FacebookTwitterLinkedIn

Jak usunąć porywacza przeglądarki Protect My Search App

Znany również jako: Przekierowanie protectmysearchapp.com
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania porywacza przeglądarki Protect My Search App

Czym jest Protect My Search App?

Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja Protect My Search jest polecana jako oprogramowanie umożliwiające zabezpieczenie przeglądania i wyszukiwania. Podobno jest w stanie zidentyfikować bezpieczne witryny i potencjalne zagrożenia. Zamiast tego Protect My Search App zmienia ustawienia przeglądarki i promuje protectmysearchapp.com (fałszywą wyszukiwarkę). Dlatego ta aplikacja jest sklasyfikowana jako porywacz przeglądarki. Dodatkowo może zapisywać informacje związane z przeglądaniem. Ponieważ większość osób nieumyślnie instaluje protectmysearchapp.com, jest ona sklasyfikowana jako potencjalnie niechciana aplikacja (PUA).

protectmysearchapp.com browser hijacker

Typowymi celami porywaczy przeglądarki są Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox i inne popularne przeglądarki. Przypisują adresy swoich fałszywych wyszukiwarek jako domyślną wyszukiwarkę, stronę główną i adres URL nowej karty/okna. Protect My Search App promuje w ten sposób protectmysearchapp.com. Dlatego po zainstalowaniu tej aplikacji, każda otwarta nowa karta/okno przeglądarki i każde zapytanie wpisane w pasku adresu URL przekierowuje do protectmysearchapp.com. Fałszywe wyszukiwarki nie zapewniają prawdziwej wartości i często nie są w stanie wygenerować żadnych wyników - zwykle przekierowują do legalnych wyszukiwarek. Tak jest w przypadku protectmysearchapp.com, która przekierowuje do search.yahoo.com. Ponadto wszelkie zmiany, które użytkownicy próbują wprowadzić w swoich przeglądarkach, są automatycznie resetowane, jeśli dostęp do ustawień jest w ogóle dozwolony. Aby odzyskać przeglądarkę, której dotyczy problem, należy usunąć porywacza przeglądarki. Jak wspomniano, aplikacja Protect My Search umożliwia śledzenie danych. Może zapisywać aktywność przeglądania (odwiedzane adresy URL, przeglądane strony internetowe, wpisywane zapytania wyszukiwania itp.) oraz zbierać dane osobowe (adresy IP, geolokalizacje i inne szczegóły). Zebrane dane mogą zawierać informacje umożliwiające identyfikację danej osoby i są zwykle udostępniane stronom trzecim (potencjalnie cyberprzestępcom), które chcą wykorzystać je w celach zarobkowych. Podsumowując, obecność oprogramowania do śledzenia danych w systemach może skutkować stratami finansowymi, poważnymi problemami prywatności, a nawet kradzieżą tożsamości. Aby zapewnić integralność urządzenia i bezpieczeństwo użytkownika, usuń wszystkie podejrzane aplikacje i rozszerzenia/wtyczki przeglądarki natychmiast po wykryciu.

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwa Protect My Search App
Typ zagrożenia Porywacz przeglądarki, przzekierowanie, porywacz wyszukiwania, pasek narzędzi, niechciana nowa zakładka.
Rozszerzenie(a) przeglądarki Protect My Search App
Rzekoma funkcjonalność Ma rzekomo identyfikować zagrożenia online i zwiększać bezpieczeństwo przeglądania sieci. 
Promowany adres URL protectmysearchapp.com
Obsługiwany adres IP (protectmysearchapp.com) 104.28.19.224
Zmienione ustawienia przeglądarki Strona domowa, URL nowej zakładki, domyślna wyszukiwarka.
Objawy Zmienione ustawienia przeglądarki internetowej (strona domowa, domyślna wyszukiwarka, nowa zakładka). Użytkownicy są zmuszani do odwiedzania witryny porywacza przeglądarki i przeszukiwania internetu przy użyciu jego wyszukiwarek.
Metody dystrybucji Zwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory Flash Player.
Zniszczenie Śledzenie przeglądania internetu (potencjalne problemy prywatności), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowania na podejrzane witryny.
Usuwanie malware (Windows)

Aby usunąć możliwe infekcje malware, przeskanuj komputer profesjonalnym oprogramowaniem antywirusowym. Nasi analitycy bezpieczeństwa zalecają korzystanie z Combo Cleaner.
▼ Pobierz Combo Cleaner
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.

Unit Conversion Tab, Tab Recovery i Shimpent Trackers to tylko niektóre przykłady innych porywaczy przeglądarki. Mogą wydawać się uzasadnione i oferować różne „użyteczne" funkcje, jednak obiecane funkcje rzadko działają i nawet jeśli działają, nie są tak reklamowane. Dotyczy to większości PUA. Jedynym celem tych niechcianych aplikacji jest generowanie przychodów na koszt użytkowników. Zamiast zapewniać prawdziwą wartość, PUA porywają przeglądarki, powodują nieuczciwe przekierowania, generują natrętne reklamy i zbierają prywatne dane.

Jak zainstalowałem aplikację Protect My Search na moim komputerze?

Niektóre PUA (w tym aplikacja Protect My Search) mają swoje oficjalne promocyjne strony internetowe, z których można je pobrać, jednak często są one pobierane/instalowane razem z innymi programami. Ta oszukańcza metoda marketingowa polegająca na dołączaniu niechcianych lub złośliwych dodatków do zwykłego oprogramowania nosi nazwę „sprzedaży wiązanej". Przyspieszanie procesów pobierania/instalacji (np. ignorowanie warunków, pomijanie kroków, używanie wstępnie ustawionych opcji itp.) zwiększa ryzyko niezamierzonego dopuszczenia dołączonych programów do urządzenia. Natrętne reklamy również mogą wprowadzać te aplikacje do systemów. Po kliknięciu mogą uruchamiać skrypty, aby pobrać/zainstalować PUA bez zgody użytkownika.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Zaleca się sprawdzenie produktów przed pobraniem/instalacją lub zakupem w celu zweryfikowania ich legalności. Używaj wyłącznie oficjalnych i zweryfikowanych źródeł pobierania. Niewiarygodne kanały, takie jak nieoficjalne i bezpłatne witryny do hostowania plików, sieci udostępniania peer-to-peer (BitTorrent, eMule, Gnutella itp.) oraz inne zewnętrzne programy do pobierania mogą oferować zwodnicze lub dołączone programy. Z tego powodu należy ich unikać. Ważne jest, aby podczas pobierania/instalacji przeczytać warunki, zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi opcjami, użyć „Własnych" lub „Zaawansowanych" ustawień oraz zrezygnować z dodatkowych aplikacji, narzędzi, funkcji i innych dodatków. Natrętne reklamy mogą wydawać się uzasadnione i nieszkodliwe, jednak mogą przekierowywać do podejrzanych witryn (np. z hazardem, pornografią, randkami dla dorosłych i innych). Jeśli napotkasz te reklamy/przekierowania, sprawdź system i natychmiast usuń z niego wszystkie podejrzane aplikacje i rozszerzenia/wtyczki przeglądarki. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany Protect My Search App, zalecamy wykonanie skanowania za pomocą Combo Cleaner, aby automatycznie usunąć tego porywacza przeglądarki.

Porywacz przeglądarki Protect My Search App proszący o różne pozwolenia:

Protect My Search App browser hijacker asking for permissions

Zrzuty ekranu witryny promującej porywacza przeglądarki Protect My Search App:

Website used to promote Protect My Search App browser hijacker

Inna witryna używana do promowania porywacza przeglądarki Protect My Search App:

Website used to promote Protect My Search App browser hijacker

Wygląd protectmysearchapp.com przekierowującej użytkowników do search.yahoo.com (GIF):

Protect My Search App browser hijacker appearance gif

Natychmiastowe automatyczne usunięcie malware: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Combo Cleaner to profesjonalne narzędzie do automatycznego usuwania malware, które jest zalecane do pozbycia się złośliwego oprogramowania. Pobierz je, klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Combo Cleaner Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie porywacza przeglądarki Protect My Search App:

Użytkownicy Windows 10:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy macOS (OSX):

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

protectmysearchapp.com browser hijacker uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów: poszukaj wszelkich ostatnio zainstalowanych i podejrzanych aplikacji (na przykład "Protect My Search App"), wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianego programu (który powoduje przekierowania do witryny protectmysearchapp.com), przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie porywacza przeglądarki Protect My Search App z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć przekierowania przeglądarki:

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing protectmysearchapp.com related Internet Explorer extensions

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz „Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij „Usuń".

Zmiana twojej strony domowej:

Removing protectmysearchapp.com from Internet Explorer homepage

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Opcje internetowe". W otwartym oknie usuń hxxp://protectmysearchapp.com i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Internet Explorer. Możesz także wpisać about: blank, aby otworzyć pustą stronę podczas uruchamiania Internet Explorer.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing protectmysearchapp.com from Internet Explorer default search engine

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Zarządzaj dodatkami". W otwartym oknie wybierz „Dostawców wyszukiwania", ustaw „Google", „Bing" lub dowolną inną wyszukiwarkę jako swoją domyślną wyszukiwarkę, a następnie usuń "Protect My Search App".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem przekierowanie protectmysearchapp.com, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing protectmysearchapp.com related Google Chrome extensions

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz „Więcej narzędzi" i kliknij „Rozszerzenia". Zlokalizuj "Protect My Search App" i wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing protectmysearchapp.com from Google Chrome homepage

Kliknij ikonę Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz „Ustawienia". W sekcji „Uruchamianie" wyłącz "Protect My Search App", poniżej „Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron", poszukaj URL porywacza przeglądarki (hxxp://www.protectmysearchapp.com). Jeśli jest obecny, kliknij ikonę trzech pionowych kropek i wybierz „Usuń".

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing protectmysearchapp.com from Google Chrome default search engine

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia", w sekcji „Wyszukiwarka" kliknij „Zarządzaj wyszukiwarkami...". Na otwartej liście poszukaj "protectmysearchapp.com". Po ich znalezieniu kliknij trzy poziome kropki obok tego URL i wybierz „Usuń z listy".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem przekierowanie protectmysearchapp.com, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing protectmysearchapp.com related Mozilla Firefox extensions

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz „Dodatki". Kliknij „Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń "Protect My Search App", również wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing protectmysearchapp.com from Mozilla Firefox homepage

Aby przywrócić swoją stronę domową, kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu głównego okna), a następnie wybierz „Opcje". W otwartym oknie, wyłącz "Protect My Search App", usuń hxxp://protectmysearchapp.com i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Mozilla Firefox.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing protectmysearchapp.com from Mozilla Firefox default search engine

W pasku adresu URL wpisz about: config i naciśnij klawisz Enter.
Kliknij „Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania na górze wpisz: "extensionControlled"
Ustaw oba wyniki jako "fałszywe" klikając dwukrotnie każdy wpis lub klikając przycisk Mozilla Firefox switch about:config entry button.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem przekierowanie protectmysearchapp.com, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem przekierowanie protectmysearchapp.com, przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia przekierowanie protectmysearchapp.com ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat przekierowanie protectmysearchapp.com lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/17539-protect-my-search-app-browser-hijacker

▼ Pokaż dyskusję

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

O nas

PCrisk to portal bezpieczeństwa cybernetycznego, informujący internautów o najnowszych zagrożeniach cyfrowych. Nasze artykuły są tworzone przez ekspertów ds. bezpieczeństwa i profesjonalnych badaczy złośliwego oprogramowania. Przeczytaj więcej o nas.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Przekierowanie protectmysearchapp.com kod QR
Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Przekierowanie protectmysearchapp.com na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Usuń infekcje malware na Windows już dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ
Pobierz Combo Cleaner

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Combo Cleaner:
Ocena redaktoraZnakomita!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.