FacebookTwitterLinkedIn

GuardBytes Plus

Znany również jako: GuardBytes Plus oszustwo
Poziom zniszczenia: Wysoki

Instrukcje usuwania GuardBytes Plus

Czym jest GuardBytes Plus?

GuardBytes Plus to fałszywy program antywirusowy, który próbuje przestraszyć użytkowników komputerów, aby uwierzyli, że ich komputery zostały zainfekowane malware wysokiego ryzyka, wirusami i trojanami. Ta nieuczciwa aplikacja infiltruje systemy operacyjne za pomocą zainfekowanych załączników e-mail, torrent do pobrania, exploitów bezpieczeństwa itd. Po udanej infiltracji, GuardBytes Plus imituje skanowanie zabezpieczeń komputera, a następnie generuje długą listę rzekomo wykrytych szkodliwych programów. Należy pamiętać, że Plus GuardBytes nie posiada bazy definicji wirusów ani żadnych cech, które pozwoliłyby mu wykryć jakiekolwiek infekcje wymienionych zabezpieczeń. W rzeczywistości, wszystkie infekcje wymienione podczas "skanowania bezpieczeństwa" są fałszywe i nie istnieją na komputerze ofiary. Prawdziwym celem GuardBytes Plus jest zachęcanie użytkowników do zakupu fałszywego klucza licencyjnego. Nie kupuj GuardBytes Plus - jest to oszustwo opracowane przez cyberprzestępców.

Płacenie za fałszywy pakiet antywirusowy, taki jak ten jest równoważne do wysyłania pieniędzy do przestępców - stracisz pieniądze, a twoje informacje bankowe będą zagrożone. Ponadto GuardBytes Plus nie zapewnia żadnych funkcji związanych z antywirusowymi, a komputer będzie nadal zainfekowany przez tę fałszywą aplikację. Jeśli widzisz ten program wykonujący "skany bezpieczeństwa" na komputerze i zachęcający do zakupu "pełnej wersji", twój komputer jest zainfekowany fałszywym programem antywirusowym, któremu nie powinieneś ufać.

Główne okno guardbytes plus

GuardBytes Plus należy do rodziny fałszywych programów antywirusowych o nazwie Braviax/FakeRean i jest zdolny do infekowania komputerów z systemem Windows XP, Windows 7 i Windows 8. Poprzednie fałszywe programy antywirusowe pochodzące z tej rodziny zostały nazwane A-Secure 2015. Pozostałe programy fałszywe antywirusowe z rodziny Braviax (z wyjątkiem-Secure 2015) są w stanie zmienić swoje nazwy w zależności od zainfekowanego systemu operacyjnego. Na przykład, Zorton Win 7 Antivirus 2014 może zmienić nazwę na Zorton Win 8 Antivirus 2014 jeśli komputer ofiary działa na systemie operacyjnym Windows 8. W przypadku GuardBytes Plus, nazwa tego fałszywego programu antywirusowego pozostaje identyczna na wszystkich systemach operacyjnych. Bliższe badanie GuardBytes Plus pokazuje, że większość infekcji tego typu jest spowodowanych przez trojany i fałszywe pop-upy ostrzeżeń bezpieczeństwa. Nie ufaj wiadomościom online, stwierdzającym, że twój komputer jest zainfekowany i oferujących pobranie oprogramowania w celu wyeliminowania rzekomo znalezionych problemów bezpieczeństwa. Inne praktyki, aby uniknąć tego typu fałszywych infekcji antywirusowego obejmują częste aktualizacje oprogramowania i korzystanie z legalnych programów antyspyware oraz antywirusów. Jeśli twój komputer został zainfekowany przez fałszywą aplikację GuardBytes Plus, nie płać za pełną wersję - zapoznaj się z instrukcjami usuwania i wyeliminuj go ze swojego systemu.

Przykłady fałszywych komunikatów ostrzegawczych bezpieczeństwa wyświetlanych przez GuardBytes Plus:

"Wykryto zagrożenie bezpieczeństwa systemu. Wirusy i/lub programy szpiegujące mogą teraz niszczyć twój system. Zapobiegnij infekcji i utracie danych lub kradzieży poprzez uruchomienie bezpłatnego skanowania bezpieczeństwa"
"GuardBytes Plus zablokował program dostępu do Internetu - Ten program jest zainfekowany Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen. Prywatne dane mogą być skradzione przez osoby trzecie, w tym dane kart kredytowych i hasła"
"GuardBytes Plus Alert - system zhakowany! Nieznany program skanuje teraz rejestr systemu! Wykryto kradzież tożsamości"
"Znaleziono oprogramowanie śledzące! Twoja aktywność PC jest monitorowana. Możliwa infekcja spyware. Bezpieczeństwo danych może być zagrożone. Poufne dane mogą zostać skradzione. Zapobiegnij teraz uszkodzeniu finalizując skanowanie zabezpieczeń"

Nieuczciwy antywirus GuardBytes Plus wykonujący fałszywe skanowanie bezpieczeństwa komputerowego:

guardbytes plus wykonujący fałszywy skan bezpieczeństwa

GuardBytes Plus blokuje dostępu do Internetu:

Alarm Internet Explorer. Odwiedzenie tej strony może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa twojego systemu!
Możliwe przyczyny to:

 

Niebezpieczny kod znaleziony na stronach tej witryny, które instaluje niechciane oprogramowanie w systemie.
Wykryte podejrzane i potencjalnie niepożądane działania sieci.
Infekcje spyware w systemie.
Skargi od innych użytkowników na temat tej strony.
Odwiedzana strona skanuje system i port.

 

Co możesz zrobić:

Pobierz kopię "GuardBytes Plus" w celu zabezpieczenia komputera podczas korzystania z Internetu (ZALECANE)
Uruchom skanowanie spyware, wirusów i malware
Kontynuuj surfowanie bez żadnych środków bezpieczeństwa (NIEBEZPIECZNE)

guardbytes plus blokujący dostęp do Internetu

GuardBytes Plus blokuje wykonanie zainstalowanych programów:

GuardBytes Plus zablokował program dostępu do Internetu. Ten program jest zainfekowany trojanem Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen. Dane prywatne mogą zostać skradzione przez osoby trzecie, w tym szczegóły karty kredytowej i hasła.

guardbytes plus blokujący wykonywanie zainstalowanych programów

GuardBytes Plus wyświetla fałszywe Centrum zabezpieczeń systemu Windows:

Action Center wykrył jeden lub więcej problemów dla twojego wglądu. Zarówno Windows Defender, jak i GuardBytes Plus są wyłączone.

 guardbytes plus wyświetlający fałszywe Centrum zabezpieczeń systemu Windows

Złośliwa strona wykorzystywana przez cyberprzestępców do pobierania należności za fałszywe klucze licencyjne GuardBytes Plus (1 licencja na rok - 64.95 $, licencja 2 lata - 79,95$; dożywotnia licencja 99,95$). Użytkownicy komputerów, którzy zapłacili za to oszustwo, powinni niezwłocznie skontaktować się z wystawcą karty kredytowej i zakwestionować zarzuty, tłumacząc że zostali oszukani do zakupu fałszywego programu antywirusowego:

fałszywa strona użyta do sprzedaży kluczy licencyjnych fałszywego antywirusa guardbytes plus

Natychmiastowe automatyczne usunięcie malware: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Combo Cleaner to profesjonalne narzędzie do automatycznego usuwania malware, które jest zalecane do pozbycia się złośliwego oprogramowania. Pobierz je, klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Combo Cleaner Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie fałszywego antywirusa GuardBytes Plus:

Uruchom komputer w trybie awaryjnym. Kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Zamknij, kliknij opcję Uruchom ponownie, kliknij przycisk OK. Podczas procesu uruchamiania komputera, naciśnij klawisz F8 na klawiaturze kilka razy, aż pojawi się Menu zaawansowanych opcji systemu Windows, a następnie wybierz opcję Tryb awaryjny z obsługą sieci z listy.

 Tryb awaryjny z obsługą sieci

Film pokazujący jak uruchomić Windows 7 w "Trybie awaryjnym z obsługą sieci":

Film pokazujący jak uruchomić Windows 8 w "Trybie awaryjnym z obsługą sieci":

Film pokazujący jak uruchomić Windows XP w "Trybie awaryjnym z obsługą sieci":

Po uruchomieniu komputera w Trybie awaryjnym z obsługą sieci, spróbuj pobrać i uruchomić zalecane oprogramowanie antymalware. Jeśli pobieranie jest zablokowane, wykonaj instrukcje przedstawione poniżej.

WAŻNE! Fałszywy antywirus GuardBytes Plus niszczy Centrum zabezpieczeń systemu Windows i Windows Defender. Po usunięciu tego fałszywego programu antywirusowego, pobierz poprawkę rejestru przedstawioną poniżej. Po pobraniu, kliknij dwukrotnie każdy i kliknij Tak (po byciu zapytanym o scalenie danych).

windows 7 braviax naprawa rejestru

Naprawa rejestru dla użytkowników Windows 7:

Naprawa rejestru dla użytkowników Windows 8:

Naprawa rejestru dla użytkowników Windows XP:

UWAGA: Jeśli nie możesz uruchomić narzędzia usuwania, spróbuj kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybierz "Uruchom jako administrator". Jeśli instalacja narzędzia usuwania malware nie powiedzie się lub nie możesz otworzyć plików .exe, spróbuj jednego z alternatywnych miejsc pobrania poniżej:

Jeżeli po lub przed usunięciem tego fałszywego programu antywirusowego nie jesteś w stanie uruchomić żadnego z zainstalowanego oprogramowania, GuardBytes Plus zmodyfikował skojarzenia plików .exe twojego systemu operacyjnego. Aby rozwiązać ten problem, pobierz poprawkę rejestru (link poniżej). Zapisz go na komputerze, kliknij dwukrotnie, kliknij przycisk "Tak", a następnie "OK". Po ponownym uruchomieniu komputera, skojarzenie plików powinno normalnie funkcjonować.

- Windows 7

- Windows 8

- Windows XP

Jeśli nie możesz otworzyć swojej przeglądarki (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome):

GuardBytes Plus przechwytuje przeglądarki internetowe, modyfikuje ustawienia rejestru i wyłącza wykonywanie programów. W takich przypadkach nasi programiści stworzyli własny instalator - przydatny, gdy nie jesteś w stanie przeglądać Internetu lub wykonywać plików .exe. Uruchamia się jak program MS-Dos, uruchamia pewne poprawki rejestru, a następnie inicjuje wykonanie instalatora. Ten instalator był testowany na Windows 7, Windows Vista oraz XP zakażonych najczęstszymi infekcjami spyware.

Aby skorzystać z tego instalatora Windows 7, kliknij przycisk z logo Windows (Start). Jeśli używasz systemu Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu, w Menu szybkiego dostępu wybierz Uruchom. Użytkownicy systemu Windows XP powinni kliknąć przycisk "Start" i wybrać "Uruchom". W polu wyszukiwania wpisz ten link: www.pcrisk.com/installer.com a następnie naciśnij klawisz ENTER

GuardBytes Plus generuje fałszywe ostrzeżenie po naciśnięciu ENTER. Proszę zignoruj je i kliknij "Nie, zostań niezabezpieczony..." w tej wiadomości.

 

win7_remover_installer

Okno dialogowe pobierania pojawi się i zgłosi, że pobierasz plik installer.com. Kliknij przycisk Uruchom, zaczekaj na zakończenie pobierania, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Windows może ostrzec, że otwarcie nieznanych plików może być niebezpieczne. Proszę zignoruj te ostrzeżenia.

Usuwanie GuardBytes Plus (metoda opcjonalna):

Fałszywy antywirus GuardBytes Plus blokuje wykonanie wszystkich zainstalowanych programów - to sprawia, że jego usunięcie jest skomplikowane. Najlepszym sposobem, aby wyeliminować ten złośliwy program jest zalogować się na nienaruszone konto użytkownika i uruchomić z niego skanowanie zabezpieczeń. Jeśli to możliwe, zaloguj się na konto "Gość" i postępuj zgodnie z krokami przedstawionymi poniżej. Jeśli konto użytkownika "Gość" nie jest aktywne, wykonaj następujące kroki:

Użytkownicy Windows 7:

Kliknij logo Windows (Start), wybierz polecenie Panel sterowania.

 

windows 7 - uzyskiwanie dostępu do Panelu sterowania

W otwartym oknie wybierz "Konta użytkowników i bezpieczeństwo rodzinne".

Windows 7- uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie, kliknij link "Dodaj lub usuń konta użytkowników".

Panel sterowania Windows 7 - dodaj lub usuń konta użytkownika

W otwartym oknie kliknij "Konto gościa".

Windows 7 - aktywowanie konta użytkownika

W następnym oknie kliknij przycisk "Włącz".

Windows 7 przełączanie na konto gościa

Użytkownicy Windows 8:

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w Menu szybkiego dostępu, wybierz Panel sterowania.

Przełączanie na użytkownika gość na Windows 8 krok 1 - uzyskiwanie dostępu do Panelu sterowania

W otwartym oknie kliknij przycisk "Zmień typ konta" (w ramach "Konta użytkowników i bezpieczeństwo rodzinne").

Przełączanie konta użytkownika na gość Windows 8 krok 2 - kliknij Zmień typ konta na Konta użytkowników i sekcji Bezpieczeństwo rodzinne

W otwartym oknie kliknij "Gość".

Zamienianie konta na Gość Windows 8 krok 3 - klikając

W następnym oknie kliknij przycisk "Włącz".

Zamienianie konta na Gość Windows 8 krok 4 - klikając

Użytkownicy Windows XP:

Kliknij "Start", wybierz "Ustawienia" i kliknij "Panel sterowania".

Przełączanie konta na Gość Windows XP krok 1 - uzyskiwanie dostępu do Panelu sterowania

W otwartym oknie kliknij na "Konta użytkowników".

Przełączanie konta na Gość Windows XP krok 2 - uzyskiwanie dostępu do Konta użytkownika

W otwartym oknie kliknij "Gość".

Przełączanie konta na Gość Windows XP krok 3 - klikając

W następnym oknie kliknij przycisk "Włącz na konto gościa".

Przełączanie konta na Gość Windows XP krok 4 - klikając

Uruchom ponownie komputer, gdy pojawi się ekran logowania Windows, wybierz użytkownika "Gość", a następnie kontynuuj kroki usuwania określone poniżej.

Po zalogowaniu się na konto Gościa, pobierz zalecane oprogramowanie usuwania malware i uruchom pełne skanowanie systemu, aby całkowicie wyeliminować to fałszywe oprogramowanie antywirusowe ze swojego komputera.

Instrukcje manualnego usuwania GuardBytes Plus

Niektóre programy szpiegujące mogą zablokować pobieranie narzędzi usuwających programy szpiegujące. Jeśli nie możesz go pobrać za pomocą domyślnej lokalizacji, spróbuj jednego z alternatywnych miejsc pobrania poniżej:

Jeśli instalacja narzędzia usuwania zawiedzie, spróbuj pobrać dostosowany instalator, który został zbudowany przez naszych techników, aby ominąć infekcje spyware. Pobierz dostosowany instalator

Jeśli nadal nie możesz pobrać lub uruchomić oprogramowania usuwającego spyware, wykonaj te kroki:

Krok 1
Pobierz poprawkę rejestru dla malware GuardBytes Plus. Ta poprawka usuwa wpisy w rejestrze, które zabezpieczają wykonywanie programów w niektórych odmianach tego spyware. Aby ją pobrać, kliknij poniższy link. Po pobraniu, kliknij dwukrotnie pobrany plik poprawki rejestru, kliknij przycisk Tak, a następnie kliknij przycisk OK.

- Windows 7

- Windows 8

- Windows XP

Krok 2
Niektóre warianty tego spyware modyfikują ustawienia serwera proxy systemu tak, że nie jesteś w stanie uzyskać dostęp do Internetu (lub adresy stron internetowych są przekierowywane na złośliwe lub phishingowe strony www). Aby przywrócić domyślne ustawienia serwerów proxy, pobierz i uruchom to narzędzie:

Krok 3
GuardBytes Plus modyfikuje plik hosts systemu. Plik Hosts jest używany, aby rozwiązać kanoniczne nazwy stron internetowych na adresy IP. Kiedy to zostanie zmienione, użytkownik może być przekierowywany na złośliwe strony, pomimo widzenia legalnych adresów URL w pasku adresu. Trudno jest określić, które strony są prawdziwe, kiedy plik Hosts zostanie zmodyfikowany. Aby rozwiązać ten problem, należy pobrać narzędzie Microsoft Fix It, które przywraca pliku Hosts do ustawień systemu Windows. Uruchom to narzędzie, gdy jest pobrane i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Link pobierania poniżej:

Krok 4
To jest to! Teraz możesz spróbować pobrać Narzędzie usuwania malware lub zainstalować i uruchomić je, jeśli jest już pobrane. W większości przypadków prowadzi to do sukcesu, ale jeśli nie, opisz swój problem na naszym FORUM a nasi technicy postarają się ci pomóc.

WAŻNE! Fałszywy antywirus GuardBytes Plus niszczy Centrum zabezpieczeń systemu Windows i Windows Defender. Po usunięciu tego fałszywego programu antywirusowego, pobierz poprawki rejestru przedstawione poniżej. Po pobraniu, kliknij dwukrotnie każdą i kliknij Tak (gdy jesteś proszony o scalenia danych).

windows 7 braviax naprawa rejestru

Naprawa rejestru dla użytkowników Windows 7:

Naprawa rejestru dla użytkowników Windows 8:

Naprawa rejestru dla użytkowników Windows XP:

Podsumowanie:

Fałszywe programy antywirusowe (znane również jako "nieuczciwe programy antywirusowe" lub "scareware") są aplikacjami, które starają się zachęcić użytkowników komputerów do zapłacenia za ich nieistniejące pełne wersje w celu usunięcia rzekomo wykrytych infekcji bezpieczeństwa (choć w rzeczywistości komputer jest czysty). Te fałszywe programy są tworzone przez cyberprzestępców, którzy projektują je tak, aby wyglądały jak legalne oprogramowanie antywirusowe. Najczęściej nieuczciwe programy antywirusowe infiltrują komputer użytkownika za pomocą okien pop-up lub alarmów, które pojawiają się, gdy użytkownicy korzystają z Internetu. Te oszukańcze wiadomości oszukują użytkowników do pobrania fałszywego programu antywirusowego na swoje komputery. Innymi znanymi taktykami, wykorzystywanymi do rozprzestrzeniania scareware są m.in. zestawy eksploitów, zainfekowane wiadomości e-mail, sieci reklamowe online, drive-by download, a nawet bezpośrednie połączenia do użytkownika, oferujące bezpłatne wsparcie.

Komputer, który jest zainfekowany fałszywym programem antywirusowym może mieć zainstalowane również inne malware, ponieważ nieuczciwe programy antywirusowe często są powiązane z trojanami i zestawami eksploitów. Zauważ, że dodatkowe malware, które infiltruje system operacyjny użytkownika pozostaje na komputerze swojej ofiary, niezależnie od tego, czy zapłata za nieistniejącą pełną wersję fałszywego programu antywirusowego została uiszczona. Oto niektóre przykłady fałszywych komunikatów ostrzegawczych bezpieczeństwa, które są wykorzystywane w dystrybucji guardbytes plus oszustwo:

Fałszywe pop-up użyte w dystrybucji nieuczciwego programu antywirusowego przykład 1

Fałszywe pop-up użyte w dystrybucji nieuczciwego programu antywirusowego przykład 2

Użytkownicy komputerów, którzy mają do czynienia z nieuczciwym oprogramowaniem bezpieczeństwa nie powinni kupować jego pełnej wersji. Płacąc za klucz aktywacyjny fałszywego programu antywirusowego wysłałbyś swoje pieniądze i informacje bankowe cyberprzestępcom. Użytkownicy, którzy już wprowadzili swój numer karty kredytowej (lub inne poufne informacje) zapytani przez takie fałszywe oprogramowanie, powinni poinformować swojego wystawcę karty kredytowej, że zostali oszukani do zakupu fałszywego oprogramowania bezpieczeństwa. Zrzut ekranu strony internetowej używanej do zwabienia użytkowników komputerów do zapłacenia za nieistniejącą pełną wersję guardbytes plus oszustwo i inne fałszywe programy antywirusowe:

Przykład strony internetowej użytej do pobrania opłat za fałszywe programy antywirusowe

Aby chronić swój komputer przed guardbytes plus oszustwo i innymi nieuczciwymi programami antywirusowymi użytkownicy powinni:

  • Utrzymywać swój system operacyjny i wszystkie zainstalowane programy zaktualizowane.
  • Używać legalnych programów antywirusowych i antyspyware.
  • Zachować ostrożność podczas klikania na linki w serwisach społecznościowych i wiadomościach e-mail.
  • Nie ufać internetowym wiadomościom pop-up, które twierdzą, że komputer jest zainfekowany i oferują do pobrania oprogramowanie bezpieczeństwa.

Objawy wskazujące, że twój system operacyjny jest zainfekowany fałszywym programem antywirusowym:

  • Natrętne ostrzegające wiadomości pop-up o bezpieczeństwie.
  • Alarmy z prośbą o aktualizację do płatnej wersji programu do usunięcia rzekomo wykrytego malware.
  • Niska wydajność komputera.
  • Wyłączone aktualizacje Windows.
  • Zablokowany Menedżer zadań.
  • Zablokowane przeglądarki internetowe lub niezdolność do odwiedzenia legalnych stron internetowych dostawcy oprogramowania antywirusowego.

Jeśli posiadasz dodatkowe informacje na temat guardbytes plus oszustwo lub jego usunięcia, prosimy podziel się wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/8497-guardbytes-plus

▼ Pokaż dyskusję

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

O nas

PCrisk to portal bezpieczeństwa cybernetycznego, informujący internautów o najnowszych zagrożeniach cyfrowych. Nasze artykuły są tworzone przez ekspertów ds. bezpieczeństwa i profesjonalnych badaczy złośliwego oprogramowania. Przeczytaj więcej o nas.

Instrukcje usuwania w innych językach
Kod QR
GuardBytes Plus oszustwo kod QR
Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania GuardBytes Plus oszustwo na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Usuń infekcje malware na Windows już dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ
Pobierz Combo Cleaner

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Combo Cleaner:
Ocena redaktoraZnakomita!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.