Adware Traffic Exchange

Znany również jako: Reklamy Traffic Exchange
Typ: Adware
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: <strong>Średni</strong>

Usuń to teraz

Opis Usuwanie Zapobieganie

Instrukcje usuwania Traffic Exchange

Czym jest Traffic Exchange?

Traffic Exchange to fałszywa aplikacja, która rzekomo poprawia ruch na stronach internetowych. Funkcjonalność ta może wydawać się uzasadniona i użyteczna, jednak aplikacja ta często infiltruje systemy bez zgody użytkowników, stale gromadzi informacje dotyczące aktywności przeglądania Internetu przez użytkowników i dostarcza natrętne reklamy w Internecie. Z tych powodów, Traffic Exchange jest sklasyfikowana jako potencjalnie niechciany program (PUP) oraz adware.

Traffic Exchange adware

Po infiltracji, Traffic Exchange generuje reklamy pop-up, banerowe, kuponowe i inne podobne natrętne reklamy w Internecie. Aby to osiągnąć, twórcy używają „wirtualnej warstwy" - narzędzia, które umożliwia umieszczenie zawartości graficznej strony trzeciej na dowolnej stronie. Żadna z wyświetlanych reklam nie pochodzi z odwiedzanych przez użytkowników stron internetowych. W związku z tym podstawowa treść jest często ukryta, znacznie zmniejszając przeglądanie Internetu. Ponadto reklamy te często przekierowują do zainfekowanych stron internetowych – klikanie ich jest ryzykowne i może prowadzić do dalszych infekcji komputerowych. Ponadto, aktywność przeglądania Internetu przez użytkowników jest stale monitorowana, ponieważ Traffic Exchange rejestruje adresy IP, wprowadzone zapytania, odwiedzane strony internetowe, przeglądane strony i inne podobne dane związane z przeglądaniem. Twórcy Traffic Exchange udostępniają te dane współpracującym stronom trzecim, które często nadużywają ich do generowania przychodów. Dlatego obecność aplikacji śledzącej informacje, takiej jak Traffic Exchange w systemie może prowadzić do poważnych problemów prywatności, a nawet kradzieży tożsamości. Dlatego zaleca się natychmiast odinstalować adware Traffic Exchange.

Internet jest pełen aplikacji typu adware podobnych do Traffic Exchange, w tym GeoByPass, AppTrailers i Aerojet - to tylko niektóre przykłady z długiej listy. Należy pamiętać, że aplikacje typu adware oferują różne możliwości, jednak mają identyczne zachowanie. Adware jest przeznaczone wyłącznie do generowania przychodów dla twórców. Zamiast dostarczać jakąkolwiek znaczącą wartość dla zwykłych użytkowników, aplikacje, takie jak Traffic Exchange wyświetlają natrętne reklamy internetowe i stale gromadzą dane osobowe.

Jak zainstalowałem Traffic Exchange na moim komputerze?

Deweloperzy dystrybuują Traffic Exchange przy użyciu zwodniczej metody marketingu oprogramowania o nazwie "sprzedaż wiązana". Dlatego użytkownicy często instalują Traffic Exchange nieumyślnie bez swojej zgody. Sprzedaż wiązana jest potajemną instalacją PUP z regularnym oprogramowaniem. Deweloperzy ukrywają dołączone aplikacje w ramach „Własnych"/"Zaawansowanych" ustawień tych procesów. W ten sposób użytkownicy, którzy pomijają tę sekcję, często nieumyślnie instalują nieuczciwe aplikacje.

Jak uniknąć zainstalowania potencjalnie niechcianych aplikacji?

Aby zapobiec takiej sytuacji, bądź bardzo ostrożny podczas pobierania i instalowania oprogramowania. Analizuj te procesy za pomocą „Własnych"/"Zaawansowanych" ustawień. Ponadto odrzuć wszystkie dodatkowo dołączone aplikacje przeznaczone do pobrania/instalacji. Kluczem do bezpieczeństwa komputerowego jest ostrożność.

Zwodniczy instalator bezpłatnego oprogramowania przeznaczony do dystrybucji adware Traffic Exchange:

Traffic Exchange distributing installer

Szybkie menu: Szybki sposób na usunięcie Traffic Exchange

Usuwanie adware Traffic Exchange:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

Traffic Exchange adware uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów spójrz na "Traffic Exchange" (autorstwa Microleaves), wybierz ten wpis i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianego programu, który powoduje reklamy Traffic Exchange, przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.


DOWNLOAD
Program do usuwania Traffic Exchange

Pobierając wymienione na tej stronie oprogramowanie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności i Regulaminem. Bezpłatny skaner SpyHunter służy wykryciu malware. Aby usunąć wykryte infekcje, należy zakupić pełną wersję tego produktu. Więcej informacji na temat SpyHunter. Jeśli chcesz odinstalować SpyHunter, podążaj za tymi instrukcjami. Wszystkie polecane przez nas produkty zostały dokładnie przetestowane i zatwierdzone przez naszych techników, jako jedne z najbardziej efektywnych rozwiązań dla usunięcia tego zagrożenia.

Usuwanie adware Traffic Exchange z przeglądarek internetowych:

W czasie badań Traffic Exchange nie zainstalowało swoich wtyczek do przeglądarek Internet Explorer Google Chrome lub Mozilla Firefox, jednak było powiązane z innymi adware. Dlatego właśnie zaleca się, aby usunąć wszystkie potencjalnie niechciane dodatki do przeglądarki ze swoich przeglądarek internetowych.

Film pokazujący jak usunąć potencjalnie niechciane dodatki przeglądarki:

Internet Explorer Google Chrome Mozilla Firefox Safari

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing Traffic Exchange ads from Internet Explorer step 1

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszystkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij "Usuń".

Removing Traffic Exchange ads from Internet Explorer step 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem traffic exchange, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Internet Explorer Google Chrome Mozilla Firefox Safari

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing Traffic Exchange  ads from Google Chrome step 1

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome), wybierz "Narzędzia" i kliknij na "Rozszerzenia". Zlokalizuj wszystkie ostatnio zainstalowane dodatki przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij na ikonę kosza.

Removing Traffic Exchange ads from Google Chrome step 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem traffic exchange możesz zresetować swoje ustawienia Google Chrome. Kliknij na ikonę menu Google Chrome options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome) i wybierz Narzędzia. Z otwartego menu wybierz Rozszerzenia. W otwartym oknie wybierzUstawienia (w lewym rogu ekranu). Przewiń do dołu ekranu. Kliknij link Pokaż ustawienia zaawansowane.....

Resetowanie ustawień Google Chrome do domyślnych - uzyskiwanie dostępu do ustawień

Po przewinięciu do dołu ekranu kliknij na przycisk Reset ustawień przeglądarki.

Resetowanie ustawień Google Chrome do domyślnych - ustawienia zaawansowane

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Google Chrome do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Google Chrome do domyślnych - potwierdź, że chcesz przywrócić Chrome do domyślnych klikając przycisk Reset

Internet Explorer Google Chrome Mozilla Firefox Safari

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing Traffic Exchange ads from Mozilla Firefox step 1

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego) i wybierz "Dodatki". Kliknij na "Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń wszystkie ostatnio zainstalowane podejrzane wtyczki przeglądarki.

Removing Traffic Exchange ads from Mozilla Firefox step 2

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem traffic exchange, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

Internet Explorer Google Chrome Mozilla Firefox Safari

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Usuwanie adware z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Usuwanie adware z Safari - 2

W otwartym oknie kliknij rozszerzenia, zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia, wybierz je i kliknij Odinstaluj.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Usuwanie adware z Safari - 3

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Usuwanie adware z Safari - 4

Podsumowanie:
Podsumowanie program adware 1 Traffic Exchange to program adware, który śledzi przeglądanie Internetu użytkownika i generuje natrętne reklamy w Internecie. Najpopularniejsze adware i potencjalnie niechciane aplikacje infiltrują przeglądarki internetowe użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Internauci powinni wiedzieć, że w dzisiejszych czasach większość stron internetowych z freeware do pobrania korzysta z klientów pobierania do zarządzania swoim procesem pobierania. Niestety niektórzy z wymienionych klientów pobierania nie ujawniają prawidłowo faktu, że reklamowane wtyczki przeglądarki lub paski narzędzi zostaną zainstalowane razem z bezpłatnym programem, który użytkownicy zdecydowali się pobrać. Klienci pobierania i instalatorzy, którzy są wykorzystywani do dystrybucji adware, często ukrywają przycisk Odrzuć, który może być użyty do rezygnacji z instalacji reklamowanych potencjalnie niechcianych aplikacji.

Podsumowanie program adware 2

Niektóre strony internetowe ze złośliwym bezpłatnym oprogramowaniem do pobrania nie pozwalają na pobranie wybranego oprogramowania, jeśli użytkownicy zdecydują się na odrzucenie instalacji promowanego oprogramowania. Zauważ, że najbezpieczniejszym źródłem pobierania freeware są strony internetowe jego twórców. Aby uniknąć instalacji adware bądź bardzo uważny podczas pobierania i instalowania bezpłatnego oprogramowania.

Jeśli pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania upewnij się, że nie instalujesz promowanych wtyczki do przeglądarek i pasków narzędzi. Podczas instalacji już pobranego freeware, wybierz Własne lub Zaawansowane opcje instalacji - ten krok pokaże wszystkie potencjalnie niepożądane aplikacje, które są instalowane wraz z wybranym bezpłatnym programem.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia adware traffic exchange ze swojego komputera, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat traffic exchange lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Nasze przewodniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chcesz nas wesprzeć, możesz przesłać nam dotację.