FacebookTwitterLinkedIn

Antymalware Combo Cleaner (dla komputerów Windows)

Ocena użytkowników:rating starrating starrating starrating starrating star / 273
SłabyŚwietny 

Opakowanie Combo Cleaner na Windows - PCRisk

Combo Cleaner to aplikacja antymalware (chroniąca przed złośliwym oprogramowaniem) na komputery z systemem Windows (dodstępna również na komputery Mac). Została opracowana przez firmę RCS LT, działającą w branży cyberbezpieczeństwa od ponad 10 lat. Zebrane doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa w internecie pozwoliło nam stworzyć solidne rozwiązanie antywirusowe, które jest w stanie chronić komputery użytkowników przed dominującymi obecnie cyberzagrożeniami.

Combo Cleaner jest przeznaczona do współpracy ze wszystkimi najpopularniejszymi systemami operacyjnymi Microsoft, a także z programem Windows Defender.

Oprócz silnika skanowania antywirusowego na poziomie przedsiębiorstwa, Combo Cleaner dla systemu Windows jest wyposażona w potężne funkcje ochrony przed adware, ransomware i ochronę przeglądania internetu. Chociaż malware od dawna jest plagą dla komputerów osobistych, obecnie wyrafinowane ataki ransomware, potencjalnie niechciane aplikacje, oprogramowanie reklamowe i zagrożenia internetowe są bardzo rozpowszechnione – Combo Cleaner rozwiązuje wszystkie te problemy. Ponadto, Combo Cleaner pozwala szybko sprawdzić duże i zduplikowane pliki, potencjalnie pozwalając na usunięcie przestarzałych i bezużytecznych plików.

Działa z: Microsoft Windows 11/10/8.1/8/7 z zainstalowanym SP1 i najnowszymi aktualizacjami KB

Pobierz
Combo Cleaner dla Windows

Aby korzystać z pełnej funkcjonalności produktu, należy zakupić licencję. Dostępna jest ograniczona siedmiodniowa bezpłatna wersja próbna.

Specjalna oferta ograniczona czasowo dla użytkowników PCrisk.com!

Aby skorzystać z tego kuponu, przejdź do strony kasy Combo Cleaner. Kupon zostanie zastosowany automatycznie. Możesz też ręcznie wprowadzić kod kuponu: PCRISK10, aby uzyskać 10% zniżki.

Dzięki zainstalowanej wersji Premium aplikacji Combo Cleaner, użytkownicy będą mogli spokojnie przeglądać internet – moduł ochrony przeglądania sieci w czasie rzeczywistym zapobiega odwiedzaniu złośliwych witryn (phishingowych, z malware, z oszustwami internetowymi). Moduł ochrony przed złośliwym oprogramowaniem w czasie rzeczywistym będzie monitorował pliki pod kątem złośliwego kodu, czy to zainfekowanego załącznika wiadomości e-mail, czy to złośliwego pobrania. Złośliwe działanie zostanie zatrzymane, zanim komputer zostanie uszkodzony. Dzięki włączonemu modułowi ochrony przed malware użytkownicy będą pewni, że ich pliki nie zostaną zaszyfrowane i nie będą musieli płacić okupu, aby odzyskać kontrolę nad swoimi plikami.

combo cleaner windows 11

Noduły antymalware:

Użytkownicy Combo Cleaner mogą wybierać między opcjami szybkiego, pełnego i niestandardowego skanowania komputera. Szybkie skanowanie sprawdza pliki w najczęściej zainfekowanych obszarach, takich jak pobrania, a pełne skanowanie systemu sprawdza wszystkie pliki na dyskach twardych użytkownika, przy czym opcja skanowania niestandardowego pozwala użytkownikom wybrać foldery, które mają być przeskanowane w poszukiwaniu malware. Oprócz skanowań na żądanie, Combo Cleaner będzie monitorować komputer pod kątem złośliwego oprogramowania za pomocą silnika ochrony przed malware w czasie rzeczywistym i ostrzegać, jeśli jakikolwiek złośliwy plik jest pobierany lub uruchamiany. Zwróć uwagę, że chociaż wstępne skanowanie komputera może zająć trochę czasu, Combo Cleaner ma wbudowaną funkcję inteligentnego skanowania, która zapewnia, że wszystkie bezpłatne skanowania są wykonywane znacznie szybciej.

Combo Cleaner dla Windows - Moduł antymalware

Moduł antyransomware:

Infekcje ransomware stały się prawdziwą pandemią dla komputerów osobistych. Prawie co tydzień pojawiają się nagłówki informujące, że włamano się do sieci dużych firm, a cyberprzestępcy byli w stanie zaszyfrować pliki, a następnie zażądać zapłacenia okupu w celu odszyfrowania danych. Użytkownicy komputerów osobistych powinni być świadomi, że cyberprzestępcy atakują nie tylko duże firmy. Każdego dnia tysiące komputerów użytkowników domowych zostaje zainfekowanych ransomware, dane osobowe są szyfrowane (zdjęcia, filmy, notatki itp.). Jest to bardzo dochodowy biznes dla cyberprzestępców i każdego dnia szukają oni sposobów na zaatakowanie potencjalnych ofiar. Aby rozwiązać ten problem, Combo Cleaner ma wiele mechanizmów obronnych. Na początek, silnik skanowania w czasie rzeczywistym w poszukiwaniu malware sprawdza wszystkie pobrane i uruchomione pliki, zapobiegając w ten sposób przedostawaniu się ransomware do komputera użytkownika. Jako drugi mechanizm obronny, użytkownicy mogą dodawać swoje foldery do funkcji zwanej chronionymi folderami – zapobiegnie to manipulowaniu plików znajdujących się w chronionym folderze przez aplikacje.

Combo Cleaner dla Windows - Moduł antyransomware

Moduł ochrony przeglądania sieci:

Obecnie cyberprzestępcy są bardzo innowacyjni, jeśli chodzi o tworzenie witryn phishingowych, oszukańczych i innych nieuczciwych witryn. Dla niewprawnego oka prawie niemożliwe jest odróżnienie prawdziwej witryny od takiej, która ma wyglądać jak prawdziwa, ale w rzeczywistości kradnie hasła lub rozpowszechnia złośliwe pliki. Z włączoną ochroną przeglądania sieci Web, Combo Cleaner sprawdzi wszystkie połączenia internetowe i zablokuje je (ta funkcja jest kompatybilna ze wszystkimi głównymi przeglądarkami internetowymi, takimi jak Chrome, Firefox, Edge itp.), jeśli stwierdzi, że złośliwa witryna jest przed nami.

Duże i zduplikowane pliki:

Combo Cleaner ma kilka dodatkowych funkcji. Skanowanie dysków twardych w poszukiwaniu dużych i zduplikowanych plików może odkryć wiele zapomnianych i bezużytecznych plików, które zajmują cenne miejsce na dysku. Chociaż nie jest to związane z ochroną komputera przed malware, odzyskanie miejsca na dysku (w niektórych przypadkach gigabajtów) jest bardzo pożądanym dodatkiem.

Combo Cleaner dla Windows - Narzędzie szukania dużych plików

Cena i instalacja:

Combo Cleaner można pobrać bezpłatnie ze strony combocleaner.com. Bezpłatna wersja tej aplikacji umożliwia użytkownikom szybkie skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania oraz użycie skanera dużych i zduplikowanych plików. Pamiętaj, że usuwanie wykrytych zagrożeń i korzystanie z innych funkcji (skanerów w czasie rzeczywistym, oprogramowanie antyransomware itp.) wymaga subskrypcji. Bezpłatna siedmiodniowa wersja próbna jest dostępna na żądanie.

Combo Cleaner dla Windows - Cennik

Asystent ds. bezpieczeństwa osobistego:

Funkcja integrująca wiedzę z zakresu sztucznej inteligencji. Łatwy w użyciu interfejs czatu umożliwia użytkownikom zadawanie pytań związanych z bezpieczeństwem w Internecie, na które chatbot odpowie i dostarczy cennych spostrzeżeń. Sztuczna inteligencja jest również w stanie analizować zrzuty ekranu. Na przykład, jeśli otrzymasz podejrzaną wiadomość e-mail, możesz zrobić jej zrzut ekranu i przesłać obraz do Personal Security Assistant. Obraz zostanie następnie przeanalizowany, a chatbot dostarczy szczegółowych informacji wyjaśniających, czy wiadomość e-mail jest oszustwem.

combo-cleaner windows personal security assistant

Wniosek:

Combo Cleaner jest wyposażona we wszystkie funkcje do usuwania i zapobiegania infekcjom malware, adware i ransomware. Od skanerów na żądanie po ochronę w czasie rzeczywistym – ta aplikacja sprawi, że cyberprzestępcy nie zrujnują ci dnia. Zdecydowanie polecamy ten produkt.

Wygląd Combo Cleaner (Mac):

combo cleaner windows appearance2

▼ Pokaż dyskusję

O nas

PCrisk to portal bezpieczeństwa cybernetycznego, informujący internautów o najnowszych zagrożeniach cyfrowych. Nasze artykuły są tworzone przez ekspertów ds. bezpieczeństwa i profesjonalnych badaczy złośliwego oprogramowania. Przeczytaj więcej o nas.

Usuwanie wirusów i malware

Ta strona zawiera informacje o tym, jak uniknąć infekcji z powodu malware lub wirusów.

Usuwanie malware