FacebookTwitterLinkedIn

Usuwanie freehdsearch.com z ustawień przeglądarki

Znany również jako: Porywacz przeglądarki Free HD Search
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania przekierowania freehdsearch.com

Czym jest freehdsearch.com?

Freehdsearch.com to rzekomo legalna wyszukiwarką, jednak jest fałszywa i promowana przez potencjalnie niechcianą aplikację (PUA) o nazwie AnyDocToPdf. Jest bardzo prawdopodobne, że AnyDocToPdf nie jest jedyną aplikacją służącą do promowania freehdsearch.com. Aplikacje tego typu promują fałszywe wyszukiwarki, zmieniające ustawienia przeglądarki. Z tego powodu są one znane jako porywacze przeglądarki. Większość porywaczy przeglądarki służy również do zbierania różnych danych.

freehdsearch.com browser hijacker

AnyDocToPdf ma na celu ustawienie freehdsearch.com jako domyślnej wyszukiwarki, strony domowej i adresu nowej karty. Dość często aplikacje tego typu można zainstalować na więcej niż jednej przeglądarce, na przykład Google Chrome, Mozilla Firefox i/lub Internet Explorer. Osoby, których przeglądarki zostały porwane przez AnyDocToPdf, muszą odwiedzać freehdsearch.com za każdym razem, gdy otwierają przeglądarkę (lub nową kartę) i wpisują zapytania w pasku adresu URL. Jedynym sposobem na powstrzymanie porwanej przeglądarki przed otwieraniem freehdsearch.com jest odinstalowanie aplikacji AnyDocToPdf. W przeciwnym razie zmieni przypisanie ustawień za każdym razem, gdy zostanie podjęta próba ich zmiany/cofnięcia. Ponadto większość porywaczy przeglądarki, takich jak AnyDocToPdf i fałszywych wyszukiwarek, takich jak freehdsearch.com, jest zaprojektowana do zbierania takich danych, jak adresy IP użytkownika, geolokalizacje, adresy odwiedzanych witryn, wprowadzone zapytania wyszukiwania itd. Osoby odpowiedzialne za te aplikacje (i fałszywe wyszukiwarki) udostępniają zebrane informacje innym podmiotom, które niewłaściwie je wykorzystują, aby generować przychody. Uwaga: czasami zebrane informacje zawierają dane osobowe, a podmioty, które je otrzymują, to cyberprzestępcy. Aby uniknąć problemów z prywatnością, bezpieczeństwem przeglądania, a nawet kradzieży tożsamości, zalecamy jak najszybsze odinstalowanie AnyDocToPdf (lub innego porywacza przeglądarki zainstalowanego w twojej przeglądarce lub komputerze) i unikanie korzystania z podejrzanych/fałszywych wyszukiwarek.

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwa Porywacz przeglądarki Free HD Search
Typ zagrożenia Porywacz przeglądarki, przekierowanie, porywacz wyszukiwania, pasek narzędzi, niechciana nowa zakładka
Rozszerzenie(a) przeglądarki AnyDocToPdf
Rzekoma funkcjonalność Ta aplikacja rzekomoa zmienia różne dokumenty na format PDF.
Zmienione ustawienia przeglądarki Strona domowa, URL nowej zakładki, domyślna wyszukiwarka
Objawy Zmieniona ustawienia przeglądarki(ek) internetowej (strona domowa, domyślna wyszukiwaka, nowa zakładka). Użytkownicy są zmuszani do odwiedzania witryny porywacza i przeszukiwania Internetu za pomocą jego wyszukiwarek.
Metody dystrybucji Zwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory flash player.
Zniszczenie Śledzenie przeglądania Internetu (potencjalne problemy prywatności), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowania na podejrzane witryny.
Usuwanie

Aby wyeliminować Porywacz przeglądarki Free HD Search, nasi badacze malware zalecają przeskanowanie twojego komputera Combo Cleaner.
▼ Pobierz Combo Cleaner
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

AnyDocToPdf jest podobna do Delete Facebook Messages, ale jest więcej przykładów: MyOfficeX i Your Free Online Manuals to tylko kilka z nich. Zazwyczaj porywacze przeglądarki promują fałszywe wyszukiwarki i zbierają różne informacje oraz nie przynoszą żadnej prawdziwej wartości. Mówiąc wprost, są one przeznaczone wyłącznie do generowania przychodów dla swoich programistów.

Jak zainstalowano AnyDocToPdf na moim komputerze?

Niektóre PUA można pobrać z ich (podobno oficjalnych) witryn, ale jest to jedyny sposób, w jaki infiltrują systemy operacyjne/przeglądarki. Zazwyczaj ludzie robią to nieumyślnie. Powodują te instalacje poprzez kliknięcie natrętnych reklam, albo gdy wykorzystywana jest metoda „sprzedaży wiązanej". Sprzedaż wiązana jest zwodniczą metodą marketingową, która pozwala w potajemny sposób zainstalować aplikacje stron trzecich (PUA) wraz ze zwykłym oprogramowaniem. Z reguły programista ukrywa dołączone (dodatkowe) aplikacje w „Niestandardowych", „Zaawansowanych" opcjach/ustawieniach różnych ustawień pobierania lub instalacji oprogramowania. Dość często użytkownicy pomijają/przyspieszają pobieranie lub instalowanie oprogramowania, nie sprawdzają żadnych dostępnych ustawień (nie zmieniają ich) i nieumyślnie pozwalają na instalację PUA.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Unikaj klikania różnych reklam, zwłaszcza gdy odwiedzasz podejrzane/niewiarygodne witryny. Jeśli przypadkowo klikniesz (lub nie) reklamy i zostaniesz przekierowany na podejrzaną witrynę, taką jak z hazardem, pornografią, randkami dla dorosłych itp., sprawdź wtyczki, dodatki lub rozszerzenia zainstalowane w twojej przeglądarce i natychmiast odinstaluj podejrzane wpisy. Zawsze ostrożnie instaluj oprogramowanie. Nie pomijaj kroków instalacji i sprawdź wszystkie dostępne „Niestandardowe", „Zaawansowane" i inne podobne części procesu instalacji oraz zrezygnuj z niechcianych ofert/dodatkowego oprogramowania. Unikaj pobierania oprogramowania z nieoficjalnych źródeł lub korzystania z torrentów i programów do pobierania oprogramowania innych firm. Zdecydowanie zaleca się pobieranie oprogramowania przy użyciu wyłącznie oficjalnych i wiarygodnych witryn/źródeł. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany AnyDocToPdf, zalecamy przeprowadzenie skanowania za pomocą Combo Cleaner, aby automatycznie wyeliminować tego porywacza przeglądarki.

Strona internetowa promująca porywacza przeglądarki AnyDocToPdf:

Website used to promote AnyDocToPdf browser hijacker

Strona pobierania AnyDocToPdf prosząca o różne pozwolenia:

AnyDocToPdf download page asking for parmissions

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Porywacz przeglądarki Free HD Search: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Combo Cleaner to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Porywacz przeglądarki Free HD Search. Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Combo Cleaner Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie porywacza przeglądarki AnyDocToPdf:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

freehdsearch.com browser hijacker uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów: spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane aplikacje (na przykład "AnyDocToPdf"), wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianego programu (który powoduje przekierowania do freehdsearch.com), przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie porywacza przeglądarki AnyDocToPdf z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć przekierowania przeglądarki:

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing freehdsearch.com related Internet Explorer extensions

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij "Usuń".

Zmiana twojej strony domowej:

Removing freehdsearch.com from Internet Explorer homepage

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Opcje internetowe". W otwartym oknie usuń hxxp://freehdsearch.com i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Internet Explorer. Możesz także wpisać about: blank, aby otworzyć pustą stronę podczas uruchamiania Internet Explorer.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing freehdsearch.com from Internet Explorer default search engine

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz "Zarządzaj dodatkami". W otwartym oknie wybierz "Dostawców wyszukiwania", ustaw "Google", "Bing" lub dowolną inną wyszukiwarkę jako swoją domyślną wyszukiwarkę, a następnie usuń "AnyDocToPdf".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem porywacz przeglądarki free hd search, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing freehdsearch.com related Google Chrome extensions

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Więcej narzędzi" i kliknij "Rozszerzenia". Zlokalizuj "AnyDocToPdf" i wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing freehdsearch.com from Google Chrome homepage

Kliknij ikonę Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia". W sekcji "Na starcie" wyłącz "AnyDocToPdf", poniżej „Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron", poszukaj URL porywacza przeglądarki (hxxp://www.freehdsearch.com). Jeśli jest obecny, kliknij ikonę trzech pionowych kropek i wybierz „Usuń".

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing freehdsearch.com from Google Chrome default search engine

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia", w sekcji "Wyszukiwarka" kliknij "Zarządzaj wyszukiwarkami...". Na otwartej liście poszukaj "freehdsearch.com". Po ich znalezieniu kliknij trzy poziome kropki obok tego URL i wybierz "Usuń z listy".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem porywacz przeglądarki free hd search, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing freehdsearch.com related Mozilla Firefox extensions

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz "Dodatki". Kliknij "Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń "AnyDocToPdf", jak również wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing freehdsearch.com from Mozilla Firefox homepage

Aby zresetować swoją stronę domową, kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu głównego okna), a następnie wybierz „Opcje". W otwartym oknie, wyłącz "AnyDocToPdf", , usuń hxxp://freehdsearch.com i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Mozilla Firefox.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing freehdsearch.com from Mozilla Firefox default search engine

W pasku adresu URL wpisz about: config i naciśnij klawisz Enter.
Kliknij „Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania na górze wpisz: "freehdsearch.com"
Kliknij prawym przyciskiem myszy znalezione preferencje i wybierz „Resetuj", aby przywrócić wartości domyślne.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem porywacz przeglądarki free hd search, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem porywacz przeglądarki free hd search, przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia porywacz przeglądarki free hd search ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat porywacz przeglądarki free hd search lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/15572-freehdsearch-com-redirect

Kliknij, aby opublikować komentarz

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Porywacz przeglądarki Free HD Search kod QR
Kod QR (Quick Response Code) to odczytywalny maszynowo kod, który przechowuje adresy URL oraz inne informacje. Kod ten może być odczytywany za pomocą kamery w smartfonie lub tablecie. Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Porywacz przeglądarki Free HD Search na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Porywacz przeglądarki Free HD Search dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Combo Cleaner

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Combo Cleaner:
Wybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny.