FacebookTwitterLinkedIn

Jak odinstalować Protect My Search Daily?

Znany również jako: Przekierowanie protectmysearchdaily.com
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania porywacza przeglądarki Protect My Search Daily

Czym jest Protect My Search Daily?

Protect My Search Daily ma rzekomo uniemożliwić użytkownikom odwiedzanie niewiarygodnych i szkodliwych witryn. Jednak ta aplikacja jest sklasyfikowana jako potencjalnie niechciana aplikacja (PUA), porywacz przeglądarki. Aplikacje tego typu mają na celu promowanie adresów fałszywych wyszukiwarek poprzez zmianę ustawień przeglądarki i zbieranie danych przeglądania. Ta konkretna aplikacja promuje protectmysearchdaily.com. Warto wspomnieć, że ludzie zwykle nieświadomie pobierają i/lub instalują aplikacje, takie jak Protect My Search Daily. Poza tym ten porywacz przeglądarki jest promowany poprzez konfiguratory innych aplikacji tego typu. Oznacza to, że Protect My Search Daily jest często instalowany wraz z innym porywaczem przeglądarki.

protectmysearchdaily.com browser hijacker

Po instalacji porywacze przeglądarki zmieniają takie ustawienia, jak adres domyślnej wyszukiwarki, strony domowej i nowej karty. Protect My Search Daily ma na celu ustawianie ich na mysearchdaily.com. Oznacza to, że jego użytkownicy są zmuszeni odwiedzać stronę protectmysearchdaily.com, gdy otwierają przeglądarkę, nową kartę i wprowadzają wyszukiwane hasła w pasku adresu URL. Protectmysearchdaily.com to fałszywa wyszukiwarka, ponieważ przekierowuje użytkowników do search.yahoo.com i zapewnia im wyniki generowane przez Yahoo. Innymi słowy, nie generuje żadnych unikalnych wyników. Większość porywaczy przeglądarki ma na celu uniemożliwienie użytkownikom usunięcia określonego adresu z wyżej wymienionych ustawień lub zmiany go na preferowany adres. Oznacza to, że aby uniknąć konieczności odwiedzania strony protectmysearchdaily.com (usunąć ją z ustawień przeglądarki), użytkownicy muszą codziennie odinstalowywać Protect My Search. Nie jest to jednak jedyny powód do odinstalowania tego lub innego porywacza przeglądarki. Często aplikacje tego typu służą do zbierania danych przeglądania, takich jak adresy IP, geolokalizacje, adresy otwieranych/odwiedzanych stron, wprowadzone zapytania wyszukiwania itp. Ich twórcy niewłaściwie wykorzystują zebrane dane w celu generowania przychodów, sprzedając je stronom trzecim (potencjalnie cyberprzestępcom), które wykorzystują je w inny sposób. Możliwe, że zainstalowany porywacz przeglądarki może również służyć do zapisywania danych osobowych. W ten czy inny sposób, utrzymując zainstalowane aplikacje tego typu, ryzykuje się zostaniem ofiarą kradzieży tożsamości, problemami związanymi z prywatnością, bezpieczeństwem przeglądania lub innymi problemami. Dlatego każdy zainstalowany porywacz przeglądarki (w tym Protect My Search Daily) powinien zostać odinstalowany tak szybko, jak to możliwe i nigdy nie pobierany ani nie instalowany w przyszłości.

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwa Protect My Search Daily
Typ zagrożenia Porywacz przeglądarki, przekierowanie, porywacz wyszukiwania, pasek narzędzi, niechciana nowa zakładka
Rozszerzenie(a) przeglądarki Protect My Search Daily
Rzekoma funkcjonalność Protect My Search Daily rzekomo zapobiega odwiedzaniu szkodliwych witryn przez użytkowników
Promowany URL protectmysearchdaily.com
Obsługiwany adres IP (protectmysearchdaily.com) 104.18.57.2, 104.18.56.2
Zmienione ustawienia przeglądarki Strona domowa, URL nowej zakładki, domyślna wyszukiwarka
Objawy Zmienione ustawienia przeglądarki internetowej (strona domowa, domyślna wyszukiwarka, nowa zakładka). Użytownicy są zmuszani do odwiedzania witryny porywacza i przeszukiwania sieci przy użyciu jego wyszukiwarek.
Metody dystrybucji Zwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory Flash Player.
Zniszczenie Śledzenie przeglądania Internetu (potencjalne problemy prywatności), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowania na podejrzane witryny.
Usuwanie

Aby usunąć możliwe infekcje malware, przeskanuj komputer profesjonalnym oprogramowaniem antywirusowym. Nasi analitycy bezpieczeństwa zalecają korzystanie z Combo Cleaner.
▼ Pobierz Combo Cleaner
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.

Top APP, Quick Converter i Finding Forms Pro to kilka przykładów innych porywaczy przeglądarki. Większość tych aplikacji łączy to, że zostały zaprojektowane w celu promowania adresu fałszywej wyszukiwarki i zbierania informacji związanych z nawykami przeglądania sieci przez użytkownika. Często zdarza się, że porywacze przeglądarki są reklamowane jako użyteczne, zapewniające pewne funkcje, poprawiające komfort przeglądania i/lub zapewniające inną wartość. Niemniej jednak dość często nie działają tak, jak powinny i powodują różne problemy dla użytkowników.

Jak Protect My Search Daily zainstalował się na moim komputerze?

W większości przypadków użytkownicy nieumyślnie pobierają i/lub instalują PUA, nie wiedząc o tym. Dzieje się tak, gdy klikają oszukańcze reklamy, które mają na celu wykonanie określonych skryptów lub pobranie i/lub zainstalowanie oprogramowania, które zawiera PUA w swoim konfiguratorze. Druga metoda dystrybucji PUA jest wykorzystywana do oszukiwania ludzi do pobierania i/lub instalowania niechcianego oprogramowania wraz z innym, pożądanym. Ta metoda nosi nazwę „sprzedaży wiązanej". Gdy programiści używają jej, dołączają PUA do konfiguratorów pobierania i/lub instalacji innych programów i ukrywają informacje o tym w swoich „Zaawansowanych" lub „Niestandardowych" ustawieniach. Niechciane pobierania i/lub instalacje zwykle mają miejsce, gdy ludzie pobierają i/lub instalują programy bez sprawdzania i zmiany tych ustawień.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Pliki i oprogramowanie należy pobrać z oficjalnych witryn internetowych i poprzez bezpośrednie linki. Przykładami źródeł i kanałów, którym nie należy ufać, są zewnętrzne programy (i instalatory) pobierania, klienci torrent, eMule (i inne sieci peer-to-peer) oraz różne nieoficjalne lub niewiarygodne w inny sposób strony. Jeśli konfiguratory pobierania i/lub instalacji zawierają takie ustawienia, jak „Zaawansowane", „Niestandardowe", nie należy ich pozostawiać niezaznaczonych. Dość często ustawienia te wspominają oferty pobrania i/lub zainstalowania dodatkowego, potencjalnie niechcianego oprogramowania. Oferty te należy odrzucić przed ukończeniem pobierania i instalacji. Ponadto nie zaleca się klikania reklam wyświetlanych na stronach związanych z hazardem, pornografią, randkami dla dorosłych i innych podejrzanych. Reklamy te zwykle otwierają różne potencjalnie złośliwe witryny lub powodują niechciane pobierania i instalacje. Na koniec zalecamy, aby nie mieć niechcianych, podejrzanych rozszerzeń, dodatków lub wtyczek zainstalowanych w przeglądarce. Aplikacje tego rodzaju należy odinstalować jak najszybciej. To samo należy zastosować do niechcianych programów zainstalowanych w systemie operacyjnym. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany programem Protect My Search Daily, zalecamy przeprowadzenie skanowania za pomocą Combo Cleaner, aby automatycznie wyeliminować tego porywacza przeglądarki.

Witryna promująca porywacza przeglądarki Protect My Search Daily:

Website used to promote Protect My Search Daily browser hijacker

Protect My Search Daily prosi o zgodę na czytanie i zmianę różnych danych:

protect my search daily wants to access and modify various data

Natychmiastowe automatyczne usunięcie malware: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Combo Cleaner to profesjonalne narzędzie do automatycznego usuwania malware, które jest zalecane do pozbycia się złośliwego oprogramowania. Pobierz je, klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Combo Cleaner Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie porywacza przeglądarki Protect My Search Daily:

Użytkownicy Windows 10:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy macOS (OSX):

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

protectmysearchdaily.com browser hijacker uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów: spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane aplikacje (na przykład "Protect My Search Daily"), wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianego programu (który powoduje przekierowania do witryny protectmysearchdaily.com), przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie porywacza przeglądarki Protect My Search Daily z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć przekierowania przeglądarki::

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing protectmysearchdaily.com related Internet Explorer extensions

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij "Usuń".

Zmiana twojej strony domowej:

Removing protectmysearchdaily.com from Internet Explorer homepage

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Opcje internetowe". W otwartym oknie usuń hxxp://protectmysearchdaily.com i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Internet Explorer. Możesz także wpisać about: blank, aby otworzyć pustą stronę podczas uruchamiania Internet Explorer.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing protectmysearchdaily.com from Internet Explorer default search engine

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz "Zarządzaj dodatkami". W otwartym oknie wybierz "Dostawców wyszukiwania", ustaw "Google", "Bing" lub dowolną inną wyszukiwarkę jako swoją domyślną wyszukiwarkę, a następnie usuń "Protect My Search Daily".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem przekierowanie protectmysearchdaily.com, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing protectmysearchdaily.com related Google Chrome extensions

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Więcej narzędzi" i kliknij "Rozszerzenia". Zlokalizuj "Protect My Search Daily" i wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing protectmysearchdaily.com from Google Chrome homepage

Kliknij ikonę Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia". W sekcji "Na starcie" wyłącz "Protect My Search Daily", poniżej „Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron", poszukaj URL porywacza przeglądarki (hxxp://www.protectmysearchdaily.com). Jeśli jest obecny, kliknij ikonę trzech pionowych kropek i wybierz „Usuń".

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing protectmysearchdaily.com from Google Chrome default search engine

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia", w sekcji "Wyszukiwarka" kliknij "Zarządzaj wyszukiwarkami...". Na otwartej liście poszukaj "protectmysearchdaily.com". Po ich znalezieniu kliknij trzy poziome kropki obok tego URL i wybierz "Usuń z listy".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem przekierowanie protectmysearchdaily.com, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing protectmysearchdaily.com related Mozilla Firefox extensions

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz "Dodatki". Kliknij "Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń "Protect My Search Daily", jak również wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing protectmysearchdaily.com from Mozilla Firefox homepage

Aby przywrócić swoją stronę domową, kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu głównego okna), a następnie wybierz „Opcje". W otwartym oknie, wyłącz "Protect My Search Daily", usuń hxxp://protectmysearchdaily.com i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Mozilla Firefox.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing protectmysearchdaily.com from Mozilla Firefox default search engine

W pasku adresu URL wpisz about: config i naciśnij klawisz Enter.
Kliknij „Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania na górze wpisz: "extensionControlled"
Ustaw oba wyniki jako "fałszywe" klikając dwukrotnie każdy wpis lub klikając Mozilla Firefox switch about:config entry button .

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem przekierowanie protectmysearchdaily.com, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem przekierowanie protectmysearchdaily.com, przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia przekierowanie protectmysearchdaily.com ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat przekierowanie protectmysearchdaily.com lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/17043-protect-my-search-daily-browser-hijacker

▼ Pokaż dyskusję

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

O nas

PCrisk

PCrisk to portal bezpieczeństwa cybernetycznego, informujący internautów o najnowszych zagrożeniach cyfrowych. Nasze artykuły są tworzone przez ekspertów ds. bezpieczeństwa i profesjonalnych badaczy złośliwego oprogramowania. Przeczytaj więcej o nas.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Przekierowanie protectmysearchdaily.com kod QR
Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Przekierowanie protectmysearchdaily.com na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Usuń infekcje malware na Windows już dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ
Pobierz Combo Cleaner

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Combo Cleaner:
Ocena redaktoraZnakomita!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.