FacebookTwitterLinkedIn

Uniknij zostania oszukanym przez fałszywy konkurs by the fake "Mr Beast"

Znany również jako: Pop-up Mr Beast Giveaway
Poziom zniszczenia: Średni

Czym jest fałszywy konkurs "Mr Beast Giveaway"?

Oszustwo Mr Beast Giveaway odnosi się do programu prowadzonego na różnych zwodniczych witrynach. Oszustwo jest przedstawiane jako nagroda pieniężna przysługująca każdemu subskrybentowi kanału MrBeast YouTube, który odwiedzi stronę promującą program. Ten fałszywy konkurs prosi użytkowników o pobranie/zainstalowanie aplikacji sponsorów i podanie adresu e-mail użytego do zarejestrowania konta PayPal do przelewów online. Zwykle takie oszustwa są wykorzystywane do pobierania płatności od ofiar oraz do rozsyłania adware, porywaczy przeglądarki i innych PUA (potencjalnie niechcianych aplikacji). W niektórych przypadkach oszustwa tego typu są również wykorzystywane do rozsyłania malware (np. trojanów, ransomware, górników kryptowaluty itp.). Należy podkreślić, że oszustwo „Mr Beast Giveaway" nie jest w żaden sposób powiązane z Jimmym Donaldsonem – YouTuberem znanym jako MrBeast, jego kanałem ani z jakimkolwiek innym legalnym podmiotem wymienionym w programie. Oszukańcze witryny są rzadko odwiedzane celowo. Większość użytkowników odwiedza je za pomocą błędnie wpisanych adresów URL, przekierowań spowodowanych przez natrętne reklamy lub jest zmuszona do ich otwierania przez zainstalowane PUA.

Oszustwo Mr Beast Giveaway

Oszustwo „Mr Beast Giveaway" twierdzi, że subskrybenci kanału MrBeast na YouTube, którzy odwiedzą tę stronę, mogą otrzymać 1000 $ jako nagrodę. Aby otrzymać fałszywą nagrodę, użytkownicy proszeni są o naciśnięcie przycisku "CLAIM REWARD" znajdującego się na stronie. Spowoduje to przekierowanie ich do strony pobierania, która zawiera oprogramowanie sponsorowane przez oszustwo konkursowe. Oszustwo zaleca użytkownikom, aby pobrać/zainstalować polecane aplikacje i postępować zgodnie z instrukcjami podanymi na stronie pobierania. Po instalacji użytkownicy muszą wprowadzić swój adres e-mail zarejestrowany w systemie PayPal. Po wykonaniu tej czynności oszustwo obiecuje, że użytkownicy otrzymają nagrodę pieniężną w ciągu kilku minut. Jak wcześniej wspomniano, oszustwa takie jak „Mr Beast Giveaway" mają na celu nakłonienie użytkowników do pobrania/zainstalowania niewiarygodnych i złośliwych programów. Co więcej, fałszywy prezent działa jako oszustwo phishingowe, którego celem są informacje związane z finansami. Dlatego, zamiast otrzymać obiecaną nagrodę, ofiary mogą doświadczać różnych poważnych problemów. Zaufanie programowi „Mr Beast Giveaway" może skutkować infekcjami systemu, poważnymi problemami z prywatnością, stratami finansowymi, a nawet kradzieżą tożsamości.

Witryny oszustwa/phishingowe działają poprzez zapisywanie ujawnionych im informacji. Obierane za cel informacje są różne, podobnie jak metody używane do ich wydobywania. Zwykle obierane za cel dane obejmują (ale nie ograniczają się do): dane osobowe, dane logowania do konta/platformy/usługi (tj. identyfikatory, adresy e-mail, nazwy użytkowników, hasła) oraz informacje związane z finansami (np. dane konta bankowego, numery kart kredytowych itp.). Ponieważ program „Mr Beast Giveaway" próbuje nakłonić użytkowników do podania swoich e-maili PayPal, prawdopodobne jest, że celem oszustów jest uzyskanie dostępu/kontroli nad kontami PayPal. Dzięki takiemu nieautoryzowanemu dostępowi cyberprzestępcy mogą być w stanie dokonywać nieuczciwych transakcji i/lub zakupów online. W związku z tym oszustwo „Mr Beast Giveaway" stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa finansowego użytkowników.

Oszustwa korzystające z tego samego modelu co „Mr Beast Giveaway" promują zwykle różne PUA. Te aplikacje wydają się być uzasadnione i przydatne. Jednak rzadko działają zgodnie z reklamą, a to oprogramowanie może mieć niewymienione złośliwe zdolności. Niektóre PUA mogą wymusić otwieranie wprowadzających w błąd, zwodniczych i złośliwych witryn (np. tych, które prowadzą oszustwo „Mr Beast Giveaway"). Typy adware deliver generują natrętne reklamy, umożliwiając ich umieszczanie na dowolnej odwiedzanej witrynie i/lub różnych interfejsach. Dostarczone reklamy są uważane za niebezpieczne. Po kliknięciu, reklamy te przekierowują do podejrzanych/złośliwych stron internetowych, a niektóre mogą potajemnie pobrać/zainstalować oprogramowanie. Inny typ PUA, zwany porywaczem przeglądarki działa poprzez promowanie fałszywych wyszukiwarek poprzez modyfikacje i ograniczenia ustawień przeglądarki. Promowane wyszukiwarki internetowe zazwyczaj nie mogą samodzielnie generować wyników wyszukiwania, więc przekierowują do Yahoo, Bing, Google i innych legalnych wyszukiwarek. Co więcej, większość PUA (niezależnie od typu) może śledzić dane. Interesujące informacje obejmują: aktywność przeglądania, adresy IP/geolokalizacje, dane osobowe i inne dane wrażliwe. Można zarabiać na zebranych danych poprzez ich udostępnianie i/lub sprzedaż stronom trzecim. Dlatego obecność niechcianych aplikacji w systemach zagraża integralności urządzenia i bezpieczeństwu użytkownika. Zdecydowanie zaleca się usunięcie wszystkich podejrzanych aplikacji i rozszerzeń/wtyczek przeglądarki natychmiast po ich wykryciu.

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwa Pop-up Mr Beast Giveaway
Typ zagrożenia Phishing, oszustwo, inżynieria społeczna, oszustwo finansowe
Fałszywe twierdzenie Oszustwo obiecuje nagrodę pieniężną odwiedzającym stronę.
Przebranie Oszustwo jest przebrane za nagrodę konkursową z kanału MrBeast na YouTube.
Dystrybuowane niechciane aplikacje Różne podejrzane aplikacje
Powiązane domeny 1000-mbest[.]com
Obsługiwany adres IP (1000-mbest[.]com) 104.21.5.196
Objawy Fałszywe wiadomości o błędzie, fałszywe ostrzeżenia systemowe, błędy pop-up, fałszywy skan komputerowy.
Metody dystrybucji Zainfekowane witryny, zwodnicze reklamy internetowe pop-up, potencjalnie niechciane aplikacje.
Zniszczenie Utrata wrażliwych informacji prywatnych, strata pieniędzy, kradzież tożsamości, możliwe infekcje malware.
Usuwanie malware (Windows)

Aby usunąć możliwe infekcje malware, przeskanuj komputer profesjonalnym oprogramowaniem antywirusowym. Nasi analitycy bezpieczeństwa zalecają korzystanie z Combo Cleaner.
▼ Pobierz Combo Cleaner
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.

"SAFEMOON Giveaway", "Verizon Reward", "Home Improvement Reward", "Ethereum Giveaway", "Mobile Survey Reward" - to tylko niektóre przykłady fałszywych konkursów. Internet jest pełen zwodniczych programów, a nagroda w fałszywym konkursie to tylko jeden model oszustwa. Inne popularne typy oszustw to: niedorzeczne oferty i oferty, ostrzeżenia, że system jest zainfekowany lub zagrożony, ostrzeżenia, że niezbędny element oprogramowania jest nieaktualny lub brakuje go itd. Ze względu na to, jak powszechne są oszustwa internetowe, zdecydowanie zaleca się zachowanie ostrożności podczas przeglądania sieci.

Jak potencjalnie niechciane aplikacje zostały zainstalowane na moim komputerze?

Wybrane PUA mają „oficjalne" witryny pobierania, które są często promowane przez oszukańcze/zwodnicze strony. Te aplikacje można również pobrać/zainstalować razem z innymi programami. „Sprzedaż wiązana" to nazwa tej fałszywej taktyki marketingowej – dołączaniu niechcianych lub złośliwych dodatków do zwykłego oprogramowania. Przyspieszanie procesów pobierania/instalacji (np. pomijanie kroków itp.) zwiększa ryzyko niezamierzonego wpuszczenia dołączonych programów na urządzenia. Natrętne reklamy są również wykorzystywane do rozsyłania PUA. Po kliknięciu, reklamy mogą uruchamiać skrypty do pobierania/instalacji bez zgody użytkownika.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Zawsze zaleca się sprawdzanie oprogramowania przed jego pobraniem/instalacją i/lub zakupem. Ponadto, wszystkie pliki do pobrania muszą być wykonywane z oficjalnych i zweryfikowanych źródeł. Niewiarygodne kanały pobierania, np. nieoficjalne i bezpłatne witryny do hostowania plików, sieci udostępniania peer-to-peer i inne zewnętrzne narzędzia do pobierania często oferują niebezpieczne i/lub dołączone produkty. Ważne jest, aby podczas pobierania/instalowania przeczytać warunki, sprawdzić możliwe opcje, skorzystać z „Niestandardowych"/„Zaawansowanych" ustawień i zrezygnować z dodatkowych aplikacji, narzędzi, funkcji itd. Natrętne reklamy wydają się uzasadnione i nieszkodliwe; jednak przekierowują do niewiarygodnych i wątpliwych witryn (np. z hazardem, pornografią, randkami dla dorosłych itp.). W przypadku napotkania reklam i/lub przekierowań tego rodzaju, urządzenie musi zostać sprawdzone, a wszystkie podejrzane aplikacje oraz rozszerzenia/wtyczki przeglądarki muszą zostać z niego bezzwłocznie usunięte. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany PUA, zalecamy przeprowadzenie skanowania za pomocą Combo Cleaner, aby je automatycznie usunąć.

Tekst prezentowany w oszustwie "Mr Beast Giveaway":

$1,000

 

To every Subscriber
who visit this page!

 

Thank you for following us.
$1,000 has now been reserved for you


Step 1: Click the "CLAIM REWARD" button below

 

Step 2: Download sponsor applications on the next page and follow the instructions on the page

 

Step 3: After you download all applications, enter PayPal E-Mail on next page and recieve money in few minutes!

 

Important: Only 6 quantities available

 

CLAIM REWARD

 

Monday, May 17, 2021

 

We will stop accepting new visitors in
1600 minutes!

 

Top Comments © YouTube

 

CREATED BY

 

Mr Beast is an American YouTuber,
entrepreneur and philanthropist. He has been credited with pioneering a genre of YouTube videos on amazing stunts.

 

Total Views: Over 13+ billion
Total Subscribers: 60+ million

 

SPONSORED BY

Wygląd oszustwa "Mr Beast Giveaway" (GIF):

Wygląd oszustwa Mr Beast Giveaway GIF

Natychmiastowe automatyczne usunięcie malware: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Combo Cleaner to profesjonalne narzędzie do automatycznego usuwania malware, które jest zalecane do pozbycia się złośliwego oprogramowania. Pobierz je, klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Combo Cleaner Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie potencjalnie niechcianych aplikacji:

Użytkownicy Windows 10:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy macOS (OSX):

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

Odinstalowanie PUA za pomocą Panelu sterowania

W oknie odinstalowywania programów poszukaj wszelkich ostatnio zainstalowanych i podejrzanych aplikacji, wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianej aplikacji, przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie zwodniczych rozszerzeń z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć potencjalnie niechciane dodatki przeglądarki:

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome krok 1

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz „Więcej narzędzi" i kliknij „Rozszerzenia". Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome krok 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem pop-up mr beast giveaway, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Mozilla Firefox krok 1

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz „Dodatki". Kliknij „Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki.

Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Mozilla Firefox krok 2

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem pop-up mr beast giveaway, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Usuwanie adware z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Usuwanie adware z Safari - 2

W otwartym oknie kliknij rozszerzenia, zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia, wybierz je i kliknij Odinstaluj.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Usuwanie adware z Safari - 3

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Usuwanie adware z Safari - 4

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie oprogramowania reklamowego z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszystkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i kliknij "Usuń" pod ich nazwami.

Usuwanie oprogramowania reklamowego z Microsoft Edge krok 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem aktualizacji modułu Microsoft Edge przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge.

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Internet Explorer krok 1

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz „Zarządzaj dodatkami". Poszukaj wszelkich ostatnio zainstalowanych i podejrzanych rozszerzeń przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij „Usuń".

Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Internet Explorer krok 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem pop-up mr beast giveaway, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Podsumowanie:

Podsumowanie program adwareNajpopularniejsze adware i potencjalnie niechciane aplikacje infiltrują przeglądarki internetowe użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Zauważ, że najbezpieczniejszym źródłem pobierania freeware są strony internetowe jego twórców. Aby uniknąć instalacji adware bądź bardzo uważny podczas pobierania i instalowania bezpłatnego oprogramowania. Podczas instalacji już pobranego freeware, wybierz Własne lub Zaawansowane opcje instalacji - ten krok pokaże wszystkie potencjalnie niepożądane aplikacje, które są instalowane wraz z wybranym bezpłatnym programem.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia adware pop-up mr beast giveaway ze swojego komputera, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat pop-up mr beast giveaway lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/20878-mr-beast-giveaway-pop-up-scam

▼ Pokaż dyskusję

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

O nas

PCrisk to portal bezpieczeństwa cybernetycznego, informujący internautów o najnowszych zagrożeniach cyfrowych. Nasze artykuły są tworzone przez ekspertów ds. bezpieczeństwa i profesjonalnych badaczy złośliwego oprogramowania. Przeczytaj więcej o nas.

Instrukcje usuwania w innych językach
Kod QR
Pop-up Mr Beast Giveaway kod QR
Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Pop-up Mr Beast Giveaway na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Usuń infekcje malware na Windows już dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ
Pobierz Combo Cleaner

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Combo Cleaner:
Ocena redaktoraZnakomita!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.