Przekierowanie search.myinterestsxp.com

Znany również jako: Search.myinterestsxp.com (porywacz przeglądarki)
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania search.myinterestsxp.com

Czym jest search.myinterestsxp.com?

Twierdzi się, że My Interests XP włącza funkcje pozwalające użytkownikowi na szybki dostęp do różnych treści w Internecie, przypięcie ich i udostępnienie swoim znajomym. Ze względu na fakt, że ta aplikacja jest dystrybuowana za pomocą zwodniczej metody "sprzedaży wiązanej" (pod przykrywką instalacji dodatkowego oprogramowania wraz z regularnym), użytkownicy często nieświadomie sami instalują tę aplikację. Ze względu na fakt, że modyfikuje ona ustawienia przeglądarki internetowej, jest sklasyfikowana jako aplikacja do przejmowania kontroli nad przeglądarką. Gdy system jest przeniknięty, adres URL nowej karty, strona domowa i domyślna wyszukiwarka większości popularnych przeglądarek internetowych (Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox) są przypisywane do strony search.myinterestsxp.com. Ponadto, użytkownicy mogą nie zauważyć, że to oprogramowanie instaluje kilka innych aplikacji (tzw. "obiektów pomocniczych"), które zostały opracowane, aby zapobiec przywróceniu tych zmian przez użytkownika. Powszechnie, My Interests XP jest dystrybuowane wraz z bezpłatnym oprogramowaniem, a więc użytkownicy nie zwracają uwagi podczas pobierania bezpłatnego oprogramowania ze stron z freeware.

Jest to bardzo skuteczny sposób na dystrybucję aplikacji firm trzecich. Jeśli kiedykolwiek pobrałeś oprogramowanie ze stron internetowych z freeware (np. downloads.com, softonic.com, soft32.com, itd.), prawdopodobnie jesteś świadom, że strony te wymagają, aby używać małych programów do pobierania w celu pobrania wybranego oprogramowania. Próbują nakłonić użytkownika do myślenia, że prezentowane narzędzia pobierania (''instalatory”, „menedżery pobierania", "klienci pobierania" i tak dalej) pomogą im pobrać wybrane oprogramowanie szybciej i łatwiej. Jednak prawdziwym celem klientów pobierania jest zarabianie na "ruchu i bezpłatnych usługach”, oferując instalacji dodatkowych programów wraz z wybranymi przez użytkownika. Twierdzą, że oprogramowanie jest oryginalne i wolne od wirusów, jednak udało nam się obalić to oświadczenie. Większość użytkowników nieostrożnie akceptuje instalację oprogramowania stron trzecich powodując tym samym infekcje adware lub malware. Te podejrzane aplikacje są tworzone w celu wygenerowania zysku poprzez wyświetlanie natrętnych reklamy w Internecie i udostępnianie zgromadzonych informacji stronom trzecim. Reklamy są generowane przy użyciu wirtualnej warstwy, która pozwala na umieszczenie każdej zawartości graficznej na odwiedzanej stronie. Co więcej, potencjalnie niechciane programy śledzą takie informacje, jak kliknięcia klawiatury i myszy, położenie geograficzne, adresy Protokołu Internetowego (IP), odwiedzane strony, przeglądane strony, wprowadzone zapytania, zapisane hasła itd. Ważne jest, aby pamiętać, że zachowanie nieuczciwych aplikacji może spowodować bardzo poważne problemy - wyświetlane reklamy mogą przekierować do fałszywych stron, co powoduje infekcje komputerowe wysokiego ryzyka i udostępniać informacje stronom trzecim. Mogą również powodować poważne problemy prywatności, a nawet kradzież tożsamości, ponieważ bardzo prawdopodobnie zebrane dane są danymi osobowymi.

search.myinterestsxp.com browser hijacker

Użytkownicy mogą chcieć wiedzieć, że regularne porywacze przeglądarki (takie jak search.myinterestsxp.com) mają wiele podobieństw. Np. searchzillions.com, search.findwide.com, start.alawar.com, jak zdecydowana większość innych porywaczy przeglądarki, są dystrybuowane są za pomocą metody sprzedaży wiązanej. W rzeczywistości, te strony są zawsze przedstawiane jako ważne wyszukiwarki, wyświetlające zaawansowane wyniki wyszukiwania internetowego. Jednak, choć niektóre z nich faktycznie przekierowują do rzeczywistych wyszukiwarek (np. strony Yahoo.com), dużą część z nich (w tym search.myinterestsxp.com) przynosi bardzo niewielką lub żadną wartość dla użytkownika. Prawdziwym celem aplikacji porywających przeglądarki jest, jak już wcześniej wspomniano, wyświetlanie reklam, zbieranie informacji i powodowanie niepożądanych przekierowań przeglądarki, które generują ruch na niektórych stronach internetowych, z zamiarem generowania dochodów dla ich twórców. Dlatego właśnie odrzucenie oferty zainstalowania aplikacji firm trzecich jest koniecznością. Jeśli czujesz, że twoja przeglądarka internetowa ciągle przekierowuje do strony search.myinterestsxp.com bez twojej zgody, postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej i odinstaluj porywacza przeglądarki - nie należy stosować jej ani jako domyślnej wyszukiwarki, ani strony domowej, ponieważ wyświetlane wyniki wyszukiwania powodują dalsze infekcje malware lub adware.

Jak zainstalowałem search.myinterestsxp.com na swoim komputerze?

Aplikacje porywające przeglądarkę są często rozprowadzane wraz z oprogramowaniem do pobrania na stronach z freeware. Jednak w niektórych przypadkach, są dystrybuowane na stronach internetowych, które przedstawiają je jako legalne oprogramowanie wykorzystywane do poprawy doświadczenia przeszukiwania Internetu. Zazwyczaj niechętna instalacja jest spowodowana brakiem uwagi podczas pobierania i instalowania bezpłatnego oprogramowania - oprogramowanie innych firm jest ukryte pod "Własnymi" lub „Zaawansowanymi” ustawieniami, a ponieważ ta opcja jest często pomijana, użytkownicy instalują dodatkowe programy nie wiedząc o tym. Dzieje się tak, aby zarabiać na stronach z freeware do pobrania oraz na samym oprogramowaniu.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niepożądanych aplikacji?

Zawsze należy pobierać odpowiednie oprogramowanie z jego oficjalnej strony internetowej. Jednak, jeśli pobierasz je ze stron internetowych firm trzecich, wybierz bezpośredni link do pobrania. Ze względu na fakt, że większość z tych stron zmusza użytkowników do pobrania oprogramowania poprzez menedżerów pobierania, użytkownicy powinni zwracać szczególną uwagę i uważnie obserwować każdy krok procesu pobierania. Każda oferta pobrania nierozpoznanego oprogramowania powinna zostać natychmiast odrzucona. Co więcej, aplikacje pobrane z Internetu muszą być zainstalowane za pomocą "Własnych" lub "Zaawansowanych" opcji - wybór ten będzie ujawni i pozwoli zrezygnować z wszelkich dołączonych aplikacji, które są wymienione podczas instalacji.


Strona internetowa promująca instalację porywacza przeglądarki search.myinterestsxp.com:

search.myinterestsxp.com promoting site

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Search.myinterestsxp.com (porywacz przeglądarki): Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Malwarebytes to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Search.myinterestsxp.com (porywacz przeglądarki). Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Malwarebytes Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie porywacza przeglądarki search.myinterestsxp.com:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

search.myinterestsxp.com browser hijacker uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów spójrz na "My Interests XP", wybierz ten wpis i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianego programu, który powoduje przekierowania na stronę search.myinterestsxp.com, przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie porywacza przeglądarki search.myinterestsxp.com z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący jak usunąć przekierowania przeglądarki:

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Usuwanie potencjalnie niechcianych rozszerzeń z Internet Explorer:

Removing search.myinterestsxp.com related Internet Explorer extensions

Kliknij na ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki (My Interests XP), wybierz te wpisy i kliknij "Usuń".

Zmiana twojej strony domowej:

Removing search.myinterestsxp.com from Internet Explorer homepage

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer) i wybierz "Opcje internetowe". W otwartym oknie usuń hxxp://search.myinterestsxp.com i wprowadź preferowaną domenę, która otworzy się przy każdym uruchomieniu Internet Explorer. Możesz również wprowadzić about: blank, aby otworzyć pustą stronę przy uruchomieniu Internet Explorer.

Zmiana Twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing search.myinterestsxp.com from Internet Explorer default search engine

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". W otwartym oknie wybierz "Dostawców wyszukiwania", ustaw "Google", "Bing" lub inną preferowaną wyszukiwarkę jako domyślną, a następnie usuń "One Search".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem search.myinterestsxp.com (porywacz przeglądarki), możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Usuwanie niechcianych rozszerzeń przeglądarki:

Removing search.myinterestsxp.com related Google Chrome extensions

Kliknij na ikonę menu Chrome Google Chrome options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome), wybierz "Narzędzia" i kliknij na "Rozszerzenia". Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki (My Interests XP), wybierz te wpisy i kliknij na ikonę kosza.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing search.myinterestsxp.com from Google Chrome homepage

Kliknij na ikonę menu Chrome Google Chrome options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome), wybierz „Ustawienia". W sekcji "Na starcie" kliknij "ustawienia strony", umieść kursor myszy nad hxxp://search.myinterestsxp.com i kliknij symbol X. Teraz możesz dodać swoją preferowaną stronę internetową jako swoją stronę domową.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing search.myinterestsxp.com from Google Chrome default search engine

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij ikonę menu Google Chrome options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome) i wybierz "Ustawienia". W sekcji "Szukaj" kliknij "Zarządzaj wyszukiwarkami...", usuń "myinterestsxp" i dodaj lub wybierz swoją preferowaną.

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem search.myinterestsxp.com (porywacz przeglądarki), przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Usuwanie niechcianych rozszerzeń przeglądarki:

Removing search.myinterestsxp.com related Mozilla Firefox extensions

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego) i wybierz "Dodatki". Kliknij na "Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń wszelkie inne ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki (My Interests XP 0.0.1).

Zmiana twojej strony domowej:

Removing search.myinterestsxp.com from Mozilla Firefox homepage

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu głównego okna) i wybierz "Opcje". W otwartym oknie usuń hxxp://search.myinterestsxp.com i wprowadź swoją preferowaną domenę.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing search.myinterestsxp.com from Mozilla Firefox default search engine

W pasku adresu URL, wpisz about: config i naciśnij Enter.
Kliknij "Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania na górze: "myinterestsxp.com"
Kliknij prawym przyciskiem myszy na znalezione preferencje i wybierz opcję "Reset", aby przywrócić ustawienia domyślne.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem search.myinterestsxp.com (porywacz przeglądarki), mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem search.myinterestsxp.com (porywacz przeglądarki), przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia search.myinterestsxp.com (porywacz przeglądarki) ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat search.myinterestsxp.com (porywacz przeglądarki) lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/9086-search-myinterestsxp-com-redirect

start.alawar.com

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Search.myinterestsxp.com (porywacz przeglądarki) kod QR
Kod QR (Quick Response Code) to odczytywalny maszynowo kod, który przechowuje adresy URL oraz inne informacje. Kod ten może być odczytywany za pomocą kamery w smartfonie lub tablecie. Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Search.myinterestsxp.com (porywacz przeglądarki) na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Search.myinterestsxp.com (porywacz przeglądarki) dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Malwarebytes

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Malwarebytes:
Wybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.