Reimage.

Usuwanie adware z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący jak usunąć potencjalnie niechciane dodatki przeglądarki:

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing Internet Service Provider - Unknown Security Breach ads from Internet Explorer step 1

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszystkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij "Usuń".

Removing Internet Service Provider - Unknown Security Breach ads from Internet Explorer step 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem "unknown security breach" wirus, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing Internet Service Provider - Unknown Security Breach  ads from Google Chrome step 1

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome), wybierz "Narzędzia" i kliknij na "Rozszerzenia". Zlokalizuj wszystkie ostatnio zainstalowane dodatki przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij na ikonę kosza.

Removing Internet Service Provider - Unknown Security Breach ads from Google Chrome step 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem "unknown security breach" wirus, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing Internet Service Provider - Unknown Security Breach ads from Mozilla Firefox step 1

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego) i wybierz "Dodatki". Kliknij na "Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń wszystkie ostatnio zainstalowane podejrzane wtyczki przeglądarki.

Removing Internet Service Provider - Unknown Security Breach ads from Mozilla Firefox step 2

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem "unknown security breach" wirus, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Usuwanie adware z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Usuwanie adware z Safari - 2

W otwartym oknie kliknij rozszerzenia, zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia, wybierz je i kliknij Odinstaluj.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Usuwanie adware z Safari - 3

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Usuwanie adware z Safari - 4

Microsoft Edge logoUsuwanie złośliwych dodatków z Microsoft Edge:

Removing browser hijackers from Microsoft Edge step 1

Kliknij ikonę trzech poziomych kropek edge more icon (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Poszukaj ostatnio zainstalowanych podejrzanych rozszerzeń, kliknij te wpisy prawym przyciskiem myszy i kliknij "Odinstaluj".

Removing browser hijackers from Microsoft Edge step 2

Metoda opcjonalna:

Kliknij ikonę trzech poziomych kropek edge more icon (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Resetting Microsoft Edge settings step 1

W otwartej karcie kliknij przycisk "Wybierz, co usunąć".

Resetting Microsoft Edge settings step 2

Kliknij Pokaż więcej i wybierz wszystko, a następnie kliknij przycisk "Usuń".

Resetting Microsoft Edge settings step 3

  • Jeśli to nie pomoże, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami, wyjaśniającymi jak zresetować przeglądarkę Microsoft Edge.

Podsumowanie:

Podsumowanie program adwareNajpopularniejsze adware i potencjalnie niechciane aplikacje infiltrują przeglądarki internetowe użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Zauważ, że najbezpieczniejszym źródłem pobierania freeware są strony internetowe jego twórców. Aby uniknąć instalacji adware bądź bardzo uważny podczas pobierania i instalowania bezpłatnego oprogramowania. Podczas instalacji już pobranego freeware, wybierz Własne lub Zaawansowane opcje instalacji - ten krok pokaże wszystkie potencjalnie niepożądane aplikacje, które są instalowane wraz z wybranym bezpłatnym programem.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia adware "unknown security breach" wirus ze swojego komputera, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat "unknown security breach" wirus lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/11325-unknown-security-breach-scam