Przekierowanie pop-up yourmobile2018.com

Znany również jako: Pop-up yourmobile2018.com
Typ: Adware
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania przekierowania yourmobile2018.com

Czym jest yourmobile2018.com?

yourmobile2018.com jest identyczna z 1bcde.com, ilowcost.ru, audienceline.com i wieloma innymi nieuczciwymi witrynami, które powodują niechciane przekierowania do różnych innych podejrzanych witryn. Użytkownicy często nieumyślnie odwiedzają yourmobile2018.com - są na nią przekierowywani przez potencjalnie niechciane programy (PUP). W większości przypadków programy PUP są instalowane nieumyślnie. Oprócz niechcianych przekierowań generują natrętne reklamy, zbierają informacje i niewłaściwie wykorzystują zasoby komputera.

yourmobile2018.com pop-up

Po zainstalowaniu potencjalnie niechcianego programu otwiera się nowa karta lub okno przeglądarki i przekierowuje użytkowników na yourmobile2018.com, co powoduje dodatkowe (około 2-3) przekierowania do innych podejrzanych witryn. Jest bardzo prawdopodobne, że jedna z tych stron będzie zawierała złośliwe treści i spowoduje infekcje komputerowe wysokiego ryzyka. Ponadto, potencjalnie niechciane programy zbierają informacje o użytkowniku, takie jak adresy IP, wprowadzone zapytania, naciśnięcia klawiszy, odwiedzane strony internetowe, lokalizacje geograficzne itp. Możliwe, że niektóre z zebranych danych będą zawierały informacje poufne lub dane osobowe. Te dane są udostępniane stronom trzecim (cyberprzestępcom) i wykorzystywane do generowania przychodów. W rezultacie użytkownicy mogą napotkać problemy prywatności, a nawet kradzież tożsamości. Ponadto PUP generują natrętne reklamy (kuponowe, pop-up, ankiety, banerowe itp.), które po kliknięciu przekierowują na podejrzane (potencjalnie złośliwe) witryny, a nawet uruchamiają skrypty, które pobierają i instalują potencjalnie niechciane programy. Ponadto, natrętne reklamy dostarczane przez PUP są często wyświetlane za pomocą narzędzi, które umożliwiają umieszczanie treści graficznych stron trzecich na dowolnej witrynie (przez co zakrywane są podstawowe treści). Niektóre potencjalnie niechciane programy uruchamiają zadania w tle i wpływają na wydajność komputera. Jeśli yourmobile2018.com jest odwiedzana na iPhonie, wyświetla fałszywy wyskakujący komunikat, który jest używany do nakłonienia użytkowników do pobrania aplikacji Defunel VPS.

Podsumowanie zagrożenia:
NazwaPop-up yourmobile2018.com
Typ zagrożeniaAdware, niechciane reklamy, wirus pop-up
ObjawyDostrzeganie ogłoszeń nie pochodzących z przeglądanych stron. Natrętne reklamy pop-up. Zmniejszona prędkość przeglądania sieci.
Metody dystrybucjiZwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory flash player.
ZniszczenieZmniejszona wydajność komputera, śledzenie przeglądarki - problemy prywatności, możliwe dodatkowe infekcje malware.
Usuwanie

Aby wyeliminować Pop-up yourmobile2018.com, nasi badacze malware zalecają przeskanowanie twojego komputera Spyhunter.
▼ Pobierz Spyhunter
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby usunąć malware, musisz zakupić pełną wersję Spyhunter.

Istnieje wiele potencjalnie niechcianych programów, które rzekomo dostarczają „przydatne" narzędzia lub inne wartości, jednak są zaprojektowane wyłącznie w celu generowania przychodów poprzez generowanie natrętnych reklam, powodowanie niechcianych przekierowań i zbieranie (oraz dzielenie się) informacji. Posiadanie potencjalnie niechcianego programu tego typu zainstalowanego na komputerze stwarza bezpośrednie zagrożenie dla twojej prywatności i bezpieczeństwa przeglądania.

W jaki sposób adware zainstalowano na moim komputerze?

Potencjalnie niechciane programy można pobrać i zainstalować z ich oficjalnych witryn, jednak badania pokazują, że większość użytkowników instaluje je poprzez natrętne reklamy lub gdy programiści używają zwodniczej metody marketingowej zwanej „sprzedażą wiązaną". Sprzedaż wiązana jest używana do potajemnego instalowania PUP wraz ze zwykłym oprogramowaniem. Instalacje te często nie są właściwie ujawniane, a PUP są ukryte w „Niestandardowych", „Zaawansowanych" i innych ustawieniach procesów instalacji. Deweloperom PUP bardzo wygodnie jest udostępniać swoje oprogramowanie dołączone z innym oprogramowaniem, ponieważ większość użytkowników pomija kroki instalacyjne bez dokładnego ich badania.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Zaleca się pobieranie oprogramowania wyłącznie z oficjalnych i wiarygodnych witryn/źródeł. Unikaj używania programów do pobierania/instalowania oprogramowania lub torrentów stron trzecich. Wiele z nich zarabia na promowaniu PUP. Ponadto należy zachować cierpliwość podczas instalowania oprogramowania i uważnie analizować każdy etap instalacji, sprawdzając wszystkie dostępne „Niestandardowe", „Zaawansowane" i inne ustawienia. Zalecamy także, aby unikać klikania natrętnych reklam - programiści (potencjalnie cyberprzestępcy) inwestują czas i pieniądze w ich projektowanie w wyniku czego często wydają się być wiarygodne. Jednak po kliknięciu mogą przekierowywać użytkowników do stron z grami hazardowymi, pornografią, randkami dla dorosłych i innych podobnych witryn. Jeśli reklama powoduje tego typu przekierowanie, sprawdź niechciane rozszerzenia, wtyczki i dodatki zainstalowane w domyślnej przeglądarce. To samo dotyczy programów zainstalowanych na komputerze. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany nieuczciwymi aplikacjami, zalecamy wykonanie skanowania za pomocą Spyhunter, aby je automatycznie wyeliminować.

Zrzut ekranu wiadomości pop-up wyświetlanej podczas wizyty na yourmobile2018.com przez urządzenie mobilne:

Pop-up window displayed when visiting yourmobile2018.com website via mobile device

To fałszywe okno pop-up jest zwykle wyświetlane na iPhone'ach. Aby je wyeliminować, po prostu zamknij kartę i wyczyść pamięć podręczną przeglądarki Safari. Aby to zrobić:

1. Otwórz Ustawienia aplikacji.

2. Przewiń w dół, aż zobaczysz Safari i kliknij ją.

3. Wybierz Wyczyść historię i dane witryny.

Tekst prezentowany w tym oknie pop-up:

Haker cię śledzi!

Połączenie iPhone'a zostało zhakowane, a ktoś cię śledzi! Nie zamykaj tej strony. Jeśli problem nie zostanie rozwiązany w ciągu dwóch minut, haker ujawni swoją tożsamość i prześle historię przeglądania oraz zdjęcia z kamery wszystkim TWOIM KONTAKTOM!

Jak chronić twoje połączenie:

Krok 1: Kliknij poniżej przycisk "Zainstaluj Defunel";

Krok 2: Nastąpi przekierowanie do AppStore;

Krok 3: Zainstaluj Defunel, otwórz ją i dotknij przycisku tarczy.

Chroń połączenie Zainstaluj Defunel

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Pop-up yourmobile2018.com: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Spyhunter to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Pop-up yourmobile2018.com. Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Spyhunter Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby usunąć malware musisz zakupić pełną wersję Spyhunter. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie adware:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

yourmobile2018.com adware uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów poszukaj wszystkich potencjalnie niechcianych programów, wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianego programu, który powoduje przekierowania yourmobile2018.com, przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie adware z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć potencjalnie niechciane dodatki przeglądarki:

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing yourmobile2018.com ads from Internet Explorer step 1

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". Poszukaj wszelkich ostatnio zainstalowanych i podejrzanych rozszerzeń przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij "Usuń".

Removing yourmobile2018.com ads from Internet Explorer step 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem pop-up yourmobile2018.com, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing yourmobile2018.com  ads from Google Chrome step 1

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz „Więcej narzędzi" i kliknij "Rozszerzenia". Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki przeglądarki, wybierz je i usuń.

Removing yourmobile2018.com ads from Google Chrome step 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem pop-up yourmobile2018.com, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing yourmobile2018.com ads from Mozilla Firefox step 1

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz „Dodatki". Kliknij „Rozszerzenia" i otwartym oknie usuń wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane wtyczki przeglądarki.

Removing yourmobile2018.com ads from Mozilla Firefox step 2

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem pop-up yourmobile2018.com, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Usuwanie adware z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Usuwanie adware z Safari - 2

W otwartym oknie kliknij rozszerzenia, zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia, wybierz je i kliknij Odinstaluj.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Usuwanie adware z Safari - 3

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Usuwanie adware z Safari - 4

Microsoft Edge logoUsuwanie złośliwych dodatków z Microsoft Edge:

Removing browser hijackers from Microsoft Edge step 1

Kliknij ikonę trzech poziomych kropek edge more icon (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Poszukaj ostatnio zainstalowanych podejrzanych rozszerzeń, kliknij te wpisy prawym przyciskiem myszy i kliknij "Odinstaluj".

Removing browser hijackers from Microsoft Edge step 2

Metoda opcjonalna:

Kliknij ikonę trzech poziomych kropek edge more icon (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Resetting Microsoft Edge settings step 1

W otwartej karcie kliknij przycisk "Wybierz, co usunąć".

Resetting Microsoft Edge settings step 2

Kliknij Pokaż więcej i wybierz wszystko, a następnie kliknij przycisk "Usuń".

Resetting Microsoft Edge settings step 3

  • Jeśli to nie pomoże, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami, wyjaśniającymi jak zresetować przeglądarkę Microsoft Edge.

Podsumowanie:

Podsumowanie program adwareNajpopularniejsze adware i potencjalnie niechciane aplikacje infiltrują przeglądarki internetowe użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Zauważ, że najbezpieczniejszym źródłem pobierania freeware są strony internetowe jego twórców. Aby uniknąć instalacji adware bądź bardzo uważny podczas pobierania i instalowania bezpłatnego oprogramowania. Podczas instalacji już pobranego freeware, wybierz Własne lub Zaawansowane opcje instalacji - ten krok pokaże wszystkie potencjalnie niepożądane aplikacje, które są instalowane wraz z wybranym bezpłatnym programem.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia adware pop-up yourmobile2018.com ze swojego komputera, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat pop-up yourmobile2018.com lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/13333-yourmobile2018-com-pop-up-redirect

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Pop-up yourmobile2018.com kod QR
Kod QR (Quick Response Code) to odczytywalny maszynowo kod, który przechowuje adresy URL oraz inne informacje. Kod ten może być odczytywany za pomocą kamery w smartfonie lub tablecie. Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Pop-up yourmobile2018.com na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Pop-up yourmobile2018.com dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Spyhunter

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Spyhunter:
Wybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby usunąć malware musisz zakupić pełną wersję Spyhunter.