FacebookTwitterLinkedIn

Zignoruj rozdanie Binance lub oszustwa twierdzące, ż claiming to multiple digital currency

Znany również jako: Rozdanie Bitcoin
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania oszustwa rozdania Binance

Czym jest oszustwo rozdania Binance?

Oszuści zaczęli oferować bezpłatne prezenty w postaci Bitcoinów lub innych walut cyfrowych w zamian za uiszczenie opłaty rejestracyjnej poprzez podanie pewnych danych osobowych. Oszuści stojący za tym konkretnym oszustwem twierdzą, że im więcej kryptowaluty się wyśle, tym więcej otrzyma się z powrotem. Te oszustwa należy zignorować. Nikt nigdy nie otrzymał z powrotem żadnej kwoty kryptowaluty i po prostu stracił kryptowalutę, którą wysłał oszustom.

Oszustwo rozdania Binance Bitcoin

Istnieją co najmniej dwa warianty tego oszustwa. Jeden z nich ma wyglądać jak gratisowa kryptowaluta Binance stworzona przez Changpeng Zhao, założyciela i CEO Binance. Podobnie jak większość tego typu oszustw, aby nakłonić niczego nie podejrzewających ludzi do wysłania większych kwot kryptowaluty, to twierdzi, że ludzie mogą wziąć udział w rozdaniu tylko raz. Jak podano w sekcji „Zasady", aby wziąć udział, ludzie muszą wysłać co najmniej 15 BNB (Binance Coin) na podany adres portfela, a otrzymają podwójną kwotę, którą wysłali. Maksymalna kwota Binance, którą można wysłać to 10 000 BNB. Co więcej, oszuści stojący za tym fałszywym rozdaniem oferują bonusy. Na przykład twierdzą, że jeśli ludzie wyślą 50 lub więcej BNB, otrzymają 100 BNB plus 10%; jeśli wyślą 500 lub więcej BNB, otrzymają 1000 BNB plus 20% itd. Ta oszukańcza witryna zawiera również fałszywą liczbę osób, które już uczestniczyły w konkursie, oraz listę transakcji wysłanych i otrzymanych kwot Binance.

Inny wariant oszustwa rozdania twierdzi, że jest gratisem Bitcoin. Oferuje otrzymanie dziesięciokrotnej kwoty wysłanej kryptowaluty. Na przykład oferuje 1 BTC w zamian za 0,1 BTC, 10 BTC w zamian za 1 BTC itd. Aby zachęcić więcej ludzi do skorzystania z tej fałszywej oferty, witryna twierdzi, że całkowita ilość Bitcoinów do rozdania to 5 000 BTC. Podobnie jak pierwszy wariant, ten również zawiera fałszywą listę wysłanych i odebranych kwot (transakcji). W internecie jest więcej podobnych oszustw (fałszywych prezentów). Dość często wspominają o prawdziwych ludziach, którzy prowadzą firmy związane z kryptowalutami (jak Changpeng Zhao, Steve Wozniak itp.). Jednak te rozdania nie są prawdziwe i zostały stworzone, aby oszukać niczego nie podejrzewających ludzi do przekazania ich kryptowaluty stojącym za nimi oszustom.

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwa Rozdanie Bitcoin
Typ zagrożenia Fałszywe rozdanie Binance i Bictoin
Oszustwo Im więcej wysłanej jest kryptowaluty, tym więcej zostanie otrzymane w zamian
Przebranie Rozdanie BNN przez założyciela Binance
Powiązane domeny binance-gift[.]com, binance-btc[.]fund, giveaway[.]limited
Nazwy wykrycia (binance-gift[.]com) Fortinet (Phishing), Kaspersky (Phishing), Netcraft (złośliwy), Sophos (złośliwy), Pełna lista wykrycia (VirusTotal)
Obsługiwany adres IP (binance-gift[.]com) 185.206.162.11
Nazwy wykrycia (binance-btc[.]fund) Fortinet (Phishing), Pełna lista wykrycia (VirusTotal)
Obsługiwany adres IP (binance-btc[.]fund) 104.18.41.92
Objawy Fałszywe wiadomości o błędzie, fałszywe ostrzeżenia systemowe, błędy pop-up, fałszywy skan komputerowy.
Metody dystrybucji Zainfekowane witryny, zwodnicze reklamy internetowe pop-up, potencjalnie niechciane aplikacje.
Zniszczenie Utrata wrażliwych informacji prywatnych, strata pieniężna, kradzież tożsamości, możliwe infekcje malware.
Usuwanie malware (Windows)

Aby usunąć możliwe infekcje malware, przeskanuj komputer profesjonalnym oprogramowaniem antywirusowym. Nasi analitycy bezpieczeństwa zalecają korzystanie z Combo Cleaner.
▼ Pobierz Combo Cleaner
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.

Więcej przykładów podobnych oszustw związanych z rozdaniami gratisowymi, to "Doge Giveaway Scam", "BTC Giveaway Scam", "LiteCoin Giveaway POP-UP Scam". Warto zauważyć, że istnieją inne oszustwa związane z kryptowalutami, na przykład fałszywe giełdy oferujące tanie Bitcoiny (lub inną kryptowalutę), upominki walut cyfrowych w zamian za opłatę rejestracyjną, dane osobowe. Inną ważną rzeczą, którą należy wiedzieć o oszukańczych witrynach, jest to, że większość ludzi trafia na nie przypadkowo. Zwykle podejrzane witryny są otwierane przez inne podejrzane witryny, klikane zwodnicze reklamy lub przez zainstalowane potencjalnie niechciane aplikacje (PUA).

Jak potencjalnie niechciane aplikacje zostały zainstalowane na moim komputerze?

Większość użytkowników nieumyślnie powoduje pobrania i instalacje niechcianych aplikacji, gdy te aplikacje są dołączane do innych, głównie bezpłatnych programów. Innymi słowy, gdy PUA są oferowane w programach pobierania lub instalatorach freeware, a użytkownicy nie rezygnują z nich/nie odrzucają ich przed zakończeniem pobierania lub instalacji. W większości przypadków użytkownicy mogą to zrobić, używając określonych pól wyboru (odznaczając je) lub „Zaawansowanych", „Niestandardowych", „Własnych" lub innych ustawień (zmieniając je). Czasami użytkownicy pobierają lub instalują niechciane aplikacje, klikając zwodnicze reklamy. Powodują to, gdy klikają reklamy zaprojektowane do uruchamiania określonych skryptów. Zazwyczaj takie reklamy pojawiają się na podejrzanych stronach.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Programy należy pobierać z oficjalnych stron i wyłącznie za pośrednictwem bezpośrednich linków do pobierania. To samo dotyczy pobierania plików. Sieci peer-to-peer (takie jak eMule, klienci torrent), nieoficjalne witryny, zewnętrzne programy do pobierania (i instalatory) itp. nie są wiarygodnymi źródłami pobierania (lub instalowania) jakichkolwiek programów. Pobrania i instalacje nie powinny być kończone bez sprawdzenia i zmiany „Niestandardowych", „Zaawansowanych" lub innych ustawień. Konfiguratory pobierania i instalacji mają dołączone niechciane aplikacje. Reklamy na podejrzanych stronach również nie powinny być klikane. Bardzo często te reklamy są używane do promowania podejrzanych witryn i mogą być używane do dystrybucji niechcianych aplikacji. Wszelkie niechciane, podejrzane, nieznane rozszerzenia, dodatki lub wtyczki zainstalowane w przeglądarce i/lub programy tego rodzaju zainstalowane w systemie operacyjnym powinny zostać usunięte. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany PUA, zalecamy wykonanie skanowania za pomocą Combo Cleaner, aby automatycznie je usunąć.

Wygląd witryny binance-gift[.]com (GIF):

Witryna binance-gift.com (GIF)

Tekst w tym oszustwie rozdania Binance:

Giveaway Rules Bonus FAQ Transactions To join
Hurry up and take part in the giveaway of 150,000 BNB
During this unique event we will give you a chance to win 150,000 BNB, have a look at the rules and don't miss on your chance!

More info
Participate in the giveaway

BNB BNB 150,000

USD Dollar 40,000,000

Changpeng Zhao Event 2021 Marketplace Price Predictions Live Event 150,000 BNB Giveaway About

We believe that Blockchain and Maker coin will make the world more fair. To speed up the process of cryptocurrency mass adoption, We decided to run 150,000 BNB giveaway.

Rules

To participate you just need to send from 15 BNB to 10,000 BNB to the contribution address and we will immediately send you back 30 BNB to 20,000 BNB (x2) to the address you sent it from.

Bonus
For example
If you send 15+ BNB, you will get 30+ BNB back.
If you send 30+ BNB, you will get 60+ BNB back.
If you send 60+ BNB, you will get 120+ BNB back.
If you send 120+ BNB, you will get 240+ BNB back.
If you send 240+ BNB, you will get 380+ BNB back.
Extra bonuses
50+ BNB = 10% Bonus
500+ BNB = 20% Bonus
1000+ BNB = 40% Bonus
10000+ BNB = 50% Bonus
You can only participate once.

47 210 BNB already sent to participants!
Hurry up and take part in the giveaway!

Use this QR code to participate

47 210 BNB
150 000 BNB
You can send BNB to the following address:
bnb10tlnze2zndp7zdclzmu6pdayn3vdjmutmpe5m0


Waiting for payment

What do I have to do to participate in the giveaway?
How long will it take me to get my bonus?
Who is the sponsor of this giveaway?
How many times can I participate in the giveaway?
How do I get my bonus?
Transactions for Address

Giveaway Rules Bonus FAQ Transactions To join

Kolejny wariant tego fałszywego oszustwa polegający na oferowaniu Bitcoinów (binance-btc[.]fund - GIF):

Oszustwo rozdania binance - witryna drugiego wariantu oferującego bitcoiny

Tekst w oszustwie BTC:

5,000 BTC Giveaway!
To verify your address, just send from 0.1 to 10 BTC to the address below and get from 1 to 100 BTC back!<
14pb4354r7PjaFynhmx5AhE915fwbgcEVu
Click/tap here to copy the address!
Waiting for your transaction...
1. To make a transaction, use any wallet or exchange that supports Bitcoin.

2. Send small amount you want multiplied by the promotion from your
wallet. For example, to get 10 BTC, send 1 BTC. You can use Electrum or
your wallet of choice to send BTC.

3. Once we receive your identifying transaction, we will immediately send the requested amount back to you.
4. If you are late, your BTC will be instantly refunded to your address! No risk!
Still waiting for transaction? Click HERE!
Every participant who is late gets their BTC immediately sent back - you won't lose anything.
Left Bitcoin
2824/5000

Odmiana oszustwa o tematyce Binance oferująca kryptowalutę Tether (witryna giveaway[.]limited):

Oszustwo o tematyce Binance oferujące kryptowalutę Tether

Prezentowany w niej tekst:

Binance

To verify your Tether (Erc-20) address, just send from 100 to 10 000 Tether USDT to the generated address below and get from 200 to 20 000 Tether USDT sent back to the address you sent Tether USDT from or the one you specified below, you will get double of what you send to the giveaway address.

In this event, participant will get 2x(double) of whatever they send to the giveaway address instantly which can be traded on any exchange

How To Participate:
Step1: Make sure you have at least 100 Tether USDT or above in your wallet.
Step2: Enter the amount you wish to invest below.
Step3: Enter the Tether USDT address you want to receive the bonus with
Step4: Click the "Generate Payment" button to generate the payment address.
Step5: Send the amount you entered to the generated address.
Step6: Wait for at least 1 - 8 minutes.
The 2x bonus will be sent to the address you entered or the one you sent the Tether USDT from.

Amount: 0
Bonus: 0

Address:
Enter your Tether USDT address
Generate Payment
xLeft Tether USDT715 132 / 1 000 000

Natychmiastowe automatyczne usunięcie malware: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Combo Cleaner to profesjonalne narzędzie do automatycznego usuwania malware, które jest zalecane do pozbycia się złośliwego oprogramowania. Pobierz je, klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Combo Cleaner Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie potencjalnie niechcianych aplikacji:

Użytkownicy Windows 10:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy macOS (OSX):

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

Odinstalowanie PUA za pomocą Panelu sterowania

W oknie odinstalowywania programów poszukaj wszelkich ostatnio zainstalowanych i podejrzanych aplikacji, wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianej aplikacji, przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie zwodniczych rozszerzeń z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć potencjalnie niechciane dodatki przeglądarki:

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Usuwanie zwodniczych rozszerzeń z Google Chrome krok 1

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz „Więcej narzędzi" i kliknij „Rozszerzenia". Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Usuwanie zwodniczych rozszerzeń z Google Chrome krok 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem rozdanie bitcoin, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Usuwanie zwodniczych rozszerzeń z Mozilla Firefox krok 1

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz „Dodatki". Kliknij „Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki.

Usuwanie zwodniczych rozszerzeń z Mozilla Firefox krok 2

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem rozdanie bitcoin, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Usuwanie adware z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Usuwanie adware z Safari - 2

W otwartym oknie kliknij rozszerzenia, zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia, wybierz je i kliknij Odinstaluj.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Usuwanie adware z Safari - 3

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Usuwanie adware z Safari - 4

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie oprogramowania reklamowego z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszystkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i kliknij "Usuń" pod ich nazwami.

Usuwanie oprogramowania reklamowego z Microsoft Edge krok 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem aktualizacji modułu Microsoft Edge przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge.

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Usuwanie zwodniczych rozszerzeń z Internet Explorer krok 1

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz „Zarządzaj dodatkami". Poszukaj wszelkich ostatnio zainstalowanych i podejrzanych rozszerzeń przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij „Usuń".

Usuwanie zwodniczych rozszerzeń z Internet Explorer krok 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem rozdanie bitcoin, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Podsumowanie:

Podsumowanie program adwareNajpopularniejsze adware i potencjalnie niechciane aplikacje infiltrują przeglądarki internetowe użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Zauważ, że najbezpieczniejszym źródłem pobierania freeware są strony internetowe jego twórców. Aby uniknąć instalacji adware bądź bardzo uważny podczas pobierania i instalowania bezpłatnego oprogramowania. Podczas instalacji już pobranego freeware, wybierz Własne lub Zaawansowane opcje instalacji - ten krok pokaże wszystkie potencjalnie niepożądane aplikacje, które są instalowane wraz z wybranym bezpłatnym programem.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia adware rozdanie bitcoin ze swojego komputera, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat rozdanie bitcoin lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/20227-binance-giveaway-scam

▼ Pokaż dyskusję

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

O nas

PCrisk to portal bezpieczeństwa cybernetycznego, informujący internautów o najnowszych zagrożeniach cyfrowych. Nasze artykuły są tworzone przez ekspertów ds. bezpieczeństwa i profesjonalnych badaczy złośliwego oprogramowania. Przeczytaj więcej o nas.

Instrukcje usuwania w innych językach
Kod QR
Rozdanie Bitcoin kod QR
Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Rozdanie Bitcoin na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Usuń infekcje malware na Windows już dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ
Pobierz Combo Cleaner

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Combo Cleaner:
Ocena redaktoraZnakomita!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.